DreamHosti ülevaated – odav jagatud, WordPressi hostimine? Mai 2020

DreamHost: kiire, odav, hea?

DreamHostil on kõigi turul jagatud virtuaalserverite parimad kasutusaja keskmised ja lehe laadimiskiirused.


Lisaks pakuvad nad piiramatut ribalaiust, tasuta domeeninimesid, tasuta SSL-sertifikaate ja kompenseerivad teile uptumiste eest tööaeg. Need pakuvad tõeliselt ühte suurimat teenustaseme lepingut.

Mis siis saak on? Dreamhost on hinnalt soodsam kui teie keskmine virtuaalserveriettevõte ja teile saab arve esitada ainult igal aastal. Esialgne hind pöörab paljud inimesed eemale.

Kuid lugege edasi, et teada saada, miks me arvame, et see on seda väärt.

Vaadake DreamHosti ametliku saidi toimetuslikku ülevaadet 3.9 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (1 hääletus) plussid

 1. Piiramatu ribalaius ja kettaruum
 2. Ühe klõpsuga rakenduse installimine
 3. 97-päevane raha tagasi garantii
 4. Mitme hostimise võimalus
 5. 100% tööaja garantii

Miinused

 1. Toetus virtuaalserveritele on äärmiselt piiratud
 2. Nr veebisaidi kujundamise tööriistu
 3. Hinnastatud kui kõige jagatud hostimine
 4. Ainult aastane arveldus

SummaryDreamHost võib maksta teile topelt või rohkem, kui maksaksite mujal jagatud hostimise eest. Kuid see ei tähenda, et nad on ülehinnatud! Piiramatu ribalaiuse, tasuta SSL-ide, suurepärase turvalisuse ning tähekiiruse ja tööaja korral on väärtus üsna kõrge. Soovitame DreamHostit virtuaalserveriga virtuaalse energiakasutaja kasutajatele, kes teavad, et saavad selle eest suurepärase paugu. Tugi3.5Speed4Features4Value4Läbipaistvus4

Meie toimetus DreamHosti ülevaade 

1997. aastal Harvey Muddi kolledži bakalaureuseõppe lõpetanud DreamHost kuulub Ameerika veebimajutusettevõtete veteranide hulka. Eraomandis olev ettevõte haldab 1,5 miljonit saiti kogu maailmas ja asub Californias Los Angeleses, kontorid asuvad Oregoni Portlandis.

Ehkki DreamHost on üks kallimatest jagatud hostimise võimalustest, pakuvad need tohutut väärtust.

Suurepärase kiiruse, tööaja, funktsioonide, tugiteenuste ja piiramatu ribalaiusega saate oma raha väärt. Sellegipoolest pole nende kohandatud armatuurlaud kõigi lemmik ja nad pole ka odavaim ega kvaliteetseim host turul, kuid enamiku inimeste jaoks on see tasakaalus.

DreamHosti plaanide parimad omadused

DreamHost pakub ühte parimat veebimajutuspaketti. Need on ülitäpsed, kasutavad avatud lähtekoodiga tarkvara ja annavad teile piiramatu ribalaiuse.

1. Uus 2019. aastaks: DreamHosti plaanid on väga odavad

Uuendus 2019. aastaks: DreamHostil on jagatud veebimajutuse korral üks odavaimaid ja parima hinnaga plaane:

unelmate alghind

unelmate alghind DreamHost jagas plaane ja hinnakujundust

Varem oli nii, et kui soovisite DreamHostiga minna, siis oleksite pidanud olema valmis keskmisest plaanist pisut rohkem igakuiselt välja käima.

Enam mitte.

DreamHost on sobitanud selliste suurte poiste nagu BlueHost, HostGator ja GoDaddy hinnakujundusega. Ja nad võitlevad kõvasti.

Nüüd ei saa me väita, et puhta hinnakujunduse üle vaieldes on GoDaddy 1 dollarine kuu plaan üsna odav, kuid soovite jääda hostiga pikaks ajaks, mitte kõrge riskitasemega võlakirjade hinnakujundusest, mis muutub söödaks ja vahetamiseks.

Kindlasti soovitame DreamHostit, käed alla, inimestele, kes on kaalunud uuema versiooniga üleviimist kallima jagatud hostimise võimaluseks, kuna nende sait ületab keldris alumise hostimise. Funktsioonid pakkusid konkureerivaid partiisid lisatasu plaanidest, mille eest teised jagatud hostingu pakkujad maksavad lisatasu. Kuid kui soovite lihtsalt lihtsat saiti odava hinnaga ja te ei kavatse kasutada tonni kettaruumi või ribalaiust, on teil parem minna odavama valikuga, millel on selged piirid.

Siin on asi. Kui võrrelda neid mõne muu premium-masinaga, näiteks WP Engine ja Kinsta, leiate kiiresti, et DreamHost on eriti taskukohane.

2. Piiramatu ribalaius ja kettaruum

Paljud veebisaidid väidavad, et nad pakuvad piiramatut ribalaiust ja kettaruumi.

Kuid need tähendavad tegelikult seda, et nad ei sea teile selget piiri; nad saavad igal ajal otsustada, kas kasutate liiga palju ruumi.

Liikluses on liiga palju naelu ja võite avastada, et teie konto on peatatud jagatud serveri võimsuse kuritarvitamise tõttu. Või võib teie hostiettevõte passiivselt agressiivselt nõuda, et uuendate kallima hostimisplaani. Bluehost on hea näide ettevõttest, kes on ärritanud paljusid kliente just seda tehes.

DreamHostil on ainult üks jagatud hostimise plaan ja nad pakuvad tõepoolest piiramatut ribalaiust ja kettaruumi.

Ülemäärase kasutamise eest ei peatata.

Pole hinnalisemat plaani, kuhu sind sundida.

Kui plaanite populaarse saidi kasvatamist, on see tohutu.

Ja riistvara, mis tegelikult toetab tihedat liiklust. Kui ühendate selle sellega, et saate alati minna üle VPS-serverisse või spetsiaalsesse serverisse, siis on taevas piir.

3. Ühe klõpsuga rakenduse installimine

DreamHost käivitab nende skriptid nii, et saate WordPressi koos paljude teiste erinevate rakendustega hiireklõpsuga installida. Nende muude rakenduste hulka kuuluvad fotogaleriid, ostukorvitarkvara, CMS-i tarkvararakendused ja palju muud.

Skriptide juures on ilus see, et saate kasutada kellegi teise skripte, ilma et peaksite mingit koodi tundma. Võtke skriptid – paljud neist on tasuta – ja installige need ühe klõpsuga oma veebisaidile. Veebimeistrina saate selle funktsiooni abil rõõmu tunda sellest, et saate oma saidi ilmeks muuta ja tunnete end sellele vaatamata.

4. 97-päevane raha tagasi garantii

See on tegelikult pikem kui enamikul hostingu pakkujatest.

Standard on 30-päevane raha tagasi garantii. DreamHost pakub 97-päevast raha tagasi garantii – kas see pole mitte midagi?

97-päevane raha tagasi garantii töötab järgmiselt: kui tühistate arvelduse esmase 97 päeva jooksul pärast selle tagastamist, tagastavad nad 100% teie makstud rahast.

Kui tühistate pärast 97 päeva möödumist, tagastavad nad teile proportsionaalse summa. See on tõesti heldekäeline ja tundub DreamHosti jaoks eriti oluline, arvestades, et peate võib-olla tasuma ettemaksu vähemalt aasta (kuid rohkem sellest hiljem).

Nad peksid täiendava nädalaga välja InMotioni hostimise ja WebHostingHubi 90-päevase raha tagasi garantii.

5. 100% tööaja garantii

Kuigi enamik teisi pakkujaid kiitleb umbes 99-protsendise tööajagarantiiga, pakub DreamHost 100-protsendilist tööajagarantiid. Kui teie veebisait mingil põhjusel ei tööta, krediteerivad nad teie kontole ühe öö tasuta hostimise iga töötatud tunni eest.

Kuid teie õnne jaoks (ja DreamHosti arveldusosakonna jaoks) ei lähe nad eriti tihti alla.

DreamHost on viimase aasta jooksul kasutanud keskmiselt tähe 99,98%.

Ainus hostiettevõte, mis selle omaga paremini hakkama saab, on A2 Hosting, 99,99%

6. Magusad freebies

Võib-olla ei saa neid tegelikult tasuta nimetada, kuna te maksate selle eest plaani, kuid meile meeldib, et DreamHost sisaldab oma standardses jagatud hostimiskavas hunnikut lisafunktsioone, mille eest enamik teisi võõrustajaid võtab lisatasu.

Algamiseks saate pahavara skannimist, SSL-sertifikaati, mitut domeeni, tasuta domeeninime, piiramatuid e-posti aadresse ja võimalusi ning 100-dollarist Google AdWordsi krediiti..

7. Tasuta veebimajutus mittetulundusühingutele

See on veebimajutusettevõtte ainulaadne funktsioon. Kui asute Ameerika Ühendriikides ja juhite mittetulundusühingut, näiteks heategevusorganisatsiooni või kirikut, võõrustab DreamHost seda tasuta. Pakkudes IRS-ist õigeid dokumente, nimelt IRS-i välja antud 501 (c) (3) määramiskirja, teeb DreamHost teiega koostööd ja pakub teile tasuta hostimist.

DreamHosti varjuküljed 

DreamHostil on mõned kõige põhjalikumad funktsioonid turul, kuid leidub vähe saite. Enne päästiku tõmbamist kaaluge neid punkte hoolikalt.

1. DreamHosti klienditeenindusel puudub telefonitugi

Muidugi, nende e-posti piletite süsteem on üsna hea ja neil on vestluse toe kaudu kiire abi. Kuid mõnikord soovite lihtsalt rääkida tõelise inimesega tõelise häälega. Kui olete tüüp, kellele meeldib iga kord sama agent telefoni saada, pole DreamHost teie jaoks. SiteGround on meie kauge ja juhtiv klienditeeninduse juht (lisaks saate neile helistada!).

Kas soovite rohkem suurepäraseid klienditeenindajaid? Vaadake meie parimate parimate nimekirja.

2. Ainult üks jagatud hostingu plaan

Mõnes mõttes on sellest kasu. Ainult ühe plaani omamine võtab hulgaliselt analüüsi halvatust, milleks on valida erinevat tüüpi jagatud hostimisplaanide vahel, ja hoiab teid maksmast lisa funktsioonide eest, mida te igaks juhuks ei vaja. Kuid mitte kõigil pole tegelikult võimalust DreamHosti piiramatust ribalaiusest ja paljudest funktsioonidest maksimumi võtta. Ainult 100 külastusega kuus sait maksab sama palju kui 100 000 külastusega sait. Kindel, et hõivatud veebisait saab palju korda. Kuid mitte niivõrd väike tüüp.

3. Armastad cPaneli? DreamHost seda ei tee.

DreamHostil on oma juhtpaneel ja see ei kasuta tavalist tööstusstandardit cPanel. See pole mitte niivõrd miinus, kuivõrd see on eelistuse küsimus. DreamHosti armatuurlaud on märkimisväärselt moodsama väljanägemisega kui cPanel, kuid võib ka asjatundmatuid hirmutada. Ja mõnikord võib uue liidese õppimine olla lihtsalt ärritav, eriti kui suhtlete juba iga päev kümnete erinevatega. Kui tunnete cPaneli kasutamist tõesti rahul ja ei soovi midagi uut vastu võtta, võib DreamHost pettuda.

Alumine joon

Kui teate, mida teete, võib DreamHost olla unistuse täitumine.

Piiramatu kettaruum ja piiramatu ribalaius koos spetsiaalse serveriga tähendab, et teie veebisait võib kasvada algusest peale tõeliseks mullitajaks, ilma et oleks vaja vahetada hostiettevõtteid või uuendada plaane.

Meile meeldib, et DreamHost on olnud juba 1996. aastast peale, nad on sõltumatud ja pakuvad suurepäraseid võimalusi algajatele. Kui otsustate DreamHosti ja teiste massituru hostide vahel, minge koos DreamHostiga.

Vaadake DreamHost.com ametlikku saidi lisateavet

Unelmate küsimused ja vastused

Küsimus 1
 • Mul on mugav kasutada Linuxi põhist hostimisoperatsioonide süsteemi. Millist tüüpi hostimissüsteemi pakub Dreamhost?
 • Teil on õnne, sest Dreamhost ei paku oma klientidele võimalust kasutada Windowsipõhist hostimissüsteemi. Klientidele antakse juurdepääs ainult Linuxi põhistele veebimajutusteenustele. Selle süsteemiga saate mitmeid helisignaale ja helisignaale, mis tagavad teie uue hostimiskonto võimalikult kiire ja töökindluse..
Küsimus nr 2
 • Kui pikk on sissejuhatav hind?
 • Sissejuhatav hind, mille maksate Dreamhostil uue hostimiskonto registreerumisel, kehtib kuni praeguse pikenemisperioodi lõpuni. Sel ajal tõuseb teie makstav hind igal aastal Dreamhosti kliendiks.
Küsimus nr 3
 • Kas ma saan spetsiaalset serverit ja hallatavaid teenuseid vastu võtta, kui valin Dreamhosti kliendiks?
 • Dreamhost pakub teile laia valikut pühendatud serveriplatvorme, mis on piisavalt mitmekesised, et täita mis tahes hostimisvajadusi, mida teil on silmas peetud. Samamoodi pakub hostiettevõte ka hallatavaid teenusepakette, mis pakuvad teile vaevata hostimiskogemust.
Küsimus nr 4
 • Kas Dreamhost pakub oma hostimiskavadega tasuta domeeninimesid??
 • Jah! Dreamhost pakub teile tasuta domeeninimesid, kui registreerute mõnele nende jagatud veebimajutusplaanile. Teil on üle 350 erineva veebisaidi domeenilaiendi, millest valida, mis annab teile rohkem võimalusi unikaalseks veebinimeks, mis ületab traditsioonilise .com või .net, mida kõik tavaliselt veebis näevad.
Küsimus nr 5
 • Kas ma saan registreeruda domeeninime Dreamhostil ajal, kui registreerun mõne nende hostimisplaaniga?
 • Jah! Dreamhost pakub oma klientidele, potentsiaalsetele klientidele ja üldsusele hõlpsalt võimalust domeeninimesid registreerimiseks osta. Hostimisplaani loomisel on teil võimalus valida .com, .net., .Info ja palju muud. Kõigi domeeninimede registreerimisega kaasneb domeeni privaatsuse kaitse ilma teile lisatasuta.
Küsimus nr 6
 • Kui ma pole rahul Dreamhosti teenusega, mida ma pärast Dreamhostil registreerumist saan, kas on võimalus, et teen oma raha tagasi?
 • Jah! Dreamhost pakub kõigile oma klientidele 97-päevast raha tagasi garantii. Kui pärast seda pole te saadud teenusega rahul, võite taotleda tagasimakset. Ettevõte saadab teile kogu makstud summa ilma küsimusteta. Domeeninimede ostmise või muude toodete, mida hostiettevõte pakub, tagasimaksevõimalus puudub.
Küsimus nr 7
 • Kas Dreamhost pakub mulle võimalust omada virtuaalset privaatserverit (VPS)?
 • Kui loote Dreamhostiga hostimisplaani, on teie kontol saadaval neli eraldi VPS-i suvandit. Igal suvandil on toiteallikas SSD, mis võimaldab teil oma kontos keskseadmete töötlemise, kõvaketta konfiguratsioonide, mälu ja ribalaiuse abil saavutada kõrge jõudluse. Uusim tehnoloogia võimaldab teil vastu võtta ka kiire lugemise ja kirjutamise serveri.
Küsimus nr 8
 • Millised on minu saadaolevad võimalused tehnilise toe poole pöördumiseks, kui ilmnevad probleemid minu hostikontoga?
 • Kui vajate tehnilist tuge, saate valida kolme peamise valiku vahel. Kohapeal on tagasihelistamise tugiprogramm, kuhu te alustate esimest kõnet, jätate probleemi kirjeldava sõnumi ja tugiteenus tagastab teie kõne. Teil on olemas ka e-posti tugiteenuste võimalus ja veebipõhiste piletisüsteemide võimalus, kus tehniline tugi aitab teid veebis.
Küsimus nr 9
 • Mis keeles ma võin oodata, et tehnikud räägiksid, kui võtan ühendust Dreamhosti klienditoe meeskonnaga?
 • Kõik Dreamhosti klienditeeninduse ja tehnilise toe tehnikud räägivad inglise keelt. See hõlmab e-posti, tugipileti vastuseid või muud tüüpi suulist ja kirjalikku suhtlust, mis teil on ettevõttega. Kõik nende klienditeeninduse ja tehnilise toe meeskonnad on saadaval 365 päeva aastas, 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Tugiteenuseid leiate ka Twitteri sotsiaalmeedia kanali kaudu.
Küsimus nr 10
 • Kui kaua on Dreamhost äris töötanud?
 • Ettevõte avas oma uksed 1997. aastal, kui neli kolledži sõpra otsustasid asuda ettevõtluse veebipiirkonda. Nad asutasid ettevõtte kolledži ühiselamu ruumist ja nende eesmärk oli aidata inimestel veebis kogukonnas koht leida. Liikuge tänaseni, kus ettevõte on koduks umbes 1,5 miljonile erinevale veebisaidile, mis pakuvad veebimaailma ajaveebide, rakenduste, e-kaubanduse ja muu jaoks. Praegu teenindavad nad iga päev umbes 400 000 klienti kogu maailmas.
Küsimus nr 11
 • Kus hoiab Dreamhost oma andmekeskuse servereid?
 • Dreamhost hoiab oma andmekeskuseserverite võrku kaugemas kohas Los Angeleses, Californias. Keskused on temperatuuri kontrolli all ja nende turvalisus on ööpäevaringselt tagamaks, et teie ja teiste klientide andmed on kogu aeg turvalised.
Küsimus nr 12
 • Kas Dreamhosti kasutamisel oma hostimisteenuste jaoks on mul palju erinevaid programmeerimiskeeli, millest valida??
 • Jah! Dreamhost pakub teile konto loomisel võimalust kasutada ühte mitmest populaarsest programmeerimiskeelest. Programmeerimisvajaduste jaoks võite valida PHP, Perli, Ruby on Rails ja Ruby keele.
Küsimus nr 13
 • Kas mul on Dreamhostil mõni edasimüüja valik??
 • Dreamhostil on väärtuslik edasimüüjaprogramm, mida kindlasti soovite oma hostikonto seadistamisel ära kasutada. Kõik nende edasimüüjate valikud annavad teile võimaluse teenida lisasissetulekut erinevate DIY kohandatud võimaluste kaudu.
Küsimus nr 14
 • Kas mul on Dreamhostis konto loomisel võimalus osaleda sidusprogrammis??
 • Absoluutselt! Dreamhost pakub uhkelt huvitatud kasutajatele võimalust teenida lisatulu oma veebisaitidelt, mis asuvad Dreamhosti serverite võrgus. Saate paigutada tekstilinke kogu oma veebisaidi sisule ja iga kord, kui saidikülastaja sellel lingil klõpsab, teenite raha. Iga kord, kui suunate sõbra või pereliikme Dreamhostile nende veebimajutusvajaduste saamiseks, saate iga ettevõtte juurde jääva uue konto eest 97 dollarit..
Küsimus nr 15
 • Mis on minu domeeninime registreerimisel Dreamhostist?
 • Uue domeeninime registreerimisel Dreamhostil on see nagu jõuluhommikul. Lisaks üle 350 domeenilaiendi valimisele saate ka DNS-i haldamist, mis muudab teie nimeserverite värskendamise ja veebikülastajate õiges suunas suunamise lihtsaks. Teil on võimalus kohandada neid nimeservereid selliseks, mis kajastaks teie isikupära või teie ettevõtte nime. Saate selle domeeninime edastada mis tahes muule teie soovitud veebimajutusettevõttele ja teil on võimalus vajadusel lukustada oma domeen kaitseks petturite või häkkerite vastu.
Küsimus nr 16
 • Sooviksin kasutada oma veebisaidi jaoks WordPressi, mida tahan majutada unistuste serveris. Kas see võimalus on mulle saadaval või pean valima mõne muu valiku?
 • Armastate hostimisvõimalusi, mille Dreamhost teeb teile ja teistele kasutajatele, kes soovivad kasutada WordPressi saidi tööriistu, kättesaadavaks. WordPressi hostimiskonto loomiseks peate lihtsalt registreeruma jagatud hostimisplaani või DreamPressi hostimisplaani jaoks. Iga kavaga kaasneb võime saada teadlike tehnilise toe personali tuge, mis on kättesaadav ööpäevaringselt ja aitab igast tekkinud probleemist. Samuti saate automaatseid süsteemi varukoopiaid ja värskendusi ning juurdepääsu hostimisvõrgule, mis on saadaval 100 protsenti teenuse osutamise ajast. WordPressi konto loomisel saate mõne minuti jooksul lisada mis tahes soovitud teema või pistikprogrammi.
Küsimus nr 17
 • Soovin avada Dreamhostis hostimiskonto, kuid mul on praegu veebisait, mis asub mõnes teises serveris. Kas Dreamhost edastab minu vana kontoteabe nende serveritesse, kui avan nendega uue konto?
 • Kahjuks ei läbi Dreamhost teie veebisaidi praegusest hostimiskohast migreerimise samme. Kuid nad pakuvad teile juurdepääsu sõbralikule ja abivalmis tehnilise toe meeskonnale, mis aitab teil liikuda vanalt hostimiskohalt uude asukohta Dreamhosti serverites. Teil on juurdepääs ka kliendifoorumitele, kust leiate väärtuslikku teavet ja näpunäiteid teistelt kasutajatelt, kes on oma konto edukalt ilma probleemideta üle kandnud. Dreamhost pakub teile täiendavat abi, luues allalaaditavate abifailide raamatukogu, mis aitab teid ka teie saidi ülekandmisel..
Küsimus nr 18
 • Tahan hallata mitmeid veebisaite oma erinevate hobide, isiklike huvide ja äriettevõtete jaoks. Kas see on võimalik ühe Dreamhosti kontoga või pean iga domeeninime majutamiseks avama mitu kontot??
 • Dreamhostil on ulatuslik veebiserverite võrk, mis võimaldab ettevõttel pakkuda oma klientidele võimalust omada ja hallata nii palju domeeninimesid, kui nad soovivad. Iga huvi, hobi või äriettevõtte jaoks, mis teile meelde tuleb, saate hõlpsalt omada erinevat domeeninime. Iga domeeninimi töötleb eraldi, muutes selle sobilikuks domeeninime hüvede hostimiseks, mida Dreamhost pakub. Teil on võimalus valida iga oma domeeninime jaoks üle 350 erineva laienduse. Saate soovi korral igale saidile lisada alamdomeeninimesid ilma lisatasuta ja igal nimel on privaatsuse kaitse, hoides kõik oma domeenikontod Interneti-ohtude eest võimalikult turvalisena..
Küsimus nr 19
 • Mulle meeldib oma veebisaitidel kasutada Prestashopi tarkvara, kuna seda on lihtne kasutada ja see vastab minu vajadustele pood-veebisaidi haldamiseks, mis kogub märkimisväärset liiklust. Kas saan Prestashopi kasutamist jätkata, kui lülitan kõik üle Dreamhosti kontole?
 • Jah, saate oma äsja hostitud Dreamhosti kontol hõlpsalt jätkata Prestashopi kasutamist. Dreamhostil on võime seda tüüpi tarkvara toetada ja pakkuda teile kõiki vajalikke tööriistu, mis võimaldavad teie veebisaidil protsessis korrektselt toimida. Teie poodide veebisait kasutab kiire töötlemise infrastruktuurile juurdepääsu eeliseid. Teile meeldivad võrgusüsteemi võimalused ja jagatud võrgumajutusplatvorm, mille Dreamhost teie uue konto jaoks pakub.
Küsimus nr 20
 • Üks põhjus, miks ma uut hostiettevõtet otsin, on juhtpaneeli valikud. Minu praegune hostiettevõte ei paku kasutajasõbralikku juhtpaneeli funktsiooni ja minu veebisaidil muudatusi proovides on see väga pettumust valmistav. Millist tüüpi juhtpaneeli Dreamhost pakub?
 • Võite olla kindel, et kui Dreamhost teie kontol pakutavat juhtpaneeli kasutab, pole teil pettumust tekitavaid probleeme. Kasutades Linuxi põhist opsüsteemi, annab Dreamhost teile c-paneeli juhtimiskeskuse, kust saate hõlpsalt oma hostikonto kõiki aspekte hallata. C-paneel annab teile juurdepääsu kõikidele teie konto failidele, andmebaasiteabele, tarkvara installimisele ja kõigele muule, mida vajate oma konto edukaks haldamiseks.
Küsimus nr 21
 • Minu praegusel hostiteenuse pakkujal puudub tööriistade osakond. Sageli leian, et veedan tunde veebis pistikprogrammide ja muude asjakohaste võimaluste otsimisel, mis aitavad mu veebisaiti hallata. Kui ma lähen üle Dreamhostile, siis mida võiksin oodata, mis aitab minu hostimise elu pisut lihtsamaks muuta?
 • Taevas on piir selles osas, mida võite oodata oma uuelt hostimiskontolt Dreamhostil. Saate oma kontot hõlpsalt hallata funktsionaalse c-paneeli juhtimissüsteemi kaudu, mis toimib kõigi teie veebisaidi ja hostimistegevuse keskse sõlmpunktina. Tänu nende ühe klõpsuga installiprogrammile saate ühe nupuvajutusega installida mis tahes pistikprogrammi või veebisaidi rakenduse. Kehtestatud on tipptasemel SSL-sertifikaadid, mis takistavad häkkeritel ja rämpspostiettevõtetel teie veebisaidi teabele juurde pääseda. Teile antakse täiendav kaitse pideva kulisside skaneerimise eest kulisside taga. Kui kõik muu teie kontol ebaõnnestub, töötab ööpäevaringselt ööpäevaringselt hea mainega klienditeeninduse ja tehnilise toe meeskond, kes aitab teid kõige vajalikuga.

Vaadake DreamHost.com ametlikku saidi lisateavet

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map