HostPapa ülevaated – kas HostPapa hostimine sobib teie saidile?

HostPapa ülevaated – kas HostPapa hostimine sobib teie saidile?

HostPapa ülevaated – kas HostPapa hostimine sobib teie saidile?

Contents

Mis on HostPapa??

HostPapa on 2009. aastal asutatud Kanada veebimajutus. HostPapa on üks odavaimaid keskkonnasõbralikke veebimajuteid turul, mis toidab nende servereid, andmekeskusi ja kontoreid 100% taastuvenergiaga. Jagatud hostimiskavade kõrval pakuvad nad ka VPS-i ja edasimüüjate teenuseid.


Kui hea on HostPapa hostimine?

Keskkonnateadliku hostiettevõtte jaoks on HostPapa väga soodne ja pakub kõike, mida algajad veebimeistrid vajaksid. HostPapa sobib ideaalselt keskkonnasäästlikele klientidele, kes soovivad luua lihtsa veebisaidi ega näe ette palju liiklust ega e-posti võimalusi. Kuid massiiv varjatud tasusid ja piiranguid võib pettumust valmistada kõigile veebimeistritele, kes plaanivad oma veebisaidiga rohkem tegeleda. Ehkki nad pakuvad täiustatud plaane, mis võivad selle töö ära teha, pole HostPapa hinnakujundus odav ja põhiplaan jätab palju soovida.

Vaadake ametliku saidi HostPapa ülevaateid 2.9 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (3 hääled) plussid

 1. 99,99% tööaja garantii
 2. Üks odavaimaid rohelisi peremehi
 3. Piiramatu domeenid
 4. Tugi inglise, prantsuse ja hispaania keeles
 5. Domeeninime tasuta registreerimine üheaastase tellimusega

Miinused

 1. Kallid tühistamistasud
 2. Aeglane server
 3. 24/7 tugi pole tegelikult ööpäevaringne
 4. Tõsised e-posti piirangud
 5. Pole skaleeritavaid hostimisplaane

Tugi2.5Speed3Features3Value3.5Läbipaistvus2.5

Meie ametlik HostPapa ülevaade

HostPapa on pakitud rahvusvaheliselt meelestatud ja keskkonnasõbralikku retoorikasse, mis on paljudele klientidele vaieldamatult atraktiivne. Ja need hõlmavad kõiki põhitõdesid, piiramatu ribalaiusega, tööaja garantii ja alglaadimise toetamiseks mitmes keeles. Kuid HostPapil puudub tõsiselt mastaapsus nende jagatud hostimiskavade osas, kuna põhiplaanist puuduvad paljud olulised funktsioonid ja kaalutlused või neile pääseb juurde vaid varjatud tasusid makstes. Lugege edasi, et otsustada, kas nende teenused sobivad teile.

HostPapa hostimise parimad omadused

Lõpuks! Roheline veebimajutus, mis on tegelikult taskukohane! Kui soovite oma lihtsa veebisaidi süsinikujalajälje osas meelerahu tunda, muudab HostPapa hinnakujundus need hõlpsaks valikuks. HostPapa kõige elementaarsem plaan maksab kõigest 6 dollarit kuus, konkurendi GreenGeeks maksab 10 dollarit. Teised ettevõtted, nagu A2 Hosting ja Dreamhost, osalevad süsiniku kompenseerimise programmides, kuid HostPapa on väga soodsa hinnaga täiesti roheline.

100% toiteallikaks on taastuvad energiaallikad

Viimasel ajal on rohkem hostiettevõtteid hakanud arutama oma jõupingutusi keskkonnasõbralikuma teenuse edendamiseks, olgu selleks siis töötajatele kodust töötamise võimaluse andmine või rohelise hostimise eriplaanide müümine. HostPapa on aga ainus hostiettevõte, millest me teame, et see integreerib jätkusuutlikkuse nende ettevõtte missiooni. Alates töötajate sülearvutitest kuni serveriteni, kus teie saiti majutatakse, on kõik toiteallikad 100% taastuvad energiaallikad. Lisaks on kõigil nende klientidel võimalus näidata oma saitidel rohelise energia märke. Need jõupingutused on kiiduväärsed, et olla kindel, ja muudavad need ilmselgelt sobivaks iga keskkonnasõbraliku veebisaidiga.

Uptime garantii

HostPapa pakub 99,99-protsendilist tööajagarantiid ja enamus Hostpapa arvustusi osutavad sellele, et praktikas on see enam-vähem tõsi. Kuid näib, et neil pole tegelikku protsessi oma kasutajatele hüvitise maksmiseks, kui uptime uputab garanteeritud tariifist madalamale. Võimalik, et tagasimakse nõudmiseks peate helistama klienditeenindusse, kui teie tööaeg jääb alla garantii.

Piiramatu domeenid & Ribalaius

Kõik HostPapa pakutavad ühiskasutusplaanid pakuvad piiramatut ribalaiust, mis on tore lisaboonus, mis annab teile meelerahu juhuks, kui teie veebisait kunagi viiruslikuks läheb. Odavaim plaan pakub ainult 2 domeeni (ikka parem kui paljud eelarve hostid), kuid nende täiendatud plaanid pakuvad piiramatuid domeene. Lisaks saate täiesti tasuta domeeninime üheaastase tellimusega nende teenustele – see on suurepärane ost, mis lihtsustab teie veebisaidi loomise ja käitamise protsessi.

HostPapa WebMail sisaldab tugevat rämpsposti / viirusetõrjet

Kõige elementaarsem HostPapa plaan sisaldab 100 e-posti aadressi ja täiendatud kavad sisaldavad piiramatuid. See on veebimajutuste hulgas enam-vähem standardne, kuid HostPapa teeb nende e-posti turvafunktsioonidega, mis on kaasas isegi nende põhiplaanis, suurepärase töö. Mõned suured nimekonkurendid jäävad sellega seoses tõsiselt alla (vaatame teid, HostGator!).

HostPapa tugi mitmes keeles

HostPapa pakub klienditugi inglise, prantsuse ja hispaania keeles. Nende veebisaidi saab täielikult tõlkida ka hispaania keelde. Võib-olla pole see teie jaoks oluline, kui kõik teie töötajad räägivad vabalt inglise keelt, kuid see funktsioon võib olla suureks abiks igale rahvusvaheliselt esindatud ettevõttele.

Skaleeritav VPS & Edasimüüjakava valikud

Inimestele, kes soovivad oma veebisaiti uuendada ja oma äri laiendada, pakub HostPapa kolme, skaleeritavat Linuxi ja Windowsi põhist VPS-i plaani. Samuti pakuvad nad viis erinevat taset edasimüüjakonto valikuid. Iga plaan võimaldab piiramatuid domeene, MySQL-i andmebaase, 3 IP-aadressi ja paindlikku hinnakujundust sõltuvalt vajaliku kettaruumi hulgast.

HostPapa hostimise varjuküljed

HostPapa hinnad võivad sellise keskkonnasäästliku teenuse jaoks suurepärased olla, kuid kui võrrelda nende hindu teiste hostimisteenuste pakkujate pakutavate funktsioonidega, jäävad need paljudes piirkondades alla. Lisaks peaksid veebimeistrid jälgima varjatud tasusid.

Kallid tühistamistasud

HostPapa pakub 30-päevast raha tagasi garantii. Sellegipoolest on nende teenusetingimuste kohaselt sellega seotud varjatud tasud. Näib, et tühistamise korral saavad nad tasuta domeeninime registreerimisel kasu – domeeni nime registreerimine maksab teile 24,95 dollarit, millele lisandub ühekordne seadistustasu 19,95 dollarit. See tähendab, et kui maksate ettemaksu eest kaks aastat, mis maksab 118 dollarit, kaotate kohe nahkhiires üle 40 dollari.

HostPapa tugi pole tegelikult ööpäevaringne

HostPapa reklaamib, et tal on ööpäevaringne tugi, kuid see pole täiesti tõsi. Tugi on tööpäeviti 24 tundi, kuid nädalavahetustel on klienditeeninduse esindajad saadaval ainult kella 18–19 (EST). Lisaks on olnud kordi, kui oleme reaalajas vestluse toe kaudu oodanud vastust üle 10 minuti. Selle reageerimistähtajaga võisime saata just meilisõnumi.

HostPapa WordPressi integratsioon – hallatud WordPress puudub

HostPapa integreerub WordPressi, Joomla ja populaarsemate sisuhaldussüsteemidega. Kuid nad ei paku ühtegi hallatud WordPressi plaani. See on midagi, mida tuleks meeles pidada, kui plaanite skaleerida.

Põhiplaani tõsised e-posti piirangud

Muidugi, 100 e-posti aadressi võib väikeettevõtte jaoks palju olla, kuid see tundub tühi number, kui tegelik e-posti serveri maht on nii väike. Kliendid on teatanud oma postkasti limiidi saavutamisest pärast 300 e-kirja saatmist päevas. Nii madala korgiga saate suudelda mis tahes plaane kindla postitusloendi hüvastijätmiseks. Võimalik, et teie ettevõttel võib olla 100 e-posti aadressi, kuid töötajad peaksid piirduma oma suhtlemisega 3 e-kirjaga päevas. Nende piiride vältimiseks peate maksma täiendatud paketi eest. Umbes sama hinnaga kuus pakub Site5 tõesti tugevaid e-posti funktsioone, mis sobivad suurepäraselt teie meililistide haldamiseks.

Alumine joon

Pinnal näib HostPapa hostiettevõttena atraktiivne. Neil on BBB-ga A + reiting, nad suhtuvad ettevõtte vastutusse tõsiselt ja on üldiselt maitsestamata mainega. Soovitame kogu südamest HostPapa keskkonnasäästlikele klientidele, kes kavatsevad luua lihtsa lehe, mille haldamine ei nõua eriti palju. Kuid kui otsite jõulisemaid funktsioone, leidub rohkesti muid võõrustajaid, kes pakuvad odavama hinnaga rohkem.

Kuva rohkem funktsioone

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid

HostPapa majutamise KKK-d

Mis on HostPapa raha tagasi garantii?

HostPapa kaudu saate oma tellimuse tühistada 30 päeva jooksul pärast ostu sooritamist. Mõnede tasude ja domeeni registreerimise eest ei pruugi poliitika tõttu raha tagasi maksta. Kui te ei sisesta teatist, mille soovite tühistada, ei saa te oma ostude eest tagasimakset saada..

Milline on klienditoe protsess nagu HostPapas?

HostPapa pakub klienditoe jaoks reaalajas vestluse võimalust, mis on tavaliselt kiireim viis kelleni jõudmiseks. Võite saata ka meili või kõne, et aidata teil oma veebisaidiga seotud probleemides. Pileti pannes näete, kus te järjekorras olete. Saate oma pileti panna ja näete, millal teie number veebisaidi kaudu ilmub. HostPapa pakub tuge prantsuse, inglise ja hispaania keeles. Ehkki nad pakuvad ööpäevaringset tuge, kipuvad reageerimise ajad tööajal olema pikemad.

Kas HostPapa töötab mobiilis?

HostPapa pakub rakendust iOS- ja Android-seadmetele. Rakenduse kasutamise ajal ei pea te veebisaidi kaudu sisse logima. Seadmete vaade on tavalisel veebisaidil pisut lühendatud ja valikuliste teenuste vajamiseks peate veebisaidile sisse logima. Vastasel juhul peaksite saama rakendust kasutada põhiliseks juurdepääsuks liikvel olles.

Kus asuvad HostPapa serverid?

HostPapa peakontor asub Kanadas Torontos. Neil on vara kaitseks kaasaegne turvalisus ja iga kliendi jaoks suurepärane küberturvalisus.

Milliseid tooteid HostPapa pakub??

HostPapal on hostimisplaane nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Nad pakuvad mitmesuguseid tooteid ja teenuseid, sealhulgas: veebimajutus, edasimüüjate hostimine, mobiilse veebisaidi teenused, Google Appsi hostimine ja ehitajad, Site Locki turvalisus ja sertifitseerimine, CloudFlare ja e-posti turunduse lahendused. Oma veebisaidi tõhusaks haldamiseks saate oma teenuseid kohandada vastavalt oma vajadustele.

Kuidas ma saan oma domeeni uuendada??

Domeeni uuendamiseks peate sisse logima oma HostPapa kontole. Saate valida menüüst suvandi „Domeenid“ ja seejärel valida need, mida soovite uuendada. Seejärel valige vahekaart “Renewal Options”, kus saate klõpsata “Renew Now” ja seejärel saata. See viib teid lehele, kus saate oma valikud kinnitada ja seejärel makse töödelda.

Kas ma kaotan oma domeeni, kui ma ei uuenda??

Kui teie domeen aegub enne, kui teil on võimalus uuendada, on teil mõned võimalused. Domeeni pikendamiseks pärast aegumiskuupäeva on teil viis päeva pikkune aken, misjärel kõik teatised peatatakse. Kui te oma domeeni ei pikenda, aegub see ja seda peetakse hüljatuks. Peate vähemalt 31 päeva pärast selle kehtivusaja lõppemist proovima seda valdusperioodist tagasi nõuda, kuid seda võib osta kolmas osapool, kelle kaudu kaotate domeeniõigused. Kui aga 44 päeva pärast pole seda ostetud, siis saab see 30-päevase lunastamisperioodi, kus saate domeeni uuesti osta. Selle marsruudi läbimine on kallim, kuid kui te seda ei pikenda, on võimalik domeen tagasi nõuda.

Mida see tähendab, kui minu domeen asub? "Lunastamine"?

Lunastamisperiood võib kesta 30 päeva pärast esialgset pikendamise ajapikendust. Võite domeeni taotleda ning see sisaldab 70-dollarist lõivu ja tavalist pikendamistasu. Kuna domeeni tagasinõudmine on kallim, on parem seda uuendada enne selle aegumist. Saate seada automaatse uuendamise, et mitte kunagi maksmata jätta.

Kas minu domeenil on automaatne uuendamise võimalus??

Jah, see on turvafunktsioon, mis on vaikimisi saadaval iga domeeni ostu korral. Kui te ei soovi oma domeenil automaatse uuendamise funktsiooni, peate seda käsitsi muutma. See takistab domeenide juhuslikku aegumist, nii et te ei kaota oma veebisaiti. 15 päeva enne domeeni aegumist seatakse teie uuendatud lingitud teabe eest automaatne uuendamine.

12. Kas ma saan oma WordPressi kontole lisada veel protsessorit, muutmälu või salvestusruumi

Seda saate teha HostPapa juhtpaneeli vahekaardi „Lisandmoodulid” lingi „Lisa ressursid” kaudu. Teatud toodete eest tuleb arvestada lisakuludega. Kui teil on vaja alandada ametikohta, võite minna ka sellele teele, eriti kui maksate toodete eest, mida te ei kasuta.

Mida tähendab OHWM??

OHWM on lühend WordPressi optimeeritud hostimisest. See on HostPapa kaudu hallatav WordPressi hostimisteenus. See on ideaalne WordPressi kogemuse optimeerimiseks ja pakub kiireid ja turvalisi tooteid. See on suurepärane viis WordPressi kasutamiseks mis tahes ajaveebiplatvormi jaoks.

Mis on ManageWP?

ManageWP on HostPapa kasutatav programm, mis võimaldab kasutajal juurde pääseda mitmele WordPressi saidile. Programmile pääsete juurde juhtpaneelilt või ManageWP veebisaidilt. WordPressi kasutamise täiustamiseks ja teie saidile suurema liikluse toomiseks on palju tööriistu ja funktsioone.

Kui minu veebisait väheneb, kolitakse mu konto teise serverisse?

Kui server on maas, töötab HostPapa serveri võimalikult kiireks taaskäivitamiseks ja taastamiseks. Serverite allakäik on haruldane ja teie saidi teisaldamine teise serverisse võtab tegelikult kauem aega kui siis, kui peaksite lihtsalt serveri taastamist ootama. Lisaks oleks serveri hooldamise korral võimatu pääseda teie saidile, et teisaldada see teise serverisse. Ehkki HostPapa vabandab ebamugavuste pärast, poleks teie saidi õigeks ajaks teise serverisse teisaldamine lihtsam ega kiirem..

Millal värskendused on tavaliselt ajastatud?

Kui värskendus on kavandatud, saadab HostPapa igale kliendile teatised e-posti teel. Päeval võib tekkida eriolukord, mis sulgeb serverid. HostPapa töötab serverite nõuetekohase hoolduse tagamiseks kiiresti ja tõhusalt. HostPapa võtab arvesse võimaliku liikluse mahtu, tagamaks, et see ei pärsiks ühegi veebisaidi maksimaalset tarbijate arvu.

Mis on ümberehitatud puu?

Ümberehituspuu on jagatud veebi server, mis sisaldab miljoneid erinevaid faile. Kui jagatud serveri liiklus on suur, võib see sait korruptsiooni tekkida. Puu või failisüsteemide ümberehituskontroll parandab rikke ja see protsess võib kesta üks kuni neli tundi. Teatud juhtudel võib süsteem võtta kuni kaheksa.

Lisateave HostPapa.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector