Hostgatori ülevaated mai 2020: proovisin seda, see meeldis mulle. Kuid lugege seda kõigepealt.

Hostgatori ülevaated mai 2020: proovisin seda, see meeldis mulle. Kuid lugege seda kõigepealt.

Hostgatori ülevaated mai 2020: proovisin seda, see meeldis mulle. Kuid lugege seda kõigepealt.

Contents

Mis on HostGatori veebimajutus?

2002. aastal asutatud HostGator on Houstonis Texases asuv veebimajutusettevõte, millel on üle 950 000 registreeritud domeeni. Ettevõte pakub jagatud, VPS-i, edasimüüjat ja spetsiaalset veebimajutust. Neil on täiendavad kontorid ja andmekeskused Austinis, Texases, Indias ja Brasiilias. HostGator oli üks esimestest suurtest veebimajutusettevõtetest, kes võttis osa rohelisest hostimisest, mis hõlmab keskkonnasõbralike tehnoloogiate kasutamist süsiniku tasakaalustamiseks ja keskkonna raiskamise vähendamiseks.


Hostgator – Arvustused

Kui oleks olemas veebimajutus Wal-Mart, siis osutaksime GoDaddyle. HostGator sarnaneb siis rohkem Targetile: võib-olla mitte just nii hiiglaslik ega tuntud, kuid sarnaselt madalate hindadega ja nende kaubamärgiga seotud rafineerituma mainega. HostGator on uutele veebimeistritele suurepärane allahindluse host.

Vaadake ametlikku saiti

Meie ametlik HostGatori ülevaade

HostGator on üks enim kasutatavaid hostimisteenuseid maailmas ja seda suurepärasel põhjusel. HostGatori hinnakujundus on ühed madalamad ja need sisaldavad suurt valikut veebisaidi loomise tööriistu ilma lisatasuta. Nad on oma tootes nii kindlad, et pakuvad 45-päevast raha tagasi garantii ja lasevad teil enne ostu nende cPaneli abil proovida. HostGatori tugi on saadaval ööpäevaringselt, sealhulgas reaalajas vestluse funktsioon. Kuid kuigi tugiteenuse esindaja võib alati käeulatuses olla, pole HostGatori tugimeeskonnal mainet, et ta on alati kohutavalt abivalmis. Ärge kartke, et nii suure hulga klientide puhul on kasutaja loodud tugifoorumid uskumatult jõulised. Ja nii madala hinnaga on raske kurta. HostGatorit on üldiselt lihtne kasutada ja sellel on suurepärane tööaeg, mis teeb sellest suurepärase valiku algajatele veebimeistritele.

 

HostGatori plaanide parimad omadused

Kui olete nagu enamik veebimeistreid, on teie peamised prioriteedid veebimajutuses tõenäoliselt hõlpsasti kasutatavad teenused, hõlpsasti kättesaadav klienditugi ja kiire tööaeg – kõik suurepärase väärtuse jaoks. HostGator vastab kindlasti neile kriteeriumidele ja siis mõnele. Siin on meie lemmikfunktsioonid HostGator:

1. HostGatori tugi – reaalajas vestlus & Veel

Enamik populaarseimaid veebimajutusettevõtteid pakub tänapäeval ööpäevaringset tuge, kuid paljud piiravad oma tugikanalit sulgemise ajal. HostGatori tugi on teie valitud meediumil alati saadaval. Kiirküsimuste ja hädaolukordade lahendamiseks kiirete ja tõhusate reageeringute jaoks on reaalajas vestluse tugi meie lemmik. Kui juhite ettevõtet, on seisakutel kulukas mõju. Kui vajate viivitamatult abi, on HostGatori tugiteenuste tohutult rahustav külg teadmine, et suudate mõne sekundiga elusate inimesteni jõuda. Muidugi kui hädaolukordades on e-post muidugi saadaval. Kuid tõenäoliselt leiate vastuse, mille otsite, tõenäoliselt HostGatori laiahaardelisest leheküljest kasutajafoorumid. Lõppude lõpuks on miljonite teistega sama platvormi kasutamisel suur eelis – keegi on tõenäoliselt juba teie kõigi probleemidega kokku puutunud ja nende lahendanud.

2. HostGatori hinnakujundus – laiendatud raha tagasi garantii

Nii madala hinnaga on raske isegi veebimeistrite valimisel väita, et nad ei saa oma raha väärt. HostGator on piisavalt enesekindel, et pakkuda 45-päevast raha tagasi garantii – see on 50% pikem kui 30-päevane standard. HostGator võimaldab teil neid proovida ilma suure kohustuseta. Kui teised ettevõtted, näiteks SiteGround, pakuvad ainult aastapikkuseid lepinguid, mis nõuavad teil alguses suurema hulga sularaha ladumist, pakuvad HostGatori madalad kuupõhised makseplaanid teile palju paindlikkust. See on ideaalne komplekt inimesele, kes proovib katsetada mitut lühiajalist projekti korraga.

3. HostGatori WordPressi ühilduvus

Kui teil on juba WordPressi sait, on selle HostGatorisse teisaldamine uskumatult lihtne. Nad ehitasid käsitsi rändamise tööriista, mille enamik inimesi suudab mõne minutiga välja mõelda. Ja kui soovite, et seda tehtaks veelgi kiiremini, on neil isegi ühe klõpsuga WordPressi migreerimistööriist. Lisaks on HostGatoril standard cPanel, mille WordPressi kasutusjuhend sageli eeldab, et te juba töötate. Kokkuvõtlikult võib öelda, et HostGatori WordPress-i suhe on sujuv, muutes selle hõlpsaks valikuks kõigile, kes kasutavad WordPressi CMS-i.

Lisaks WordPressile ja cPanelile pakub HostGator laias valikus muid ühe klõpsuga ja avatud lähtekoodiga rakendusi, mis muudavad teie veebisaidi kujundamise ja ehitamise imelihtne. Nad pakuvad 4500 tasuta malli, ajaveebitarkvara, ostukorve, wikisid, CMS-i ja palju muud. Parim külg on see, et kõik need funktsioonid on teie paketi osana standardsed. Kui te ei soovi raisata aega ja vaimset energiat erinevate pistikprogrammide ja funktsioonide ostmisele, võib HostGator aidata leevendada otsustusprotsessi ärevust. Puhake kergelt, teades, et nad on välja valinud mõned suurepärased, ja need kõik on juba integreeritud.

4. Piiramatu e-posti aadressid

Kui olete domeeni ostnud, saate seadistada nii palju tasuta e-posti aadresse, kui soovite. Päriselt! Nii palju kui soovite!

5. HostGator cPaneli tasuta prooviversioon

HostGator võimaldab teil proovida nende cPaneli ja haldustööriistu, et saaksite neid enne kliendiks saamist ise kogeda. Lisaks saate vaadata ka nende saidi loomise tööriistu ja malle. Ostuotsuse tegemise ajaks on teil üsna hea idee, kas HostGator sobib teile. See prooviversioon ei kuulu komplekti, mida saate registreerumisel saada, kuid see on üsna helde, arvestades seda, et mõned hostid pakuvad potentsiaalsetele ostjatele tasuta juurdepääsu. Kui otsite aga hostiettevõtet, mis pakub teile kõigi nende teenuste täiesti tasuta prooviversiooni, vaadake saiti5. Nad võimaldavad teil hakata majutama 30 päeva ilma makseta.

 

HostGatori hostimise varjuküljed

Oleme seda juba varem öelnud ja ütleme veel kord – ükski hosting ettevõte pole täiuslik. Isegi HostGatoril on mõned vead, mida nad saavad endale lubada, kui nad tahavad tõepoolest tipus olla.

1. Serveri sagedane varundamine

Nad teevad oma serveritest varukoopiaid ainult üks kord nädalas. Arvestades, et enamik inimesi otsivad taskukohase jagatud hostimise võimalusi, võib see teie jaoks seda teha või mitte. Paljude inimeste jaoks võib see olla täiuslik. Kui peate oma veebisaiti sagedamini kui missioonikriitilise teabe abil varundama, võiksite siiski otsida kolmanda osapoole teenuse või WordPressi pistikprogrammi, mis teeb teie heaks tööd.

2. Pilvemajutust ei pakuta

Pilvemajandus võimaldaks ettevõttel pakkuda palju mastabeeritavamat hostimiskava ja seetõttu on kahju, et seda ei pakuta. Kui nad pakuksid pilve hostimiskava, oleks teil võimalus tasuda kindla kuutasu asemel ainult teie kasutatud ruumi ja ressursside eest. Lisaks hinnatakse pilvemajutust selle koondamise tõttu – teie teave on salvestatud mitmesse serverisse. Kui ühes serveris on midagi valesti, on neil loomulikult süsteemi sisseehitatud varukoopiad. See oleks eriti kasulik, kui arvestada, et HostGator varundab nende andmebaase ainult üks kord nädalas. Kui soovite salvestada palju elulist teavet, pole HostGator tõenäoliselt teie jaoks sobiv host. See pole eriti suur tehing, kui olete väikeettevõtte omanik, kes vajab enam-vähem lihtsalt veebis põhiteavet. Kuid iga ettevõtte või ettevõtte jaoks, kes nõuab oma andmebaasi, oleks mõttekam osta hostimiskava, mis sisaldab nii jagatud kui ka pilvesisendi võimalusi.

3. Rämpsposti puudumine & Viirusekaitse

Kuigi me hindame võimalust luua nii palju e-posti aadresse, kui vaja, on HostGatori e-posti tarkvaras tõsine puudus sisseehitatud rämpspostist ja viirusetõrjest tohutult suur laskmine. Ajastul, mil rämpspost levib plahvatuslikult ja kus me oleme kõik harjunud selliste programmide nagu GMail tasuta ja hõlpsaks filtreerimiseks, võib olla keeruline aru saada, miks keegi HostGator WebMaili portaali meelsasti töötaks. Konkurent A2 Hosting pakub ka piiramatuid e-posti aadresse, kuid nende platvorm sisaldab sisseehitatud rämpsposti ja viirusekaitset.

Alumine joon:

Madalate kuutasude, seadistustasudeta ning kõigi nende veebisaidi loomise tööriistade ja e-posti võimaluste korral ei pea te oma põhiliste hostimisvajaduste jaoks otsima kaugemale HostGatorist. Nad saavad klienditeenindusega hästi hakkama, pakuvad tohutult teenindusvõimalusi ja annavad teile võimaluse neid enne ostmist proovida. Kui proovite tõesti maksta miinimumi väiksema hinnaga veebisaidi eest, on ka odavamaid võimalusi, näiteks WebHostingPad. HostGator on aga eelarve hostimise jaoks tõenäoliselt kõige parem väärtus turul. On põhjust, miks HostGatorit on alati hinnatud üheks parimaks veebimajutusettevõtteks.

Kuva rohkem funktsioone Hostgatori arvustused 3.8 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (18 hääled) plussid

 1. Laiendatud raha tagasi garantii
 2. Lai valik suurepäraseid veebisaiditööriistu
 3. Piiramatu e-posti aadressid
 4. Ööpäevaringne vestluse tugi

Miinused

 1. Pole pilvemajutamist
 2. WordPressi üheastmelist importi pole
 3. Sageli serveri varundused
 4. E-posti rämpsposti puudumine & viirusekaitse

SummaryHostGator on suurepärane valik alustavatele veebimeistritele, kes otsivad odavate hostimiskavade kasutamist hõlpsasti kasutatavate funktsioonidega. HostGatori hinnad on ühed madalamad turul, lisaks on neil suurepärased veebisaitide loomise ja e-posti tööriistad, mis on paketi osana tasuta. Ja 45-päevase raha tagasi garantii korral on teil piisavalt aega enne plaani võtmist oma plaani proovida. Tänu ööpäevaringsele klienditeenindusele mitmesuguste andmekandjate kaudu, sealhulgas reaalajas vestlus, vastab HostGatori tugi kiiresti teie igale päringule. Tugi3.5Speed4Features3.5Value4.5Läbipaistvus3.5

HostGatori majutuse KKK-d

Kas HostGator on hea võimalus minu WordPressi saidi majutamiseks?

Jah, HostGator on üks kõige sagedamini kasutatavaid veebimajutuse domeene WordPressi veebisaitide majutamiseks. Integreerimisprotsess on sujuv. HostGator WordPressi ühilduvus on väga lihtne, mis teeb teie saidi võimalikult kiireks üles ehitamiseks hõlpsaks.

Kas on võimalik minu praegune WordPressi veebisait üle viia HostGatorisse?

Jah! HostGator võimaldab teil oma saidi teabe teisaldada HostGatori kontole ilma lisatasuta. Jagatud hostimisplaanid võimaldavad teil neid andmeid ühe tasuta üle kanda. VPS ja spetsiaalsed serveriplaanid saavad piiramatuid edastusvõimalusi.

Kas HostGator pakub sidusprogrammi??

Jah, HostGator pakub sidusprogrammi. Neil on müügitasude maksmise programm. Saadud makse võrdub teie kontol olevate registreerumiste arvuga. Selle arvu kasvades suureneb ka teie müügitasu.

Kas domeeninimi on HostGatorisse registreerumisel sellesse protsessi kaasatud? Või on domeeni ostmine eraldi tehing?

HostGator ei paku teile uue hostimiskonto osana domeeninime. Kui teil seda veel pole, peate oma domeeni ostma minema mujale. Domeeninime HostGatori serveritesse ülekandmiseks ei kuulu aga domeeni registreerimistasu.

Kas HostGator lubab mul osta iseseisva domeeni registreerimise? Kas nad pakuvad WHOISe privaatsuse registreerimist?

Jah, HostGator annab teile võimaluse täieliku haldamise ja ostmise võimaluste loomiseks kõigi teie soovitud iseseisevate domeenide jaoks, kui domeeninimi on saadaval. WHOIS privaatsuse registreerimine on saadaval ka nominaalse tasu eest.

Kas HostGator on minu e-kaubanduse saidi jaoks hea valik?

HostGator on suurepärane võimalus teie e-kaubanduse veebisaidile. Nad pakuvad kõigi oma hostiserverites olevate veebisaitide jaoks SSL-sertifikaate, muutes teie saidi tehingud turvaliseks. Teil on juurdepääs ka privaatsele IP-aadressile ja täielikule klienditeeninduse toele, kes on abiks alati, kui vajate täiendavat abi. Lisaks saate juurdepääsu nende poelettidele ja rakenduste kogule, mis võivad teie veebipõhist jaemüüki suurendada.

Kas HostGator pakub Linuxi või Windowsi hostimist??

HostGatori peamine spetsialiseerumine on LAMP-põhistes süsteemides, näiteks Linux, Apache, MySQL ja PHP. Kuid nad pakuvad Windowsi põhist süsteemi ka oma isiklikele ja ärikonto klientidele.

Kas ma saan oma HostGatori kontoga hallatavaid teenuseid vastu võtta??

HostGator pakub klientidele, kes kasutavad jagatud hostimist, edasimüüjate hostimist, VPS-i ja pühendatud hostimisplaane, täielikke haldusvõimalusi.

Milliseid VPS-i hostimisvõimalusi HostGator pakub?

HostGator annab teile võimaluse omada VPS-serveri kontot, mis kasutab CentOS Linuxi süsteemi. Kontovalikuid, mida saate valida, on mitu ja teie valitud konto sõltub soovitud jõudluse kiirusest ja funktsioonidest.

Milliseid arenduskeeli HostGator toetab?

HostGator toetab mitmesuguseid arenduskeeli, nii et hoolimata sellest, mis keeles teie sait töötab, on HostGator tõenäoliselt kindel panus. Kui teil on VPS või spetsiaalne serverimajutuse konto, võite vabalt kasutada oma valitud arenduskeelt.

Oma Linuxi hostimissüsteemi jaoks toetavad nad järgmisi keeli: MySQL; PHPMyadmini juurdepääsuga andmebaas; CGI; Kiire CGI; PHP 5; Ruby on Rails; PerL; Python ja SSI

Windowsi hostimissüsteemi jaoks toetavad nad järgmisi keeli: ASP, ASP Net 2.0, ASP Net 3.5; ASP Net 4.0; ASP Net 4,5; PHP, Python ja SSI.

Kas ma saan HostGatorit oma saidil üksikute piltide või galeriide hostimiseks kasutada??

HostGator võimaldab teil oma hostimiskonto kasutamist hõlpsalt oma veebisaidil piltide ja pildigaleriide kuvamiseks. Konto juhtpaneeli jaotises asuva tarkvara HostGator QuickInstall kaudu saate juurdepääsu mitut tüüpi pildigalerii rakendustele. Kõigil HostGatori jagatud plaani kontodel on ka piiramatu pildi salvestusruum.

Kuidas HostGator minu veebisaiti varundab??

HostGator pakub automaatset varundusprogrammi jagatud, edasimüüjate ja VPS-i hostimiskontodele, mille maht on alla 20 GB ja millel on 100 000 inod. Varundamine toimub kord nädalas. Need ei paku spetsiaalset serverikontode jaoks automaatset varundusprogrammi. Kuid teil on selle tüüpi hostimiskonto jaoks oma varukava loomiseks saadaval olev võimalus.

Mitu e-posti aadressi saan HostGatori kontoga? Kas nende e-posti aadresside jaoks on vaja kettaruumi??

Kui teil on jagatud hostimiskava, saate piiramatu arvu e-posti aadressi kontosid. Nende kontode majutamiseks on teil ka piiramatu kettaruum. Kui teil on VPS või spetsiaalne serverimajutusplaan, saate ka piiramatu e-posti aadressi kontosid. Kettaruumi piirang on samaväärne teie täpse hostimisplaani konkreetse kettaruumi piiranguga.

Miks sain HostGatorilt teatise, et minu veebisait kuritarvitab serveriressursse? Milliseid samme pean selle probleemi lahendamiseks võtma??

Saadud teatis on suunatud olukorrale, kus teie konkreetne veebisait kasutab rohkem kui tema osa HostGatori jagatud serveriressurssidest. See võib olla pettumust valmistav, kuna limiidile lähenedes teavitatakse teid alles siis, kui olete juba ületanud. Parim toiming on vaadata läbi oma veebisaidi võtmepiirkondade HostGatori limiidinõuded, sealhulgas konto limiidid, CPU ressursikasutuse ja e-posti aadresside hostimise limiidid. Kogu see teave on HostGatori tugiportaalis hõlpsasti kättesaadav.

Järgmine toiming on probleemi lahendamine ja viisi leidmine, kuidas teie veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks vajalikke serveriressursse vähendada. HostGatori klienditeenindus aitab teid hea meelega probleemi tuvastamisel ja aitab teil probleemi lahendada ja teie konto peatamisest eemaldada.

Miks mu äsja registreeritud domeeninimi veel ei tööta? Kas on vaja mingeid täiendavaid samme, enne kui see minu veebisaidiga töötab?

Kui ostate oma domeeninime koos oma HostGatori serveri hostikontoga, võib kahe üksuse linkimiseks kuluda mõni minut. Enne kui nimi teie hostikontole ilmub, peate ootama, kuni DNS levib. DNS-i levimisprotsess võib korralikult toimima hakata 24 kuni 48 tundi.

Kui teie domeeninimi ja HostGatori serveri hostikonto on eraldi ostud, peate tagama, et domeeninimi seostub hostikonto paketiga õigesti. Vaadake üle oma domeeninime seaded WHOIS-i kataloogis, et näha, kuidas teie domeeninime konfiguratsioon on häälestatud. Kas soovite veenduda, et nimeserverid osutavad teie uuele HostGatori serveri hostikontole. Nende klienditeeninduse meeskond aitab teid vajadusel selle probleemi lahendamisel.

Tahan konfigureerida oma edasimüüjakonto DNS-i sätted. Mis on privaatnimeserver??

Privaatnimeserver on tavalise DNS-serveri versioon, mida enamus veebisaite vajab nõuetekohaseks toimimiseks. Teie edasimüüjakonto privaatnimeserver osutab kindla domeeni hostinimele, mis ei seostu HostGatori serverikontodega. Võite kasutada privaatset nimeserverit ainult HostGator VPS-i, edasimüüja või spetsiaalse serveri kontol. See pole HostGatori haude-, beebi- ega äriserveri kontode jaoks saadaval.

Milline HostGatori plaan sobib minu konkreetse veebisaidi jaoks kõige paremini?

HostGator pakub nelja peamist tüüpi serverite hostimise kontosid. Nende valikute hulka kuulub: jagatud hostimine, edasimüüjate hostimine, VPS-i hostimine ja spetsiaalne serverimajutus. Igal neist on oma eeliste ja puuduste komplekt. Peate lihtsalt otsustama, millised funktsioonid on teie veebisaidi hostimise kogemuse jaoks kõige olulisemad, ja valima neile vajadustele kõige paremini vastava hostimisvõimaluse.

Siin on teie hostikonto võimaluste lühikokkuvõte.

 • Jagatud: Teil võib korraga olla mitu toimivat veebisaiti. Saate olla iga veebisaidi administraator, kus HostGator on vajadusel abiks.
 • Edasimüüja: Toimite hostimise ettevõttena, lubades teistel oma veebisaidi hostida teie hostikontolt eemal. Teie vastutate nende tegevuse ja konto käsitlemise eest.
 • VPS: Teil on selle hostikonto abil juurdepääs rohkemale tarkvara installimisele. See on uuendus jagatud või edasimüüja hostimiskontolt.
 • Pühendatud: Teil on teie veebisaidi toimimise, selles sisalduva teabe ja kontole juurdepääsu võimaldamise vabadus. See on populaarne suuremate ettevõtete jaoks, kes vajavad veebisaidi majutamist.

HostGatori klienditeeninduse esindajad saavad aidata teil kindlaks teha, milline hostimiskonto vastab kõige paremini teie konkreetse veebisaidi jaoks vajalikule.

Milline kasutusaegne garantii on HostGatoril??

HostGatoril on 99,9% -line tööaja garantii, mis tähendab 8,76 tundi seisakuid aastas. Lähemalt saidil HostGator.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector