Greengeeksi hostingu ülevaated mai 2020: kas Greengeeks on seda väärt?

Kui hea on Greengeeksi hostimine?

Greengeeks keskendub keskkonnasäästliku kallakuga hea hinnaga majutuse pakkumisele. Need pakuvad palju põhitõdesid ja töötavad WordPressiga hästi. Igapäevane varundamine ja saidi rändamine on suur pluss. Mõned varjuküljed hõlmavad tuge, mis pole nii hea kui teiste majandusharude juhid, ja e-posti kaudu juhitavat väljaspool cPaneli. Vaadake allpool pilti, kas need sobivad teile hästi.


Greengeeks Arvustused 3 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (2 hääled) plussid

 1. Eelarve veebimajutusettevõte
 2. 24/7 klienditugi
 3. Iga päev tehtud varukoopiaid
 4. Piiramatu hostimine
 5. Tasuta seadistamine ja migreerimine
 6. Mõeldud WordPressile

Miinused

 1. Nende klienditoe halb külg
 2. Paar varjatud tasu tagasimaksete eest
 3. Tasu varundamise eest, kui seda pole ette valmistatud
 4. Mobiilsete saitide loomise tööriistade puudumine
 5. CPaneli kaudu ei saa e-posti hallata

Tugi3Speed3.5Features3Value3Läbipaistvus2.5

Meie ametlik ülevaade Greengeeks hostingust

Kas te võite arvata, mis Greengeeks on kuulus? Nad on kuulsad keskkonnamõju avaldamisega veebimajutusteenuste valdkonnas. Alates keskkonnakaitseagentuuri liikmetest kuni tuuleenergia kasutamiseni oma serverites on nad tulevikku suunatud ettevõtted, kes peavad planeeti silmas.

Greengeeksi hostimise parimad omadused

Greengeeks on eelarve tasemel hostimisteenus. Nad pakuvad kõike, mida suured poisid teevad, soodushinnaga. Lisaks teevad nad seda keskkonda silmas pidades.

Greengeeks hõlmab rohelise algatuse

Greengeeks reklaamib, et nad on 300 protsenti rohelised. Mida see tähendab? See tähendab, et iga tarbitud energiaühiku kohta ostavad nad tuuleenergias kolm korda rohkem energiat. Kogu idee on see, et kui kasutate Greengeeksi, pole teil mitte ainult väiksem süsiniku jalajälg, vaid ka negatiivne süsiniku jalajälg. Teisisõnu, teil on keskkonnale positiivne mõju.

Iga päev tehtud varukoopiaid

Mitte iga hosting ettevõte ei tee teie veebisaidilt varukoopiaid iga päev. Greengeeks mõistab täpselt, kui olulised on teie andmed teie jaoks. Nad panevad oma raha sinna, kus suud on, ja teevad iga päev serveritest varukoopiaid. Kui teie andmetega midagi juhtub, kaotate sellega ainult ühe päeva väärt tööd.

Piiramatu hostimine

Piiramatu domeenide omamine on veebimajutusettevõtte jaoks ilus funktsioon. See tähendab, et ühe konto all võib olla piiramatu arv registreeritud domeene. See hõlmab ka alamdomeenide ja e-posti kontode infinitenumbrit. Kui tegelete domeenide libistamisega, on Greengeeks suurepärane koht nende parkimiseks.

Tasuta seadistamine ja migreerimine

Ainus tasu, mida peate Greengeeksi eest maksma, on teie igakuised teenustasud. Nad ei võta teilt tasu oma veebisaidi seadistamise eest nende serverites ega tasu teilt Greengeeksisse üleviimise eest. Sama põhimõte kehtib ka siis, kui soovite andmeid ühest domeenist teise üle kanda. Sellega seoses on andmete migratsioon tasuta. See kõik sisaldub teie kuutasus.

Mõeldud WordPressile

Greengeeks on mõeldud WordPressile. Neil on suurepärane cPanel (sans-e-posti juhtimine, vt allpool) ja need võimaldavad WordPressi ja kõigi ühilduvate pistikprogrammide installimist ühe klõpsuga. Kui peaksite uurima Greengeeksi abiosa, leiate kogu jao, mis on pühendatud teile WordPressi abistamiseks. Kui pakute WordPressi koos Greengeeksiga, pakub Greengeeks teile ka tasuta domeeninime.

Nad aitavad teil alustada

Greengeeks pakub oma veebisaidi loomiseks rohkem kui mallide kasutamist. Nad pakuvad tasuta veebisaidi loomise teenust. Kasutades ühte nende mallidest, kujundab Greengeeks teie veebisaidi kogu teiega, loob viis domeeninimele lisatud e-posti aadressi ja edastab teie saidi Google’i, Yahoo ja Bingi otsingukataloogidesse.

Palju skaleeritavaid valikuid

Kui olete selleks valmis, lubab Greengeeks oma veebisaidi skaleerida, pakkudes VPS-i või spetsiaalse serveri hostimise võimalusi. Sellega on kaasas kõik tavalised maiuspalad – sealhulgas spetsiaalsed SSL-sertifikaadid. Spetsiaalsed SSL-sertifikaadid on olulised inimestele, kes haldavad oma e-poe veebisaite, kuna see muudab veebisaidi tehingu turvalisemaks.

Greengeeksi hostimise varjuküljed

Nende klienditoe head ja vead

Greengeeks pakub ööpäevaringset klienditugi 24 tundi ööpäevas. Ehkki nende telefonitugi pole 24 tundi, on nende elu vestluse tugi. See on nende klienditeeninduse poliitika hea külg. See osa, milles me polnud nii kindlad, oli toetuse saamise ajal – meil tekkis tunne, et nende klienditoe esindajad võiksid kasutada rohkem koolitusi.

Paar varjatud tasu tagasimaksete eest

Greengeeks pakub 30-päevast raha tagastamise garantiid. Nad ei ütle teile, et muud tasud, nagu domeeninime registreerimine, ei kuulu tagastamisele. Ehkki see tava on kõigi hostiettevõtete seas tavapärane, leidsime, et nende registreerimistasud olid kuni kolm korda kõrgemad kui teistel veebisaitidel või kui oleksime ise domeeninime registreerinud. Teisisõnu on tunne, nagu teeniks Greengeeks domeeninimede registreerimisel kasumit ja keelduks pakkumisi pakkumast, nimetades seda domeeninime registreerimiseks.

Mobiilsete saitide loomise tööriistade puudumine

Greengeeks ei paku tööriistu, mis aitaksid teid mobiilisaitide loomisel. Kõik veebisaidi omanikud teavad, et neil peab olema oma saitide kaks versiooni – üks laua- ja sülearvutite jaoks ning teine ​​mobiilseadmete jaoks, näiteks nutitelefonid ja tahvelarvutid. Siiski on ka teisi kohti, kuhu pöörduda.

CPaneli kaudu ei saa e-posti hallata

Viskasime selle sinna sisse, sest igal teisel veebimajutusettevõttel, kes e-kirju pakub, on võimalus nimetatud e-posti hallata nende võimaliku cPaneli kaudu. Greengeeks seda ei paku. Neil on küll e-posti haldamise tööriistad, kuid need pole cPaneli kaudu saadaval.

Alumine joon

Greengeeks on suurepärase eelarvega veebimajutusettevõte, millel on roheline keerd. Nad mõistavad, kuidas äri tänapäeval toimib – et seda juhib Millennials. Millenniumidel on pehme koht ettevõtetele, kes võtavad planeedi eest hoolitsemisel vastutuse mõõdupuuga.

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map