Hostwindsi arvustused mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

Kui hea on hostituulte hostimine?


Vaadake saidi hostwindide ametlikke ülevaateid 2.4 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (9 hääled) plussid

 1. Pakkuge suurepäraseid hindu
 2. Pakkuge suurepäraseid omadusi
 3. Pakuge majutamisvõimalusi kõikidel tasemetel
 4. 60-päevane raha tagasi garantii
 5. USA-s asuv hostimine & Toetus

Miinused

 1. Haldatava WordPress-hostimise puudumine
 2. Piiratud arv spetsiaalne serveri plaane
 3. Teenuse tingimused polnud väga selged

Tugi2.5Speed2.5Features2.5Value2.5Läbipaistvus2

Meie ametlik hostituulte hostingu ülevaade

Hostwinds on USA-s asuv hostiettevõte, mis näib olevat ülejäänutest kõrgem. Lisaks mõnele halvale õunale, mis postitab mõned halvad kaebused Hostwindsi hostimise kohta, on neil palju häid külgi, mis teeb neist valdkonnas tugeva mängija..

Hostwindsi majutuse parimad omadused

Kõigepealt räägime Hostwindsi parimatest omadustest. Need olid parimad asjad, mis Hostwindsi puhul minu arvates nauditavaks osutusid.

Suurepärased hinnad

Hostwindsil on suurepärased hinnad. Alates 2016. aastast algab nende odavaim hostimisplaan 3,50 dollarist kuus. See tõuseb sealt üles, pakkudes ärimajutust ja edasimüümist. Neil on paar ainulaadset hostimiskava. Neil on eelarve VPS-iga 7,50 dollarit kuus ja neil on spetsiaalne Minecrafti – nagu ka videomängude puhul – hostimise võimalus, et mängijad saaksid oma sõpradega koos mängida ja mänge mängida.

Paljud suurepärased omadused

Riistvara spetsifikatsioonid ei ole peaaegu nii tipptasemel, kui võite arvata, et nad on, kuid need korvavad selle madalama hinnaga. Nende funktsioonide hulgast võite leida:

 • vahetu häälestusvalikud
 • vaba ränne
 • piiramatu FTP konto
 • piiramatu e-posti konto
 • piiramatu alamdomeenid
 • piiramatu MySQL-i kontod
 • piiramatu ribalaius ja kettaruum

Paarige see kokku võimalusega oma riistvara kiiresti ja hõlpsalt uuendada ning teil on veebimajutusteenuste pakkujate valdkonnas kindel mängija..

Hostimisvõimalused kõikidel tasemetel

Pinna pealt näib, et Hostwindsil on lai valik hostimisvõimalusi – ja nad teevad seda ka, kuid mitte nii palju kui me tahaksime näha. Neil on jagatud hostimine, VPS-i hostimine, pühendatud serveri võimalused ja isegi pilveserveri võimalus. Enamikul neist on erinevad tasemed – neil on isegi eelarve VPS-i võimalus. Ainus ainulaadne asi on nende Minecrafti server.

60-päevane raha tagasi garantii

Kuigi enamik hostingu pakkujaid pakub 30-päevast raha tagasi garantii, pakub Hostwinds 60-päevase raha tagasi garantii. See on kaks korda rohkem kui see, mida tööstusstandard pakub. Pole kindel, kas nad jagavad raha tagasi garantii või ei ole nende teenusetingimused nii selged, nagu ma oleksin soovinud, et nad oleksid olnud. See tähendab, et saate hea võimaluse kogeda nende teenust ise või kahe kuu jooksul otsustada, kas see sobib teile.

USA-s asuv hostimine

Kui paljud ettevõtted – isegi väljaspool hostimistööstust – tegelevad oma äritegevuse välismaiste allhangetega, on Hostwinds endiselt täielikult USA-s asuv. Nad ei võõrusta oma servereid ainult USA pinnal, nende tugi on USA-põhine. See on hea uudis kõigile, kes USA-st otsivad USA-s asuvat hostimist.

USA-s asuv tugi

Kogu Hostwindsi tugi asub siinsamas Ameerika Ühendriikides. Neil on kiire ja tõhus ööpäevaringne teenindus. Ehkki saate neid telefoni teel hankida, saate esitada ka tugipileti. Vastavalt teenusetingimustele vastavad nad kõikidele e-posti tugipiletitele ühe tunni jooksul. Meie kogemus ütleb, et nad vastavad e-posti piletitele 15 minuti jooksul.

Hostwindsi hostimise varjuküljed

Mitte kõik, mis särama paneb, pole kuld ja see hõlmab meid ka hostimistööstuses. Siin on Hostwindsi hostimise varjuküljed.

Haldatava WordPress-hostimise puudumine

Võite arvata, et kõige selle korral, mida Hostwinds pakub, pakutakse hallatud WordPressi hostimist. Internetis on erinevat statistikat selle kohta, kui suur osa Internetist kasutab WordPressi, kuid see on märkimisväärne tükk. See pakuks hostwindidele head teenust, kui nad seda pakuksid.

Piiratud arv spetsiaalne serveri plaane

Hostwinds pakub mitut tüüpi hostimisplaane – jagatud, VPS, pühendatud ja Minecraft. Mõnel neist on isegi allahindlusvõimalused. Kuid mõne sellise plaani puhul ei paku nad väga palju võimalusi. Nende spetsiaalsel serveriplaanil on ainult üks võimalus. Nende VPS-kavas on kaks – tavaline ja see soodushinnaga. Kui nad kavatsevad pakkuda ühte tüüpi plaane, siis saavad nad endale lubada pakkuda plaani erinevat taset – midagi, mida Hostwinds ei tee.

Teenuse tingimused polnud väga selged

Vaatasin teenusetingimusi ja mulle ei meeldinud see, mida nägin. Mõne inimese jaoks on palju varjatud tasusid, mida pole selgelt öeldud, näiteks serveri taaskäivitamine ja OS-i uuesti laadimine. On palju juhtumeid, kus nad kasutavad avatud keelt, mis jätab asjad tõlgendamiseks õhus. See võib neil seadusega võimaldada teha seda, mida nad tahavad, hoolimata teenusetingimustest.

Alumine joon

Hostwindidel on nende jaoks palju vaja. Need näivad olevat skaleeritavad, neil on piiramatu kettaruum ja ribalaius, piiramatu e-post ning FTP-kontod ja palju muud. Internetis hõljub ettevõtte juhtimise kohta väga palju kaebusi. Neid on, kuid neid on vähe ja vahepeal. Tundub, et neil pole halba klienditeenindust, mis oli sama kogemus, mis meil nendega. Kokkuvõttes tundus Hostwinds hosting pakkujana kindla mängijana.

Kuva rohkem funktsioone

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid

Lähemalt saidil Hostwinds.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map