Amazoni veebiteenuste ülevaated mai 2020 – kas AWS on parim?

Kui hea on Amazoni veebiteenuste hostimine?


Amazoni veebiteenuste ülevaated 4 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (8 hääled) plussid

 1. Automaatselt skaleeritav salvestusruum
 2. Pakkuge madala maksumusega mudelit, kus saate tasuda
 3. Suurepärased tugiteenused
 4. Uutele kasutajatele tasuta plaan
 5. Suured terabaidifailid

Miinused

 1. Standardpaketid pole saadaval
 2. Hinnad erinevad asukoha järgi
 3. Peate oma kasutamist hindama ja arvutama
 4. Toega on raskem ühendust saada

Tugi3Speed4.5Features4.5Value4.5Läbipaistvus3.5

Meie ametlik Amazoni veebiteenuste hostingu ülevaade

Amazoni veebiteenused, mida tavaliselt nimetatakse lihtsa salvestuslahendusena Amazon S3, on rohkem pilvesalvestuslahendus ja seejärel hostimislahendus. Ehkki neil pole tüüpilisi pakette, mida võisite näha teenusepakkujates, on neil saadaval ka muid, mõnikord tulusamaid võimalusi.

Amazoni veebiteenuste parimad omadused

Amazon on suur ettevõte. Mis sai alguse lihtsast veebipoest, muutus edukalt järgmiseks veebipõhiseks Wal-Martiks. Mis tahes käegakatsutavate toodete puhul, mida müüakse, müüb Amazon seda tõenäoliselt. Siin on Amazoni veebiteenuste parimad omadused.

Automaatselt skaleeritav salvestusruum

Amazon pakub automaatselt skaleeritavat salvestusruumi. See tähendab, et hoolimata sellest, kui hõivatud teie veebisait võib olla või kui palju ruumi vajate, kohandab Amazon teie konto automaatselt sobivaks. See tähendab, et te ei saa kunagi viga “ribalaius ületatud”. See on üks Amazoni ainulaadseid funktsioone, kuna te ei pea muretsema selle pärast, mis võib teie andmete või külastajatega juhtuda, kui teie kasutus suureneb.

Tasu kasutamise eest; Odav

Amazon Web Services pakub kasutamise eest tasumise mudelit. See pakub madalama hinnaga mudelit, kuna maksate ainult selle eest, mida kasutate. Ühtset määra ega kuu mudelit pole saadaval. Amazon Web Services nõuab, et paneksite oma andmed nn ämbriteks. Kasutajana võetakse teie koppist ja sealt välja andmete edastamise eest tasu gigabaidi ja päringu eest..

Hea uudis on see, et Amazon tasub neid taotlusi tuhandete kaupa. Need pole raha näljased mogulid, kes soovivad teid igal sammul niklida ja peenestada.

Suurepärased tugiteenused

Amazon on tõstnud riba klienditeeninduse osas. Nagu te ehk teate, müüb Amazon palju enamat kui lihtsalt ruumi majutamist. Nad müüvad peaaegu kõiki ettekujutatavaid füüsilisi, käegakatsutavaid tooteid maailmas. Nad lõid klienditeeninduse mudeli, mida teised üritavad jäljendada. Nende töötajatel on volitused käsitleda mitmesuguseid klientide taotlusi, jättes kliendid rahule ilma hunniku bürokraatliku bürokraatiata. Amazon Web Services abil pääseb juurde neljale teenustasemele. Nende hulka kuuluvad Basic, Developer, Business ja Enterprise. Põhitugi on lisatud kõigile kontodele. Põhitasemel saate aastaringselt ööpäevaringset tuge, millel on juurdepääs klienditeenindusele, juurdepääs foorumitele, juurdepääs tervisekontrollide tehnilisele toele, eneseabiressursside keskus ja toodete KKK.See saab ainult paremaks seal.

Uutele kasutajatele tasuta plaan

Amazon pakub uutele kasutajatele tasuta paketti, millel on järgmised funktsioonid:

 • 5 GB kettaruumi.
 • 20 000 GET-i taotlust (vt ülalt mudelit)
 • 2000 PUT-i taotlust (vt ülalt mudelit)
 • 15 GB väljaminevat andmeedastust ühe aasta jooksul.

Täiesti tasuta ja kasutatav konto on veebisaitide pakkujate seas haruldus.

Suured terabaidifailid

Amazoni veebiteenuste tõeliselt tore omadus on see, et saate üle kanda faile kuni 5 TB. Enamik kõvakettaid pole isegi selle suurusega lähedal – ja nad käitlevad igasuguseid andmeid. Ausalt, ma pole kunagi näinud faili, mille suurus on 5TB või suurem. Ehk kui loote pildi 5TB kõvakettast, võidakse see piir ületada. Asi on selles. Amazoni veebiteenused käsitlevad peaaegu kõiki faile, mida te sinna viskate – isegi kõige suuremaid, kõrgeima eraldusvõimega fotosid ja videoid.

Amazonase veebiteenuste varjuküljed

See on omamoodi ebaõiglane võrrelda Amazon Web Services’i teiste hostiteenuse pakkujatega. Need ei ole teie tüüpiline veebimajutusettevõte.

Standardpaketid pole saadaval

Amazoni veebiteenuste võrdlemine enamiku teiste hostimisteenuste pakkujatega on nagu õunte ja apelsinide võrdlemine. Kui hostite oma veebisaiti Amazon Web Services’iga, saate käitada kliendi poolel asuvaid skripte, kuid serveripoolsed skriptid pole saadaval. Nad toetavad ainult staatilisi veebisaite. Kui kavatsete hallata mis tahes tüüpi e-kaubanduse veebisaiti, ei tööta Amazon Web Services teie jaoks.

Hinnad erinevad asukoha järgi

Amazon on ülemaailmne ettevõte. On täiesti oodata, et nad nõuavad Austraalias teistsuguseid hindu kui Ameerika Ühendriigid. Kuid loodan, et ühe riigi piires hinnad püsivad ühtlased. Amazoni abil ei saa te seda alati. Näiteks kui elate Ameerika Ühendriikide Põhja-Virginia piirkonnas, saate tasuta väljaminevaid teenuseid Amazoni, kuid mitte mujale.

Peate oma kasutamist hindama ja arvutama

Kasutamise eest maksmise mudelil on negatiivne külg. Kui maksate kindlat tasu kuus, teate, kui palju te maksate ja mille eest maksate. Kui teil on kasutusel kasutamise eest tasumise mudel, peate oma kasutamist prognoosima ja arvutama, et saaksite eelarve korralikult koostada.

Alumine joon

Amazon Web Services on sõltuvalt sellest, kuidas te seda vaatate, kas üks parimaid või halvimaid veebimajutusteenuste pakkujaid. Need ei ole e-kaubanduse veebisaitide haldamiseks hea lahendus. Kui aga kavatsete omada staatilist veebisaiti, mida kasutatakse peamiselt pilvesalvestuseks, on Amazon Web Services teie seljataga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map