Google Cloudi ülevaated mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

Kui hea on Google Cloud Hosting?


Google Cloudi arvustused 3.3 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (5 hääled) plussid

 1. Suurepärane jõudlus
 2. Minutaseme suurendamise arved
 3. Suurepärane sisemise andmekeskuse võrgustik
 4. Lihtsalt kasutatav Big Data analüüs BigQuery abil

Miinused

 1. Ainult kolm andmekeskust
 2. Vähem tarkvaravalikuid kui AWS
 3. Mitte algajatele

Tugi3Speed3Features3.5Value4Läbipaistvus3

Meie ametlik Google Cloud Hosting ülevaade

Google Cloud hosting on rohkem IAAS-i teenus – infrastruktuur kui teenus. Google, Silicon Valley’i suur konglomeraat, mida me kõik oleme armastanud ja teame, pakub ka hostimisteenuseid.

Põhitasemel nimetab Google seda Google Sitesiks. Haridus- ja valitsussektor on seda pikka aega kasutanud lihtsate veebisaitide ja veelgi lihtsamate sisevõrkude loomiseks. Praegu ei püüa nad konkureerida teiste veebimajutusplatvormide ja pakkujatega. Selle asemel proovivad nad kätt IAAS-i tööstuses.

Google’i pilvimajutuse parimad omadused

Google’i kahe peamise konkurendi hulka kuuluvad Amazon Web Services (AWS) ja RackSpace hostimine. Neid mõjutab Linux – eriti Linuxi Google’i variant – neid tugevalt. Jah – Google’il on oma Linuxi variant.

Suurepärane jõudlus

Google Cloud platvorm on suurepärase jõudlusega. Selle testimiseks pidime võrdlema vähemalt kahte erinevat teenust. Kasutasime testis RackSpace’i, kuna RackSpace kipub jõudluse poolest konkurente edestama. Sel juhul edestas Google Cloud RackSpace’i. Kui testisime Google Cloudit RackSpace’i vastu, suutsime Google’i pilveplatvormilt saada võrdlusaluse numbrid ühe vCPU-ga, samal ajal kui samade numbrite saamiseks kulus RackSpaceil kaks vCPU-d..

Minutaseme suurendamise arved

Google’il on väga keerukas hinnakalkulaator ja nad muudavad oma arvutusalgoritmid isegi avalikuks – tühja JSON-koodini. Kui kõik need algoritmid jätkuvad, esitab Google teile arve minuti kaupa. Nad määratlevad, et kuu on 720 minutit, ja etalonide tegemise eesmärgil, kui veetsite terve kuu võrdlusuuringute tegemisel, võetakse teile arve 720 minuti eest.

Kui ostate nende IAAS-i paketi, algavad hinnad 6092 dollarist aastas ja algavad nende kaheksa serveriga veebirakenduse paketiga.

Suurepärane sisemise andmekeskuse võrgustik

See ei tohiks olla üllatus, kuid Google’i võrgustandard on tipptasemel. VM-ide seadistamisel saate hõlpsalt ja kiiresti luua virtuaalseid privaatvõrke. See hõlmab teie VM-ide korraldamiseks avalikke ja privaatseid alamvõrke. Samuti saate juurdepääsu tulemüüridele, lüüsidele ja ruuteritele. Leiate, et neid on lihtne seadistada – kui teate Linuxi käsurida. Google Cloudis platvormil liikumiseks pole IT-tausta vaja. Kui soovite aga teenusest maksimaalselt kasu saada, on kõige tõenäolisem, et see on teie parim panus.

Lihtsalt kasutatav Big Data analüüs BigQuery abil

Google’i pilveplatvormi sihtrühm pole ainult energiatarbijad. Nad kasutavad käsuribaliidest, et olla kursis teiste konkurentidega IAAS-i tööstuses. Siia hulka kuuluvad Microsoft Azure, Amazon Web Services, RackSpace Managed Cloud ja IBM / SoftLayer, mis on kõik suunatud IT halduse kogemusega inimestele – mitte ainult energiakasutajatele.

Kui kuulute sellesse kategooriasse, muudab Google Cloud platvorm hõlpsaks igapäevaste toimingute tegemise, näiteks ajutiste IP-aadresside määramise IP-aadresside reserveerimiseks.

Google Cloud Hostingu varjuküljed

On mõned asjad, mida leidsime, et Google Cloud saab paremini teha. Siin on, mida me leidsime.

Ainult kolm andmekeskust

Google Cloudil on globaalselt vaid kolm andmekeskust. Neil on üks USA-s Iowas, üks Belgias, Saksamaal ja üks Taiwanis. Pole tähtis, kui hästi Google Cloud oma võrdlustestides hakkama saab, lähevad teie veebisait ja teie andmed ainult nii kiiresti kui kõige nõrgem link. See on põhiline füüsika. Kui mul on Blu-ray-mängija ühendatud RCA-kaabli kaudu HDTV-ga, ei kavatse ma seda kõrglahutusega tarnida. Kui sunnitakse videot RCA-kaabli kaudu, muudab kaabel, mis ei suuda kõrglahutusega hakkama saada, nii et minu videot ei esitata kõrglahutusega. Nõrk lüli oleks RCA kaabel. HDTV saamiseks Blu-ray-mängijalt peab mul olema Blu-ray-mängija, HDMI-kaabel ja HDTV. Iga lüli peab saama ribalaiusega hakkama.

Sama põhimõte kehtib ka Interneti kohta. Kui Google Cloudil on ainult kolm andmekeskust, võib just see võrk, millel Internet põhineb, teie veebisaiti aeglustada. See, kes viibib teie ja teie ressursside vahel kõige aeglasemalt, määrab kasutaja kogemuse.

Ütlen seda Google’i pilveplatvormi kohta. Nad avasid hiljuti andmekeskuse USA-s Lõuna-Carolinas.

Vähem tarkvaravalikuid kui AWS

Kui teeksite kõrvuti võrdlust Amazon Web Services ja Google Cloud platvormiga, siis leiaksite, et Google Cloud platvormil on tõsine puudus. Amazon Web Services pakub palju rohkem võimalusi ja teenusepakette kui Google Cloud platvorm.

Mitte algajatele

Google’i pilveplatvorm pole algajatele mõeldud. Ma mainin seda siin, kuna see on potentsiaalne negatiivne ja pöörab inimesed eemale – kuigi Google on seda tahtlikult teinud. IAAS-i suurimate mängijatega konkureerimiseks saaksite oma teenusest parima kasutamise, kui teil on IT-halduse taust.

Alumine joon

Kui võrrelda Google’i pilveplatvormi kõigi tema konkurentidega, on see Microsofti Azure’iga umbes sama. Kui minu valitud virtuaalne masin põhineks Linuxi kernelil, valiksin selle ühilduvuse osas kindlasti Google Cloud platvormi. Samamoodi valiksin ma Microsoft Azure platvormi, kui Windows oleks minu valitud VM. Mõlemad on suurepärased teenused ja kõrvuti hinnatud Google Cloud platvorm edestab Microsoft Azure’i.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map