Edasimüüjate klubi ülevaated mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

Edasimüüjate klubi ülevaated mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

Edasimüüjate klubi ülevaated mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

Kui hea on edasimüüjate klubi hostimine?


Vaadake saidi Resellerclub ametlikke ülevaateid 2.7 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (11 hääled) plussid

 1. 24/7 tugifunktsioon
 2. Pakutakse palju plaane
 3. 99,9% majutamine Uptime
 4. Suurepärane hinnastruktuur
 5. Saate valida oma serveri asukoha

Miinused

 1. Halva majutuse ülevaated
 2. Kehv tugiteenuste reageerimise aeg
 3. Kõrgemad domeenihinnad
 4. Kriitiliste värskendustega probleemid

Tugi2.5Speed2.5Features3.5Value2.5Läbipaistvus2.5

Meie ametlik edasimüüjate klubi hostingu ülevaade

Mitte iga veebimajutusteenuste pakkuja ei ole mõeldud just edasimüüjatele. Paljud veebimeistrid peavad tegelema hostimisruumi edasimüügiga veebimajutusteenuste pakkujalt, kes pakub edasimüümist väga vähe. Resellerclub on veebimeistrite unistuse teostus.

Resellerclubi hostimise parimad omadused

Ainult edasimüümisele keskenduva veebimajutusteenuse pakkujana on neil rohkem funktsioone kui enamikul teistel pakkujatel. Ainsad teised teenusepakkujad, keda olen näinud, ja millel on rohkem funktsioone kui Resellerclub, on need, mis on mõeldud suurettevõtete poole.

Suurepärased tugifunktsioonid

Umbes ainus tugifunktsioon, mis Resellerclubi hostimisel puudub, on otsene telefoninumber. Nad pakuvad ööpäevaringset tugiteenuste piletimüügisüsteemi, e-posti ja reaalajas veebivestlust. Veebivestlus on alati teretulnud funktsioon, kuna paljud veebimajutusteenuste pakkujad seda ei paku.

Rohkem funktsioone, kui võite keppi raputada

Edasimüüjaklubi hostimine on suunatud inimestele, kes müüvad majutamisruumi edasi. Blogijad ja vabakutselised ei leia siit seda, mida nad otsivad. Kuna see on loodud veebimeistritele, leiate funktsioone, mis on just neile mõeldud – mitte teie keskmise väikeettevõtte omanikule, kes soovib veebisaiti võõrustada. Iga nende plaan toetab MySQL, PHP Hypertext Preprocessor (PHP), Apache, Perl, Python, Drupal, WordPress, Joomla ja SuperSite Storefront.

Plaanid, plaanid ja muud plaanid

Edasimüüjate hostimine pakub peaaegu kõike, mida veebihaldur võib loota. Nad pakuvad liitplaane, pühendatud servereid, hallatavaid servereid, VPS-i hostimist, jagatud hostimist, komodo-sertifikaate, SiteLocki turvalisust, CodeGuardi varukoopiaid ja palju muud. See on lihtsalt teie alustamiseks. Iga nende plaan annab teile võimaluse valida Windowsi või Linuxi serveri hulgast. Neil on neli isiklikku hostimiskava, 10 VPS-kava, kaks jagatud plaani ja neli teenustaset koos edasimüügi hostimiskavadega.

Teadlik müügimeeskond

Neil on teadlik müügimeeskond. Mulle väga meeldib, kui nendega rääkides ei tundnud nad, et oleksin sunnitud mulle midagi sellist müüma, mida ma ei vajanud. Nad teavad oma tooteid hästi ja teadsid, millal mõni toode minu jaoks ei sobi. Nad ei vajutanud seda küsimust, mis oli tore.

Kinnitatud 99,9 protsenti majutuse tööajast

Kolmandate osapoolte andmed kinnitavad, et nende tööaeg on hostitud 99,9 protsenti. 2010. aastal ilmnes, et neil oli tööajaga probleeme, kuid näib, et nad on sellest ajast alates need lahendanud. Kõigile, kes soovivad teada saada, kui usaldusväärne veebimajutusteenuste pakkuja võib olla, võivad nad Resellerclubi hostimise kaudu leida just selle, mida nad otsivad.

Suurepärane hinnastruktuur

Hindade osas ei saa alati kõigile meeldida. Kuid ma pole kunagi varem hinnastruktuuri nii sarnast näinud. Enamik pakette on koos 30-protsendise allahindlusega. Lisaks näib, et nad tõesti proovivad teil enne ostmist proovida. See tekitab minus tunde, nagu tahaksid nad toodet müüma panna, selle asemel et sind mingisse lepingusse lukustada.

Saate valida oma serveri asukoha

See funktsioon on ainulaadne. Kui loote koos nendega, küsivad nad teilt, kus soovite oma veebisaiti majutada. Neil on serverid, mis asuvad strateegiliselt kogu maailmas ja saate valida oma kodukohale kõige lähemal asuva.

Negatiivsed küljed on Resellerclubi hostimine

Mõnikord on mõni asi lihtsalt tõele vastamiseks liiga hea. See võib juhtuda Resellerclubi hostimise korral.

Halva hostingu ülevaated

Kõikjal veebis käies vaevavad Resellerclubi hosting halbu ülevaateid. Minu jaoks oli huvitav, et paljud neist arvustustest olid vähemalt 4-aastased. Kuid see ei vabasta neid mõnedest uuematest. Samuti on keeruline kriitika alla öelda rahulolematule töötajale või kellelegi, kellel oli halb kogemus – neid on liiga palju, et neid loota.

Halb toe reageerimise aeg

See võib käia käsikäes nende halva arvustusega hostingu kohta, kuid üks aruteludest, mida veebifoorumites Resellerclubi hostimise kohta võite leida, on see, kui kaua kulus tugiteenistujatel nende teemaga uuesti ühendust saada. Need ulatuvad paarist päevast paari nädalani. Minu jaoks on vastuvõetamatu oodata rohkem kui paar tundi, kui mul on mõni probleem oma saidiga.

Kõrgemad domeeni hinnad

Neil võivad oma plaane müües olla suurepärased hinnad, kuid oma domeeninime registreerimisel võite endale lubada mujalt otsida. Peaaegu nagu oleks see, kus nad oma raha teenivad. See on mõistlik, kuna nad on edasimüüja. Kui müüte suurema osa ajast edasi, on palju mugavam läbida kodukoht, kui otsida mujalt ja seejärel importida.

Ilmub kriitiliste värskendustega

Üks peamisi kaebusi, mille leidsin Internetist, oli see, et inimestel on probleeme kriitiliste värskendustega. Kui kriitiline värskendus on olemas, kurdavad inimesed, et selle allalaadimisel või installimisel on raske seda saada või viga saada..

Alumine joon

Paljud probleemid, mis Resellerclubi hostimisega seoses leidsin, tulenesid rohkem kui neli aastat tagasi. Viimastel aastatel on nendega raskem probleeme leida. Neil on kindel tööaeg, kohandatavad plaanid ja need pakuvad kõike, mida veebimeister võiks loota.

Vaadake rohkem funktsioone rohkem saidil ResellerClub.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector