FatCow ülevaated: kas FatCow hosting on algajatele tõesti nii suurepärane?

Mis on FatCow hosting??

FatCow on veebimajutusteenuste pakkuja, mis asutati 1998. aastal Massachusettsi osariigis Burlingtonis. Ettevõte pakub ühtset jagatud hostimiskava, mida turustatakse algtaseme veebimeistritel, näiteks väikeettevõtete omanikel. FatCow omandas Endurance International Group 2007. aastal.


Kui hea on FatCow hosting?

FatCow turustab uute veebisaitide omanikke ja on nende äri jaoks väga ahvatlev. Pakkudes vaid ühe kaasava plaani, kaotavad nad palju stressi teile sobivate funktsioonide valimisel. Ja väga soodsa sissejuhatava määraga tundub FatCow olevat üks parimaid hindu algajatele veebimajutusteenuste turul. Kuid kuigi FatCow pakub mõnes mõttes värskendavat lihtsust ja läbipaistvust, on nende plaanid täis petlikke ja üleliigseid müüki, vähest kiirust ja tööaega ning kõrgeid uuendamismäärasid.

Vaadake ametlikku saiti FatCow ülevaated 2.8 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (2 hääled) plussid

 1. Keskkonnasõbralik veebimajutuslahendus
 2. Piiramatu domeenid
 3. Ülimalt juurdepääsetav algtaseme veebimeistritele
 4. Tasuta reklaamiressursid

Miinused

 1. Pole VPS-i ega spetsiaalset serverit
 2. cPaneli asemel vDeck
 3. Piiratud SSL-sertifikaadid
 4. Eksitavad müüjad
 5. Alla keskmise Uptime ja kehva kiiruse

KokkuvõteMõne humoorika nime, madala sissejuhatava hinnakujunduse ja algajale sõbraliku vorminguga võib FatCow tunduda esmakordse veebimeistri jaoks loomulik valik. Nende teenuse ja toimivuse lähem uurimine soovitab siiski teisiti. Tugi3Speed2.5Features3Value3Läbipaistvus2.5

Meie ametlik FatCow hosting ülevaade

On mitmeid asju, mille eest kiidame hea meelega FatCow hostimist. Nimelt pakuvad nad puhast ja lihtsat lühiajalist veebimajutuse lahendust, mis ei ole mitte vähem hirmutav tahtmatute jaoks. Kuid meie arvates on FatCow halb valik kõigile, kes soovivad veebisaiti majutada pärast sissejuhatava hinnapakkumise perioodi. Keskmisest väiksema kiiruse ja tööaja, segase müügi ja keskpärase klienditeeninduse eest võib andeks anda 4 dollarit kuus. Kuid kui need intressimäärad tõusevad pärast pikendamist peaaegu 13 dollarini kuus, on need probleemid palju hirmutavad.

FatCow’i majutuse parimad omadused

Seal, kus FatCow silma paistab, on hõlbus juurdepääs. Alates oma vingest nimest ja maskoti pakkumisest kuni nende pakutud ühtse jagatud hostimisplaanini suudavad nad rahustada suure osa tehnilisest hädast, mida algav veebimeister võib veebimajutuse ja hostikava valimisel tunda. Lisaks ei saa eitada, et nende sissejuhatav hind on vapustav tehing. Siin on, mida nad teevad õigesti ja miks nad võivad teie tähelepanu väärt olla:

Üks ühtne (enamasti) kõikehõlmav jagatud hostimiskava

Ühesuurune algajatele mõeldud plaan ei sobi ilmselgelt väga kellelegi, kes elatise teenimiseks veebisaite ehitab või haldab. Kuid FatCowi sihtrühm on tahtmatu ja nad teevad suurepärase töö oma toote lihtsustamiseks, et see oleks algajatele seeditav. Nad pakuvad ainult ühte jagatud hostimiskava, mis sisaldab piiramatut domeeni, piiramatut e-posti aadressi, piiramatut kettaruumi, rikkalikku ribalaiust, lohistamise saidi loomise tööriistu, digitaalse reklaamikrediiti ja esimese aasta tasuta domeeninime. Täpselt veebimajutusteenuste pakkujalt vajamineva kitsendamise protsess võib algtaseme veebimeistrile kohutavalt hirmutada ja stressi tekitada. Me hindame, et FatCow pakub get-go kaudu palju läbipaistvust ja lihtsust.

Lukustage suurepärane sissejuhatav hindade määr kuni kolm aastat

Neile, kes registreeruvad FatCow’is esimest korda, on nende sissejuhatus vaid 49 dollarit aastas ehk umbes 4 dollarit kuus. Arvestades, et nende pakett on tasuta domeeninimega (esimest aastat) üsna konkurentsivõimeline ning palju e-posti ja veebifailide salvestusruumi, on see üsna tohutu väärtus. Veelgi enam, kui olete nõus maksma ettemaksu, saate selle väga madala hinna lukustada kuni kolmeks aastaks.

Tasuta reklaamiressursid

Nagu enamiku EIG-i omandis olevate veebimajutajate puhul, hõlmab ka FatCow-ga pardale saamine palju digitaalse reklaami krediite. See sisaldab 100 dollarit nii Bingi kui ka AdWordsi krediiti ning tasuta kuulutust YellowPage.com lehel. Muidugi, YellowPage.com on üsna aegunud ja veebikataloogide tõhusus on küsitav, aga tasuta on tasuta.

Powered by tuuleenergia

Kui olete ettevõtte tundlikkuse suhtes üldse tundlik, võib fakt, et FatCow kuulub EIG-le, teie jaoks natuke välja lülitada. See on mõistetav, kuid FatCow’l on siiski mõned lunastavad ja väga ebakorporatiivsed omadused. Nimelt on neil roheline tihend, mis tõendab, et nad on 100% toodetud tuuleenergia abil. Nad saavutavad selle, kompenseerides kõigi oma andmekeskuste, serverite ja kontorite energiatarbimise 200% investeeringuga taastuvenergia sertifikaatidesse.

FatCow hostimise varjuküljed

Vaatamata nende algajasõbralikule struktuurile ja turundusele on FatCowiga seotud käputäis punaseid lippe, mida peaksite enne nendega liitumist kaaluma. Ehkki me väidame, et nende teenused on sissejuhatava hinnakujunduse jaoks heaks väärtuseks, on mitmel põhjusel, et FatCow ei sobi pikaajaliseks veebimajutuse lahenduseks.

Pikendamise määrad Spike 310%

FatCowi sissejuhatav hinnakujundus on palju ja ettemaksu maksmisel saate selle lukustada kuni kolmeks aastaks. Olge siiski valmis tõsiseks kleebisešokiks, kui see periood on läbi. FatCowi aastane hind tõuseb alates 49 dollarist aastas kuni 155 dollarini aastas, hüpates eelarvelise hostimise ettevõtte juurest kalendrilehe ühe pöördega turule ühe kallima valiku juurde. Nüüd maksame hea meelega premium-teenuste eest kõrgeid hindu. Kuid nagu meie ülejäänud ülevaade teile näitab, jääb FatCow märkimisväärselt preemiumiks kvalifitseerimisele.

Väga aeglane lehe laadimisaeg

Nagu nende nimest võib järeldada, pole FatCow hostimine kiire. Tegelikult on lehe laadimisajad olnud viimaste aastate jooksul iga kuu järjekindlalt palju madalamad kui tootmisharu keskmine. Kui tööstuse keskmine lehe laadimisaeg on umbes 700 ms, on FatCow keskmine üle 1200 ms. See on tõsiselt aeglane ja võib teie veebisaidile tohutult kahjustada. See võib mitte ainult kahjustada teie otsingumootori paremusjärjestust, vaid võib ka oluliselt suurendada teie külastaja põrkemäära. Selliste mahajäänud serveritega on ebatõenäoline, et saaksite kunagi ära kasutada rikkalikku ribalaiust, mida nad teile registreerumisel lubavad.

Allpool keskmist Uptime

Üldiselt pole EIG-i omandis olevatel veebimajutustel parimaid tulemusi tööaja keskmiste näitajatega. iPage on selle suurepäraseks näiteks, kuigi erandiks võib olla Web.com. Kuigi FatCow’il pole kõige halvemat uptime-i keskmist, mida me kunagi kohanud oleme, on see keskmisest madalam ja see peaks olema asi, mis peaks puudutama nende potentsiaalset klienti. FatCow summutab uptime 99,9%, pool ajast jääb sellest märgist madalamaks. Asjade perspektiivi vaatamiseks pakub enamik veebimajutust pakkuvaid ettevõtteid 99,9-protsendilist tööajagarantiid, mis tähendab, et nad maksvad osalise tagasimaksete eest seisakuid, mis ületavad 15 tundi aastas seisakuid. FatCow sellist garantiid ei paku ja ka nende kogemus pole eriti veenev.

Pole VPS-i ega spetsiaalset serverit

FatCow pakub ainult ühte tüüpi hostimist: jagatud hostimist. Muidugi, see võtab suure osa analüüsist ja halvatusest esialgse otsuse tegemise käigus välja, kuid see võib kahjustada ka olemasolevaid kliente, kes kogevad palju kasvu. Kuna nad ei paku spetsiaalseid servereid ega VPS-liine, võõrandavad nad kogu vaatajaskonna vajadused või võivad muutuda nende teenuste nõudmiseks. See tähendab, et kui olete valitsuses, tervishoius või hoiate muul viisil tundlikku teavet, pole FatCow teie jaoks hea valik.

Pole cPaneli

FatCow kasutab kohandatud juhtpaneeli cPaneli asemel. Kuigi see ei pruugi tingimata olla vastand, on see kõrvalekalle tööstustandardist. Sellega tuleb arvestada, kui olete cPaneliga harjunud, kui plaanite kasutada ära fakti, mis aitab cPaneliga seotud ressursse veebis rohkesti leida. See võib olla ka asi, mida tuleks kaaluda, kui plaanite tulevikus FatCow’st lahkuda; mõned veebimajurid edastavad teie veebisaidi kaudu ainult veebimajutusettevõttelt, mis kasutab ka cPaneli. Väike apelsin on üks näide.

Halva klienditoe maine

Klienditugi võib olla raske hinnata, kuid on olemas mõned võtmenäitajad selle kohta, kui tõsiselt ettevõte tähtsustab nende klienditeeninduse osakonda. Esiteks on see tavaliselt hea märk, kui ettevõte on investeerinud tugeva eneseabiressursside ja probleemide lahendamise juhendite raamatukogu ehitamisse. Kuigi FatCow on seda mingil määral teinud, pole nad GoDaddy ega HostGatori tasemel sugugi lähedal. FatCowi kasutusjuhendid keskenduvad peamiselt teie veebisaidi seadistamisele, mitte keerukamatele teemadele või probleemide otsimisega seotud probleemidele.

Neile probleemidele, mida ei saa DIY ressursside abil lahendada (millest on lugematuid võimalusi), pakub FatCow ka telefoni, e-posti piletit ja reaalajas vestluse tuge. Kuigi see valikuvõimalus on kiiduväärt, on kõigi kolme kanali ettevalmistamise aeg vähem kui kiire. Vestluse toetamiseks oodake umbes 15 minutit ooterežiimis või järjekorras ja e-kirjaga vastamise üle ühe päeva. Olukorra halvendamiseks näib, et klienditoe esindajaid koolitatakse peamiselt müügiinimestena, mitte tugiteenistujatena. Siin on mõned müüginumbrid, mille vähenemist võite oodata, kui otsustate FatCowiga registreeruda:

Petlikud ja ülearused müüjad

Õnnitleme FatCowit nende teenuste esmase esmapilgul väga läbipaistvaks muutmise puhul, kuid see on erinev lugu, mis tuleb läbi vaadata. Olge valmis pommitama väikeste lisandmoodulitega, mis on sõnastatud kohutavalt segases keeles. Ärge makske nende “WordPressi hostimise” eest, mis on kohutavalt salajane viis öelda, et saate neile maksta keskpäraste pistikprogrammide eelinstalli eest, mida muidu võiksite tasuta leida. Vaadake ka enne Google Appsi (vihje: Google pakub neid tasuta) või automaatse igapäevase varundamise (vihje: see on juba teie pakendis) ostmist. Neile, kes teavad, on see tohutu väljalülitamine. Nende lisandmoodulite pakkumine teenusena tähendab sisuliselt ainult algajatele, kes ei tea midagi paremat.

Alumine joon:

FatCow võiks olla suurepärane lühiajaline võimalus inimesele, kes soovib proovida hunniku asju erinevates domeenides, kuid tõsiasi on see, et nende teenused pole eriti usaldusväärsed. Aeglased lehe laadimisajad ja keskpärane tööaeg võivad madala sissejuhatava hinna korral olla vastuvõetavad, kuid need probleemid muutuvad nende uuendamise määraga tõsiselt hävitavaks. Soovitame neid, kui teil on väga konkreetseid lühiajalisi vajadusi, mille eelarve peaks kokku sobima, kuid mitte pikaajalise hostimislahendusena.

Kuva rohkem funktsioone

FatCow majutamise küsimused ja vastused

FatCow majutamine: mida peate teadma

FatCow Hostingil on humoorikas nimi, vimmaga täidetud veebisait ja rahulolevate klientide pikaajaline kogemus. Nende tuhandete veebimajutusettevõtete seas teevad mõned asjad ettevõtte eristumise teiste seast silma. Vaatasime ettevõtte väärtusi ja tooteid ning leidsime, et lisaks nimele ja logole on FatCow Hostingil ka kindlad plaanid, mis on need kliendid õnnelikuks teinud.

Kuidas FatCow hosting alguse sai??

Ettevõte on üks vanimaid seal tegutsevaid hostiettevõtteid, asutaja Jackie Fewell alustas tegevust 1997. aastal ja asutas 1998. aastal. Ainult mõne lühikese aasta pärast kasvas ettevõte tohutult, suurendades tulusid igal aastal umbes 25 protsenti ja laiendades kasumit marginaal 4–11 protsenti.

See kasv koos kliendibaasi lojaalsuse ja püsivalt hea tootepakkumisega köitis enam kui 75 erinevat hostimisettevõtet kasvava emaettevõtte Endurance International Group tähelepanu. Enam kui seitse aastat FatCowi juhtimisel olnud Fewell püsis turunduse asepresidendina, kui EIG ostis FatCow 2004. aastal. Pärast tagasiastumist töötas ta enne teise tööstusesse kolimist nõunikuna..

Nagu paljudel teistel EIG-i ostetud ettevõtetel, oli ka FatCowil suurepärased klientide arvustused, mis kaotasid omandamise järgselt osa põnevusest. Nad väidavad jätkuvalt, et nad on pühendunud pakkuma oma klientidele tõelist äriväärtust, pakkudes neile suurepärast klienditeenindust ja vastates nende vajadustele, kasutades üheplaanilist ja ühe hinnaga filosoofiat, mida isegi need, kes on uue hostingu kasutajad, saavad kohe kasutama hakata.

Mis eristab FatCow’i??

FatCow majutamist reguleerib tema HeiferCratici vanne, mis nende sõnul on pühendatud loovuse toetamisele ja loomisele. Vandes kinnitatakse, et nad soovivad oma valitud meediumite kaudu oma klientide kirgi ära tunda ja turgutada, pakkudes ööpäevaringset tuge, mis aitab klientidel positiivse hoiakuga mis tahes olukorda lahendada. Nad soovivad pakkuda oma klientidele meeldivat ja lihtsat veebikogemust.

Selleks on FatCow seadnud end puhta, hõlpsasti mõistetava ja navigeeritava registreerimisprotsessi, igakülgse toe ja hoolduse ning paljude erinevate teenusepakkujatega integreerimise positsiooni. Kahjuks on paljud kliendid, kes seda alguses hindasid, leidnud, et FatCow on omandamise järgselt langenud normile, mis ei vasta avaldatud ja edendatud ootustele..

Milliseid jagatud hostimiskavasid FatCow pakub?

FatCow algne plaan, ainulaadselt nimetatud The Original FatCow Plan, maksab kasutajatele esimesel aastal ainult 49 dollarit. Kliendid saavad piiramatu arvu domeene, kettaruumi ja ribalaiust, mis on piiritletud „oodles’iga“, mis tähendab, et kui te järgite nende teenusetingimusi ja ei ületa teie suuruse saidi haldamiseks tavapärast kasutamist, peaksite olema ok ja ei tohi karistada tõsiste karistustega.

Lisaks pakub FatCow muid piiramatuid ressursse, nagu FTP kasutajad ja alamkasutajad ning POP e-posti postkastid. Samuti saate tasuta domeeninime ja tööriistad selle käivitamiseks ja käitamiseks, näiteks veebisaitide koostaja koos tasuta Skript Barni tellimuse, SSL-turvalisuse, ostukorvide integreerimise ja 1 GB salvestusruumiga JustCloudis.

Pärast esimest aastat on kavas mitmesuguseid pikendamisvõimalusi, alates 14,95 dollarist kuus ühe, kolme või 12-kuulise tähtaja jooksul, 13,95 dollarist kuus 24-kuulise tähtaja korral või 12,95 dollarist kuus 36-kuulise tähtaja jooksul..

Kas FatCow pakub spetsiaalseid serveriteenuseid??

FatCow hostingul on libisev skaala, mis suudab rahuldada spetsiaalsed serveri vajadused kolmel erineval tasemel. Kõigi plaanide juurde kuulub cPanel, mis on tööstuse standard ja mis on nende opsüsteemi jaoks suurepärane funktsioon, tasuta domeeninimi ja CentOS 6.4..

Pühendatud hostimisele pakuvad ka nende eksperdid ööpäevaringset tuge, mis tähendab, et teie saidi kasvades saate kõrge turvalisuse ja jõudluse, pakkudes külastajatele kiiret reageerimise aega. Kliendid, kes valivad spetsiaalsed serverid, saavad oma privaatserverite üle täieliku kontrolli. Nad saavad luua piiramatuid domeene ja alamdomeene, POP3 kontosid, MySQL andmebaase ja FTP kontosid, kaasas 13 erinevat eelinstalleeritud skripti ning hõlmavad vigade ja viidete logisid, töötlemata logi juurdepääsu ja AW-staate.

 • Stardipakett sisaldab 2 südamikku Intel XEON E3-1220LV2 3.5 GHZ serveris koos 4 GB muutmälu, 500 GB salvestusruumi, 5 TB ribalaiusega ja kolme IP-aadressiga, algse reklaamimääraga 119,99 dollarit kuus, mille uuendamine toimub 149,99 dollaril kuus..
 • Professionaalne plaan sisaldab 4 südamikku Intel Xeon E3-1265LV2 3,2 GHz serveris koos 8 GB muutmälu, 1000 GB salvestusruumi, 10 TB ribalaiusega ja nelja IP-aadressiga. Kavas on sissejuhatav allahindlus 151,99 dollarit kuus ja uuendamine toimub 189,99 dollaril kuus.
 • Ettevõtlusplaan sisaldab 4 tuuma 16 GB muutmäluga Intel XEON E3-1230V2 3,7 GHZ serveris, millel on 1000 GB mälumahtu, 15TB ribalaiust ja viis IP-aadressi, hinnaga 191,99 dollarit kuus (uuendatakse 239,99 dollariga kuus)..
Mis siis saab, kui soovin midagi FatCow Hosting jagatud ja pühendatud hostimise vahel?

VPS-i hostimine ehk virtuaalsed privaatserverid on pooleldi privaatserverid, millel on vähem kliente kui ühiskasutuseserveritel ja mis annavad teile juhtimistaseme, mis on lähemal pühendatud hostimisele ja mille hind on madalam kui tõeline pühendatud plaan. Saate asjatundlikku tuge ööpäevaringselt ja see on suurepärane viis paindlike ressurssidega kasvavate saitide majutamiseks.

FatCow Hosting VPS-i plaanid sisaldavad cPanelit koos valikulise juurjuurdepääsu või täielikult hallatud paketiga. Plaanid saavad ka tasuta domeeni registreerimise koos spetsiaalsetes hostimiskavades sisalduvate skriptide ja logiplaanidega. Need plaanid hõlmavad ka piiramatuid domeene ja alamdomeene, POP3 kontosid, MySQL andmebaase ja FTP kontosid.

Seal on kolm erinevat plaanivalikut, mis kõik hõlmavad CentOS 6.4.

 • Põhiplaan algab esimesel ametiajal 19,99 dollarilt kuus ja uueneb 24,99 dollaril kuus. Kavas on 1 tuum CP ja 1 GB muutmälu koos 40 GB salvestusruumi, 1 TB ribalaiuse ja ühe IP-aadressiga.
 • Äriplaan, mis algab esimesel ametiajal 47,99 dollarilt kuus ja uueneb 59,99 dollaril kuus, sisaldab 2 tuuma protsessorit, 4 GB muutmälu, 90 GB salvestusruumi, 3 TB ribalaiust ja kahte IP-aadressi.
 • Optimaalne plaan sisaldab 4 tuuma protsessorit, 8 GB muutmälu, 120 GB salvestusruumi, 4 TB ribalaiust ja kahte IP-aadressi, hinnaga 79,99 dollarit kuus ja pärast uuendamist 99,99 dollarit kuus..
Kas FatCow Hostingil on WordPressi jaoks erilisi plaane??

Nad pakuvad kahte jagatud WordPressi fookusega plaani, millel mõlemal on kohandatud juhtpaneel, eelinstalleeritud teemad ja pistikprogrammid nagu W3 Total Cache ja Jetpack. Partnerlus SiteLockiga suurendab teie turvalisust ja kaitset, kõrvaldades pahavara magamise ajal. Need optimeerivad teie serverit, piirates klientide arvu, pakkudes teile maksimaalset kiirust ja ühtlast tööaega.

 • Põhiplaan WP Starter sisaldab tasuta domeeni registreerimist koos piiramatu kettaruumi ja ribalaiusega 3,75 dollarit kuus esimese teenusperioodi kohta.
 • WP Essential, mis maksab esimesel ametiajal 6,95 dollarit kuus, sisaldab suuremat valikut teemasid ja pistikprogramme, luksuslikku turvakomplekti, ööpäevaringset ekspertide tuge ja teie kiirust suurendavaid SSD-põhiseid servereid. See plaan hõlmab ka tasuta domeeni registreerimist.
Mis on FatCow Hosting’i tööaeg ja kas see on tagatud??

Kuigi FatCow Hosting ei paku praegu oma tööajaga mingeid garantiisid, pakkusid nad varem 99,9-protsendilist tööajagarantiid, mis tähendas, et teie sait jääb iga kuu alla 45 minutiks. Kliendid on täna näinud 12 kuu keskmist tööaega 99,89 protsenti, mis on keskmiselt umbes 47 ja pool minutit seisakuid kuus. Mõni kuu on aga olnud, kui klientide tööaeg oli 99,99 protsenti – mis annab neile silmapaistva tööaja, mis tähendab, et igas kuus oli seisakuid vähem kui viis minutit.

Keskmine pole halb ja on lähedal sellele, mida teised ka pakuvad, ja kui teil on kuu hea tööajaga kuu, siis on teil suurem kasu. Kahjuks tagavad paljud neist teistest ettevõtetest oma tööaja, mis tähendab sageli seda, et saate seisaku eest krediiti, ja see pole FatCow Hostingi võimalus.

Kas FatCow Hostingiga on mingeid garantiisid??

Heledas küljes on see, et FatCow Hosting pakub 30-päevast raha tagasi garantii klientidele, kes pole oma hostimisplaaniga rahul. Nende garantii on sarnane enamiku teistega, märkides, et saate FatCow Hosting pakutavate teenuste eest raha tagasi; kolmandate osapoolte tasud, sealhulgas 15-dollarine domeeninime registreerimine. See tähendab aga, et kui otsustate ettevõtteid vahetada, võite oma domeeninime endaga kaasa võtta.

Pidage meeles, et erinevalt teistest ettevõtetest teeb FatCow Hosting selle garantii kättesaadavaks ainult klientidele, kes maksid registreerimisel krediitkaardiga.

Kuidas ma saan alustada??

FatCow’il on suhteliselt lihtne registreerumisprotsess, ilma et teie müügile lisanduks palju lisavajutusi. FatCow Hosting kohta meeldib meile see, et kuna nad on suurema osa oma plaanidest lisanud cPaneli, saavad nad pakkuda tasuta ülekandmist peaaegu kõigile veebisaitidele. See tähendab, et kui olete otsustanud üle minna FatCow’ile, teisaldavad nende tehnikud teie saidi enne nende turuletoomist teie saidi nende serveritesse ja tagavad, et kõik oli täpselt nii, nagu olete kavandanud,.

Kas FatCow Hosting pakub rohelisi lahendusi??

Ettevõte soovib hoida oma – ja kõigi teiste – karjamaad rohelisena, kasutades keskkonnasõbralikke võimalusi. Nende kontorid ja andmekeskused töötavad täielikult tuuleenergiaga, kompenseerides energiatarbimist 200 protsenti; FatCowi poolt kasutatud elektrienergia iga KWH kohta ostab ettevõte tuuleenergia tootmiseks kaks korda rohkem taastuvenergia sertifikaate. Selle tulemusel on nad suutnud igal aastal atmosfäärist hoida 999 tonni süsinikdioksiidi.

Kus nende serverid hostitakse??

FatCowi andmekeskused asuvad Bostonis, kus neil on mitu petabaiti tuhandetes salvestusruumides. Need keskused kokku moodustavad rohkem kui 2400 ruutjalga laoruume. Nende ühendatud serverite kaudu teenindab esimene jagatavate plaanide jaoks saadaval olev seade kliente, kes soovivad pääseda juurde kliendi veebisaidile, mis nende sõnul võimaldab kiiremat laadimisaega ja vähem seisakuid.

Kas FatCow pakub mingeid varukoopiaid??

Ettevõttel on võrguga ühendatud salvestusruum, mis võimaldab kõigil masinatel andmetele juurde pääseda. Rühmitatud võrkude kaudu sobitatakse iga masin identse masinaga, mis võtab vastutuse primaarseadme krahhi või probleemide korral. Varukoopiad tehakse teise serveri komplekti koos andmete peegelkoopiaga.

Ettevõtte teenusetingimustes on aga selgelt öeldud, et kliendid vastutavad oma veebisaitide, sisu ja e-kirjade varundamise eest kohalikku arvutisse koos täiendava koopiaga. FatCow’il on küll mõned ajutised varukoopiad VPS-i klientidele, kuid see hoiab neid ainult lühikese aja jooksul riistvara rikke korral; ettevõte ei taga neid varukoopiaid.

Kuidas on FatCow klienditeenindus??

Kunagi sai ettevõte nende teenuse eest arvukaid ülevaateid, siis viimastel aastatel on kliendid kaevanud pikaajalise klienditoe järele, ebajärjekindluse pärast nende jaoks, kellel on ekspertide toetamise plaanid, lahendamata probleemid ja vähese empaatiavõime klientidele, kes neid kogevad. olukordades.

Nad pakuvad tõepoolest rohkem kui ühte viisi nende juurde jõudmiseks, alates e-kirjade või vormide, telefoni ja reaalajas vestlustest. Pange tähele, et nende tugitiim on abiks ööpäevaringselt. Lisaks on neil ulatuslik teadmistebaas ja kasutusjuhendid korduma kippuvate küsimuste jaoks.

Kas soovitame FatCow’i??

Võrreldes teiste võõrustajatega on FatCowil põhjalik plaan, mis on esimesel aastal väga kuluefektiivne. Nende pühendatud ja VPS-i plaanid oleksid tõenäoliselt parimad neile, kellel on kogemusi, kuid jagatud ja WordPress-plaanid pakuvad ulatuslikku funktsioonide ja eeliste loendit, mis aitavad teie veebisaiti täiustada ja annavad teile veebisaidi, mida teie ettevõte vajab kasvamiseks.

Lisateave saidil FatCow.com

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map