Hosting24 arvustused mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

Kui hea on Hosting24 hostimine?

Kui teil on eelarve, on see tõenäoliselt üks parimaid hostimise pakkujaid, mida saate küsida. Hosting24 keskendub rohkem madalama hinna pakkumisele kui kvaliteetse toote pakkumine.


Hosting24 arvustused 2.6 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (1 hääletus) plussid

 1. Piiramatu ribalaius ja kettaruum jagatud hostimisplaanide jaoks
 2. Suurepärane hinnakujundusmudel
 3. Tasuta domeeni registreerimine
 4. Palju 12 plaani vahel
 5. Suurepärane Uptime

Miinused

 1. Piiratud tugivõimalused
 2. Paku ainult ühte operatsioonisüsteemi
 3. Nende professionaalsed disainiteenused puuduvad

Tugi2Speed2.5Features2.5Value2.5Läbipaistvus3.5

Meie ametlik hosting24 hosting ülevaade

Hosting24 on 2007. aastal asutatud veebimajutusteenuste pakkuja. Nad konkureerivad põhimõttel, et madalate hindade korral saavad nad rohkem kliente. Kuni teatud punktini on see tõsi. Selle hostingu pakkuja puhul saate aga selle, mille eest maksate.

Hosting24 parimad omadused

Kui teil on eelarve, on see tõenäoliselt üks parimaid hostimise pakkujaid, mida saate küsida. Ehkki saate selle, mille eest maksate, saate mõnes piirkonnas rohkem kui see, mille eest maksate – näiteks piiramatu ribalaius ja kettaruum.

Piiramatu ribalaius ja kettaruum jagatud hostimisplaanide jaoks

Alati on tore näha, et veebimajutuse pakkuja pakub piiramatut ribalaiust ja kettaruumi. Kuigi see on üsna tavaline, pole see standard. Teised veebimajutusteenuste pakkujad võtavad teilt tasu vastavalt sellele, kui palju ribalaiust ja kettaruumi te kasutate. Vähemalt ei saa teil kunagi kasutajad kaevata selle üle, et ületasite oma igakuist ribalaiust. Kui liigute VPS-i hostimise juurde, asetavad nad korpused nii ribalaiusele kui ka kettaruumile. Küll aga pakuvad nad heldeid summasid.

Suurepärane hinnakujundusmudel

Jagatud hostimise puhul, mis algab 3,99 dollarist, saate kindlasti oma raha väärt. Piiramatu ribalaiuse ja kettaruumi kui funktsiooni alguses on alati tore näha, et nad ei hiilga muude funktsioonide poole ainult seetõttu, et maksate vähem. See hõlmab iganädalasi varukoopiaid, 99,9-protsendilist tööajagarantiid ja üle 50 malli, mille hulgast veebisaidi loomisel valida.

Tasuta domeeni registreerimine

Kõikide nende plaanidega kaasneb tasuta domeeninime registreerimine ja tasuta uuendamine seni, kuni olete klient. See on esmaklassiline funktsioon, mida paljud veebimajutusteenuste pakkujad ei paku.

Palju 12 plaani vahel

Hosting24 kui 12 teie valitud hostimisplaani, millest kaheksa on VPS-i hostimisplaanid. Kõigil neil pole piiramatut kettaruumi ega ribalaiust. Tegelikult on kõigil nende VPS-i hostimiskavadel piirid. Arvestades, et need piirid on tohutud, on siiski kahtlane, kas teil on probleeme. Tegelikult on erinevus kaheksa erineva VPS-i hostimisplaani vahel kettaruumi ja ribalaiuse summa. Alustades plaanist nr 1, saate 10 GB ribalaiust ja 1 TB kettaruumi. Iga järgneva plaaniga saate veel 10 gigabaidi ribalaiust veel ühe terabaidi kettaruumis – kuni 80 GB ribalaiust ja 8 Tt kettaruumi. See on paljudele inimestele enam kui piisav.

Suurepärane Uptime

Neil pole mitte ainult 99,9-protsendiline tööaegne garantii, vaid nad pakuvad. Paljud kasutajad teatavad, et nad jälgivad seda mõõdikut ise ja saavad teada, et see on tõene.

Head majutustingimused

Ehkki üsna standardne, on tore näha, et nende hostimistingimused kehtivad kuude kaupa. Nad ei ürita teie lepingut sõlmida ega ürita teile kogu aasta eest ettemaksu tasuda. Võib-olla pole tavaline leida veebimajutusteenuste pakkujat, kes seda ei tee, kuid nad on seal väljas.

Hosting24 hostimise varjuküljed

Hosting24 keskendub rohkem madalama hinna pakkumisele kui kvaliteetse toote pakkumine. Siin on, mida me leidsime.

Piiratud tugivõimalused

Hosting24-l on reaalajas vestluste süsteem, mida on tore näha, kuid lisaks e-posti ja piletimüügisüsteemile pole neil palju muud. Nad ei paku telefonitugi, kuid naljakas on see, et nad pakuvad tuge faksi teel. Ma ei kujuta ette, et nende faksitoesüsteem on kasutamisest kinni.

Valida saab ainult ühe operatsioonisüsteemi vahel

Hosting24 pakub ainult ühte opsüsteemi. Nad pakuvad Linuxi, mitte ainult ühegi maitsva Linuxi pakutavat – nad pakuvad ka CentOS-i. Ehkki see pole õudne valik, soovin, et oleksin valiku teinud Windowsi ja Linuxi vahel. Kahjuks ei paku Hosting24 seda.

Nende professionaalsed disainiteenused puuduvad

Host24 pakutavatest professionaalsetest disainiteenustest puudub tõsine puudus. Nad annavad teile täitmiseks malli. Kui olete lõpetanud, saadate valmis malli professionaalsele veebidisainerile. Nad teevad ainult teie malli, kujundavad oma veebisaidi ja edastavad selle reaalajas. Nad ei küsi teilt, kas teil on kujundusega kõik korras või kuidas te sellesse suhtuda võite. Nad võtavad lihtsalt teie malli nimiväärtusega, annavad teie veebisaidile umbes kaks tundi tööd ja seejärel suunavad selle reaalajas edasi. Vaevalt ma nimetaksin seda “professionaalseks”.

Alumine joon

Hosting 24 pakub usaldusväärset veebiteenust. Teistes valdkondades neid aga pole. Võimalus valida oma pakkumise süsteem peaks olema standardne. Piiramatu kettaruum ja ribalaius peaksid olema kõigi plaanidega standardsed. Eelkõige peaksid nad pakkuma telefonitugi. Vaatamata nende puudustele, kui alustate uhiuut veebisaiti ja saaksite kasutada Hosting24 pakutavaid eelarvesõbralikke võimalusi, siis on need kindlasti väärt uurimist.  

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map