Як розмістити хостинг веб-сайтів – порівняйте ціни та плани – травень 2020 року

У наші дні здається, що у кожного та їх матері є власний веб-сайт. З такою кількістю різних блогів та нішевих сайтів там створювати та керувати своєю власною сторінкою має бути легко, правда? Що ж, це правда, але факт полягає в тому, що у веб-хостинг іде багато різних речей. Щоб допомогти вам зрозуміти цей процес, ми переглянемо всі основи хостингу, а також те, що ви можете зробити для розміщення власного веб-сайту. Незалежно від того, чи хочете ви зайнятися веденням блогів чи хочете створити інтернет-бізнес, обов’язково потрібно зрозуміти все, що потрібно знати про цей процес та як він працює..


Що таке веб-хостинг?

По суті, ця система – це те, де певний сайт або служба зберігає ваш веб-сайт на сервері, щоб отримати доступ до нього з будь-якої точки світу. По суті, це означає, що всі дані вашого веб-сайту зберігаються на жорсткому диску та підключаються до Інтернету, щоб ви чи хтось інший мали доступ до нього під час введення потрібного домену.

Тож чим це відрізняється від зберігання всього на комп’ютері та пропускання посередника? Отже, причиною використання сервісу веб-хостингу є те, що вам не потрібно турбуватися про використання свого сервера, щоб весь час підтримувати ваш сайт в Інтернеті. Коли ви думаєте про це, ви хочете, щоб ваша аудиторія отримувала доступ до вашої сторінки в будь-який час доби, а це означає, що вам потрібно підтримувати стабільний зв’язок і тримати його відкритим 24/7. Витрати на це можуть бути високими, якщо врахувати такі речі, як електричні рахунки та бездротові можливості, тому зазвичай краще, щоб хтось інший впорався з цим, щоб отримати професійні результати.

Крім того, якщо у вас немає інструментів чи програмного забезпечення для створення сайту з нуля на вашому комп’ютері, неможливо зробити що-небудь, не використовуючи веб-хостингу. Більшу частину часу вони матимуть програми, які можна використовувати для створення всіх елементів вашої сторінки, таких як фони, кнопки та функціональність (електронна пошта, підписки, електронна комерція тощо).

Що про доменні імена?

Переглянувши більшість веб-хостів, ви побачите, що багато з них також пропонують безкоштовний домен або якийсь хостинг доменних імен. Якщо ви новачок у світі хостингу, то ви можете розгубитися, що таке кожен з них, тому дозвольте нам пояснити.

Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту. Це те, що люди вводять у свою панель пошуку, щоб знайти вашу сторінку. Кожен домен унікальний, і його потрібно зареєструвати, щоб він був активним. Ви помітите, що домени мають різні закінчення, такі як .com, .net, .org тощо. Здебільшого цей суфікс важливий, оскільки він розповість вам про тип веб-сайту та про те, звідки він походить. Наприклад, якщо ви використовуєте .org, то, швидше за все, ви є організацією, тоді як .gov означає, що це урядовий веб-сайт. Суфікс також може змінюватися в залежності від країни, причому багато з них використовують власний суфікс для позначення походження сайту. Наприклад, Великобританія використовує co.uk, а Японія – co.jp.

Зрештою, домен – це просто адреса вашого веб-сайту, і він повинен бути унікальним. Ви можете приєднати кілька доменів до одного місця, якщо хочете (наприклад, mywebsite.com, mycoolwebsite.com, mywebsite.net тощо). Причиною цього є те, якщо ви хочете переконатися, що ваша аудиторія може знайти вас ще простіше. Наприклад, якщо назва вашого веб-сайту millerwebsite, ви можете зареєструвати miller.com, millersite.com та millerwebsite.com лише для того, щоб бути безпечним. Таким чином, ваша аудиторія знайде вас, навіть якщо у них немає точної правильної адреси. Це в основному корисно для великих компаній, які хочуть гарантувати, що конкуренти чи зловмисники не купують домени, які можуть зашкодити їхній репутації (наприклад, millerwebsitesucks.com).

Реєстратор домену та хостинг веб-сайтів

Багато веб-хостів пропонують реєстрацію доменних імен як послугу, а це означає, що ви можете створити новий домен через них або перенести той, який у вас уже є власником цього сайту. Поки домен зареєстрований в Інтернет-корпорації для присвоєних імен та номерів (ICANN), це законно мати, і ви є єдиним власником його.

Реєстрація вашого домену необхідна для того, щоб мати веб-сайт, але веб-хостинг – це не просто це. Господарі також зберігають усі дані та зображення вашого веб-сайту, щоб ви могли створити сторінку, що відповідає вашому домену. Обидва необхідні для того, щоб вийти в Інтернет, але це дві різні служби, тому не варто їх змішувати.

Види хостингу

Існує чотири способи розміщення веб-сайту: спільний хостинг, VPS-хостинг, хмарний хостинг або виділені сервери. Давайте переглянемо кожен метод і як вони працюють.

Спільний хостинг

Це, безумовно, найпоширеніший метод розміщення вашого веб-сайту в Інтернеті, оскільки він є найбільш економічним і простим у використанні. Це працює так, що всі ваші дані зберігаються на сервері разом із низкою інших веб-сайтів. “Спільна” частина назви походить від того, що на одному сервері є десятки, сотні чи тисячі сторінок. Спільний хостинг зазвичай означає, що у вас обмежений простір на диску та пропускну здатність, але деякі хостингові послуги дозволяють необмежену кількість варіантів з думкою, що ви не будете занадто сильно ним скористатися..

Перевага використання спільного хостингу – ціна та простота доступу, але недоліком є ​​те, що ви обмежені в кількості трафіку, який ви можете отримати за один раз. Якщо ваш сайт починає вибухати і збільшуватися, вам, швидше за все, знадобиться власний сервер для обробки переповнення.

Хостинг віртуального приватного сервера (VPS)

Як випливає з назви, у цьому випадку ви отримуєте власний цифровий сервер для свого сайту, а це означає, що ви маєте більший доступ та контроль за тим, як він працює. Однак, оскільки це все цифрово, ваші дані все ще зберігаються на фізичному жорсткому диску з іншими сайтами, це означає, що ви все ще дещо обмежені у тому, скільки можете зробити. В цілому VPS-хостинг призначений для людей, які хочуть контролювати виділений сервер без витрат або необмежених ресурсів, які можуть бути в комплекті з ним.

Виділені сервери

У цьому випадку ваш сайт знаходиться на власному сервері, це означає, що ви можете обробити стільки даних, скільки зможете собі дозволити. Це корисно для великих веб-сайтів, які отримують багато трафіку, оскільки вам не потрібно ділитися дисковим простором, оперативною пам’яттю або пропускною здатністю ні з ким іншим. Як ви можете собі уявити, все це виходить за високу ціну. В ідеалі ви будете заробляти гроші від свого високого трафіку, щоб покрити такі витрати.

Хмарний хостинг

У наші дні все більше і більше речей зберігаються та обробляються у “хмарі”. Цей термін відноситься до мережі серверів, які працюють разом, щоб вирішити такі речі, як стрибки руху та проблеми пропускної здатності. Якщо раніше це робилося через фізичну інфраструктуру, таку як модеми та кабелі, то тепер це все можна зробити дистанційно через Інтернет. Ця послуга коштує трохи дорожче, ніж спільний хостинг, і не надає вам кореневий доступ для зміни налаштувань сервера, але він може обробляти веб-сайти з великим обсягом та дає вам кращий контроль, ніж спільний хостинг або VPS.

Умови розміщення

Хоча дуже важливо знати та розуміти різні методи веб-хостингу, не менш важливо, щоб ви ознайомилися з усіма умовами та термінами, які потрапляють на ці сайти. Якщо ви не знаєте, що щось означає, то ви не зможете цим скористатися, і не будете знати, чи може це допомогти вам або нашкодити вам. Ось огляд найпоширеніших умов хостингу, які слід запам’ятати.

Пропускна здатність

Цей термін позначає швидкість, з якою ви можете передавати дані в Інтернеті. Ще в той день для передачі великих файлів, таких як відео, через Інтернет було потрібно тонна смуга пропускання, що означало, що вам доведеться доплатити, щоб це зробити. На щастя, в наші дні стає дешевше передавати дані в Інтернеті (частково завдяки хмарі), тому пропускна здатність не є такою великою проблемою. Зазвичай більшість веб-хостів пропонують необмежену пропускну спроможність, припускаючи, що ви не користуєтеся послугою потокового перегляду відео чи щось подібне..

Місце на диску

Це стосується кількості місця на жорсткому диску, який ви матимете на сервері. При спільному розміщенні хостингу ви можете обмежитися кількістю дискового простору, який ви отримуєте, оскільки ви зберігаєтесь на інших сайтах. Однак деякі хости мають необмежену ємність пам’яті (знову ж таки, за умови, що ви цим не скористаєтесь). Цей простір вимірюється в гігабайтах (ГБ). Якщо ваш хост обмежує ваше зберігання, вам доведеться оновити, якщо вам потрібно зберегти більше файлів на вашій сторінці.

Бази даних

Кожного разу, коли ви використовуєте сторонні системи для створення свого веб-сайту (наприклад, WordPress), ви повинні мати базу даних, яка допоможе керувати всім, що ви робите. Оскільки ви не все самі програмуєте (наприклад, кнопки та функції сторінки), база даних виконує функції головного моменту сайту. Як правило, ви отримаєте стільки баз даних, скільки маєте веб-сайти, при цьому деякі хости пропонують обмежену кількість або необмежену кількість, залежно від маршруту, який ви їдете.

WhoIs Data

Щоразу, коли домен зареєстрований, є список контактної інформації, який показує, хто його зареєстрував, щоб кожен міг зв’язатися з цією особою чи юридичною особою з будь-якої причини. Ці дані оприлюднюються, щоб люди могли перевірити, хто є власником певного домену. Метою цієї інформації є забезпечення кращого відстеження в Інтернеті лише у випадку шахрайства, злому чи іншого, що вимагатиме притягнення когось до відповідальності за домен.

Загалом веб-хостинг – це досить простий бізнес, якщо ви знаєте, чим займаєтесь. Як ми розповіли про основи, ви маєте набагато краще зрозуміти, як це все працює і поєднується, це означає, що у вас не повинно виникнути жодних проблем із розміщенням вашого власного веб-сайту. Щасливий хостинг!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map