Arvixe Hosting ülevaade mai 2020: kas Arvixe on midagi head?

Arvixe Hosting ülevaade mai 2020: kas Arvixe on midagi head?

Arvixe Hosting ülevaade mai 2020: kas Arvixe on midagi head?

Kui hea on Arvixe Hosting?

Arvixe on paljutõotav hostiettevõte, millel on tugev funktsioonide komplekt. Neil on häid häid asju, näiteks lai valik hostimisplaane ja hulk tööriistu, mis aitavad teil alustada. Mõned varjuküljed hõlmavad kehva tööaega ja aeglast tugiteenust. Üks pettumust valmistav asi on halb tugi, nii et pidage seda meeles võõrustajate võrdlemisel.


Arvixe Arvustused 3 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (4 hääled) plussid

 1. Palju veebisaitide loomise tööriistu
 2. Piiramatu igakuine andmeedastus
 3. Piiramatu domeenid ja e-posti aadressid
 4. Nii Linuxi kui ka Windowsi põhised serverid
 5. Lai valik hostimisplaane

Miinused

 1. Kehv tööaeg
 2. Pikk klienditeenindus peab korda

Tugi2.5Speed2.5Features3.5Value3Läbipaistvus3.5

Meie ametlik Arvixe Hosting ülevaade

Ühel hetkel oli Arvixe tipus. PC Mag’i osas olid nad isegi mäe kuningas. Paberkandjal on neil palju potentsiaali. Päris maailma testimine ütleb meile aga, et neil on veel tööd teha.

Arvixe Hosting parimad omadused

Arvixe hostimisel on mõned parimad võimalused, mida me oleme näinud. Tundub, et neil on oma asjad koos ja see on põhjus, miks.

Võimalikud veebisaidi loomise tööriistad

Inimesed vajavad hostimisteenust ainult seetõttu, et nad saaksid veebisaidi üles ehitada. Kui veebimajutusettevõte pakub võimekaid veebisaidi loomise tööriistu, on nii, nagu tapavad nad ühe kiviga kaks lindu. Seda tüüpi tööriistad on eriti kasulikud algajatele, kes lihtsalt vaevu oma käsi määrduvad. Need ühilduvad Softaculous Script Installeriga, mis tähendab, et teil on võimalus ühe klõpsuga installida rakendusi ja pistikprogramme otse oma veebisaidile.

Piiramatu igakuine andmeedastus

Paljud veebimajutusteenuste pakkujad määravad teie andmeedastusele sageli ülempiiri. Need võivad piirata seda, kui palju e-posti aadresse saate oma domeenis registreerida, kui palju domeene teil on või lihtsalt, kui palju andmeid saate oma kliendi arvuti – teie ees oleva sülearvuti – ja nende serveri vahel üle kanda. Teadaolevalt seavad hostingu pakkujad ka piirangud veebisaidi külastajate arvule kuus. Arvixe kaotab kõik selle – annab teile meelerahu piiramatute igakuiste andmeedastustega. Te ei pea muretsema selle pärast, mida te edastate või kui suured on failid – Arvixe ei hooli sellest.

Piiramatu domeenid ja e-posti aadressid

Piiramatu andmeedastuse võimalus ei lõpe sellega. Arvixe hostimine ei hooli ka sellest, kui palju erinevaid e-posti aadresse soovite oma domeenis registreerida. See võimaldab teil anda eraldi ja eraldi e-posti aadressi igale oma töötajale või kolleegile. Arvixe hosting sobib suurepäraselt neile, kes tegelevad domeeni flippinguga. See tähendab, et ostate domeeninime ja “pargite” selle – hoiate seda tagasi ja ootate, kuni keegi seda teie käest ostab.

Nii Linuxi kui ka Windowsi põhised serverid

Paljud veebimajutusettevõtted pakuvad kas Linuxi või Windowsi põhiseid servereid, kuid mitte mõlemat. Igal ühel on plusse ja igal ühel on miinuseid. Kuigi paljud inimesed ütlevad, et Linux on parem opsüsteem, jõulisem ja avatud lähtekoodiga, tunnevad paljud teised inimesed Windowsi ja Linuxi põhiseid servereid. Mõlemal juhul ei huvita Arvixe-i hostimine, kumba soovite pigem minna, kuna need pakuvad mõlemat.

Lai valik hostimisplaane

Arvixel on lai valik hostimisplaane, alustades kõige tavalisemast – jagatud hostimiskavast. Jagatud hostimisplaan sisaldab SSL-sertifikaate, mis on e-kaubanduse veebisaidi käitamiseks üliolulised. Järgmine samm üles pakub spetsiaalseid klassi servereid, mis tähendab, et teil on oma ettevõtte jaoks spetsiaalne server. Erinevus jagatud hostimiskavade ja pühendatud hostimiskavade vahel on see, et pühendatud hostimiskavade korral on kogu füüsiline server ja sellega kaasnevad ressursid teie enda kasutada – neid ei jagata erinevate klientide vahel. Jagatud hostimiskavade ja pühendatud hostimiskavade vahel on VPS-klassi serverid, mis võimaldavad teil oma virtuaalset privaatserverit. Kõik need plaanid on hädavajalikud ja annavad teile võimaluse laiendada oma ettevõtet kasvades.

Arvixe hostimise varjuküljed

Nagu ma juba varem ütlesin, näeb Arvixe hosting paberil fantastiliselt hea välja. Neil on siiski mõned lüngad, mis on lihtsalt vastuvõetamatud.

Kehv Uptime

Nende lünkade korral on Arvixe hostimise korral ooteaega palju. Kahenädalase perioodi jooksul oli Arvixe host maas kokku 29 minutit ja 41 sekundit. Olime selle üles seadnud, et saaksime jälgida täpset aega, mille jooksul meie veebisait ei tööta. Selle kehva tööaja rikkumine seisnes selles, et see ei olnud tingitud konkreetsest probleemist. 29 minutit ja 41 sekundit jagunesid juhuslikult – mõni sekund siin mõne sekundi kaugusel. See ütleb mulle, et ühenduses on midagi valesti ja selles on süüdi suurem probleem.

Pikk klienditeenindus hoiab korda

Hiljuti korraldati küsitlus, kus nad küsisid suurelt rühmalt inimesi, mis oli nende arvates halva klienditeeninduse määratlus. Esimene tegur, mis pani kliendid lahkuma ühest ettevõttest ja minema teise, oli inimeste ootele panemine. Inimestele ei meeldi olla ootel – eriti kui nad vajavad tuge. Arvixe hostimise pikkade klientide ooteaeg on täiesti välditav probleem, millele nad peavad tähelepanu pöörama.

Alumine joon

Arvixe hostimisel on palju potentsiaali. Tegelikult olid nad varem üks parimaid. Praegu, selle kirjutamise ajal, 2015. aasta lõpus, on meie soovitus, et vaadake mujalt. Arvixe hostingul on aga piisavalt potentsiaali ja suurepärane veebimajutuse ajalugu. See paneb mind tahtma neil silma peal hoida, et näha, kas nad suudavad lüngad täita ja saada taas tõusutäheks.

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector