Шукаєте нового веб-хостингу? Скористайтеся цим контрольним списком

Якщо ви намагаєтесь вибрати нового веб-хоста, і ви повністю втратили, я вас розумію.


Я був там раніше.

Ви кричите на свого хостинг-провайдера через їхні нитки підтримки. Вони смокчуть у відповідь, вони недоброзичливі, вони не бажають йти на компроміси.

Або, можливо, ви ніколи раніше не створювали веб-сайт і ніде не почали.

Можливо, ви бачили сотні “найкращих веб-хостів” списків і не знаєте, кому довіряти.

Ну сьогодні я зближую вас трохи ближче. Скористайтеся цим контрольним списком, щоб допомогти визначити, хто повинен бути вашим наступним веб-хостом.

Контрольний список веб-хостів для початківців

Цей розділ охоплює основи. Якщо ви ніколи раніше не використовували хоста, почніть тут. Далі в статті ми говоримо про розширені функції, які можуть стати занадто заплутаними. Тож якщо ви тільки починаєте, перегляньте цей список. Це допомагає скласти документ Excel, який порівнює хостингові компанії, які ви розглядаєте, і наскільки вони відповідають вимогам нижче.

 • Який тип підтримки пропонує хостинг-компанія? Шукайте підтримку 24/7 за телефоном, електронною поштою та в чаті. Багато надзвичайних ситуацій на хостингу не трапляються в робочий час.
 • Наскільки швидка підтримка? Деякі компанії можуть зайняти години та дні, щоб відповісти на квитки (Rackspace). Інші – це дуже швидко і негайно реагують (SiteGround).
 • Скільки веб-сайтів може розмістити план хостингу? Деякі початкові пакети на хостах, таких як WP Engine, дозволяють використовувати лише один веб-сайт. У той час як інші, як SiteGround та HostGator, дозволяють необмежену кількість веб-сайтів. Це важлива особливість, але не базуйте своє рішення тільки на цьому.
 • Що таке гарантія тривалості роботи? Чи надає хостингова компанія 99,99% гарантії безперервного часу? Це означає, що вони гарантують, що ваш веб-сайт майже ніколи не знищиться. Читайте огляди хостингу в Інтернеті, щоб побачити реальну роботу користувачів.
 • Чи пропонує хост безкоштовну міграцію? Міграція вашого веб-сайту на нового хоста – непросте завдання. Навіть досвідчені розробники та власники сайтів роблять помилки при передачі хостів. Якщо ваша хостинг-компанія пропонує це для вас, це величезна вигода.
 • Вони автоматично створюють резервну копію вашого веб-сайту? Помилки трапляються. Найкращі хости автоматично створюють резервну копію вашого веб-сайту. Деякі хитрі хости не включають його, і вони можуть стягнути плату до 150 доларів або більше, якщо ви випадково видалите свій сайт.
 • Чи включає хост прості установки для популярних платформ веб-сайтів? Веб-хости надзвичайно часто включають встановлення одним кліком для таких популярних програм, як WordPress, Magento, Drupal тощо. Переконайтеся, що ваш хост пропонує це, якщо ні, це червоний прапор.

Розширений перелік веб-хостів

Переходячи до деяких більш вдосконалених функцій, це речі, які ви не хочете пропустити, якщо у вас є трохи більше досвіду. Це речі, які ви могли зіткнутися в минулому, які дуже важко пропустити. Навіть якщо ви новачок, якщо у вас є досить великий або складний сайт, ви захочете взяти до відома це.

 • Чи пропонує хост інсценізацію в один клік? Створення поетапної копії для розробки сайту є надзвичайно важливим. Створювати та переносити поетапні домени може бути болем. Виберіть хоста, який спрощує це.
 • Чи є у вас обмеження розмірів бази даних, щоб зробити поетапну копію? Навіть хостингові компанії, які пропонують постановку в один клік, можуть мати обмеження щодо розміру бази даних. Це може бути дуже неприємно. Що сприяє розміру вашої бази даних – це розмір та якість зображень, кількість сторінок, незалежно від того, ви знаходитесь на платформі електронної комерції чи ні, та інші точки даних.
 • Чи пропонує сайт інтегрувати Git? FTP – це старий шкільний спосіб оновлення вашого сайту. Справжні розробники сайтів використовують певну форму управління змінами, наприклад, Git. Хороші хости пропонують просту інтеграцію для вашого сайту.
 • Обмежена кількість входів для роботи Git? Inodes – це невеликі файли, які створюються на вашому веб-сайті і часто можуть додаватися, якщо ви використовуєте веб-сайт електронної комерції або інший сайт з великою кількістю точок даних. Це може бути дуже неприємно мати “необмежений” хостинг, і тоді ви зрозумієте, що це не стосується inode.
 • Що станеться, якщо ваш сайт зламається? Веб-сайт клієнта, над яким я працював, зламався, а веб-хостинг SiteGround зняв весь наш сайт, щоб запобігти зараженню інших сайтів на спільному хостингу. Це може знадобитися з їх точки зору, але нам це не здалося справедливим. Вони нас не попереджали належним чином, і це спричинило величезний головний біль.
 • Чи пропонує хост моніторинг зловмисного програмного забезпечення? Ще один приємний товар, хоча ви також повинні отримати спеціальний сервіс, як Sucuri.net, щоб дійсно переконатися, що вас охоплюють.

Існує безліч інших елементів, на які слід звернути увагу при виборі нового хоста. Дивлячись на ціну – це лише один аспект. Якщо ви створюєте крихітний веб-сайт хобі, тоді ви будете добре з найдешевшими, які ви зможете знайти з гідними відгуками. Але якщо ваш бізнес покладається на ваш високоякісний веб-сайт, вам потрібно буде отримати хоста, на якого можна покластися. Ведучий з необхідними функціями та якістю.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map