HostMonsteri ülevaated mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

Contents

Mis on HostMonsteri hostimine??

HostMonster on 1996. aastal asutatud Ameerika veebimajutusettevõte, mis tegutseb Endurance International Groupi katusel.


Kui hea on HostMonsteri hostimine?

Nagu liiga paljude teiste EIG-i omanduses olevate hostimisettevõtete puhul, ei suuda HostMonster sammu pidada kiiruse, tööaja ja klienditeeninduse valdkonnas kehtivate standarditega. Ehkki nende turvapaketid ja lihtne, konservatiivne bränding võivad paljudele meeldida, on nende toimimine enamikes teeninduspiirkondades pidevalt õõnestav.

Vaadake ametlikku saiti HostMonsteri arvustused 2.3 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (4 hääled) plussid

 1. Tasuta domeen kuni üheks aastaks
 2. Piiramatu domeenid, alamdomeenid ja ribalaius
 3. Kindlad turvafunktsioonid

Miinused

 1. Hinnakujundust kuude kaupa pole
 2. Kiiruse ja tööaja korral alla keskmise
 3. Halb klienditeeninduse maine
 4. Pole ühtegi tasuta seljaosa
 5. Palju müüjaid

Tugi2Speed2Features3Value2.5Läbipaistvus2

Meie ametlik HostMonsteri hostingu ülevaade.

Hoolimata nende staatusest tööstuse veteranidena, on HostMonster kahjuks järjekordne juhtum, kus pärast EIGi omandamist langeb teenus ja uuenduste tegemata jätmine. Sarnaselt sõsarettevõtetele iPage ja FatCow jääb HostMonster tõsiselt alla kvaliteetse hostimise ettevõtte kõigis olulistes markerites. Nimelt: kiirus, tööaeg ja klienditugi. Lisage segane hinnastruktuur, müügid ja teadliku müügivahemiku puudumine ning peame ütlema, et me ei soovita HostMonsterit.

HostMonsteri hostimise parimad omadused

Ehkki soovitame HostMonsterit edasi anda, tasub mainida nende omadusi, mis võisid teid kaaluda ennekõike nende kaalumisel. Esiteks on nende bränding lihtne ja konservatiivne, mis võib meeldida neile, kes on pisut hämmastavamad kiirmajanduslike tehnoloogiaettevõtete ja väga tehnilise keele osas. Lisaks on piiramatu ribalaius ja domeenid tore! Kuid mis kõige tähtsam – nad pakuvad väga ulatuslikku turvapaketti, millest isegi meile mulje avaldati. Siin on kühvel

Tasuta veebisaitide koostaja

Ehkki WordPress on üldiselt hostiettevõtete standard ja kui ka kõige vähem asjatundlikel kasutajatel on mall malli loomiseks ja ressursside leidmiseks rohkesti, on mõnedele lohutav omada veebisaidi koostajat just seda, mida näete. HostMonster kasutab Weeblyt, mis on ülitähtsad ja tööstuses hästi arvestatavad. Pidage ainult meeles, et kui ettevõte paneb suurt rõhku tasuta veebisaidi koostaja pakkumisele, pole nende demograafiline sihtrühm tavaliselt tehnikatüdruk. WordPressi malli allalaadimiseks ei pea te olema veebidisainer, mis võib olla isegi lihtsam kui veebisaidi Weebly kaudu lohistamine ja kukutamine. See pole halb asi, kuid see räägib siiski paljudest teadmistest, mis enamikul nende klientidel on nende teenuste registreerumisel.

Tasuta domeen kuni üheks aastaks.

Suur osa hostiettevõtetest pakub seda tehingut, seega pole HostMonster mingil juhul võõras. Kuid see on kena perk!

Piiramatu ribalaius, domeenid, alamdomeenid, e-kirjad ja salvestusruum

Kõlab liiga hästi, et tõsi olla, eks? See on kindlasti hea tehing, kui kavatsete võõrustada palju väikeseid ja lihtsaid veebisaite. Kuid on oluline meeles pidada, et kui hostiettevõtted ütlevad jagatud hostingu põhiplaanide osas “piiramatu”, ei tähenda see, et võiksite lõpmatuid andmeid lõpmatutele veebisaitidele üles laadida. Sagedamini ja ka HostMonsteri puhul seavad nad kõigile andmetele ülempiiri, nad lihtsalt ei reklaami seda. Lisaks saab teie sait andmeid laadida ainult nii kiiresti kui võimalik serveriga suhelda. Lõppkokkuvõttes on riistvara kvaliteet see, mis tõepoolest määrab teie hostimisplaani “piiramatu”. Kui olete huvitatud tõeliselt piiramatust hostimisest, soovitame vaadata DreamHosti.

Kompleksne täielik turvalisus

Valdkond, kus HostMonster konkurentsi ees on, on nende pakutavate põhiplaanide turvalisuse tase. Jagatud hostimise alla kuuluvad SSL-sertifikaadid, kuumade linkide kaitse, SSH-juurdepääs, rämpspostitaja ja palju muud. Need teenused on suunatud enamikule veebimajutuse suurematest haavatavustest, luues kindla aluse teie saidi kaitsele.

HostMonsteri hostimise varjuküljed.

Kui HostMonster pöördus teie poole mõnel ülalnimetatud põhjusel, soovitame tungivalt läbi lugeda probleemid, mis neil tekkisid. Ehkki puudub täiuslik hostimisettevõte ja teie otsus peaks alati tingimata põhinema teie ainulaadsetel vajadustel, leidub mõnes ettevõttes ka redflage, mis peaksid olema tehingulõhkujad. Kahjuks ei täida HostMonster meie põhistandardeid paljudes valdkondades.

Pricy Entry-Level Options & Hinnakujundust kuude kaupa pole

HostMonsteri algtaseme hinnakujundus on umbes tööstusharu standardil, kuid see on ette nähtud ainult esmasel registreerumisel. Kui olete otsustanud jääda nende juurde pärast esialgse algtaseme hinnakujunduse lõppemist, valmistage ette oma hindade korrutamist. Lisaks ei paku nad kuutasusid. Kuulutatud kuuhinna saamiseks peate maksma 3 aastat ettetellimise eest. See on tohutu pühendumus teenusele, mida teil pole veel olnud võimalust proovida. Ja tavaline 30-päevane raha tagastamise garantii pole peaaegu piisavalt pikk, et otsustada, kas teile sobib nii pika lepinguga.

Alla keskmise kiiruse ja Uptime

Kiirus ja tööaeg on tõenäoliselt kaks suurimat indikaatorit selle kohta, kui hea on hostimisettevõte. Lõppude lõpuks on nende ülesanne teie veebisaiti majutada. Kui nad ei suuda seda hoida ja töötab või töötab kiirusel, mida kasutajad eeldavad, siis mille eest te neile täpselt maksate? Kahjuks ei saa HostMonster selles valdkonnas tulemusi anda. Ehkki neil pole halvimaid tulemusi, mida oleme näinud, on nad mõlemas valdkonnas järjekindlalt alla tööstusstandarditele. Kui veebimajutusettevõtete keskmised näitajad on 99,94% tööajast ja 700 ms lehekülje laadimisajast, jääb HostMonster mõlemast markerist madalamaks 99,91% tööajaga ja umbes 880 ms lehe laadimisajaga. Kui need tegurid on teie jaoks tõesti olulised (millised need peaksid olema), heidake pilk A2 Hostingile, mis on kiiruse ja tööaja tööstuse juht. Teine ettevõte, kes võtab seda kraami tõsiselt, on JaguarPC, kes tagastab teile saidi kogemuste seisakuid iga tunni eest kümnekordse hinna..

Segased funktsioonide seletused & Upsells

HostMonsteri veebisait selgitab täpselt välja, mis nende jagatud hostipakettides sisaldub – see on veel üks tõestus selle kohta, et nad on suunatud klientidele, kellel pole palju tehnilisi teadmisi. See toob kaasa tõeliselt segase väljamakseprotsessi, mille käigus võite maksta lisatasu funktsioonide eest, millesse teie arvates lisati. Esialgne funktsioonileht võib viia selleni, et võite uskuda, et saate tasuta saidi varukoopiaid (see on tööstuses üsna tüüpiline), kuid kontrollimisel saate aru, et see maksab täiendavalt 3 dollarit kuus.

Alatu klienditeenindus

Ehkki võite eeldada, et HostMonsteri klienditeenindus vastab teie päringutele mõistliku aja jooksul (umbes 10 minutit ühenduse loomiseks kiirsuhtluse kaudu ja veel 2-3 minutit vastuste vahel), ärge oodake kõige teadlikumat abi. Tavalisi veaotsingu näpunäiteid pakutakse sageli ka siis, kui teie küsimus on palju täpsem. Lisaks tõmbab kiire Google’i otsing hulga pettunud klienditeeninduse lugusid. See kipub EIG-i omanduses olevate ettevõtete seas olema muster, mis paneb meid spekuleerima, et omandamisjärgsed prioriteedid ei hõlma tavaliselt investeeringuid klienditoesse.

Alumine joon

Me ei soovita HostMonsterit kasutada ainult juhul, kui nende hind on keskmisest kõrgem, kuid nende jõudlus keskmisest madalam. Nende ainus lunastamisfunktsioon on igapäevase jagatud hostimise osana terviklik turvalisus. Kuid paljudel juhtudel maksaks mõne veebimajutusettevõttega oma veebisaidi eest lisatasu eest turvatoetuse paketi eest natuke lisamaksu kuus ja tulemuseks oleks parem kliendikogemus.

Kuva rohkem funktsioone

HostMonsteri küsimused ja vastused

Mida peate enne tellimist teadma

HostMonster on olnud populaarne valik paljudele inimestele, kes otsivad odavat veebimajutust. Mitme ettevõtte rühmituse osana – kõigepealt hostiettevõtete kolmikuna, seejärel suuremas korporatsioonis – on see olnud üks vähemtuntud võimalusi. Oleme vastanud kõige populaarsematele küsimustele, mis inimestel HostMonsteri kohta on, nii et saate hostiettevõtte otsimisel teha parima otsuse.

Millal HostMonster käivitus??

HostMonster loodi 1996. aastal ja see asub Utahis Provos. HostMonster, Bluehost ja FastDomain olid samas peres, mida juhtis tegevjuht Matt Heaton, kes hoidis kliente oma isiklikus ajaveebis regulaarselt kursis ettevõtete ja nende teenuste arenguga.

Ettevõtted ostis EIG, jõujaamade hostkonglomeraat, mille praeguse varju all on enam kui 40 erinevat hostiettevõtet. Nagu paljude nende puhul, on Endurance International Groupi omandiline kuuluvus muutnud HostMonsteri arusaama tööstuses.

2011. aastal kirjutas Heaton ajaveebipostituse, kus loobus ka avalikult tegevjuhist, suunates ohjad Dan Handyle, kes täitis seda ametikohta aastatel 2011–2015. James Grierson on praegune HostMonsteri tegevjuht, tuues laiaulatuslikke kogemusi esimese avatud lähtekoodiga toodete veebipõhise rakenduste poe SimpleScripts kaasasutaja ja ehitaja.

Mis on HostMonsteri väidetav kuulsus?

HostMonsteri veebisaidi andmetel on ettevõte pühendunud usaldusväärsusele juba alates selle loomisest 20 aastat tagasi. Nad on spetsialiseerunud kvaliteetsele klienditeenindusele ja kliendi vajadustele vastavate premium-pakettide pakkumisega madala hinnaga.

Nad on oma plaanid rajanud lihtsale paketile, mida saab täiendavate eeliste ja funktsioonide jaoks täiendada. Ettevõte pakub turvalisi varukoopiaid ning töökindlat kiirust ja tööaega. Nad pakuvad oma uute plaanidega virtuaalsete privaatserverite viivitamatut varustamist ja spetsiaalset hostimist, mitmeid turvarakendusi ja -võimalusi ning tasuta domeeninimesid.

Nende veebisait pakub klientidele järgmisi eeliseid:

 • Kõrgeim klienditeenindus
 • Juhtiv funktsioonide komplekt saadaval
 • Kvaliteetne varustus
 • Turvalised varukoopiad
 • Maksimaalne garanteeritud tööaeg
 • Ülimalt funktsionaalsed vahendid manustamiseks
 • Kindel ja aus äritava
Kui räägite tööajast, siis kuidas on HostMonsteri tööaeg?

Ettevõtte sõnul pakuvad nad maksimaalset garanteeritud tööaega, kuid nende tööaeg ega garantii juhul, kui teie sait ei vasta nende poolt esitatud tööaja protsendile, ei tähenda midagi..

Nüüd oleks see hea, kui nad saaksid oma tööaja kohta suurepäraseid ülevaateid. Tööstusstandard on 99,94 protsenti tööajast, mis tähendab, et 99,94 protsenti kuus on teie veebisait aktiivne, töökorras ja töötav. Mõned veebimajutajad tagavad 99,9-protsendise tööaja. Sellel tasemel on seisakuid igal kuul umbes 43 minutit. Paljud selle garantiiga veebimajutajad tulevad tegelikult sisse märkimisväärselt 99,99 protsenti – vähem kui 4,3 minutit seisakuid kuus. HostMonster pole aga üks neist. Nende ühe aasta keskmine tööaeg on 99,91 protsenti ja nad ületasid tööstust vaid pisut enam kui poole aasta jooksul.

Teised on küll pisut suurema järjepidevusega, kuid ühekuulise testimisperioodi jooksul.

Mida tähendab HostMonster, kui nad ütlevad “piiramatu”?

Nende tingimuste ja reeglite kohaselt ei sea HostMonster ressursse, mida üksikud kliendid saavad kasutada, suvalist piirmäära. See tähendab, et nii palju kui nad on võimelised, annavad nad teile kogu veebisaidi edukaks toiteks vajaliku salvestusruumi, MySQL-failid, failiedastuse, domeeni hostimise ja ribalaiuse. Teie saidi jaoks tähendab see, et seni, kuni järgite nende reegleid, ei näe te negatiivseid tagajärgi ega veebisaidi aeglasemat kiirust. Siiski on oluline olla tähelepanelik nende ressursside kasutamisel, eriti kiire kasvu perioodidel, kuna süsteemile tervikuna võivad tekkida kahjulikud reaktsioonid.

Siiski on mõned märgitud künnised; üle 200 000 faili, üle 1000 andmebaasi tabeli ja enam kui 2 GB MySQL või PostgreSQL andmebaasis võivad põhjustada negatiivse ja aeglasema serveri jõudluse ning teil võidakse paluda neid numbreid vähendada.

Kas HostMonster pakub regulaarset varundamist?

Ehkki nad räägivad oma turvalistest varukoopiatest, väidavad HostMonsteri tingimused, et nad teevad aeg-ajalt varukoopiaid, kuid neil pole seda kohustust. Samuti väidavad nad, et nad ei vastuta failide kahjustuste või kadumise eest ja et nad ei ürita isegi varundada kontosid, mis ületavad 50 000 faili või 30 GB salvestusruumi.

Kuidas on HostMonsteri klienditeenindus??

Ettevõte propageerib kõrgeimat klienditeenindust, kuid jällegi on see teine ​​valdkond, kus arvustused on väga erinevad. Protsent kliente rabas ettevõtte teenuse ja reageerimisaja üle. Neil on olnud suurepäraseid vestlusi kasulike teenistujatega, kes hoolivad tegelikult oma üldisest kogemusest. Palju suuremal kontingendil on aga ettevõtte teenuse kohta öelda vähem kui tähelisi asju.

Kliendid teatavad, et nende saidid suleti ette teatamata, saidid olid poolfunktsionaalsed ja ettevõte ei suuda toetada rakendusi, mille nad ise oma hostipakettidesse lisavad.

Neil on kontosid nii Facebookis kui ka Twitteris, ehkki mõlemad on veidi aegunud. Facebooki viimane postitus oli 2014. aastal ja viimane säutsu oli ainus 2016. aastal, see postitati septembris.

Nad ei paku varukoopiaid, kuid kuidas on teie saidi turvalisuse ja kaitsega?

Mõned uuringud näitavad, et nii palju kui 41 protsenti WordPressi häkkimisest on tingitud nende hostiettevõttega seotud olukordadest. HostMonster on astunud samme selle olukorra lahendamiseks, pakkudes klientidele mitmesuguseid turvafunktsioone, rakendusi ja pistikprogramme.

Nad pakuvad SSH-juurdepääsu, SSL-tuge, Hotlink Protectioni ja Spam Assassini. Nad pakuvad teie veebitehingute jaoks SiteLocki sertifikaati. Lisaks pakuvad spetsiaalsed plaanid RAID 1 peegelpildisalvestust, mis lisab teie andmetele ja kontoteabele täiendava kaitse..

Kui HostMonster räägib olemasolevatest juhtivatest funktsioonidest, mida need tähendavad?

Pakettide hinna eest pakub HostMonster oma klientidele uskumatult pikka eeliste ja funktsioonide loetelu. Nende hulka kuulub ka WordPressi kiire installimine, ehkki mõned kliendid on leidnud mõne WordPressi pistikprogrammi installimisega probleeme. HostMonster teeb Mojo Marketplace’iga ühenduse loomise lihtsaks, nii et saate valida ka mõne muu sisuhaldussüsteemi hulgast, näiteks Drupal või Joomla.

 • Oma saidi loomiseks ja käitamiseks saate juurde pääseda Weebly Sitebuilderi piiratud, tasuta versioonile.
 • CloudFlare on nende plaanidesse integreeritud. Pöördpuhverserver pakub teile rohkem kaitset DDOS-i ja julma jõu rünnakute eest, samuti tulemüüri. Rakendusel on ka ulatuslik vahemällu salvestamise funktsioon, et teie saidil oleks parem lehe laadimiskiirus.
 • HostMonsteril on teie e-kaubanduse saidi toimimiseks rohkesti e-kaubanduse funktsioone, sealhulgas Agora, Cube Carti ja Zen Carti ostukorv, tasuta genereeritud sertifikaadid ja parooliga kaitstud kataloogid.

Lisaks sisaldavad need standardfunktsioone, nagu FTP üleslaadimine, e-post, voogesitus ning reaalne video- ja helitugi ning ulatuslik skriptide loetelu. Plaanid hõlmavad ka Google AdWordsi ja Bingi reklaamikrediite.

Kui HostMonster räägib kvaliteetsetest seadmetest, siis mida need tähendavad?

Jagatud kontosid majutatakse kahekordse neljaprotsessorilise jõudlusega serverites koos UPS-i toitesisaldusega ja diiselgeneraatoritega varutoite saamiseks. Nad pakuvad Linuxi opsüsteemi koos kohandatud Apache veebiserveriga. Samuti pakuvad nad ööpäevaringset võrgu jälgimist ja mitut 10 GB Etherneti ühendust.

Ettevõtte andmekeskus asub Provos, Utahis ja nad pakuvad MySQL, CGI, Perli, PHP, Ruby on Rails ja Python uusimaid versioone. See on seotud uusima süsteemiga SONET, mis kasutab fiiberoptiliste liinide kaudu edastamiseks lasersignaale.

Millised on administreerimise väga funktsionaalsed tööriistad?

HostMonster käivitab oma juhtpaneeli jaoks cPaneli. Nahk näib pisut erinev, kuid asjaolu, et nad pakuvad seda administraatoritele, on suurepärane võimalus, sest kõik, kes soovivad hoste vahetada, saavad seda teha lihtsalt. cPanel on juhtpaneelide tööstusstandard. Kuna see on nii tavaline, lisab enamik hostimisettevõtteid paneeli haldavatele saitidele tasuta saidiülekande.

Need võimaldavad potentsiaalsetel klientidel tutvuda oma cPaneli täiendustega, et näha, mida nad arvavad oma veebisaidil õigesti.

Mis siis saab, kui mulle ei meeldi HostMonster?

Enamik hostiettevõtteid pakub 30-päevast raha tagasi garantii ja HostMonster ei erine üksteisest. Mõnel on palju pikemaid garantiisid, mis ulatuvad 45-97 päevani, nii et kuigi HostMonster pole just parim, on see kindlasti paketi keskel. Nende tingimustes on loetletud üsna palju tagastamatuid tasusid, kuid need on sageli koos teenustega, mida makstakse kolmandate osapoolte rakenduste ja lisandmoodulite eest. Kuni esimese kolme päeva jooksul tühistate, saate kogu oma raha tagasi, välja arvatud tagastamatud tasud ja tasuta domeeninime registreerimine 15,99 dollarit nime kohta.

Mistahes kolme päeva pärast saate tagasi oma tasud, välja arvatud tagastamatud tasud, domeeninime hind 15,99 dollarit ühe nime kohta ja Postini või spetsiaalse IP-i eest makstud tasud. Pärast 30 päeva möödumist ei kuulu tühistamisele ka tagastamatud ja seadistustasud.

Tühistamistaotlused tuleb teha telefoni või veebivestluse kaudu.

Mida sisaldab HostMonster nende jagatud standardsetesse plaanidesse?

Kõik kolm jagatud plaani hõlmavad mõõtmata ribalaiust, standardset jõudlust ja ühte lisatud domeeni.

 • Põhiline hostimine (4,95 dollarit kuus, tavaliselt 9,49 dollarit kuus): kliendid saavad ühe veebisaidi, 50 GB veebisaidi ruumi ja viis e-posti kontot. Iga konto saab 100 MB konto kohta. Saate ühe lisatud domeeni, viis pargitud domeeni ja 25 alamdomeeni.
 • Pluss hostimine (6,95 dollarit kuus, tavaliselt 12,49 dollarit kuus): saate 10 eb-saiti, kus on 150 GB ruumi. Iga konto sisaldab ühte kaasatud domeeni, 20 pargitud domeeni ja 50 alamdomeeni. Kontod saavad 100 e-posti kontot, 500 MB konto kohta. Need plaanid hõlmavad ka 150 dollarit turunduspakkumisi, 24 dollarit aastas lisatasusid ja ühte SpamExpertsi kontot.
 • Peaminister (6,95 dollarit kuus; tavaliselt 14,99 dollarit kuus): see jagatud plaan on tõeliselt piiramatu, veebisaitide, pargitud domeenide, alamdomeenide, e-posti kontode ja e-posti salvestusruumi jaoks pole piiranguid. Veebisaidi ruum ja ribalaius on mõõtmata. Konto sisaldab ühte lisatud domeeni. Prime sisaldab 200 dollarit turunduspakkumisi, 80 dollarit igal aastal lisades, ühte SpamExperti, ühe domeeni privaatsust ja SiteBackup Pro.

Oluline on märkida, et madalad hinnad kehtivad ainult esimeseks ametiajaks ja nagu mõned kliendid teatasid, võivad hinnad uuendamisel järsult tõusta..

Kuidas on HostMonsteri VPS-i hostimine??

Lisaks kohesele pakkumisele sisaldab VPS-hostimine hallatavaid teenuseid ja tagatud ressursse. Neil kõigil on tasuta domeeninimi ja nad käitavad CentOS 6.5 (64-bitist).

 • Tavaline (14,99 dollarit kuus, tavaliselt 29,99 dollarit kuus): saate kahetuumalise, 2 GB muutmälu, 30 GB, 1 TB kuus ja ühe IP.
 • Täiustatud (29,99 dollarit kuus, tavaliselt 59,99 dollarit kuus): saate kahetuumalise, 4 GB muutmälu, 60 GB, 2 TB / kuus ja kaks IP-d.
 • Lisatasu (44,99 dollarit kuus, tavaliselt 89,99 dollarit kuus): plaan sisaldab kolmetuumalist, 6 GB muutmälu, 120 GB ja 3 TB kuus, kahe IP-ga.
 • Ülim (59,99 dollarit kuus, tavaliselt 119,99 dollarit kuus): ülim plaan on neljatuumaline plaan, 8 GB muutmälu, 240 GB ja 4 TB kuus. See hõlmab ka kahte IP-d.

Teil on täielik juurjuurdepääs, võimalus hallata rohkem kui ühte kontot oma cPaneli hostist ja pilvetehnoloogia, näiteks OpenStack ja KVM.

Kuidas on lood HostMonsteri kaudu pühendatud hostimisega?

Pühendatud plaanidel on igal ajal raha tagasi garantii ja need võimaldavad teil SAN-salvestusruumi alati lisada. Nad pakuvad eksklusiivseid tugiliine spetsiaalsetele serveriklientidele, juurjuurdepääsu ja täiustatud vahemällu salvestamist. Neis kõigis on ka tasuta domeeninimi ja CentOS 6.4 (64-bitine)

 • Standardne (149,99 dollarit kuus): kahetuumaline 2,3 GHz Intel Xeon protsessor 3 MB vahemälu, 4 GB muutmälu ja 500 GB (RAID 1). Seal on 5 TB kuus ja kolm IP-d.
 • Täiustatud (199,99 dollarit kuus): neljatuumaline 2,5 GHz Intel Xeoni protsessor 8 MB vahemälu, 8 GB muutmälu, 1000 GB (RAID 1) ja 10 TB kuus, nelja IP-ga.
 • Lisatasu (249,99 dollarit kuus): neljatuumaline 3,3 GHz Intel Xeon protsessor, 8 MB vahemälu, 16 GB muutmälu, 1000 GB (RAID 1), 15 Tb kuus ja viis IP-d.
Kas ma saan maksta iga kuu??

HostMonster on üks paljudest hostiettevõtetest, mis ei paku igakuiseid maksevõimalusi, ja pakub pikaajaliste lepingute registreerimisel madalaimaid võimalikke hindu. Valikud hõlmavad 12-, 24- ja 36-kuuliseid plaane.

Lähemalt saidil HostMonster.com

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map