000WebHost ülevaated mai 2020 – hinnakujunduse ja -plaanide majutamine

Kui hea on 000WebHosti hostimine?

Paljud inimesed võivad arvata, et tasuta veebimajutusteenuste pakkuja on oma funktsioonide jaoks kas piirav, reklaamiribad täis või pole usaldusväärne. Ahh – muidugi. 000WebHosti hostimise kasutamisel on varjukülgi. Tegelikult võib sama varjukülgi öelda ka kõigi tasuta veebimajutusteenuste pakkujate kohta.


Kuva ametlik sait 000WebHost ülevaated 1.8 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (6 hääled) plussid

 1. Nad on vabad
 2. Need on reklaamivabad
 3. Nad pakuvad inimväärset tugisüsteemi
 4. Nad pakuvad veebimajutusest kaugemale mitmeid tasuta funktsioone

Miinused

 1. Mitmed kasutajakaebused
 2. Nad tulevad välja kui ebausaldusväärsed
 3. Nad tulevad ära kui turunduspettused

Tugi1.5Speed2.5Features2.5Value1.5Läbipaistvus1

Meie ametlik 000WebHosti hostingu ülevaade

000WebHosti hostimise kohta võib öelda mitmeid asju. Nad saavad oma nimel kolm nulli alates 0,00 dollarist ja nad tähendavad seda. Nad on tasuta veebimajutusteenuste pakkuja ega võta teie veebisaidi majutamise eest peenraha.

000WebHosti majutuse parimad omadused

Paljud inimesed võivad arvata, et tasuta veebimajutusteenuste pakkuja on oma funktsioonide jaoks kas piirav, reklaamiribad täis või pole usaldusväärne. Tundub, et 000WebHosti hostimise puhul pole see nii.

Nad on vabad

Esimene asi, mida märkate 000WebHosti hostimise osas, on see, et need on tasuta. Nad ei võta teilt nende teenuste eest peenraha. Neil pole täiendatavaid funktsioone, millega nad proovivad teid maksma panna, niklit ja timmida. Tasuta tähendab tasuta. Ainus viis maksmiseks on see, kui pakite oma veebisaidi kokku ja lähete kuhugi mujale.

Need on reklaamivabad

Nad mitte ainult ei uputa teie veebisaiti reklaamidega, vaid teil lubatakse ka oma saidil oma reklaame hostida. Paljude inimeste jaoks on reklaam tuluallikas. Nähes, kuidas nad ei saa tulu reklaamidest, mida nad teie saidile sunnivad, võib tekkida küsimus, kuidas nad raha teenivad.

000WebHost hosting võib oma tegevust lubada, kuna neid sponsoreerib Hosting24 – tasuline veebimajutusettevõte ja täiendusvõimalus, kui leiate, et vajate tasulist hostimist.

Nad pakuvad inimväärset tugisüsteemi

See, et nad võõrustavad teie veebisaiti tasuta, ei tähenda, et nad keelduvad teid toetamast. Nüüd ei pruugi nad pakkuda ööpäevaringset telefoniteenust ega isegi live-vestlust, kuid pakuvad e-posti teel piletimüügisüsteemi. Minu kogemuse kohaselt – ma olen pidanud seda kasutama – mitte ainult ei reageerinud nad kiiresti minu päringule, vaid olid ka asjatundlikud ja aitasid mul probleemi lahendada. Minu probleem polnud nii tehniline kui mõnede inimeste kohta, kellest olen lugenud, kuid kindlasti oli plussiks asjaolu, et tasuta teenuse saamiseks ei pidanud ma hambaid tõmbama. Tundus tõesti, et neil olid minu parimad huvid meeles.

Nad pakuvad veebimajutusest kaugemale mitmeid tasuta funktsioone

See, et nad on tasuta veebimajutus pakkuja, ei tähenda veel, et nad pole funktsioone täis. Nad pakuvad teile 1,5 GB väärtuses kettaruumi, 100 GB väärtust liiklust, PHP, MySQL, FTP, cPanel, veebisaitide koostajat, automaatpaigaldajat ja palju muud.

Kui võrrelda nende funktsioone kõrvuti nende uuendatud versiooniga Hosting24, siis võib juhtuda, et te ei saa nii palju, kui arvate, kuid jällegi on see tasuta. Suurim tasuta veebimajutusteenuse pakkuja funktsioon on asjaolu, et need ei takista teie saidil reklaamide sundimisega teie veebisaidi kasutamist. Kõik muu on esialgne – saate oma saidi üles ehitada nii, nagu soovite.

000WebHost hosting negatiivsed küljed

Ahh – muidugi. 000WebHosti hostimise kasutamisel on varjukülgi. Tegelikult võib sama varjukülgi öelda ka kõigi tasuta veebimajutusteenuste pakkujate kohta.

Internetis on palju kasutajakaebusi

Kui saate midagi tasuta, ütlevad inimesed, et te ei tohiks kaebust esitada. Kui aga kavatsete end usaldusväärse ja tasuta veebimajutusteenuste pakkujana etturuks lüüa, peate saama hakkama. Inimesed, kellel on olnud probleeme 000WebHosti veebimajutusega, on need, kes tunnevad, et hostingu pakkuja ei järginud enda jaoks kehtestatud reegleid. Nad kurdavad kustutatud failide, varundusvõimaluste puudumise ja muu üle.

Nad tulevad välja kui ebausaldusväärsed

Kõigi kaebuste osas on kõige tavalisem, et need on ebausaldusväärsed. Lugesin ühte kaebust selle kohta, kus nad kasutasid kettaruumi vaid 42 MB, ja nende veebisait suleti. Esialgne põhjus, miks seda võtta, oli see, et neil oli mingi kelmus. Kuid arvestades üksikasju selle kohta, mida klient pidi ütlema, ja asjaolu, et tegemist polnud kommertssaidiga, paneb see teid mõtlema kaks korda. Kui sait suleti, ei peetud neid enam 000WebHost hostimise kliendiks, mis muutis nad klienditoeks kõlbmatuks. See oli püsiv Catch-22, mille klient oli kepi kibedas otsas.

Nad tulevad ära kui turunduspettused

Nüüd ei olnud see minu kogemus, vaid see oli inimeste kaebus. Paljud ütlevad, et 000WebHost veebimajutus tuleb välja kelmuse kujul. Nad ütlevad, et selle põhjuseks on asjaolu, et iga kord, kui nad on klienditeenindust vajanud, on nende lahendus olnud lasta neil uuendada ja oma veebimajutuse eest maksta. See paneb nad turunduspettustena välja tulema. Kas see on tasuta, kuni teil on probleeme ja siis peate maksma?

Alumine joon

Tasuta veebimajutusteenuste pakkuja jaoks leidsin, et need on üsna usaldusväärsed ja meeldivad töötamiseks. Kuid ma peaksin võtma kõike, mida nad ütlevad, soola teraga lihtsalt sellepärast, et nad on vabad. Kui ehitaksin e-kaubanduse veebisaiti, ei valiks ma 000WebHosti hostimist. Kui ma tahaksin vaid mõned pildid kokku jagada, et neid jagada, siis see oleks tee.

Kuva rohkem funktsioone

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid

Rohkem saidil 000WebHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map