IBMi Softlayeri ülevaated mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

Kui hea on IBM Softlayer Hosting?

IBM Softlayer loodi suurema ettevõttemahuka veebisaidina ja on ette nähtud mitme veebisaidi korraga majutamiseks. Me armastame saadaolevat kolme erinevat pakenditasandit ja viisi, kuidas need pakendid eeldatava jõudluse põhjal lagundavad.


Vaadake ametlikku saiti IBM Softlayeri arvustused 3 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (1 hääletus) plussid

 1. Täistööajaga tugikeskus
 2. Pakub 3 serveritüüpi
 3. 100% Uptime Service

Miinused

 1. Hinnad veebisaidil on ebamäärased
 2. Põhipaketi pakkumist väikeettevõttele pole
 3. Halbade tugikeskuste ülevaated
 4. Hinnad on palju kõrgemad võrreldes muude majutustarkvaradega

Tugiteenused2.5Speed3.5Features3.5Value2.5Läbipaistvus3 IBM Softlayeri hostimisplatvorm asutati 2005. aastal. See on ettevõtte ulatusega pilvepõhine hostimissüsteem, mis on funktsioonirikas ja paindlik ning pakub oma toote jaoks palju erinevaid variatsioone, et seda kohandada ettevõtte konkreetsed vajadused.

Kes peaks kasutama IBM Softlayerit?

IBM Softlayer loodi suurema ettevõttemahuka veebisaidina ja on ette nähtud mitme veebisaidi korraga majutamiseks. Kuigi selline hostimisviis ei ole ideaalne ühegi veebisaidi või ajaveebi jaoks, oleks sellest hostimismudelist kasu viie või kuue erineva veebisaidiga ettevõttele.

Funktsioonid

IBM Softlayeri funktsioonide loend on praktiliselt lõputu. Kuid enamik arvustusi jõuab samale järeldusele: IBM Softlayeri parim omadus on see, et see annab arendajatele täieliku kontrolli võrgu üle. Kasutajatel on automaatne kontroll Etherneti kaablite, pistikupesa juhtelementide ja juhtpaneelide muudatuste üle, minimaalse suhtluse abil tehnilise meeskonnaga.

IBM Softlayeri pakutavad lisafunktsioonid on 100% kasutustaseme teenusetaseme leping (SLA) ja teenuste täielik kontroll rakenduse programmeerimisliidese (API) kaudu. Lisaks on teil 17 geograafilise asukoha ja täistööajaga tugikeskuse kaudu alati keegi helistatav ja valmis aitama, kui peaks midagi juhtuma.

Milline serveritüüp teile sobib?

IBM Softlayer on saadaval kolmes erinevas serverivalikus: spetsiaalsed serverid, CloudLayers ja Haldatavad serverid. Otsitava serveri tüüp sõltub sellest, mis eesmärki teil serveril on.

Pühendatud serverid on mõeldud neile, kes soovivad ise oma servereid hallata, eriti keskmise suurusega ettevõtete omanikele kogu ettevõtte tasemel. Spetsiaalse serveri valikuvõimalusi on palju: individuaalsetest protsessoritest kuni massilise kuue südamikuni, serveri ja serveri vahelise ühenduvusega ning kuni 32 GB DDR3 muutmälu (RAM) ja isegi teie valitud opsüsteemidega.

CloudLayeri server sobib suurepäraselt kellelegi, kes soovib serveris palju paindlikkust. CloudLayer töötab ilma lepinguteta tunni- või kuuhinnakujundusega, juurutab kõigest viis minutit ja on teada, et see on kolmest kõige paremini kohandatav plaan. Plaanid on erinevad, kuid saadaval on võimalused kuni 16 tuuma, 64 GB muutmälu ja 250 GB kõvaketta jaoks, kui valiti Bare Metal server.

Hallatud serverid on mõeldud neile, kes ei soovi oma serverit hallata, sellest ka nimi. Hallatud serverid sobivad suurepäraselt ettevõtetele, kes peavad majutama mitut veebisaiti, kuid ei soovi serveri värskenduste ja jälgimisega sammu pidada. Nende serverite juurutusajad on vähem kui üks päev ja saadaval on igakuised lepingud. Lisaks pakub see valik teie ettevõtte jaoks täielikult kohandatud serverilahendusi, samuti igapäevaseid varukoopiaid ja täiustatud turvameetmeid.

Plussid

 • Enamik arvustajaid armastab, kuidas iga kava kohandatav saab olla
 • Kõik serverid on paindlikud ja erinevate muudatustega, nii et saate oma plaani oma ettevõttele kohandada
 • 17 geograafilist asukohta kogu maailmas (kohalolekupunkt)
 • Täistööajaga tugikeskus
 • Kolm erinevat plaani hõlmavad kolme erinevat tüüpi servereid, mis kõik teenivad erinevaid eesmärke
 • Kõrgetasemeline tööaeg, mida toetab 100% uptime service level Agreement (SLA)

Miinused

 • Hinnad veebisaidil on ebamäärased; on raske mõista, mille eest maksad
 • Mõned populaarsed funktsioonid, mis eeldatavasti moodustavad paketi, maksavad lisatasu
 • Kui varem oli IBM Softlayer tuntud oma eeskujuliku klienditeeninduse poolest, siis viimaste ülevaadete kohaselt on tugikeskus parimal juhul puudulik
 • Päris “põhilisi” pakette ei ole, see hostimissüsteem pole mõeldud väikeettevõtete omanikele ega eraisikutele
 • Selle hostimistarkvara hind on võrreldes muu hostimistarkvaraga kõrge
 • Mõne kasutaja jaoks on loodud piletite aegumistähtaeg aeglasem (reklaamitud paarikümne minuti asemel tunnid)

Alumine joon

IBM Softlayer on funktsioonirikas ning seda saab mälust, RAM-ist, töötlemise ja juurutamise kiiruseni väga kohandada, IBM Softlayer pakub kõigile midagi. Me armastame saadaolevat kolme erinevat pakenditasandit ja viisi, kuidas need pakendid eeldatava jõudluse põhjal lagundavad. Lisaks on IBM uhke ülemaailmse valve tugikeskuse üle ja ütleb, et kõik piletid lahendatakse kahekümne minuti jooksul.

Viimasel ajal on arvustajad siiski kogenud klienditeeninduse puudust; Tugi võtab probleemi lahendamiseks sageli rohkem kui ühe päeva. Teine levinud valupunkt on teenuste maksumus – äriplaan oli kindlasti mõeldud keskmise suurusega või suurettevõtetele.

Kokkuvõttes on IBM Softlayer keskmise suurusega ja suurte ettevõtete jaoks parim valik. See hostimistarkvara kohandab nende teenuseid vastavalt ettevõtte vajadustele kiiruse, ajaliste piirangute, vajaliku mälu ja ühenduvuse põhjal. See on küll kallis, kuid kohandatav ja kontrollitav.

Vaadake ametlikku saiti

IBM Softlayeri küsimused ja vastused

Tänapäeva ühendatud maailmas pole miski tähtsam kui tugeva võrgu olemasolu oma ettevõtte ülalpidamiseks. Kui vanasti tähendas see infrastruktuuri loomist ja ehitamist, et erinevad kontorid omavahel räägiksid, siis tänapäeval saab kõige eest hoolitseda pilve eest. Kiirem, odavam ja vähem hooldust vajav pilvepõhine võrgundus on tuleviku laine ega näita aeglustumise märke.

Kuna pilvemajutus on kiiresti muutumas normiks, pakub üha enam ettevõtteid lahendusi ettevõtetele, kes soovivad kiirust, ühenduvust ja turvalisust käeulatuses. Üheks selliseks meetodiks on IBM-i programm SoftLayer, mis suudab pakkuda nii suurtele kui ka väikestele ettevõtetele kõiki oma võrgundusvajadusi.

Juba üle kümne aasta on SoftLayer teinud ettevõtjate jaoks asju lihtsamaks, kuid viimasel ajal on see muutumas ka tavapärasemaks, kuna IBM suurendab SoftLayeri pakutavate lahenduste hulka. Seetõttu otsivad seda programmi oma vajadustele vastavalt veel paljud ettevõtted.

Kui olete huvitatud SoftLayerist, mõtlete alati, kas see on mõistlik investeering. Seetõttu koostasime täieliku tarkvaraga seotud küsimuste ja vastuste loendi, et saaksite ise otsustada.

Populaarsemad korduma kippuvad küsimused IBM SoftLayeri kohta

Kui lihtne on seadistamine?

SoftLayer on üks hõlpsamini seadistatavaid programme. Kui vajate kiiret ja lihtsat pilvivõrku, saate mõne minuti pärast valmis olla. Kui soovite midagi integreeritumat, näiteks hallatud serverit, saate kõik seadistada ühe tööpäeva jooksul.

Seda silmas pidades peate siiski rohkem aega investeerima muudesse programmidesse ja lisandmoodulitesse, kui soovite. Ehkki protsess pole keeruline, võib see olla aeganõudvam, sõltuvalt sellest, milliseid süsteeme soovite lisada ja kui palju. Põhipaketi installimine on ülimalt lihtne, kuid teiste programmide jaoks kulub natuke aega.

Milline tugisüsteem on saadaval tarkvaraga SoftLayer?

Üks parimatest asjadest, mis SoftLayeri jaoks läheb, on kõrgem klienditoe tase. Osa sellest, mis seda programmi nii tõhusaks muudab, on see, et teil on ööpäevaringsed teeninduse liikmed ja tehnikud, kes saavad teie probleemid võimalikult kiiresti lahendada.

SoftLayeril on ka oma tugiprogramm, mida nimetatakse KnowledgeLayer. Sellel süsteemil on täielik valik tööriistu, mida saate kasutada tarkvaraga seotud tehniliste probleemide lahendamiseks iseseisvalt – see tähendab, et enamiku probleemide eest peaksite saama hoolt kanda ettevõttesiseselt. KnowledgeLayeril on ka foorum, kus saate tõrkeotsingut tekkida võivate probleemide korral.

Klienditeeninduse osas võite ühendust võtta SoftLayeri tugitiimiga igal ajal, ööpäevaringselt. Piletitele vastatakse päeva jooksul ja kõnekeskus vastab viivitamatult hädaabile. Te pole kunagi kaugel SoftLayeri abi saamisest.

Kas Softlayer on täielikult koondatud?

Pilvepõhise võrgunduse muutumise populaarsuse põhjuseks on ka see, et te ei pea muretsema võrgu allakäigu pärast. Vanade vasktraadisüsteemide korral võib modem või server lakkida töötamast kogu võrgu.

SoftLayeri kasutamisel ei pea te kunagi muretsema võrguühendusega seotud probleemide pärast, kuna see on täielikult koondatud. Tegelikult suudab tarkvara tagada 100% tööaja teenusetaseme lepingu, et saaksite oma ettevõtet rahulikult juhtida. Suure hulga esinemispunktide abil saate oma ettevõtet kogu päeva jooksul häireteta hoida.

Milliseid funktsioone saab teha ilma tehnilise toeta?

Ehkki SoftLayeri tugitiim on erandlik, ei soovi te iga ilmneva probleemi korral neile helistada. Õnneks on tarkvaraga kaasas palju automaatseid tööriistu, mis võimaldavad teil maja probleemide eest hoolitseda, ilma et peaksite tehnilist tuge üldse häirima..

SoftLayeri tööriistade abil saate serverid taaskäivitada, opsüsteemid uuesti laadida ja hoolitseda paljude muude teenuse KnowledgeLayeri komplekti kuuluvate aspektide eest..

Millise operatsioonisüsteemiga see töötab?

Teine suurepärane põhjus pilvepõhiste lahenduste kasutamiseks on see, et neid saab rakendada paljudel erinevatel platvormidel. Nii ei pea te erinevate kontoritega rääkimiseks olema füüsiliselt ühendatud võrguliinidega ja kui teil on erinevad opsüsteemid, saate ikkagi suhelda ilma probleemideta.

SoftLayer pole erinev ja seda saab installida Windowsi, Macide või Linuxi seadmetele. Saate valida, milline operatsioonisüsteem teie jaoks kõige paremini sobib, muutes SoftLayeri mitmekülgseks, kuna see on väärtuslik.

Millised on Uplinki kiirused? Mis saab väljaminevast liiklusest?

Kui soovite oma äritegevust säilitada, peate veenduma, et teil on nii usaldusväärne kui ka kiire ühendus. Te ei soovi, et peaksite igavesti võrgu kaudu toimingute töötlemist ootama, mistõttu vajate suurt üleslingi kiirust ja väljaminevat liiklust.

SoftLayeri abil saate kuni 100 Mbit / s üleslingi kiirust, mis on enam kui piisav, et äri kiiresti ja tõhusalt läbi viia. Väljamineva liikluse osas võimaldab tarkvara kuni viis terabaiti liiklust, mida on enamiku ettevõtete jaoks piisavalt.

Mis puutub RAM-i, siis SoftLayer pakub kuni 32 GB DDR3 RAM-i, sõltuvalt sellest, millise paketi valite.

Kas saate teenuseid pärast installimist täiendada??

Mõne ettevõtte jaoks vajate ainult põhipaketti, et hoida erinevad töötajad ja kontorid üksteisega sünkroonis. Kui aga otsustate oma ettevõtet laiendada, siis soovite alati oma teenuseid ja lahendusi uuendada, see tähendab, et soovite oma olemasolevasse võrku lisada.

SoftLayeri abil muudavad nad teenuste lisamise hõlpsaks olenemata sellest, millisel tasemel te parasjagu olete – see tähendab, et kui teie ettevõte vajab laienemist, laieneb ka teie pilvepõhine võrk. Uuendamine on äärmiselt lihtne, selleks peate vaid võtma ühendust klienditoega, et see teoks teha.

Kas SoftLayer on skaleeritav?

Samamoodi nagu soovite uuendada olemasolevate teenuste arvu, teine ​​oluline asi on võimalus vajadusel kõike laiendada. Täna võib teil olla ainult kaks kontorit, mis tuleb ühendada, ja homme võib teil olla kümmekond. Kui teie võrk pole skaleeritav, ei saa te oma ettevõtet tõhusalt laiendada.

Õnneks pole SoftLayer kunagi teie võrgulahenduste mastaapimist lihtsamaks teinud, mis tähendab, et ükskõik kui palju punkte vajate, saavad nad selle teoks teha. Ükskõik, kas teil on kümmekond kontorit või sada üle kogu maailma, on SoftLayer täielikult mastaapsed, kui vajate.

Kas teil on SoftLayeriga hübriidvõrku?

Sujuvalt hallatava ettevõtte jaoks on ülioluline oma võrgu jaoks valikute olemasolu. Ehkki pilvesüsteemid on nendel päevadel kindlasti populaarsemad, peate mõnikord mõne võrgupunkti jaoks siiski ühendama tavalise vasktraadiga võrku.

SoftLayer annab teile võimaluse omada hübriidvõrku, integreerides selle sujuvalt füüsiliste serverite ja moodulitega, andes teile täieliku kontrolli sõltumata sellest, kus peate ühendust looma.

Millised pilveserverid on saadaval?

SoftLayeri abil on teil pilveserverite jaoks kolm peamist võimalust. Tegelikult pakutakse põhilisi pilvelahendusi SoftLayeri ühe jaotuse kaudu, mida nimetatakse CloudLayeriks. Seda programmi on lihtne rakendada ja see pakub koheseid lahendusi mõne minuti jooksul. Saadaolevad serverivalikud on avalikud, privaatsed ja metallist. Siin on iga jaotus salvestus- ja üleslaadimisvalikute osas.

 • Avalikud serverid: maksimaalselt kaheksa tuuma, 8 GB muutmälu ja 100 GB salvestusruumi
 • Privaatserverid: maksimaalselt kaheksa tuuma, 32 GB muutmälu ja 100 GB salvestusruumi
 • Paljas metall: maksimaalselt 16 südamikku, 64 GB muutmälu ja 250 GB salvestusruumi
Kas SoftLayer on hallatud serverid saadaval?

Kui eelistate, et teie võrku haldaks kolmas osapool, on teil see võimalus rakenduses SoftLayer. Sel juhul ei pea te muretsema oma süsteemi haldamise ega probleemide pärast. Selle asemel hoolitseb SoftLayeri tehniline meeskond kõigi tekkida võivate üksikasjade ja igapäevaste haldusprobleemide eest.

Kuna see on rohkem integreeritud kui tavaline pilvevõrk, võib hallatavate serverite installimine võtta ühe päeva ja nende hooldamiseks on vaja igakuist lepingut.

Millised omadused on hallatavate serveritega??

Haldatava serveri kasutamise põhjuseks on see, et see võtab teie õlgadest palju koormust, et saaksite rohkem keskenduda oma ettevõtte juhtimisele. Väikeste ettevõtete jaoks võib hallatav server olla parem lahendus, isegi kui see võib maksta natuke rohkem. Mõned esiletõstetud funktsioonid, mis hallatava serveriga kaasas on:

 • Täielikult kohandatavad lahendused
 • Igapäevased varukoopiad
 • Täielik ja põhjalik jälgimine
 • Täiustatud turvameetmed
 • Eraldi liidesed avalike või eravõrkude jaoks
 • Virtuaalne spetsiaalne riiul
 • EVault varundamine

Üldiselt on teie lisatud funktsioonid rohkem kui lisakulusid väärt ja kui teil pole praegu omanduses olevat IT-meeskonda, võib see pakkuda palju rohkem võimalusi, mis muidu poleks teile saadaval.

Kas peate SoftLayeri kasutamiseks sõlmima lepingu??

Pilvepõhiste võrkude kasutamise teine ​​fantastiline eelis on see, et te ei pea kõik teie eest hoolitsema ühe teenusepakkuja poolt. Nii võite oma teenuse suhtes rahulolematuks muutuda mõne teise pakkuja juurde, kes tegeleb asjadega teie vajadustele vastaval viisil.

SoftLayeri abil pole teil pikkade lepingute sõlmimiseks kohustust. Ehkki pakutavad teenused ja funktsioonid on enam kui mitmeaastase tehingu väärilised, saate lihtsalt registreeruda kuude kaupa plaanide koostamiseks, võimaldades teil teenuse tühistada, kui olete igal ajal rahulolematu.

Millised salvestusvalikud on saadaval?

Pilvepõhise võrgunduse täielikuks tööks peate suutma faile ja andmeid pilve salvestada, et sellele saaks vajadusel juurde pääseda eri punktides. Selle asemel, et saata teavet iga kord, kui teil oleks vaja kedagi selle vaatamiseks, saate selle lihtsalt pilve üles laadida ja lasta neil seda kaugjuhtimisega avada. SoftLayeri abil on teil viis erinevat salvestusvõimalust: plokkide salvestus, failide salvestamine, objektide salvestus, varundamine ja massmäluseadmed.

 • Blokeeri salvestusruum: kui peate talletama suuri andmekogusid, soovite selle üles laadida korraga, mitte tükkidena. See salvestusvalik võimaldab teil oma vajadusi kohandada ja üles laadida kuni kaksteist TB korraga.
 • Failide salvestusruum: väiksema andmehulga, näiteks failide ja kaustade jaoks saate kasutada SoftLayeri integreeritud failisalvestussüsteemi. Vajaliku ruumi mahtu saate kohandada vahemikus 20 GB kuni 12 TB.
 • Objektide hoidmine: kui teil on palju juhuslikke andmeid, mida tuleb korrastada ja koguda, on SoftLayeril programm, mis aitab teil kõike koos hoida ja hästi hoida. Süsteem on ka skaleeritav, nii et saate hoolitseda lahtiste andmete tohutu hulga eest.
 • Varundamine: ettevõtte toimimiseks tuleb kõike võimalikult palju varundada. SoftLayeri abil võib teil olla integreeritud varusüsteem, mis salvestab andmed automaatselt või võimaldab teil seda käsitsi teha. Kohandage oma varukoopia vastavalt vajadustele. Parim osa on see, et andmed on krüptitud, et saaksite vajadusel säilitada tundlikke andmeid.
 • Massmäluseadme serverid: Neile, kes soovivad oma massmäluseadmeid integreerida, võimaldab SoftLayer teie valitud serverite abil luua patenteeritud SAN- või NAS-lahenduse. Seda võrku saab parema turvalisuse tagamiseks ka krüpteerida.
Millised turvavalikud on saadaval?

Pilvepõhiste võrkudega tegeledes on turvalisus alati kriitiline probleem. Kuna võite saata tundlikke andmeid mitmete avatud punktide kaudu, peate veenduma, et nende andmete konfiskeerimise või rikkumise oht transiidi ajal puudub. Sel põhjusel on SoftLayeril teie ettevõtte jaoks mitu turbevalikut.

 • Turvatarkvara: SoftLayeril on patenteeritud turvasüsteem, mis aitab kaitsta nii teie füüsilisi servereid kui ka programmi ennast välise sissetungimise eest.
 • Tulemüürid: parema turvalisuse tagamiseks võimaldab SoftLayer teil oma tulemuste kaitsmiseks tulemüüre üles seada.
 • SSL sertifikaat: enamasti on turvalisust vaja andmete edastamise ajal, mitte siis, kui need on juba salvestatud. Teie andmete kaitsmiseks on SoftLayeril kaasas Secure Socket Layeri sertifikaat, mis tagab, et kõik andmed liiguvad võrgus turvaliselt.
 • Vastavus: uued ohud ilmnevad iga päev ja peate olema kursis. SoftLayeril on turbeekspertide meeskond, kes selgitab välja, mis need ohud endast kujutavad, ja juurutab nende eest kaitsmiseks lahendusi.

Pikemalt saidil Softlayer.com

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map