Dot5Hostingu ülevaated mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

Dot5Hostingu ülevaated mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

Dot5Hostingu ülevaated mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

Kui hea on Dot5Hosting?

Kuigi mõned viitavad sellele vana purjus onu veebimajutus, Dot5Hosting pakub veebimajutuseks kõigile sobivat lähenemisviisi, kuna neil on ainult üks hostimisplaani variant (mitte kõige targem äri). Nad keskenduvad hostimise pakkumisele eraisikutele ja ettevõtete omanikele, kes otsivad nende eelarvele vastavat veebimajutust.


Me ei arva, et see on seal kõige kaalukam host, kuid lugege edasi, et saada lisateavet selle kohta, kuidas Dot5Hosting võistlusele püsib..

Dot5Hosting Arvustused 2.4 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (1 hääletus) plussid

 1. Stabiilne ajalugu
 2. Palju lisasid
 3. Raha tagasi garantii
 4. Üks suurus sobib kõigile
 5. Paljud piiramatud võimalused
 6. Klienditugi

Miinused

 1. Juhtpaneeli funktsionaalsus
 2. Lõpetamise tasud
 3. Uptime / seisakuid
 4. Pole sotsiaalmeediat

SummaryDot5Hosting on kogenud hostiettevõte, mis soovib majutada igapäevaseid kasutajaid, kes soovivad oma dollari eest rohkem paugu saada. Neil on vaid üks piiramatu plaan, mida nad oma klientidele pakuvad, mis on pakitud lisadele koos nende raha tagasi garantiiga. Neil on ööpäevaringne klienditugi, kuid nad ei kasuta klientide abistamiseks sotsiaalmeedia võimalusi. See hostimine võib teie konkreetsete vajaduste jaoks hästi töötada või mitte. Tugi2.5Speed2Features2.5Value3Läbipaistvus2

Meie ametlik Dot5Hostingu ülevaade

Olgem ausad – Dot5Hosting üritab endiselt jõuda moodsale ajajärgule. Nende sait on endiselt 00-ndate aastate alguses kinni (nagu 2002). Ma ei tea kogu nende ajalugu, kuid olen üsna kindel, et nad pole liiga palju muutunud.

Kui olete tüüp, kes meeldib midagi piisavalt head, siis võib Dot5Hosting olla tee.

See on nagu teie vana vallaline onu, kes iga päev joob sama nurgapoest sama odava joogiga – onu Hali jaoks piisavalt hea, miks siis vahetada?

Dot5Hostingul on eraisikute ja ettevõtete omanike sihtturg, kes peavad oma veebimajutuse mahutama väiksema eelarvega, kui enamikul korporatsioonidel on võimalik kasutada, ja konkureerivad siiski paremini rahastatud veebisaitidega. Huvitav, kui hästi neil läheb? Jätkake lugemist, et nende kohta rohkem teada saada.

Mõned Dot5Hostingu kiiremad esiletõsted:

 • Piiramatu kettaruum
 • Registreerimisega tasuta domeen
 • Piiramatu alamdomeenide arv
 • Turvalisus ööpäevaringselt
 • Spetsiaalse sissejuhatuse hind algab 5,95 dollarist kuu kohta

Mõned mitte nii head asjad, mida oleme veebis kuulnud:

 • Klienditugi reageerib aeglaselt ja pole tipptasemel
 • Üks neist EIG-i omandatud ettevõtetest (omandatud 2007. aastal), mis on lihtsalt mädanema jäänud
 • Väidab, et krediitkaartidelt võeti tasu kaua pärast tühistamist (suur ei-ei)

See on toimetuslik arvustus, mis põhineb veebis saadaval oleva Dot5Hostingu arvustustel ja hinnangutel. Kui otsustate oma lõpliku otsuse teha, lugege kindlasti läbi selle, mida kasutajad selle teenuse kohta räägivad, ja uurige põhjalikumat otsust nende veebisaidilt..

Dot5Hostingu parimad omadused

Ajalugu

Dot5Hostingul on üsna stabiilne ajalugu, arvestades, et see on tegutsenud alates 2002. aastast. Selle omandas EIG 2007. aastal (kellele kuulub ka Bluehost ja HostGator).

Lisad

Dot5Hostingu kasutamisel teie veebimajutusena saate teile terve hulga lisad, mis on kasulikud teile ja teie ettevõttele. Nende hulka kuuluvad domeeninimi, Google Adwordsi krediit, Yahoo krediidid, ostukorvid, pidev kontaktmeilide turundamine, saidi koostaja, mallid ja paljud muud funktsioonid.

Raha tagasi garantii

Nad pakuvad raha tagasi garantii, kui te pole esimese 30 päeva jooksul nende veebimajutusteenusega rahul. Nad tagastavad teie hostimistasud, kuid ainult siis, kui maksite krediitkaardiga. Kui soovite oma domeeninime tasuta registreerida, peate selle hoidmiseks maksma 15 dollarit. See raha tagasi garantii annab teile pikema perioodi, et teha kindlaks, kas olete teenusega rahul või mitte.

Üks suurus sobib kõigile kavadele

See, et pakutakse ühte suurust, sobib kõigile, on hea, kuid see võib olla ka halb, sõltuvalt sellest, mida soovite oma veebimajutuse kogemusest välja saada. Nende üheaastane plaan on tavaliselt pisut alla 13 dollari kuus ja kaheaastane plaan on tavaliselt alla 12 dollari kuus, kuid nad tutvustavad teile reklaamiteenuste pakkumise hindu. Praegu on saadaval spetsiaalne hostimise pakkumine kõigest 5,95 dollariga.

Piiramatu funktsioonid

Dot5Hostingu raames pakutakse palju piiramatuid funktsioone, mis võivad muuta selle hostimisteenuse uue pilgu vääriliseks. See hõlmab kettaruumi, piiramatute domeenide hostimise võimalust, POP3 e-postkaste, MySQL andmebaase, pargitud domeene, alamdomeene, automaatvastajaid ja e-posti kontode edastamist.

Klienditugi

Klienditoega saate ühendust tasuta telefoninumbri kaudu või tugipiletite saatmiseks infopunkti kaudu. Telefoni valik on saadaval ainult Ameerika Ühendriikide klientidele. Samuti pakuvad nad abikeskuses teadmistebaasi ja kasutusjuhendid, kui olete huvitatud veebimajutuse kohta rohkem teada saama.

Dot5Hostingu varjuküljed

Juhtpaneeli funktsionaalsus

Dot5Hosting kasutab cPaneli asemel vDeckit ja mõned kasutajad võivad leida, et sellel pole sama funktsionaalsust. Samuti võib silmadega harjumine olla vähem lihtne. Heitsin pilgu peale ja see erineb tegelikult tavalisest cPaneli liidest. Algajad ei hooli, kuid eksperdid võivad soovida standardset lähenemist.

Lõpetamise tasud

Neil on lõputasu, kui soovite oma konto sulgeda enne valitud plaani tähtaja saabumist, välja arvatud juhul, kui te tühistate raha tagasi garantii perioodi jooksul.

Uptime / seisakuid

Veebisaidil pole spetsiifikat, mis pakuks teavet nende tööaja ja / või seisaku kohta. Tundub, et selle teema kohta pole liiga palju kaebusi, kuid võimalikult palju teabe omamine on alati hea hariduslike otsuste tegemiseks, milliseid teenuseid valida..

Pole sotsiaalmeediat

Paljud ettevõtted pakuvad tuge sotsiaalmeedia kaudu, nii et see on natuke negatiivne külg, et kuigi neil on sotsiaalmeedias esindatud, ei kasuta nad tegelikult nii palju, kui neid konkurentidega võrrelda võiks. Kui ma sotsiaalmeediat ei näe, mõtlen – ok, see ettevõte isegi ei proovi. See on märk sellest, et neil pole oma parte järjest, nii et väldin selliseid ettevõtteid.

Alumine joon

Kuulake, võib-olla on teil mõni vana Dot5Hostingu kontoga sõber ja ta on selline: “tore, et mul pole probleeme” – noh, ta ei tea hostimisest kuigi palju või on ta arendaja ja suudab probleemid iseseisvalt lahendada.

Vaatleme Dot5Hostingut kui dinosaurust, mis pole muutunud ja on lihtsalt mädanenud. Nende kasutajaskond on kahanenud (vastavalt kolmanda osapoole andmetele) ja tundub, et nad ei tee palju.

Kui soovite nendega minna, on kõik korras. Kuid kui soovite moodsat, värskendatud hostit, siis minge koos näiteks SiteGroundi, WP Enginei või mõne muu EIG-i omanduses oleva kaubamärgiga, näiteks HostGatoriga. Sel viisil saate palju paremini.

Enne kui mõtlete, võrrelge mõnda ettevõtet, näiteks Bluehost vs HostGator või SiteGround vs WP Engine.

Uuenda logi

22.03.18 – Uus alumine rida kirjutatud, uued loendipunktid sissejuhatuses plusside ja miinustega, veel mõned väikesed muudatused.

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector