GoDaddy ülevaated: kas GoDaddy veebimajutus sobib teile?

GoDaddy ülevaated: kas GoDaddy veebimajutus sobib teile?

GoDaddy ülevaated: kas GoDaddy veebimajutus sobib teile?

Contents

Mis on GoDaddy veebimajutus?

GoDaddy on suurim Interneti-domeenide registreerimisteenus maailmas, haldades üle 60 miljoni domeeni. Alates 2018. aastast on nad nüüd maailma suurim veebimajutaja 6,5% turuosa.


Kas see muudab nad hostimiseks parimaks??

Mitte tingimata.

GoDaddy on pärast käivitamispäevade lõppu tohutult paranenud ja nad on libe operaator, kellel on alati toeks.

Sellegipoolest on palju asju, mida soovite enne päästiku tõmbamist läbi vaadata.

Eriline märkus: Ülejäänud 2018. aastaks pakub GoDaddy oma odavaimat hostimist alates lingist kuus 1 dollar kuus.

Kui hea on GoDaddy hostimine?

GoDaddy on vaieldamatult kõige paremini tuttav domeeni- ja hostiettevõte. Tänu nende provokatiivsetele ja meeldejäävatele tele- ja Super Bowli reklaamidele tegi GoDaddy kiiresti endale nime. Nende reklaamides on sageli olnud naissoost plaate ja nalju, mida Parsons ise on kirjeldanud kui “sobimatut” ja “pöörast”. Nad on ehk ainus hostiettevõte, mida võib nimetada rahvusvaheliseks kaubamärgiks.

See öeldud, GoDaddy on domeeninimede ja hostimise WalMart: odav, üldlevinud ja kellegi määratlus stiilne. Nad on ajalooliselt loonud klientidele madalaid hindu ja brändimist, kuid kuna viimaste aastate jooksul on ilmnenud arvukalt uusi hostreid, on nad oma konkurentsieelise hoidmiseks täiustanud oma klienditeenindust ja tehnoloogiat..

Nad on Parsonsi järgsel ajastul, kus nad lähevad oma vastuolulisest kuvandist kaugemale pikaajaliseks kaubamärgiks. Kui alustate alles tegevust, on GoDaddyl kõik põhitõed, mida tavalisel algajal veebimeistril vaja võiks minna. Kuid kui otsite täiustatud funktsioone, tuge ja võib-olla veelgi täpsemat brändi, võiksite otsida mujalt.

Vaadake ametlikku saiti

Meie ametlik GoDaddy ülevaade

Väga vähesed inimesed pole kuulnud GoDaddyst. Nad olid 2000-ndate aastate alguse dot-com-ajastul suured tegijad. GoDaddy hostimise mugavus ja silmapaistvus on vaieldamatu ja endiselt üks tugevamaid mängijaid maailmaturul..

GoDaddy hostimise parimad omadused

Oma domeeni, veebimajutuse ja e-posti haldamisega ühes kohas haldamiseks tuleb palju öelda. Üks põhjus, miks GoDaddy on nii koloklassiline, on see, et nad muudavad selle protsessi igapäevasele veebimeistrile uskumatult kättesaadavaks. Kui otsite odavaimat ja kiireimat viisi veebisaidi loomiseks ja käitamiseks, edastab GoDaddy kindlasti selle.

1) GoDaddy funktsioonid on arvukad

GoDaddy hosting pakub rohkem tarbijatasandi valikuid kui peaaegu ükski teine ​​turul pakutav hostingu pakkuja. Neil on jagatud serverivalikud, aga ka spetsiaalsed serveri- ja VPS-kavad. Kõigi lemmiknimede jaoks, nagu WordPress, Joomla ja Drupal, on installitud ühe klõpsuga. Nad on piisavalt suur ettevõte, et suudavad pakkuda väga konkurentsivõimeliste hindadega peaaegu igal tasemel hostimisteenuseid ja võite kihla vedada, et ühtegi funktsiooni ei puudu. GoDaddyl on komplekt ühe klõpsuga rakendusi, mida nad kasutavad mõne tavalisema funktsiooni täitmiseks, mida võite oma veebisaidil vaja minna. Kui loote blogi, on neil selleks rakendus. Kas vajate ostukorvi? Ka neil on see olemas. Fotoalbum? Pole probleemi.

2) Kiire laadimise ajad & Tahke Uptime

GoDaddy oli tavaliselt kurikuulsalt aeglane ja altid krahhidele, kuid viimastel aastatel on nad mõlemas valdkonnas tohutult parandusi teinud. GoDaddyl on nüüd 99,99% keskmine tööaeg ja laadimiskiirus, et konkureerida oma eelarvekonkurentidega. Neil pole ka ribalaiuse piirangut; kui teie leht osutub kunagi viiruslikuks, ei häiri järsk külastajate sissevool teie saiti. Isegi kui see juhtub, annab GoDaddy teile selle seisakute eest raha tagasi. Mis viib meid järgmise punkti juurde …

2) Raha tagasi garantii ilma aegumiskuupäevata

Enamik majutusteenuseid pakub 30-päevast raha tagasi garantii. GoDaddy hosting viib selle ühe sammu võrra kaugemale, pakkudes raha tagasi garantii, mis ei aegu. Iga makse eest saate alati tagasimakse selle aja eest, mida te ei kasutanud, kui otsustate tühistada. Tühistate esimese 30 päeva jooksul? GoDaddy teeb teile täieliku tagasimaksega au.

3) rohkem kui see, mille eest olete sõlminud – Google AdWordsi krediit

Uute ettevõtete omanike abistamiseks äritegevuse alustamisega kaasnevate valdavate kuludega pakub GoDaddy tasuta reklaamikrediite, mis sisaldavad üle 100 dollari Google AdWordsile iga kulutatud 25 dollari eest. Selle piiramiseks sisaldavad need krediidid ka Bingi reklaamides ja Facebooki reklaamides 50 dollarit. See on kena väike boonus GoDaddy hostimise valimiseks; kindel eelis on suurettevõttega voodisse saamine.

4) enamat kui lihtsalt mallid – need kujundavad teie veebisaidi (kui soovite)

GoDaddy pakub arvukalt erinevaid malle – sealhulgas WordPressi malle. Kui aga ükski neist ei tee seda teie jaoks, võtab GoDaddy tööle professionaalsete veebisaidi kujundajate meeskonna, kes aitab teil rohkem kui hea meelega oma veebisaiti kujundada ja muuta see teie jaoks isiklikuks..

Tore, et nad pakuvad teie saidi kujundamist, ja väga väikesed ema- ja poppoodid saavad neid kasutada, kuid väga kiiresti on teil vaja sinna mõnda professionaali tööle saada. Päeva lõpus on GoDaddy globo-corp ja nad ei kavatse sinuga palju aega veeta.

5) GoDaddy WordPressi integreerimine

GoDaddy impordib ühe klõpsuga WordPressi isehajutatavate saitide jaoks, kuid see pakub ka hallatava WordPressi hostimiskava. See hallatud plaan pakub muu hulgas automaatseid versiooniuuendusi ja palju turvalisuse eeliseid.

6) GoDaddy Security on hinna eest vinge

GoDaddy on pühendanud palju ressursse igasuguste häkkerite, rämpsposti saatjate ja petturite tõkestamiseks. Osa sellest on seotud nende kõige kaasaegsema tehnoloogiaga ja osa on lihtsalt nende kui tohutu korporatiivse hoolsusega. Kuid sellest hoolimata oleks nii madalate hindadega raske leida turvalisemat hostingu pakkujat. Isegi kõige odavamate plaanide korral varundavad nad teie andmeid öösel. See on koht, kus tunneme, et nad lasevad veest välja oma parima konkurendi eelarve hostimise alal HostGator. HostGator varundab teie andmeid ainult üks kord nädalas ning rämpsposti ja viirusekaitse puudulik probleem. GoDaddy on sama hinna ja paljude samade funktsioonide eest parem valik turvateadlikele veebimeistritele. Selle turvalisuse ülim külg on see, et GoDaddyl on rämpsposti väljajätmiseks olemas palju piiravaid eeskirju, mis mõnikord tähendab, et pluginad, wikid ja isegi IMAP ei tööta alati nii, nagu mujal. Neid asju on võimalik teha, selleks on vaja ainult spetsiaalseid tööülesandeid, mis võivad mõnikord teie jaoks rohkem tööd anda. Kuid kui turvalisus on teie jaoks ülimalt oluline, on need ümbersuunamised vaid osa kompromissist.

Eriline märkus: Ülejäänud 2018. aastaks pakub GoDaddy oma odavaimat hostimist alates lingist kuus 1 dollar kuus.

GoDaddy veebimajutuse varjuküljed

Isegi kui te regulaarselt WalMartis poes käite, on tõenäoline, et te ei armasta selles kõike. GoDaddy on ettevõte ja vahel võib tekkida tunne, et kogu see kogemus on mõeldud kogu sellele luminofoorlampile. Isikupärasema või innovaatilisema hostimiskogemuse saamiseks minge ühe väiksema tüübi juurde, näiteks SiteGround või A2 Hosting.

1) GoDaddy klienditeenindus on hädavajalik

Enne kui uurin klienditeeninduse üksikasju, uurige seda lihtsalt kohutav 35-minutiline ooteaeg GoDaddy vestluse toega:

godaddy 35 minutit ooteaeg kastis

See on lihtsalt kohutav. Pole põhjust, miks peaksin vestlusega ootama 35 minutit.

Ja 20 minutit hiljem …

godaddy vestluse pikkus

Olen segane vestlus, mis võib olla 2018. aastal nii halb. Ma saan sellest DMV-s kiiremini läbi!

Nagu öeldud, GoDaddy on telefonitoega on telefon üsna kiire. See on nende vaikimisi tugimehhanism – kuid olgem ausad, mõnikord ei taha te telefonitsi klienditeenindusega rääkida.

GoDaddy pakub ööpäevaringset klienditugi, kuid osa olemisest nii suurettevõttes, kus on tohutult kliente, tähendab seda, et tugiteenuse taotlemisel on teil tõenäoliselt igal sammul bürokraatiat ja formaalsusi..

GoDaddy klienditeeninduse esindajad reageerivad üldiselt kiiresti, kuid tavaliselt suunavad nad teid olemasolevasse kirjandusse või juhendavad teid juba proovitud vigade otsimise tehnikast enne, kui nad tõesti proovima hakkavad.

Neid usinalt jagavaid taktikaid näidatakse tõesti siis, kui helistate oma teenuse lõpetamiseks. GoDaddy klienditeenindus ei muuda lahkumist teile lihtsaks. See ei ole valutu ega armuline purunemine ning see võib kogu kogemuse kohta suhu halva maitse jätta. Päris klientide jäetud GoDaddy ülevaated räägivad tugipiletite kohta õuduslugusid.

2) Piiratud majandusega majutuste plaan

Neil on kolm kava – ökonoomne, luksuslik ja piiramatu. Majanduskava võimaldab teil ühe domeeniga seostada 90 alamdomeeni. Sama kehtib ka nende Deluxe ja Unlimited plaanide kohta. Nii lubavad paljud teised hostiettevõtted teil piiramatu domeenide olemasolu – ükskõik mis plaan teil on. Kuid GoDaddy lubab teil ainult ühte nende majanduskavaga domeeni. Kui soovite seda ületada, olete sunnitud uuemale versioonile üle minema. Tutvuge saidiga Myhosting.com piiramatute domeenide osas.

3) Eetilised probleemid & Ajaloolised vastuolud

Need probleemid võivad teid häirida või mitte, kuid GoDaddy on nende loomisest alates olnud tohutult palju poleemikat. Bob Parsons postitas kunagi video, kuidas ta tabas Aafrika safaril elevandi. Nende SuperBowli reklaamidel on isegi töötlemata või tundetud punchlines, isegi kui neid ei seksuaalselt seksualiseeritud. GoDaddy oli ka SOPA jaoks tohutu ettevõtte toetaja & PIPA, arveid, mida Interneti privaatsuse propageerijad üldiselt jätavad. Nad toetasid arvete toetamist alles pärast seda, kui paljud kliendid nende teenuseid boikoteerisid. GoDaddy desinfitseeris hiljuti nende kaubamärgi suurest osast tungivast ja seksuaalsest keelest ning kujunditest, mida nad esmalt tuntuse saamiseks kasutasid. Nende uus bränding muudab nad väikeettevõtete meistriteks. Kui kogu see ajalooline poleemika on teid GoDaddyst välja lülitanud, uurige veebimajutusettevõtte keskkonnasõbralikust HostPapa’st, mis võib teid hästi kurssi viia sellega, kuhu teie raha läheb.

4) Kõrgem hind uuendamistele, niklile ja timmimisele

“Hankige oma domeen hinnaga 0,99 dollarit!” 

Nii nad sind haaravad. Nad viivad teid odava hinnaga nii uutes domeenides kui ka majutamises sisse ning siis on pikendamistasud kõrged!

Domeeni pikendamine on 14,99 dollarit, võrreldes NameCheap’i umbes 10 dollariga.

GoDaddyga võib hostimine olla odav, kuid ka pikendamine on suurem. Nad teavad, kui nad süsteemi jõuavad, saavad nad teid niklida ja peenardada!

Kui olete korraldatud ja haldate oma uuendusi korralikult, võib odav hinnakujundus end ära tasuda. Või võite kasutada ära nende madalaid hindu ja vahetada domeeniregistripidajaid hiljem. Kuid kui te pole tehniline, võib seda olla raske teha.

Lihtsalt teadke, et nad lukustavad teid.

 

5) GoDaddy Linuxi hostimise PHP on aegunud

GoDaddy tavaline jagatud hostimine ei luba praegu PHP 7. 

See on probleem mõne WordPressi pluginaga, näiteks Wordfence:

See näitab, et GoDaddy tavaline jagatud veebimajutus on aegadest maha jäänud ja mitte suurepärane valik tõsiseks veebimajutuseks.

Alumine joon:

Voodis hüppamine koos suurettevõttega sisaldab palju eeliseid: suured portsjonid madala hinnaga, mugavus ja lisatarvikute kaaspakkumine. Võite eeldada, et GoDaddy pakub hõlpsat, odavat ja täiesti adekvaatset lahendust mis tahes teie hostimisvajaduste jaoks. Kuid väga vähesed asjatundlikud veebimeistrid soovitaksid kunagi GoDaddyt, kui mitte põhimõtteliselt, siis vähemalt seetõttu, et GoDaddy pole tegelikult arendajatele välja töötatud. See on universaalteenus, mis muudab nende taala mitte seetõttu, et nad pakuvad parimat või kõige uuenduslikumat teenust, vaid seetõttu, et need on odavad ja kõikjal. Nii lihtsalt juhtub, et üle 5 miljoni inimese kogu maailmas otsib just seda.

Vaata veel funktsioone GoDaddy ülevaated 3.4 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (26 hääled) plussid

 1. Palju funktsioone
 2. Paljud parda allahindlused
 3. Raha tagasi garantii
 4. 1-klõps rakenduse suvandid

Miinused

 1. Pole just kõige kasulikum klienditeenindus
 2. Piiratud majandusega hostimiskava
 3. Vastuolulised poliitilised hoiakud ja turundustaktikad

KokkuvõteMõned inimesed armastavad GoDaddy-d, mõned inimesed ei läheks nende lähedale kümne jalaga. Ajalooliselt on GoDaddy kõik olnud domeenide ja reklaamide kohta, kus on skandaalselt plakeeritud naised. Viimasel ajal näivad nad keskenduvat oma funktsioonide ja tehnoloogia uuendamisele. Armastada saab mõnda asja, näiteks palju hostimisfunktsioone ja -võimalusi ning raha tagasi garantii. Samuti on palju varjukülgi, näiteks täpiline klienditugi, piiratud majanduskava ja isikupäratu korporatiivne tunne. Tugi3Speed3Features4Value3.5Läbipaistvus3.5

GoDaddy majutamise KKK-d

Kas GoDaddy uuendamise hinnad on kõrgemad kui sisenemishind??

Jah. Keskmiselt on hostimiskava sissejuhatav hind vahemikus 40-50% madalam kui see, mis maksab, kui lähete uudistama. Muidugi on sissejuhatav allahindlus kallimate plaanide korral suurem.

Kas on olemas minimaalne leping ja kui tihti pean maksma?

Saadaval on erinevat tüüpi lepinguid, mis kestavad 3–60 kuud. Kõik maksed toimuvad kord kuus, olenemata teie plaanist.

Milliseid arenduskeeli GoDaddy hosting toetab?

GoDaddy toetab PHP 5.4, 5.3, 5.4 ja 5.5 kohandatud PHP.ini, PERL ja Python.

Mis on GoDaddy uptime garantii??

GoDaddy pakub 99,9% -list garantiiaega, milleks on 8,76 tundi lubatud seisakuid aastas. Kui nad ei suuda konkreetsel kuul oma teenuse tööajagarantiid säilitada – pidage meeles, et teenuse hooldamata jätmine on nende määratud – võite võtta ühendust GoDaddyga ja taotleda krediiti 5% teie selle kuu majutustasust. Kui arvate, et teie veebisait oli allapoole keskmist luba, siis tutvuge kindlasti nende teenusetingimustega, et veenduda, kas teil on õigus seda krediiti taotleda.

Kas GoDaddy serverid on hallatavad või pühendatud?

GoDaddy pakub mõlemat. Neil, kes otsivad täielikult privaatselt hallatavat serverit, on mitmeid kavasid, kuid on ka kavasid, kus on Linuxi server. Iga serveri konfiguratsiooni tüübi jaoks on mitu plaanivalikut.

Kas GoDaddy pakub VPS-i plaane??

Saadaval on arvukalt hallatavaid virtuaalse privaatserveri kavasid, mille toiteallikaks on cPanel. Samuti saate valida, kas see on teie enda haldamine või haldamine, lihtsalt teadke, kumba soovite oma plaani valides teha.

Kus asuvad GoDaddy serverid?

GoDaddy asub Ameerika Ühendriikides, peakontor asub Scottsdale’is, Arizonas. Esmane andmekeskus asub Phoenixis, Arizonas.

Kas GoDaddy on hea võimalus paljude piltide majutamiseks?

Kui teil on algtaseme hostimisplaan, võite olla piiratud 100 GB-ga, kuid muud plaanid pole piiratud samal viisil ja paljud pakuvad piiramatut salvestusruumi. GoDaddy saidi ehitaja pakub funktsioone, mis on loodud spetsiaalselt pilte silmas pidades, näiteks foto- ja videogaleriid.

Milliseid pakette peaksin video voogesituse jaoks valima??

GoDaddy küll pakub video voogesitust, kuid jagatud plaanides see pole saadaval. Jagatud servereid saab kasutada muudest allikatest (nt YouTube) pärit videote manustamiseks, kuid kui soovite videote voogesitamiseks kasutada GoDaddy-servereid, vajate spetsiaalset serveriplaani.

Kas mul on tõesti piiramatu ribalaius ja salvestusruum??

Miski pole tõeliselt piiramatu, seega pole ka teie ribalaius ega salvestusruum. Peaksite oma lepingu tingimusi hoolikalt kontrollima. Nagu teisedki suured hostid, jätab ka GoDaddy õiguse teie konto üle vaadata, kui tuvastatakse ülemäärane ribalaius või salvestusruumi kasutamine.

Kas GoDaddy pakub domeeni registreerimist? Kui jah, kui palju see maksab ja kas ma saan oma teavet privaatsena hoida??

Domeenide registreerijate tööstuse juhina pakub GoDaddy domeenide registreerimist. Hinnad varieeruvad, kuna see sõltub teie valitud võimalustest. Kuid GoDaddy pakub oma hostimiskavadega tasuta domeene. Pakkumine kehtib 12, 24, 36 kuu plaanide kohta, kuid see ei sisalda 0,18 dollari suurust ICANN-i tasu. Teie teabe privaatsuse hoidmine maksab teile aastas 7,99 dollarit või rohkem, sõltuvalt teie vajadustest.

Kas õpilastele, koolidele või mittetulunduslikele teenustele on GoDaddy’is allahindlusi??

Õpilastele, koolidele või mittetulundusühingutele ei pakuta konkreetseid allahindlusi, kuid GoDaddyl on mõned kogukonna teavitusprogrammid, mis on loodud heategevusorganisatsioonide abistamiseks. Kui arvate, et teie või teie ettevõte võib kuuluda nende rühmade organisatsioonide hulka, saate lisateavet vaadata GoDaddy Cares’i programmist.

Kas GoDaddyl on mingisugune raha tagasi garantii??

GoDaddy pakub piiratud 45-päevast raha tagasi garantii; see ei kehti siiski kõigi toodete ja teenuste kohta. Kui tunnete muret oma raha tagasi saamise pärast, peaksite lugema iga GoDaddy kaudu tehtud ostu kohta peentähte.

Milline on GoDaddy tugi? Kas nad pakuvad tuge mitmes keeles??

GoDaddy pakub ööpäevaringset tugitelefoni, kuid sellel puudub veebivestluse toe võimalus, mis võib mõnedele inimestele probleeme valmistada. GoDaddy tugi on saadaval mitmes keeles, sealhulgas: inglise, hispaania, portugali, prantsuse, hispaania, saksa, türgi, hollandi ja mitmes muus keeles.

Otsin oma saidi GoDaddyle üle viia. Milline see protsess on?

GoDaddy pakub veebisaitide ja domeenide ülekandmisel piiratud tuge. Kui teil on probleeme, on olemas suur hulk terviklikku dokumentatsiooni, mis hõlmab mõlemat võrgus saadaval olevat protsessi. On ka teisi eraõiguslikke, kolmandatest isikutest organisatsioone, kes juhendavad teid sellest läbi või teevad seda teie heaks.

Kas GoDaddy kannab olemasolevad Joomla installiõigused minu praegusest hostist automaatselt üle?

Kuigi automaatset ülekandmisvõimalust pole, pakub GoDaddy samm-sammult juhendit praeguse masina installimiste kohta. Kui vajate migreerimisel täiendavat abi, on dokumentatsioon saadaval saidil joomla.org.

Kas GoDaddy toetab Magentat? Kas nad pakuvad olemasolevate Magento saitide edastamise tuge??

Kuigi Magento saab kasutada GoDaddy’l, pole see soovitatav. Ettevõte soovitab tungivalt, et kliendid kasutaksid Magento saitide majutamiseks VPS-i või spetsiaalset serverit. GoDaddy ei paku ühtegi tüüpi rändetuge, nii et peate selle ise välja sorteerima.

Kas GoDaddyga on mitme veebisaidi hostimine ja haldamine kallis??

Algtaseme plaan toetab ainult ühte saiti, kuid teiste plaanidega saab rohkem hakkama saada. Mitme saidi majutamise hind GoDaddy’is sõltub tõesti plaanist ja plaani funktsioonidest, mille lõpuks valite.

Kas GoDaddy pakub lihtsat saidi loomise tarkvara? Mis saab kohandatavatest mallidest?

GoDaddy pakub hõlpsasti kasutatavat saidiehitaja programmi ja sellel on sadu kohandatavaid sätteid. Selle funktsiooni jaoks on kolm plaanitasandit, erinevad teemad ja mobiilisõbralikud mallid on saadaval sõltuvalt valitud plaanist.

Kas GoDaddy on hea valik minu WordPressi saidi hostimiseks?

GoDaddy pakub mitmeid WordPressi spetsiifilisi hostimispakette, kolmest saadaval olevast kavast on hallatud hostimine. Kuna GoDaddy toetab ja julgustab WordPressi kasutamist sisuhaldussüsteemina, pakuvad nad ka sisseehitatud migratsiooni, et teil oleks oma WordPressi saidimajutuse GoDaddysse kolimine äärmiselt hõlbus. Nagu suurte hostimisteenuste pakkujate puhul eeldati, oli viimastel aastatel GoDaddyga seotud mõni väga avalikustatud turvaintsident. Selle tulemusel ajakohastab ja täiustab GoDaddy oma turbepoliitikat pidevalt.

Kas GoDaddy pakub mingeid erilisi turvafunktsioone??

Lisaks SSL-sertifikaatidele ja koodiallkirjastamise sertifikaatidele pakub GoDaddy ka Sitelocki veebisaidi turvalisust, mis on loodud pahavara tuvastamiseks ja teie saidi jälgimiseks.

Kas ma saan oma e-kaubandust oma veebisaidil GoDaddy’is hostida selliste programmide kaudu nagu Prestashop? Kas mul on võimalik saada SSL-sertifikaat, et saaksin krediitkaarte aktsepteerida??

Prestashopit saab installida GoDaddy platvormidele, aga ka muid alternatiivseid e-kaubanduse lahendusi sõltuvalt teie konkreetsest hostimiskavast. GoDaddy pakub SSL-i sertifikaadiplaani alates 59,99 dollarist. Samuti on mitmeid muid võimalusi, kui soovite krediitkaardimaksetega nõustuda või luua GoDaddy hostimiskavade abil tervikliku e-kaubanduse lahenduse. Suuremaid krediitkaarte aktsepteeritakse kõigis piirkondades ja aktsepteeritud valuutades; kui aga plaanite kasutada PayPali või Skrilli, peaksite kontrollima, kas kasutatav valuuta võetakse vastu. Samuti on võimalus saada professionaalsed e-poe kujundusteenused ka teile kättesaadavaks – jällegi, sõltuvalt teie hostimiskavast.

Kas GoDaddy pakub edasimüüjaprogrammi??

GoDaddy pakub mitmeid edasimüüja valikuid. Saadaval on kaks astet – 20–40% allahindlusega jaehindadest, valmis e-poe kauplus, krediitkaardi töötlemine ja ööpäevaringne tugi.

Kas GoDaddyl on sidusprogramm??

GoDaddy pakub ulatuslikku sidusprogrammi. Ettevõte pakub nii sidus- kui ka domeeniprogramme.

Kas GoDaddy võtab kunagi ühendust Google AdWordsiga, et pakkuda reklaamikrediiti?

Perioodiliselt võtab GoDaddy ühendust Google’iga, et pakkuda uutele kasutajatele AdWordsi krediiti.

Mis on GoDaddy ajalugu?

Bob Parsonsi poolt 1997. aastal asutatud GoDaddy on ka veebimajutusettevõte ja nende väitel on üle 5 miljoni veebisaidi kogu maailmas. Ettevõtte peakontor asub Scottsdale’is, Arizonas, kuid tal on veel mitu kontorit kõigis osariikides ja Indias. GoDaddy oli üks esimesi hostimis- ja domeeniregistrifirmasid, mis selle suureks tegi, muutudes kohe suurimaks nimeks valdkonnas, kui Network Solutions polnud enam ainus koht domeeninimede järgi veebis. Lisateave GoDaddy.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector