FastDomain Arvustused mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

Kui hea on FastDomain hosting?

Esmapilgul on palju põhjuseid, miks inimesed saavad lõpuks valida FastDomain Hosting kui oma valitud hostiteenuse pakkuja. See on osa, kus saame heita pilgu mõnele valdkonnale, mille kohta arvame, et FastDomain Hosting võib puududa.


FastDomain Arvustused 1.7 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (1 hääletus) plussid

 1. Stabiilne hostimine põhisaitidele
 2. Hea tehniline tugi
 3. Hinna väärtus on hämmastav

Miinused

 1. Need võivad olla liiga lihtsad
 2. Uuendamiseks pole ruumi
 3. Liiga palju on ohverdatud

Tugi1.5Speed1.5Features2Value2Läbipaistvus1.5

Meie ametlik FastDomain Hosting ülevaade

FastDomain on tegutsenud alates 2005. aastast. Nad on osa Endurance International Groupist, kontsernist, mis jälgib ja on mitmete veebimajutusteenuste pakkujate emaettevõte..

FastDomain hosting parimad omadused

Esmapilgul on palju põhjuseid, miks inimesed saavad lõpuks valida FastDomain Hosting kui oma valitud hostiteenuse pakkuja.

Nad on uskumatult lihtsad

Kõigepealt on FastDomain märkimisväärselt sirgjooneline. Selle asemel, et pakkuda vähemalt 30-aastastele inimestele erinevaid võimalusi oma veebisaidi majutamiseks, on FastDomainil ainult üks võimalus. Nüüd ei pruugi üks võimalus pinnalt kedagi rahuldada. Lõppude lõpuks on hostimisvajadused nii mitmekesised, et võib olla peaaegu võimatu leida lahendust, mida saaks liigitada kõigile sobivaks. Just see eeldus teeb FastDomainist aga mitme inimese jaoks nii köitev.

Stabiilne hostimine põhisaitidele

Ehkki neil võib tunduda spetsialiseerunud ja piiratud vaatajaskond, viivad nad kõigi jaoks ühe mõõtme täiesti uuele tasemele. Kui see, mida otsite, sobib nende pakutavatega, võisite leida endale taevast tehtud mängu. Nad pakuvad oma ühes hostimiskavas palju rohkem funktsioone, kui mõni veebimeister võib loota kasutada, nii et ärge imestage, kui jääte nende vaatajaskonda.

Korralik tehniline tugi

Kogu FastDomain’i eeldus on inimeste võimalikult kiire üles seadmine. Seetõttu pakuvad nad ainult ühte jagatud hostimiskava. Niisuguse eeldusega võib eeldada, et nende publik ei ole tehniliselt meelestatud inimrühm. See tähendab, et inimesed, kelle nad palkavad tehnilise toe saamiseks, peavad olema piisavalt tehniliselt meelestatud, et lüngad täita. Nende klienditeeninduse aeg on avatud ööpäevaringselt. Nad pakuvad samal tasemel teenust otsevestluse ja telefonikanalite kaudu. Nende tugiteenuste pakkumise ümardamiseks pakub FastDomain ka suurepärast e-posti tugisüsteemi.

Hinna väärtus on hämmastav

Mainisin varem, et FastDomain võib-olla otsib kliente kõigile ühes mõõdus. Võib tunduda, et see eristab spetsialiseerunud vaatajaskonda, kes ei suuda rahuldada tehniliselt mõtlevaid inimesi, kellel on konkreetsed vajadused. Võib-olla kahtlete, kui tõsi, see võib kaaluda, mida saate sellest ühest hostimiskavast. FastDomain on välja toonud 67 fantastilisi omadusi ja põhjuseid, mis eristavad neid. Näib, et nad toetavad kõike päikese all ja siis mõnda.

FastDomain hosting negatiivsed küljed

See on osa, kus saame heita pilgu mõnele valdkonnale, mille kohta arvame, et FastDomain Hosting võib puududa.

Need võivad olla liiga lihtsad

Vaatamata arvukale funktsioonile, mida kiire hostimine võib pakkuda, võib pelgalt kõigile ühe tüüpi hostimisplaani omamine olla mitme inimese jaoks suur tagasilöök. Kindlasti ei jäta nad kujutlusvõimet liiga palju. Mida võib öelda, see on. FastDomain ei paku VPS-i hostimisplaane, pilvemajutusplaane ega spetsiaalseid hostimisplaane.

See funktsioon või funktsioonide puudumine võib paljud inimesed ära viia. Mitmed inimesed vajavad VPS-i ja spetsiaalset hostimiskava. Ainuüksi asjaolu, et FastDomain ei paku ei VPS-i ega pühendatud hostimisplaane, põhjustab samadel inimestel oma hostimisvajaduste saamiseks mujale pöörduda.

Uuendamiseks pole ruumi

Hostimiskavade puudumine tähendab ka seda, et uuendamiseks pole ruumi. Ma ütlesin seda üks kord varem, kuid seda tuleb uuesti mainida. FastDomain Hosting ei paku VPS-i plaane. FastDomain Hosting ei paku sihtotstarbelisi hostimisplaane. Lõpuks ei paku FastDomain Hosting pilve majutamise kavasid.

Kui soovite vaid käivitada lihtsat veebisaiti, võib FastDomain teile sobida. Kui plaanite e-kaubanduse saiti käitada, võidakse teid aga mujal paremini teenindada, kuna FastDomain ei paku programme, mis võimaldavad teil või teie ettevõttel mastaapsust suurendada või laiendada.

Liiga palju on ohverdatud

FastDomain on palju asju. Need pakuvad palju funktsioone. Need pakuvad odavate mustuste jaoks palju funktsioone. Siiski näib, et selle taseme saavutamiseks pidid nad palju asju ohverdama. Paljud inimesed kurdavad oma tööaja taset. Mitmed teised kurdavad saadud klienditeeninduse taseme üle. Mitmed saidid ei soovita selle tulemusel FastDomeni.

Alumine joon

Kui soovite ainult käivitada tavalise veebisaidi, on teie pilet FastDomain. Need on taskukohased, funktsioonirikkad ja seni, kuni teie põhisaidil puuduvad e-kaubanduse nõuded, olete kuldne. Kuid siin tekivad inimestel probleemid FastDomeniga. Inimesed valivad hostimise pakkujad mitmesuguste kriteeriumide alusel – paljud neist on e-kaubanduse funktsioonid. Nende funktsioonide hulka kuuluvad ostukorvid, skriptimisvõimalused, SSL-sertifikaadid ja palju muud. Lisaks sellele, kui te ei saa oma veebisaiti skaleerida, siis teate kohe kohe, kui suurenete, kolite oma kasvades ühelt hostingu pakkujalt teisele.

Asi, mida peate endalt küsima, on see – kas kuulute nende spetsialiseeritud publiku hulka? Kas kavatsete kunagi kasvada? Kui teete, võib teil olla parem otsida mujalt.

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map