1and1 ülevaated: kas 1 ja 1 Ionos Hosting on parem mais 2020?

Contents

Mis on 1&1 Ionos hosting?

1&1 Ionos hosting on saksa veebimajutusettevõtte ja domeenide registripidaja 1and1 ümbernimetatud versioon. 1988. aastal asutatud ettevõtted on ühed vanimatest veebimajutusettevõtetest, mis tänaseni tegutsevad.


1and1, millel on andmekeskused kogu Euroopas ja ka Lenexas (Kansas, USA), on üks maailma suurimaid hostimisettevõtteid.

2018. aasta lõpus muutus 1 ja 1 uueks, et saada üheks&1 Ionos.

Nii on see saanud uue nime – kas see on üldse hea?

Kui hea on 1and1 hostimine?

1and1 on kõige tuntum ja kõige kauem töötav veebimajutusteenuste bränd. Nad on olnud olemas juba enne ENNE Google’i olemasolust – vanast ajast.

Ma mäletan, kuidas nägin nende 6 lehte ajakirjareklaame krohvitud äriajakirjades – ja ma mäletan, et nad nägid välja nii cheesy, et ma ei puutuks neid kunagi.

Tundub, et nad on suureks kasvanud ja võib-olla tasub neid proovida nii 2019. kui ka pärast seda.

Uhke koduleht, mis näitab teile miljonit võimalust.

Kuid peale selle tunnustuse pole palju eristada neid sadadest teistest tänapäeval turul pakutavatest konkurentsivõimeliste hindadega ja ainulaadselt pakutavatest veebimajutajatest. Kui 1and1-ga registreerimisega kaasneb käputäis eeliseid, on kasutajakogemus pettumust valmistav ja nende usaldusväärsus pole millegagi kiidelda.

Vaadake ametlikku saiti 1and1 ülevaated 3.3 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (5 hääled) plussid

 1. Ülimalt odav sissejuhatav hind
 2. Piiramatu kettaruumi, veebisaitide ja ribalaiuse valikud
 3. Andmete taastamise tööriist eelnenud kuue päeva jooksul
 4. Hallake domeeni 1and1 ja hostimist ühel kontol

Miinused

 1. Puudub reaalajas vestluse tugi
 2. Segadust tekitav kohandatud armatuurlaud ilma cPanelita
 3. Pole edasimüüja valikuid
 4. Uptime ja kiiruse jõudlus on vähem kui konkurentsivõimeline

Kokkuvõte Nii madalate sissejuhatavate hindadega (esimesel aastal99 dollarit kuus) ning piiramatul hulgal veebisaite ja veebiruumi võib 1and1 hostimine olla üsna ahvatlev. Kuid mõne tõsise jõudluse ja kasutajakogemuse puuduse korral ei saa te tõenäoliselt õnnelikuks, kui esimene aasta on käes ja hinnakujundus püsib normaalsele tasemele. Tugi3.5Speed3.5Features3Value3.5Läbipaistvus3

Meie ametlik 1and1 hostingu ülevaade

Suure ja pikaajalise ettevõtte valimisel veebi hostiks on kindlad eelised ja seda mitmel viisil 1&1 Ionosel võib olla eelis teiste suurte nimede ees nagu GoDaddy.

Sellegipoolest pole enamik 1and1 hostimise häid külgi midagi sellist, mille ära puhuda. Nende pakutavat on vähe, mis muudab nad mis tahes kategoorias ainulaadseks või liidriks. Ja pealegi oleme leidnud, et kasutajakogemus on piiriülene hullutamine lisaks keskmisele kiirusele ja tööaja jõudlusele. Soovitame neid, kui teil on juba 1and1 domeen või kui peate oluliseks lisad, näiteks AdWordsi krediiti, või kui peate väga odava veebisaidi majutama. Muidu on kümneid teisi ettevõtteid, kes pakuvad tõeliselt täheteenuseid ilma nii paljude pettumusteta.

1and1 hostimise parimad omadused

Võime isegi öelda, et kõik 1and1 parimad omadused on lihtsalt alad, kus need on lihtsalt piisavad. Kuid nende kõige põhilisema plaani funktsioonipõhine jaotus võib tegelikult osutada sellele, et neil on eelis teiste suurte kaubamärkide ees nagu GoDaddy ja HostGator.

Siin on tööstusstandardid, millele 1and1 vastab ilma probleemideta:

1) Ülimalt madal sissejuhatav hind

1and1 pakub veebimajutusteenuste turul tõenäoliselt parimat pakkumist esimese aasta klientidele. Kui nende kõige elementaarsem jagatud hostimise plaan maksab pärast esimest aastat keskmiselt pisut üle 7,99 dollari kuus, siis esimene hostimise aasta maksab ainult 0,99 dollarit kuus. See lükkab isegi ülieelarvelise host WebHostingPad välja (vähemalt aastaks).

2) Piiramatu ribalaius, veebisaidid ja veebiruum

Eriti kui arvestada spetsiaalse sissejuhatava hinnakujundusega, on nii paljude piiramatute võimaluste lubamine uskumatult ahvatlev. Üks kasutusjuhtum, mille puhul soovitaksime absoluutselt 1and1, oleks see, kui peate lühikese aja jooksul range eelarvega hostima hunniku erinevaid veebisaite. Teoreetiliselt saaksite seda teha 1and1 hostimisega alla dollari kuus. Ei GoDaddy ega HostGator ei saaks seda teie heaks teha.

Muidugi on piiramatu ribalaiuse lubadus ainult nii hea, kui seda toetav infrastruktuur. Ja natuke rohkem on meil 1and1 jõudluse kohta kiiruse ja uptime’i alal veel palju öelda. Veel ühe piiramatu plaani jaoks, mille hind sarnaneb 1and1 tavapärase (mitte tutvustava) hinnakujundusega, vaadake DreamHost.

3) Domeen on tasuta, seda saab hallata ühe konto all

1and1 loob iga ostetud veebimajutuspaketiga tasuta domeeninime. Lisaks on 1and1 üks veebis kõige sagedamini kasutatavaid domeeniregistripidajaid. Kui olete kunagi varem neilt domeeninimesid ostnud, saate neid saite sujuvalt hostida ilma täiendavat kontot või sisselogimist loomata.

4) Suurepärased ettevõttele mõeldud boonuspaketid

Peaaegu iga hosting ettevõte pakub mingisugust ettevõtlusele suunatud boonuspaketti. 1and1 hostimise pakutavad paketid konkureerivad parimatega. Lisaks krediitkaardile Google AdWordsi, Facebooki, Bingi ja Yahoo eest saate tasuta ka SSL-sertifikaadi. 1and1 pakub üle saja populaarse saiditööriista, nagu ostukorvid, slaidiseanssid ja saidiehitajad. Kõigi nende installimiseks kulub üks klõps ja need sisalduvad teie kavas. See on üks väga tore ettevõtmine voodisse minemiseks suurettevõttega – neil on ühendused ja nad saavad teile lubada palju tasuta kingitusi.

5) 1and1 osaleb keskkonnasäästliku hostimise jõupingutustes

Nendel funktsioonidel ei pea tingimata olema midagi pistmist teie 1and1 majutamise kogemusega, kuid võite puhata, teades, et teete koostööd ettevõttega, kes hindab selle keskkonnamõju. Nende andmekeskused on paigaldatud taastuva energiaallikaga ja nad kasutavad täiesti paberivaba arveldust – see on funktsioon, mida paljud inimesed naudivad. Nad ei ole HostPapa, kuid me võime hinnata nende kaasatust keskkonnasäästlikuma äritegevuse poole.

Nad on läinud pisut kallihinnalisemaks kui nende juustune minevik.

1and1 hostimise varjuküljed

Kuid perfektseid hostimisteenuseid see ei tee! Siin on mõned suured probleemid, mis ei lase meil kogu südamest soovitada 1and1 hostimist.

1) Klienditeenindus on kiire, kuid mitte eriti kasulik

1and1 pakub ööpäevaringset tuge telefoni ja e-posti teel ning enamasti reageerivad nad väga kiiresti. Probleem on selles, et nende esindajatel pole veel tehnilisi teadmisi ja see näitab tõesti seda, kui saate nad telefoni. Kui teil on olemas võimalus neist läbi käia ja oma probleemi piisavalt kirjeldada, säästate palju edasi-tagasi aega. Kuid reaalsus on see, et enamik kliente ei tea veebimajutuse plusse ja miinuseid ega täpselt seda, mis nende veebisaidi hoidmist takistab, nad lihtsalt teavad, et midagi on katki ja see tuleb parandada.

1and1 klienditeeninduse osakonnal puudub ka reaalajas vestluse tugifunktsioon. Natuke kummaline, et nii suurel hulgal ressurssidega ettevõttel puudub selline mugav ja laialdaselt kasutatav tugimeetod.

Kuna 1and1 on olnud nii kaua aega ja teenindab nii palju kliente, on veeb täis nende kohta kohutavaid ülevaateid. Valdav enamus neist negatiivsetest arvustustest osutab üllataval kombel klienditeeninduse osakonnale. 1and1 maine tõepoolest edendab neid ja ülevaated pole aastatega paranenud. See paneb meid uskuma, et klienditeenindus on nende jaoks järelmõju.

2) cPanel puudub ja nende armatuurlaud on segane

1and1 otsustab loobuda taustprogrammi armatuurlaudade, cPaneli, tööstusstandardist. See ei ole tingimata iseenesestmõistetav. Paljud kohandatud armatuurlauda kasutavad sellised väga soovitatavad hostid nagu Hooratas ja Dreamhost. Pärast seda pole cPanel kõige lihvitud rakendus ja see võib olla pisut hõlpsamini navigeeritav. Probleem on selles, et 1and1 kohandatud armatuurlaud on tegelikult vähem atraktiivne ja palju segadusse ajavam kui cPanel. Esiteks on armatuurlaua enda kõige silmatorkavam piirkond menüüst upsells. Teiseks pole ükski kõige sagedamini kasutatavatest põhifunktsioonidest (nt failikataloog või WordPressi installid) selget vaadet. Vähemalt cPaneli puhul on see nii levinud, et veebis on palju ressursse, mis aitavad teil aru saada, mida teha. 1and1 puhul pole see tegelikult nii ja kui helistate klienditeenindusse, et lahendada selline lihtne küsimus nagu „Kuidas oma kontole muud domeeni lisada?” teeb tohutult ajaraiskamist, kus on palju võimalusi veelgi pettumuseks.

3) Unimpressive Uptime & Kiirus

Kui 1and1 osutub uskumatult usaldusväärseks ja kiireks, võib andeks anda kõik klienditeeninduse ja segase armatuurlauaga seotud probleemid. Kuid reaalsus on see, et nad on lihtsalt keskmised, võib-olla isegi natuke alla keskmise aja. 1and1 lehe laadimisajad jäävad vahemikku 700–800 ms, mis asetab need kella kõvera aeglasele küljele. Ja kuigi nad jäävad truuks oma 99,9-protsendilisele tööaja garantiile, pole nad kusagil ülivõimsate hostide hulgas, nagu Siteground või A2 Hosting..

 

Alumine joon

Piiramatutele veebisaitidele ja ribalaiusele vähem kui dollar kuus on raske öelda “ei”, kuid 1and1 annab rohkesti muid põhjuseid, miks öelda “ei”. Kui teie omanduses on juba palju domeene, võite selle eest palju paugu teha, kuid nende kiiruse, kasutajakogemuse ja klienditeenindusega seotud pettumused püsivad endiselt.

1&1 Ionos Hosting Hinnakujundus & Plaanid

Millised on teie võimalused 1 jaoks&1 Ionos hostimine?

See on segane, kuna iga veebimajutaja esitab seda erinevalt. Teie vajadused erinevad sõltuvalt sellest, millist tüüpi sait te ehitate.

Mida me armastame 1&1 Ionos on see, et nad koostavad plaanid üsna selgelt. Nad on lihtsad ja asjalikud.

1 ja 1 hinnastabel

Siin on valikute kiire jaotus:

OlulineÄriEkspert
Hinnakujundus4 dollarit kuus8 dollarit kuus14 dollarit kuus
Tasuta domeenJahJahJah
SSL-sertifikaatJahJahJah
24/7 tugiJahJahJah
Veebisaidid1Kuni 5Kuni 50
Ladustamine10 GB100 GB500 GB
Andmebaasid 10 (SSD 1 GB)25 (SSD 1 GB)50 (SSD 1 GB)
E-posti kontod1025500
Tasuta domeenJahJahJah
Esmane jõudlus LvlPõhilineLvl 1Lvl 3
SiteLocki pahavarakaitseJah
Sisu edastamise võrk (CDN)Jah
ParimStarter haisebSuured veebiprojektidMitu suurt veebiprojekti

Meie ekspertarvamus? Plaanid on korralikud, kuid kui olete konkreetsel platvormil, näiteks WordPress, on need hostimisplaanid üsna lihtsad ja neil ei pruugi olla kõiki soovitud funktsioone.

Kuid kui soovite tavalist hostimist, siis otsige neid!

Ja vau, kas nad lähevad üksikasjadesse, kui te seda tõesti soovite, siin kerime lehte:

1 ja 1 ionos kerib

Kuva rohkem funktsioone

1&1 majutamine Q&A-d

1&1 on hostisait, mis armastab töötada nii eraisikute kui ka ettevõtetega. Kui teil on väikeettevõte või ajaveeb, olete võib-olla uurinud mõnda erinevat saadaolevat hostimissaidi. See võtab arvesse kõige sagedamini esitatud küsimusi seoses 1&1, pakkudes teile lisateavet hostimiskoha otsustamiseks.

Kus 1&1-l on kontorid?

1&1 asub kogu maailmas. Neil on kontorid Austrias, Saksamaal, Prantsusmaal, Hispaanias, Suurbritannias, Poolas, Kanadas, Itaalias, Mehhikos ja Ameerika Ühendriikides. Nende peakontor asub Chesterbrookis, PA Ameerika Ühendriikides. Andmekeskus asub Lenexas, KS-is rohelises rajatises. Neil on olemas kõik seadmed, mis võimaldavad kasutajatel omada kõike vajalikku.

Mida teeb Windowsi hostimine 1&1 pakkumine?

1&1 pakub hostimist Windowsi ja Linuxi hostimiseks mõlemale kasutajale. Võite kasutada ühte&1, mis aitab teil kindlaks teha, milline avenüü oleks teile parem. Kui teil on küsimusi, võtke julgelt ühendust 1-ga&1 abi saamiseks.

Kas on olemas tööaja garantii??

1&1 annab tööaja garantii. Need tagavad 99,99% tööaja. Kui see jääb alla tööaja protsendi, võite taotleda seisaku eest krediiti. Sõltuvalt sellest, kui palju seisakuid teil on, saate seisaku eest krediiti.

Kas kontol on võimalik hoida mitut saiti ja domeeni??

Jah, sa saad. Enamiku jaoks on saadaval piiramatu arv veebisaite&1 plaan, kuigi andmebaaside arv võib olla piiratud. See võib mõjutada seda, kui palju saite soovite luua. WordPressi plaanidel on rohkem piiranguid ja odavamad plaanid piiravad kliente ühe või viie saidiga.

Millised on tugivõimalused??

1&1 pakub oma klientidele mitmesuguseid tugiteenuseid. Ööpäevaringne tehniline tugi on saadaval telefoni, reaalajas vestluste ja e-posti teel. Nende GoToAssist on kaugabi vorm. See nõuab tarkvara installimist teie arvutisse ja 1&1 pääseb teie piirkonda teie arvutile juurde.

Kas on olemas raha tagasi garantii??

Neile, kes soovivad teenuse katkestada, on 30-päevane raha tagasi garantii. Kõigil pilvemajutustel pole raha tagastamise garantiid, nii et peate konsulteerima 1-ga&1, kui soovite teenuse katkestada, et näha, kas kvalifitseerute.

Kas saadaval on ühe klõpsuga paigaldajad??

Jah, seal on. Kui kasutate Linuxi, on sellel klõpsamine&Ehitamine, ühe klõpsuga installipakett. See sisaldab üle 120 skripti ja veebirakenduse nende klientidele. Kui lähete selle plaani juurde, on kaasas WordPress, Joomla, Drupal, Magento, TYPO3, phpBB ja Moodle.

1. tahe&1 migreerige olemasolev veebisait?

Kahjuks 1&1 ei rända olemasolevat veebisaiti tasuta. Saate seda ise teha või omada 1&1 tehke seda tasu eest. Seadmed 1&1 kasutusalaga kaasnevad kulud, mistõttu ei saa nad veebisaiti tasuta üle viia.

Milline on minimaalne leping 1 kasutamiseks?&1?

Kui otsite lepingu võimalusi, 1&1-l on enamiku nende plaanidest minimaalne tähtaeg üks kuu. See on ideaalne neile, kes soovivad vahetada, kui neile ei meeldi seda kasutada. Kui te ei kasuta ühte&1 kogu 30 päeva jooksul, võib teil olla õigus oma kontole täielik tagasimakse saada.

Mis on juhtpaneel, mis plaaniga kaasas on?

Kui registreerute plaaniks 1-ga&1, sellel on oma juhtpaneel. CPanel on saadaval, kuid ainult pilve hostimise plaanide jaoks. Kui olete Windowsi kasutaja, on teil juhtpaneeli valikute jaoks Plesk. Võite esindajaga rääkida kõigi küsimustega.

Kas 1&1 sobib e-poe veebisaidile?

Absoluutselt. Neil on e-kaubanduse veebisaitidele suunatud hostimisplaanid. Seal on e-kaubanduse skriptid ja rakendused. See on osa klikist&Koostage pakett 1&1 pakkumine. Kui vajate SSL-sertifikaati, 1&1 esitab ostutõendi. Oma e-poe platvormil saate kasutada avatud rakendusi, nagu Magento, PrestaShop, osCommerce või Zen Cart..

On 1&1 hea piltide majutamiseks ja galeriide jaoks?

Jah nad on. Mõõdetud kettaruumi ja ribalaiust pakutakse iga plaani jaoks. Klõps&Ehitage ühe klõpsuga installipakett sisaldab mitut tüüpi fotogalerii skripte. See ei tohiks olla probleem, kui pole suuri faile, mis tuleb alla laadida. Kui teil on oma paketi kohta küsimusi, võite pöörduda 1-ni&1 vastuste jaoks.

Kas ma saan CDN kaudu 1&1?

Jah, sa saad. CloudFlare on mõne hostimispaketiga, sealhulgas WordPressi hostimisega, tasuta. Mirage ja Railgun on paketiga kaasas ning kui soovite saada pro CDN-i paketti, on see saadaval.

Millised pakendid on 1 jaoks parimad&1 põhiline veebimajutus?

1 abil on saadaval arvukalt põhilisi veebimajutuspakette&1. Need on kasutajasõbralikud ja hõlpsalt ideaalse veebisaidi üles seadistama. Algtaseme pakett sobib ideaalselt veebiarendajatele, kes soovivad alustada väikeettevõttest õitsele puhkevaks ettevõtteks, pakkudes tööriistu lihtsate ja toimivate HTML-põhiste veebisaitide loomiseks. 1&1 pakub kesktaseme paketti, mis on võimsam, parema jõudluse ja maksimaalse salvestusruumiga, võimaldades veebis professionaalset kohalolekut. Lisatasu pakett, mida pakub 1&1 on suurepärase jõudluse ja salvestusruumiga ning hõlmab piiramatut veebiruumi ja mitme saidi majutamist korraga. See sisaldab Expert Appi tuge, mis võimaldab teil arendustarkvarast maksimaalselt kasu saada.

1. tahe&1 pakkuge arenguabi, kui hostimine algab?

1&1 on pühendatud tööle oma klientidega ja neil on mitu võimalust aidata teil oma veebisaiti arendada ja laiendada. 1&1 Veebisaidi ehitaja annab teile võimaluse luua oma ideaalne veebisait. Lihtne ja intuitiivne liides aitab teil luua oma suurepärase ja funktsionaalse veebisaidi. Laua- ja mobiilseadmete valimiseks ja redigeerimiseks on saadaval professionaalsed mallid. NetObjects Fusion võimaldab kasutajal oma veebisaidil täielikku kontrolli ja loovust. 1&1 aitab teie veebisaidil inimeste pilgu läbi 1 tõmmata&1 infolehe tööriist, sotsiaalmeedia väljund ja 1&1 SEO tööriist inimeste tähelepanu köitmiseks. Võimsad analüüsitööriistad võimaldavad teil näha, kuidas teie veebisait toimib ja kuidas külastajad teie veebisaiti kasutavad.

Kas 1&1 esitage tasuta veebimajutusplaan?

Kahjuks 1&1-l pole tasuta paketi hostimiskava saadaval. Enamik kliente, kes soovivad professionaalset veebisaiti, mis töötab ööpäevaringselt, ja seadmeid 1&1 kasutusala on ühed parimad. Hostipaketid sisaldavad ainulaadset domeeni, vastavaid e-posti kontosid nende klientidele ning tuge eri keeltele ja andmebaasidele, mis on kõik taskukohased. Esimene kuu on tasuta ja seda võib pikendada mõne kuu võrra. Kui otsustate sõlmida lepingu, on esimesed paar kuud tasuta ja maksed algavad ilma varjatud tasudeta. Kui otsustate lepingut mitte allkirjastada, algab tavahind, kuid esimesed 30 päeva saate siiski tasuta. Kui soovite oma plaani esimese 30 päeva jooksul tühistada, saate oma tagasimakse. See on viis, kuidas pakett teile meeldib, et näha, kas see teile sobib.

Millised turvameetmed on kasutusele võetud??

Turvalisus on oluline iga kliendi jaoks ja 1&1 püüab tagada iga veebisaidi kaitset. Suure jõudlusega andmekeskuses on uusimad tehnoloogiad. Neil on 300 Gbit / s ühenduvust (väliselt) ja veebisaidi majutamiseks kõrge jõudlusega töökindlus. Täiustatud SSL-kaitse sisaldab välist tulemüüri, mis hoiab ära väliste rünnakute. Veebiruumi taastamine pakub Linuxi hostimise jaoks väärtuslike andmete turvalisust. Rünnaku korral saavad administraatorid veebisaidi varukoopiatest taastada andmeid kuni 6 päeva jooksul. Taastada saab ka kõiki eraldi kaustades olevaid faile. 1&1 SiteLock teostab igakuist rakenduste skannimist, SQL-i, süstekontrolli ja saididevahelist skriptimist. Kõik haavatavused parandatakse enne, kui häkkeritel on võimalus neid ära kasutada. Kui lähete 1-ga&1 SiteLock Premium pakett skannib kuni 500 lehte, pakkudes teie ettevõttele meelerahu.

Millised valikud on laiendamiseks saadaval??

Kui soovite oma veebisaiti laiendada, 1&1 on saadaval paindlikud plaanid. Kui vaja on suuremaid salvestus- ja jõudlusvalikuid, on kõik vajalik lihtsat täiendamist. Geograafiliselt koondatud serverid 1&1 kasutusala on uusim tehnoloogia ja tarkvara. Funktsioonid, mis on saadaval 1 kaudu&1 saab igal ajal, sealhulgas ka 1, täiendada&1 SiteLock Basic ja 1&1 CDN. SEO Pro, otsingumootoriturundus ja ListLocal on kõik põhiliste hostimispakettide osa. Saate lisada vajalikke lisafunktsioone, aidates teil hoida oma kulud madalal ja hooldus minimaalsel tasemel. Avatud lähtekoodiga rakendused, nagu WordPress, Joomla! ja Drupal võimaldavad teil funktsioone tulevikus lisada. Nende installimiseks on vaja vaid mõnda lihtsat hiireklõpsu.

Millised on veebimajutuse tugisüsteem 1&1 pakkumine?

1&1 teenindab põnevusega üle 13 miljoni kliendi ja nende kogemus on igale kliendile palju abiks olnud. Nende tehnilised eksperdid on kõrge väljaõppega ja pakuvad kogu vajaliku abi saamiseks ööpäevaringset telefoni- ja e-posti tuge. Kõigile nende tooteid puudutavatele küsimustele vastatakse viivitamatult ja võite leida õige toote, kui teie ettevõte kasvab. 1&1 on tegutsenud alates 2001. aastast ja nad on saidi hostimise üks juhte. Nende klienditeenindust on tunnustatud auhindade majutamise eest ja kõik klientide soovitused soovitavad 1&1. Isegi kui olete töötanud veebisaidi hostimisega, 1&1 osutab teile vajalikku abi. 1&1 on siin teie saidi parendamiseks ja teie ettevõtte edukaks muutmiseks.

Kuidas ma saan kontakti 1&1 abi saamiseks?

1-ga saate ühendust võtta mitmel erineval viisil&1 vajaliku abi eest. Kui teil on küsimusi või probleeme, pöörduge otse ekspertide poole telefonil 1-866-991-2631. Arveldusküsimuste osas saate abi saamiseks pöörduda telefonil 1-877-300-8316. Mis tahes veebimajutustellimusi saate teha veebis või telefoni teel müügiosakonna kaudu telefonil 1-844-871-2631. Lisateave saidil 1and1.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map