CoolHandle ülevaated mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

CoolHandle ülevaated mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

CoolHandle ülevaated mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

Contents

CoolHandle: asjakohane host 2020. aastal?

Selle hostimisettevõtte asutas 2001. aastal grupp IT-spetsialiste, kes soovisid sattuda veebisaidi majutamismängu. Sait töötas mitu aastat iseseisvalt, kuni ProNetHosting selle 2010. aastal ostis ja on sellest ajast alates olnud ProNeti meeskonna osa. Saiti haldab nii algse kui ka uue ettevõtte tugirühm. CoolHandle asub Los Angeleses, CA.


Kui hea on CoolHandle’i hostimine?

Võrreldes paljude teiste seal asuvate hostimisveebisaitidega ei tee CoolHandle midagi revolutsioonilist. Ehkki algsel meeskonnal olid suured püüdlused veebimajutusmängu muuta (vähemalt vastavalt nende biograafiale), peavad nad selle lubaduse veel täitma. Sellegipoolest saate selle ettevõtte eest selle, mille eest maksate, nii et ärge mõelge, et see teeb midagi märkimisväärset kui mõned muud seal asuvad hostimissaidid.

Vaadake ametlikku saiti CoolHandle’i arvustused 3.1 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (1 hääletus) plussid

 1. Kiire kiirus
 2. VPS-i hostimine on saadaval
 3. Suurepärane veebisaitide suurendamisel

Miinused

 1. Klienditugi on mahajäänud
 2. Kallimad kui muud sarnased saidid

SummaryCoolHandle on mõeldud eranditult Linuxi-põhistele opsüsteemidele, mis on selle saidi jaoks uhke. Nad pakuvad kolme hostimisplaani ja kolme VPS-i kava. Võite ka edasimüüki teha ja neil on selleks ka teine ​​kolmetasandiline plaan. Iga täiendamine annab teile rohkem funktsioone ja boonuseid, nagu võiksite oodata, ja kõik mastaabib iga kord kenasti. Üldiselt korralik sait, kui mitte tähelepanuväärne. Tugi2.5Speed4Features3.5Value3Läbipaistvus2.5

Meie ametlik CoolHandleHostingu ülevaade

Neile, kes endiselt CoolHandle’i vastu huvi tunnevad, lugege lähemalt selle hostimisettevõtte eeliseid.

Siit saate teada nende plaanide ja hinnastruktuuri kohta ning vaadata, mis töötab ja mis mitte, nii et teate, mida oodata.

Otse väravast välja astudes näete, et CoolHandle ei täida oma lubadust kehtestada uued kiiruse ja töökindluse kuldstandardid, nii et see võib olla punase lipu all, kui tunnete muret selle sõna taga seisva ettevõtte pärast.

Üldiselt näib, et see sait püüab väikeettevõtteid pakkuda, kuid see ei tee fantastiliselt head tööd, aitamaks kõiki, kes juba ei tea, mida nad teevad. Klienditugi on selle saidi suurim kaebus, nii et ärge oodake, et teie probleemid lahendatakse sama kiiresti ja tõhusalt kui teiste saitide puhul..

Parimad omadused CoolHandle Hosting

Kuigi sellel hostimisteenusel pole midagi tõeliselt märkimisväärset, on liitumisega palju eeliseid. Seega, kui lõpetate teenuse CoolHandle registreerumise, võite oodata, et saate kõik, mille eest maksate, ja siis ka mõned. Seda silmas pidades on siin selle saidi peamised omadused.

Kiire ja usaldusväärne kiirus

Võrreldes mõne seal asuva hostimissaidiga on CoolHandle kiirem kui enamik. Võite isegi avaldada teile kiirust, mida saate, mis on üks parimatest funktsioonidest, mida registreerumisel saate.

Suure kiiruse põhjuseks on see, et CoolHandlel on palju koondatud ja nad kasutavad hilinemise vältimiseks mõnda parimat võrku. Ettevõtte peakorter asub LA-s kaheteistkümne riigi suurima Interneti-pakkuja kõrval, nii et saate süsteemi, mis on töökindlam, kui arvata oskaksite.

Samuti kasutab CoolHandle mitut Tier-1 ülesvoolu pakkujat, mis tähendab, et see saab vältida võrguliikluse katkestusi ja naelu, et tagada sama kiire kiirus ja kvaliteet, olenemata olukorrast..

Suurepärane ketendusvõime

Veebisaidi haldamisega alustate üldiselt väiksema liikumisega ja suurenedes, kui tekitate rohkem liiklust. CoolHandle teeb ära suure töö, võimaldades teil oma veebilehte järk-järgult uuendada, et saaksite nõudlusega sammu pidada. Alustuseks on hostipaketid imeliselt mitmetasandilised ja kui olete juba valmis liikuma VPS-i ja pühendatud hostimise juurde, saate seda teha märkimisväärselt hõlpsalt. Ehkki igal sektsioonil on valida ainult kolme astme vahel, saate iga teenuse abil nii palju kui vaja.

Massdomeeni ülekandmine

Kui teil on domeeninimede ostmine ja nendega kauplemine, teeb CoolHandle nende kaudu selle toimimise ülilihtsaks. Hinnad on korralikud ja ettevõte teab, kuidas domeene käsitleda, nii et teile võiks sellest palju kasu olla, kui see teid üldse huvitab. Praegu saate saidil registreerida kuni 18 domeeni.

Boonusprogrammid

Kui juhite oma ettevõtet Linuxis, olete enam kui rahul CoolHandle pakutavate programmeerimisfunktsioonidega. Kõik uued kasutajad saavad tasuta skripti Fantastico, mis võimaldab teil laadida WordPressi, pildigaleriid ja OSCommerce’i ning muid programme. Sait ühildub ka selliste programmidega nagu Zen Shopping Cart, Ruby on Rails, Python ja PHP5. Võite isegi tasuta otsimootori optimeerimise paketi tasuta saada, kui olite nii kaldu.

Teine asi, mis teile CoolHandle’i juures meeldib, on see, et see kasutab populaarset cPaneli, et võimaldada teil oma veebisaiti hallata, mis on palju parem kui proovida minna läbi patenteeritud süsteemi.

CoolHandle’i hostimise varjuküljed

Ükskõik kui hea veebisait või teenus pole, on selle juurde alati lisatud negatiivseid külgi. Sel juhul pole CoolHandle’il palju probleeme. Valdavatest probleemidest võib siiski enamiku inimeste väljalülitamiseks piisata, nii et pidage seda enne liitumist meeles.

Piiratud klienditeenindus

Üks selle ettevõtte suurimaid etteheiteid on see, et klienditeenindust pole sageli saadaval ja see võib kohati olla ebatõhus. Veebisaidil väidetakse, et tal on ööpäevaringselt teenusepakkujaid, kuid selle nõude test osutab, et see on enamasti vale.

Ühelt poolt, kui helistate tugimeeskonnale, saate tavaliselt lühikese aja jooksul kellegi. Kuid seal, kus asjad tegelikult allamäge lähevad, on saidi piletite ja vestluste süsteem. Tundub, et tugiliikmed logivad juhuslikult sisse ja välja, mis viitab sellele, et saidil pole probleemide lahendamiseks suurt pühendunud meeskonda.

Üldiselt on klienditugi parimal juhul keskel ja halvimal juhul kohutav. Kõige pettumust valmistav aspekt on see, et järjepidevust ei paista olevat palju, mistõttu mõned ülevaated on sellised vastandid. Kui saate tugiteenustega ühendust, võivad nad olla sõbralikud ja abivalmid ning lahendada teie probleem kiiresti. Siiski on kordi, kui te ei saa pikka aega vastust, mis võib olla pettumust valmistav.

Lõpuks pakub sait küll mõnda videoõpetust, mis aitab klientidel levinumaid probleeme lahendada, kuid teabekogu on piiratud ja ei aita keerukate probleemide korral, mis tähendab, et kui teate, mida teete, võib teil olla keeruline probleeme lahendada olulised vead.

Hinnakujundus

Nagu kõigi hostisaitide puhul, premeerib CoolHandle teid pikaajaliseks viibimiseks registreerumise eest. See tähendab, et kui lähete kuust kuusse, maksate rohkem, kuid kui valite kuue või kaheteist kuu paketi, võiksite üldiselt maksta palju vähem. Kui teete ühe kuu korraga, ulatub plaanihind põhipaketi 29,95 dollarist Pro-häälestuse 49,95 dollarini. Kui rääkida VPS-i plaanidest, siis maksate kogu ulatuses vähemalt 49,95 dollarit kuni 149,95 dollarini.

Kui aga otsustate osta pikaajalise plaani, võite tasuda nii vähe kui 4,95 dollarit kuus. See on küll tähekujuline punkt, kuid see tähendab, et olete teenusesse pikemaks ajaks lukustatud, mis tähendab, et kui teil on probleeme või soovite vahetada hoste, siis pole teil õnne.

Sait pakub ka 30-päevast raha tagastamise garantiid, kuid mõned kasutajad on selle perioodi jooksul teada andnud tagasimakse saamise probleemidest. Osaliselt on selle põhjuseks ebajärjekindel klienditeeninduse meeskond, kuid on murettekitav, et veebisaidil oleks see probleem esiteks.

Üldiselt pole hinnastruktuur kohutav, kuid see on kallim kui teised saidid, millel on sarnased funktsioonid ja paremad tugisüsteemid.

Alumine joon:

Kui peaksite valima oma veebisaidi hostimisteenuse, teeksite tõenäoliselt parem otsida muid võimalusi ja võrrelda hindu ja funktsioone. Ehkki see ei tähenda, et CoolHandle’iga registreerumine on halb idee, tähendab see lihtsalt, et leidub nii palju muid hostimissaite, millel on paremad teenused ja rohkem väärtust, et see lükkab selle saidi eesmärgi alla. Kui olete juba selle saidiga sisse loginud, siis ärge tundke, et peate vahetama, eriti kui olete selle teenusega rahul.

Ühesõnaga, CoolHandle on korralik veebimajutusteenus, kuid saate paremini hakkama.

Kuva rohkem funktsioone

CoolHandle’i majutamise KKK-d

CoolHandle’i kohta võimalikult palju teavet pakkudes oleme koostanud küsimuste loendi, mis annab teile selle teenuse kohta täiendava ülevaate, et saaksite sisse minna mõlema avatud silmaga. Kui te ei näe siin küsimust, millele vajate vastamist, võite lisateabe saamiseks pöörduda otse nende veebisaidi CoolHandle’i poole.

Millised on CoolHandle pakutavad hostimiskavad?

Saidil on hostimise kolm erinevat taset: Starter, Business ja Pro. Neil kõigil on samad funktsioonid, kuid suurenedes saate kõike rohkem. Siin on see, mida võite igal astmel oodata.

 • Starter: viis domeeni, viis pargitud domeeni, viis alamdomeeni, viis MySQL andmebaasi, viis e-posti kasti ja viis FTP-kontot. Samuti saate piiramatu kettaruumi ja ribalaiust.
 • Äri: sada igast üksusest, sealhulgas domeenid, alamdomeenid, pargitud domeenid, MySQL andmebaasid, FTP kontod ja PostgreSQL andmebaasid. Samuti saate tuhat e-posti kontot ning piiramatut kettaruumi ja ribalaiust. Sellel tasemel on võimalik saada spetsiaalne IP-aadress ja privaatne SSL.
 • Pro: saate piiramatul hulgal kõike. Samuti saate spetsiaalse IP-aadressi ja privaatse SSL-i.

Mis puutub VPS-i kontodesse, siis CoolHandle’il on veel üks kolmeastmeline süsteem. Igal tasemel on üks tasuta domeeninimi ja spetsiaalne IP-aadress. Need on välja toodud järgmiselt:

 • VPS 01: 512 MB muutmälu, 20 GB salvestusruumi ja 500 GB ribalaiust
 • VPS 02: Üks GB muutmälu, 30 GB salvestusruumi ja 1000 GB ribalaiust. Selle paketiga saate ka hallatava serveri
 • VPS 03: Kaks GB muutmälu, 60 GB salvestusruumi ja 2000 GB ribalaiust. Lisaks serverile võite hankida veel ühe eraldatud IP-aadressi
Kas CoolHandle pakub spetsiaalset serverimajutust?

Jah, sellist teenust saate CoolHandle’i kaudu. Sait pakub kõiki pühendatud serveripakette järgmiselt: 3GHz Inteli protsessor, kaks GB muutmälu, 160 GB salvestusruumi (x2) ja kaks TB ribalaiust. Spetsiaalsete serverite abil saate ka spetsiaalse IP-aadressi ja privaatse SSL-sertifikaadi.

Kas CoolHandle töötab Windowsiga?

Praegu töötab see sait teenuseid ainult Linuxi opsüsteemi jaoks. Siiski leiate lingi Windowsiga ühilduvale teenusele nimega CoolWinHosting. See sait näib siiski olevat erinev kui CoolHandle ning sellel on erinevad teenused ja hinnakujundus.

Kas sait pakub tööaja garantii??

Jah, CoolHandle lubab, et teil on tööaeg 99,9%. Sõltumatu testimine näitab, et see on täpne.

Kas ma leian sotsiaalmeedias CoolHandle’i?

Jah, tugimeeskond on Facebookis ja Twitteris aktiivne ning nad suhtlevad klientidega, kes nendega nende kanalite kaudu ühendust võtavad.

Kas CoolHandle pakub täielikku tagasimakset, kui ma garantii aknas tühistan?

Jah, kuid ainult siis, kui ostate standardpaketi. Muude versiooniuuenduste või lisateenuste korral teile selle ostu eest ei hüvitata. Võrreldes teiste saitidega tundub see tavapärane tagasisaatmispoliitika.

Kas sait pakub edasimüügiteenuseid??

Jah, CoolHandle kaudu saate edasimüügi teha. Saidil on kolm teenindustasandit, mis sõltuvalt teie tasemest ulatuvad 35 GB kettaruumist ja 250 GB ribalaiusest kuni 200 GB kettaruumini ja 1000 GB ribalaiusest. Samuti saate spetsiaalseid IP-aadresse ja juurdepääsu sellistele skriptidele nagu PHP ja WordPress.

Kas selle ettevõtte kaudu veebisaidi seadistamise eest tuleb tasuda??

Ei, teie saidi loomiseks ja käitamiseks pole lisatasusid. CoolHandle pakub ka alustamiseks tasuta veebisaitide loomise tarkvara.

Kui see ütleb piiramatu ribalaiuse ja kettaruumi, siis kas see on tõesti piiramatu?

Nagu kõigi hostisaitide puhul, ei saa te kunagi kõike tõeliselt piiramatut saada. Sellisena piiratakse teid vastavalt ettevõtte vajadustele, nii et ärge imestage, kui leiate, et piiramatul plaanil on piirangud.

Kas ma saan majutada video voogesituse saiti CoolHandle kaudu?

Tehniliselt jah. Peate siiski veenduma, et saate piisavalt ressursse, et veenduda, et teie sait ei viivita. Õnneks on igas plaanis piiramatu ribalaius ja kettaruum, kuid peate esituse usaldusväärsuse tagamiseks kindlasti kasutama videoesituslaiendit. CoolHandlel on FFMPEG-laiend saadaval, kuid pole selge, millist taset teil vaja oleks, et see tõhusalt ja viivituseta töötaks..

Kas sellel saidil pakutakse saateprogrammi??

Jah, CoolHandle’il on boonusprogramm klientidele, kes viitavad saidile uut äri. Täpset hinda ja soodustusi ei ole loetletud, kuid selle teabe saamiseks pöörduge otse ettevõtte poole.

Kas ma saan CoolHandle kaudu tasuta domeene??

Jah, saate iga paketiga ühe tasuta domeeni. Kui soovite aga mitut domeeni, peate maksma iga täiendava domeeni eest pärast esimest.

Kas ma saan oma praeguse domeeni sellele saidile üle kanda?

Jah, CoolHandle võimaldab teil domeenid neile nominaalse tasu eest üle kanda. Hind sõltub laiendist, näiteks .com või .net. Neil on saidil saadaval hinnakiri.

Kas CoolHandle toetab selliseid skripte nagu Joomla, Magento ja Drupal?

Ehkki saidil pole neid skripte praegusel kujul saadaval, võiksite teoreetiliselt neid teenuse abil probleemideta toetada. Raam on selleks olemas.

Kas sait pakub varuteenuseid??

Ei, see pole nii. Kuid klientidel on juurdepääs tööriistadele, mis võimaldavad teil luua oma varukoopiaid vastavalt oma vajadustele.

Kas CoolHandle on lisanud turvafunktsioone??

Jah, sait pakub turvalist andmekeskuse jälgimist, mis hõlmab ka viirusetõrjeid ja rämpspostitõrje tarkvara. See hõlmab ka 24 // 7 andmete jälgimist.

Kuidas saan maksta CoolHandle pakutavate teenuste eest?

Sait võtab vastu kõiki peamisi makseviise, sealhulgas krediitkaarte, nagu Visa ja Mastercard ning PayPal.

Kas ma pean saidiga registreerudes lepingu sõlmima??

Ei, CoolHandle ei nõua üheltki kasutajalt lepingu allkirjastamist. Kui saate kuue või kaheteist kuu pikkuse hinnakava, peate täieliku tagasimakse saamiseks 30-päevase perioodi jooksul tühistama, kuna need plaanid on diskonteeritud.

Lähemalt saidil CoolHandle.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Adblock
  detector