Domain.com ülevaated mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

Domain.com ülevaated mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

Domain.com ülevaated mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

Kui hea on domeeni.com majutamine?

Domeen.com, mis on üks maailma suurimaid domeeninimede ja saitide majutamise pakkujaid, pakub laias valikus plaane, sealhulgas VPS-i hostimist, kuid see on spetsialiseerunud taskukohase jagatud hostimise teenustele. Negatiivsed küljed ei sisalda tööaegseid garantiisid ja koos enamasti põhifunktsioonidega maksavad lisad teile rohkem.


Vaadake ametliku saidi Domain.com ülevaateid 2.7 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (13 hääled) plussid

 1. Kiire laadimisaeg
 2. Vastuvõtlik klienditeenindus
 3. Veebisaidi lihtne seadistamine
 4. Turvaelemendid
 5. Kasulik klienditeenindus

Miinused

 1. Kuuplaane pole, selle asemel on aastaplaan
 2. Lisad maksavad teile rohkem
 3. Uptime garantii puudub

SummaryDomain.com on väga sarnane paljude teiste odavate jagatud hostimismärkidega ja see ei paku palju funktsioone, et seda teistest eristada. See võib siiski olla õige taskukohane valik inimestele, kes otsivad põhitasemel veebisaidi majutusteenust, mis hõlbustab veebisaidi seadistamist. Tugi2.5Speed3Features3Value2.5Läbipaistvus2.5

Meie ametlik domeen.com majutuse ülevaade

Kui otsite peamist veebimajutuse sihtkohta, võib Domain.com pakkuda teile salvestusruumi, e-posti ja muid tööriistu, mis annavad teile aluse, kuid sellel puuduvad mõned funktsioonid ja hinnakujundusvalikud, mida konkurendid pakuvad. Nad on samas perekonnas kui Bluehost ja HostGator, mis on osa Endurance International Groupist. 

Domeeni.com majutuse parimad omadused

Domeen.com pakub madala hinnaga funktsioone, mis võimaldavad teil alustada algtaseme veebimajutajaga. Neil pole tegelikult midagi, mis silma paistaks … peale domeeni.com omamise.

1. Domeeniteenused

Domeen.com pakutavad domeeniteenused on ühed parimatest saadaolevatest. Mitte ainult saate oma domeeninime, vaid saate ka palju funktsioone oma veebisaidi komplimenteerimiseks. Sellised asjad nagu edastuslukk, URL-i edastamine, e-posti edastamine ja DNS-i haldamine on oma veebisaidi tõhusaks toimimiseks hädavajalikud. Paljud muud veebimajutusteenused panevad teile tasuma oma veebisaidi lisamise eest, mis võib summeerida, eriti kui plaanite jääda hostimisettevõtte juurde pikka aega. Kui kogu lisandmoodul on teie käsutuses, saate oma veebisaiti tõhusamalt käitada ja teie kasvu paremaks muuta.

2. Veebisaidi lihtne seadistamine

Domeen.com pakub veebisaidi loomiseks mitut tööriista, sealhulgas kõrgelt hinnatud Weebly. Weebly kasutab lohistamisfunktsiooni, mis võimaldab teil luua atraktiivse saidi, mis hõlmaks lühikese aja jooksul kontaktvorme, sotsiaalmeedia linke ja palju muud. Domeen.com võimaldab teil ka nende abil oma WordPress-toega veebisaidi üles seada. See on lihtne protsess ja kui see on installitud, saate luua postitusi ja installida pistikprogramme nagu tavaliselt. Domeen.com on optimeeritud WordPressi jõudluse suurendamiseks ja võimaldab automaatset tarkvara ja pistikprogrammi värskendusi. Samuti saate mõne minuti jooksul e-posti konto luua, kui külastate lihtsalt meiliala ja loote kasutajanime ja parooli.

3. Hinnad

Nende plaanide hinnad on taskukohased ja kaasas on kõik, mida vajate oma veebisaidi sujuvaks töötamiseks. Kui te ei plaani kohe professionaalse veebisaidi loomist, ei pea te kõik korda seadma ja kulutama liiga palju raha. Hinnaga 9,99 dollarit aastas saab inimene luua oma isikliku veebisaidi. See sobib ideaalselt neile, kes soovivad alustada väikestest ja muuta teie plaani üles, kui teie ettevõte hakkab kasvama. Te ei leia liiga palju ettevõtteid, kes pakuvad veebidomeenide jaoks vähem kui dollar kuus. See on hea neile, kes alles alustavad, kuni on valmis oma plaane täiendama.

4. Preemiumdomeenid

Kuna palju domeene on juba kasutatud või juba kasutusel, on premium-domeeni hankimine ideaalne viis oma veebisaidi silma paistmiseks. com võimaldab kasutajatel leida esmaklassilist domeeninime, mis eristub rahvahulgast. Kuigi see ei pea olema keeruline, aitavad need teil leida esmaklassilise domeeninime, mis suunab teie veebisaidile liiklust. Kui olete oma premium-domeeninime leidnud, saate selle kohe registreerida, mis sobib ideaalselt neile, kes vajavad oma veebisaidi loomist ja käitamist. Lisatasu domeeninime kasutamine on inimeste kaasamisel ülioluline ja ainulaadne nimi sobib ideaalselt väikeettevõtetele.

5. Turundusteenused

Kui väikeettevõte alles alustab, võib liikluse saamine olla keeruline. com pakub suurepäraseid turundusteenuseid, mis aitavad teie ettevõttel kasvada. Nad pakuvad esmaklassilisi turundusteenuseid, sealhulgas täisteenuste kujundamist ning turundus- ja disainiteenuseid. Nad töötavad koos Google Appsi, otsingumootori optimeerimise, krediitkaardi töötlemise ja otsingumootori turundusega. See on ideaalne tööriist neile, kellel on probleeme oma veebisaidi turundamisega. Nende tööriistade kasutamine võib aidata veebisaidil liikuda Google’i otsingu tippu, võimaldades rohkematel inimestel seda veebisaiti külastada.

6. E-posti teenused

Domeen.com töötab koos Google’iga Gmaili kaudu e-posti teenuste parandamiseks. Domeen.com annab teile oma veebisaidi jaoks kohandatud e-posti ja võimaldab teil oma e-posti aadressina kasutada oma brändi. Kõigi lihtsustamiseks saate teha oma Gmaili ja Google Drive’i koostööd. Saate luua meeskonna ja nendega suhelda ning te ei pea liiga palju tööd panema. Peate sisse logima, kuid kui olete sisse loginud, on kõik seadistatud ja teie jaoks valmis. E-kirjadele pääsete juurde mis tahes seadmest, võimaldades teil kiire nupuvajutusega kontakti saada ükskõik kellega. Hind algab 4,17 dollarist kuus, muutes selle taskukohaseks kõigile, kes soovivad oma e-posti süsteemi uuendada.

7. Turvaelemendid

Domeeni.com veebimajutuspaketid sisaldavad mitmeid turvafunktsioone. Saate parooliga kaitstud kataloogi ja SSL-i tuge. SSL-sertifikaat kaitseb väärtuslikku teavet, näiteks krediitkaarditehingud ja registreerumised.

8. Kasulik klienditeenindus

Domeen.com pakub telefonitugi ööpäevaringselt. Nad pakuvad ka toetussoovide piletimüügisüsteemi. Kiireloomulised taotlused tuleks esitada telefoni teel ja piletimüügitaotlustele vastatakse tavaliselt 24 tunni jooksul. Teil on juurdepääs teadmistebaasile, mis hõlmab kõiki konto hostimise, paroolide ja juurdepääsu põhitõdesid. Samuti on olemas kasutusjuhend ja hulk õpetusi. Klienditeenindajad on sõbralikud, kergesti mõistetavad ja üsna asjatundlikud.

Domeeni.com hostimise varjuküljed

Ehkki Domain.com pakub lihtsat saidi loomist ja abistavat tugimeeskonda, on teenusel siiski mõned varjuküljed.

1. Domeeninimede pakkumine

Tehnoloogiamaailm on konkurentsivõimeline ja on mõistetav, et Domain.com ei saa vasakule ja paremale domeeninimesid välja anda. Domeeninime saamiseks peate eelregistreeruma. Varase juurdepääsu periood on hea hüppe alustamiseks, kuid see maksab lisatasu. Üks hea asi soovitud domeeni mitte saamise korral on see, et teile tagastatakse registreerimiseks pandud raha. Ehkki see pole täiuslik süsteem, oleks hea teada, millised on teie võimalused domeeninime saamiseks.

2. Kiirema reageerimise aja küsimus

Probleemid võivad ilmneda igal ajal ja on hea teada, et need saab kiiresti lahendada. Kuigi Domain.com võtab kõnesid igal ajal vastu, võivad nad mõne pakilise probleemiga hakkama vaikima. Mõni probleem tuleb kiiresti lahendada, olgu selleks toodete puudulik tundmine või päringule vastamine kaua aega. Selliseid asju nagu domeeninimede sulgemine ei tohiks juhtuda, kuid mõnikord saavad juhtmed risti. See juhtub, kuid paroolide lähtestamise lihtsa probleemi lahendamiseks ei tohiks kuluda nädalat. Võib-olla on abiks parem piletisüsteem või koolitus.

3. Halvem administraatori paneel

Nende administraatoripaneel näib värskenduste osas mitu aastat maha jäävat ja selle täiustamine aitaks muuta veelgi tõhusamaks hostimissaidiks. Lehtede laadimine võtab natuke aega, mis võib saiti külastavatele inimestele pettumust valmistada. Isegi kui nad pakuvad palju domeeninimesid, võiksid nad oma administraatoripaneeli täiustada, et muuta klientidele hostimine veelgi lihtsamaks. Ehkki see võib mõne inimese jaoks töötada, ei saa teised, kes sõidavad palju liiklust, lubada, et inimesed ootavad lehe laadimist, kuni leht laadib.

4. Privaatsus puudub

Kui teie isiklik teave avalikustatakse, võib see põhjustada hulgaliselt probleeme. Avaldatud pole mitte ainult mõned tükid teie isikliku teabe kohta, vaid see on ka üsna kõik. Kui te ei peaks neile isikliku teabe peitmise eest lisatasu maksma, oleks see ideaalne. Kahjuks olete ummikus, kui te ei maksa nende eest teie teabe peitmise eest. See võib põhjustada paljusid probleeme, seega võib-olla on parem maksta neile makse ja lasta oma isiklik teave avalikkuse eest varjata. Pole ideaalne, aga parem, kui lasta kõigil teie kohta mingit teavet teada saada.

5. Kuuplaane pole

Domeen.com ei paku kuude kaupa jagatud veebimajutuse võimalusi. Peate valima aastaplaani ja pikaajalise plaani registreerumisega ei ole ühtegi raha säästmise pakkumist. Näiteks maksate sama palju, kui registreerute ühe aasta või kolme aasta jooksul. See võib olla probleemiks inimestele, kes eelistavad mitte võtta aastakest kohustust või kes eelistaksid makseid aasta jooksul jaotada.

6. Lisad maksavad teile rohkem

Kuigi põhiplaan on taskukohane, ei paku see palju funktsioone. Selleks ajaks, kui saate veebimajutajalt vajaliku, võite lõpuks maksta rohkem kui mõne teise teenuse korral. Domeen.com võtab domeeni ülekandmise tasu, kui soovite URL-i pordida ja paljud muud hostimisteenused seda ei tee. Kui vajate üle 100 e-posti aadressi, peate üle minema kõrgemale paketile. Põhilisel e-kaubandusel on piirangud lehtedel ja toodetel ning puuduvad muud funktsioonid, näiteks lehtede eelvaade enne nende avaldamist. Nende limiitide eemaldamiseks peate maksma täiendatud versiooni eest.

7. Uptime garantii puudub

Domeen.com ei avalda uptime garantii ega anna oma veebisaidil andmeid uptime ajaloo ega toimivuse kohta. Ehkki nad väidavad, et teevad varukoopiaid, ei täpsusta nad, millal varukoopiaid tehakse või kas need on klientidele saadaval. Domeen.com väidab, et neil on esimese astme rajatis, mis pakub koondamist ja ööpäevaringset jälgimist. Paljud kasutajate arvustused räägivad aga halvast tööajast, samas kui teistel ülevaadetel pole nendega probleeme, seega ei anna see potentsiaalsetele kasutajatele selget pilti tööajast.

Alumine joon:

Neile, kes otsivad väikese ja keskmise vahemikuga teenust, mis pakub enamiku odavate kuludega veebisaidi majutamiseks vajalikest funktsioonidest, on seda väärt tasub üle vaadata domeen.com. Kuna põhirõhk on jagatud hostimisplaanidel, on hostimine, hinnad ja tugi kõik umbes keskmised ja aitavad tavakasutajatel saidi mõne minuti pärast üles ehitada. Ehkki saate üldiste küsimuste ja vähem arenenud probleemide korral head tuge, ei pruugi kogenumad kasutajad domeeni.com abil saada kõike, mida nad soovivad, kuna nad pakuvad lihtsalt põhitõdesid.

Kuva rohkem funktsioone

Domeeni.com KKK-d

Sissejuhatus

Domeen.com on hostimissait, millel on palju plaane. Seda on hinnatud üheks populaarsemaks veebimajutussaitiks ja on lihtne aru saada, miks nii paljud kliendid on nende poole pöördunud. Kui olete mõelnud hostimisteenuse saamiseks ja te pole seda veel leidnud, võiksite kaaluda domeeni.com kasutamist.

Selles ülevaates vaadeldakse ettevõtet, milliseid teenuseid nad pakuvad ja mida kliendid nende kohta ütlevad. Pärast selle ülevaate lugemist peaksite aru saama, mis muudab Domain.com üheks parimaks saadaval olevaks hostimissaidiks.

Mis on Domain.com?

Alates 2000. aastast on Domain.com aidanud nende klientidel saavutada veebipõhiseid eesmärke ning on üks domeenide registreerimise ja veebimajutuse juhte. Nende uuenduslikel toodetel ja teenustel on suurepärane väärtus ja nad püüavad oma kliente õnnelikuks teha. Nende missioon on pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid kvaliteetse hinnaga ja nad on selle võime üle uhked.

Nad on spetsialiseerunud taskukohaste domeeninimede, veebimajutuse, VPS-i hostimise, e-posti, SSL-sertifikaatide, veebidisaini ja võrguturundusteenustele. Nende tasuta teenuste hulka kuuluvad URL-i edastamine, e-posti edastamine, edastuslukk ja kogu DNS-i halduse tööriistad. Need tooted panevad kliendi oma veebisaidi juhi kohale.

Domeen.com on viimastel aastatel tohutult kasvanud ning pole mõistatus, mis teeb neist ühe parimate saadaolevate hostimissaitide. Neil on suurepärane kliendihoidlikkus, mis on aidanud inimestel domeeni.comga oma hostimisvajaduste jaoks liituda.

Mis teeb Domain.com suurepäraseks?

Domeen.com ei paku mitte ainult kõigile hostimisplaane, vaid ka nende lisandmoodulid sisalduvad enamikus plaanides. Sellised asjad nagu edastuslukk, URL-i edastamine, e-kirjade edastamine ja DNS-i haldus on hõlmatud enamiku nende plaanidega. Nende plaanid algavad kõigest 9,99 dollarist ja sisaldavad kõike ülalmainitud.

Nende hinnakujundusplaanid erinevad iga domeeninime järgi. Hinnad, mille suurus on 9,99 dollarit, sisaldavad domeeninimesid koos .biz, .com ja .me. Kui otsite professionaalset URL-i, on saadaval .aero, .coop, .jobs, .museum ja .tv ning nende plaanide hind on 29,99–269,99 dollarit. Ehkki kutsekavad on kallimad, pakuvad nad kõiki oma veebisaidi õnnestumiseks vajalikke teenuseid.

Esialgne kokkuvõte

Kui alustate äritegevust või soovite laieneda, pakub Domain.com arvukalt plaane oma võrgu laiendamiseks. Isegi kui loote privaatset veebisaiti, pakuvad nad teile kõiki edu saavutamiseks vajalikke tööriistu. Nad on juurutanud uued tippdomeeni etapid, mis muudab need paremaks neile, kes alles alustavad veebisaidi loomist.

Kuigi veel on veel üle minna, näib Domain.com olevat üks parimatest saadaolevatest hostimissaitidest. Saate kõik alustamiseks vajalikud tööriistad ja nende plaanidesse on lisatud palju lisa, et teised veebimajutus saidid võtavad teilt tasu nende kavasse lisamise eest. Kui kaalute veebimajutusteenuse hankimist, on Domain.com üks parimatest ettevõtetest, kellega koostööd teha.

Mida inimesed domeeni.com kohta ütlevad

Domain.com-ist on rääkinud palju inimesi ja alati on hea mõte vaadata, mida massid räägivad. Selle jaotise alguses alustame headest asjadest, mida inimesed räägivad, ja uurime põhjalikke pilke.

Hea

„See on üks lihtsamaid domeeniteenuseid, mida ma kunagi kasutanud olen. See on lihtne teenus, mis pakub edu saavutamiseks vajalikke tööriistu. See muudab muud hostimisteenused segasteks ja korrastamatuteks. Saan kasutada sama domeeni sisselogimist kõige jaoks, mida vajan oma veebisaidil. ”

„Alates domeeni.com kasutamise alustamisest olen märganud, kui lihtne on funktsioone kasutada. Täielik WordPress, kohandatud meilid ja muud veebisaidi loomise võimalused on teie käsutuses. Nende reageerimise aeg e-kirjadele ja probleemide lahendamine on kiire ja hõlpsasti mõistetav. Kuigi ma ei ole fänn selle eest, et lisatasu maksmisega hoitakse isikuandmeid varjatud, paistavad nad silma teistel aladel. “

„See on üks parimaid hostimisettevõtteid. Serverite kiirus on hämmastav, veebisaidid laadivad kiiresti ning tehniline tugi on asjatundlik ja abivalmis. Nende suurepäraseid hindu ei saa lüüa ja nad teavad, kuidas oma klientide eest hoolitseda. Soovitan alati oma sõpradele ja kolleegidele Domain.com, lähtudes nende hindadest ja klienditoest. ”

“Nende omadused on sarnased teistele veebimajutussaitidele, kuid nad teavad, kuidas kõike korras hoida. Isegi kui teil on mitu domeeni, saavad nad kõik korras hoida. Üks minu lemmik asju Domain.com kohta on see, et nad on nõus teid aitama, ükskõik mis kell see ka pole. See on minu jaoks äärmiselt oluline ja mulle meeldib, et saan neile igal ajal helistada ja kõik probleemid kiiresti lahendada. ”

„Kuigi domeen.com ei oma kõiki funktsioone, mis teistel veebimajutussaitidel on, on see siiski üks parimatest veebimajutussaitidest. Oma veebisaidi võimaluste maksimeerimiseks võite proovida kõiki nende pakutavaid funktsioone. Domeen.com sisaldab kõike vajalikku üles töötamiseks. Te ei tohiks raisata oma aega teistele veebimajutussaitidele, kui Domain.com teeb kõik ja siis mõned. ”

Halb

Administraatori paneel jätab palju soovida ja see võib tõsiselt uuendust kasutada. Nende aegunud administraatoripaneeli laadimine võtab kaua aega ja sait sulgub mõnikord ilma provokatsioonideta. Ehkki nad on domeeninimede poolest suurepärased, võiksite hostimist otsides minna muus suunas. Peaksite kaaluma neilt domeeni hankimist ja seejärel hostimiseks mõne muu teenuse kasutamist. ”

“Mulle ei meeldi nende klienditeenindus ja nende domeenide registripidaja vajab palju tööd. Kui esitate lihtsa küsimuse, võib vastuse saamiseks mõnda aega kuluda. Isegi kui olete mõne inimesega ühenduses, ei pruugi ta teada saada, millest te räägite, ja telefonist võib natuke aega mööduda. Ma soovitaksin minna mõne muu teenusega, kus on rohkem teadmisi nende toodete kohta ja kui hästi nad saavad teid aidata. ”

„Ma otsustasin domeeninime hankida domeeni.com kaudu. Kui leidsin ühe, mis mulle meeldis, panin selle ostukorvi ja kui ma läksin seda ostma, ilmus viga. Olin kaks päeva oma kontolt väljas ja proovisin mitmesuguseid vahendeid, et kellegagi suhelda. Saatsin meilisõnumi, kuid ei saanud vastust. Järgmisel päeval helistasin ja ootasin, et nad mu postitusi kontrolliks, kuid ilma vastuseta. Lõpuks sain ühendust kellegagi, kes mu parooli lähtestab, ja sain oma veebisaidile tagasi. Ma ei soovitaks seda hostisaiti neile, kes vajavad head klienditeenindust. ”

“Kui eelmised omanikud müüsid oma ettevõtte domeenile.com, pidin ma kontrollima, kas ma oma domeeni oman. Olin nendega ühendust võtnud, et anda neile teada, et olen linnast väljas ilma Interneti-ühenduseta, ja olin kindel, et minu domeeni ei peatata. Nad eemaldasid DNS-i registrist teabe, mis ei lahenda probleeme õigesti. Selle kinnitamiseks ja käitamiseks kulus mitu tundi. See oli selline protsess, et ma ei saanud nende teenust enam kasutada. ”

Lõplik kohtuotsus

Kuigi Domain.com-il on paar inimest kaebanud oma teenuste ja klienditoe üle, on neid inimesi, kes teenust absoluutselt jumaldavad. Pärast seda, kui olete kuulnud, mida inimesed on nende kohta öelnud, oma tooteid vaadanud ja nähes, mida nad teevad hästi ja millega nad võiksid töötada, peaksite aitama teil otsustada, kas Domain.com sobib teie jaoks.

Kuidas saaksin oma domeene uuendada??

Kui olete valmis oma domeene uuendama, võite külastada domeeni.com. Valite domeenid, mida soovite uuendada, ja järgige juhiseid. Domeeni pikendamise määrad postitatakse, mis võimaldab teil oma plaani valida. Kui olete selleks valmis, on hea aeg uuendada. Suvanditele pääsete juurde juhtpaneeli kaudu.

Mis juhtub domeenidega, mida ei uuendata?

Kui te ei soovi oma domeeninimesid kaotada, peate oma domeenide kaitsmiseks võtma mõned toimingud. Meeldetuletusi saate 30 päeva enne selle kehtivusaja lõppu ja kui makset ei tehta, siis domeen aegub. See deaktiveeritakse ja asendatakse muude aegunud domeenide hulgas koos plaaniga kaasnevate teenustega. Pärast kehtivusaja lõppu läheb domeeninimi üldkasutatavaks, kus keegi teine ​​saab seda osta. Kui 45 päeva möödub ilma nõudeta, võib domeeninime uuendamise eest maksta mingeid makse. Lõpuks, kui keegi seda ei väida, läheb domeeninimi müümiseks tagasi üldkasutatavasse domeeni.

Mida see tähendab, kui domeen on lunas?

Kui domeeninimi saadetakse lunastamisele, saab selle osta teine ​​osapool. Siiski saate domeeni lunastada kuni 30 päevaks. Peate oma kontole sisse logima ja tugisüsteemis pileti registreerima. Lunastamistasud on 99,99 dollarit ja tuleb maksta ka tavaline pikendamistasu. Lunastamisperioodi lõppedes on viiepäevane kustutamistsükkel, mis võimaldab kõigil domeeninime registreerida ja vastu võtta.

Mis siis saab, kui minu konto teabes on vigu?

Kui märkate oma kontol vigu, saate neid muuta. Saate kõik valed väljad parandada konto muutmise teabe kaudu ja sisestada õige teabe. Kui peate oma e-posti aadressi muutma, minge jaotisse „E-posti aadresside muutmine” ja muutke seda vastavalt. Kui teil on mitu domeeni, võib teil tekkida probleeme. Uuendatud muudatuste lõpuleviimiseks saate neid kõiki muuta.

Mis on „automaatne uuendamine” ja kas ma saan seda muuta??

Kui nimi on äsja registreeritud, rakendatakse turvameetmeid automaatseks uuendamiseks. See hoiab ära teie maksete aegumise, põhjustades domeeninime kaotamise. Automaatse uuendamise süsteemiga saate täieliku kontrolli ja selle eest võetakse arve 15 päeva enne aegumiskuupäeva. Kui makset ei tehta, tehakse teine ​​katse viis päeva enne tähtaja möödumist. Kõik tasud kantakse krediitkaardile, mis on registreerumisel registreerimisel. Saate oma kaarditeavet muuta, kui see on aegunud, kasutades sisselogimisekraanil olevat valikut „Värskenda krediitkaarditeavet”. Saate seada oma domeeninime automaatse uuendamise, nii et te ei kaota seda oma kontoteabe lehe kaudu.

Mis juhtub, kui automaatne uuendamine ebaõnnestub?

Teie automaatse uuendamise ebaõnnestumine on kõige tõenäolisem põhjus, kuna toimikus olev krediitkaart ei kehti. Selle probleemi saate lahendada, värskendades krediitkaarditeavet oma konto andmete kaudu. Kui see on vähem kui 15-päevane aegumisperiood, peate võib-olla uuendama ka oma domeeninime.

Miks saan erinevate e-posti aadressidega domeenide pikendamisteateid?

Kõige lihtsam selgitus on see, et igal domeenil on iga domeeninime jaoks erinev e-posti aadress. Saate koondada kõik domeeninimed ühte e-posti aadressisse; peate veenduma, et teie teave on sama kõigi domeeninimede puhul. Saate oma kontole sisse logida ja järgige kõigi oma domeenide juhiseid. Saate e-posti aadressi muuta, nii et see saadetakse ainult sellele, mida kasutate kõige sagedamini. Saate muuta oma e-posti aadresse ja muuta see teile mugavamaks. Lisateave domeenis.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector