InMotioni ülevaated: parim WordPressi, VPS-i, ettevõtte jaoks? Mai 2020

InMotioni ülevaated: parim WordPressi, VPS-i, ettevõtte jaoks? Mai 2020

InMotioni ülevaated: parim WordPressi, VPS-i, ettevõtte jaoks? Mai 2020

Contents

Mis on InMotioni hostimine?

InMotion on Los Angeleses asuv veebimajutusettevõte, mis on tegutsenud juba aastast 2001. Nad hostivad üle 300 000 domeeni kogu maailmas ja omavad teist andmekeskust Virginia Beachis. Veidi kõrgema hinnaga hostimislahendus, mis turustab tugevalt oma klienditoe ja veebidisaini teenuseid, on InMotioni kliendid sageli korporatiivsed, kes kasutavad oma VPS-i ja spetsiaalset serveriteenust. Ettevõttele kuulub ka rohkem blogija- ja väikeettevõttekeskne host WebHostingHub.


Kui head on InMotioni plaanid?

InMotion paistab silma neljas peamises kategoorias, mida otsime heast hostimisettevõttest: klienditeenindus, kiirus, andmeturve ja tööaeg. Need on tõeliselt usaldusväärsed, juurdepääsetavad ja taastavad teie saidi regulaarsed varukoopiad ilma lisatasuta. Kuid on ka mõned märkimisväärsed varjuküljed, näiteks aeglane aktiveerimisaeg ja eksitavad hinnakujunduskavad, millest võib piisata, et neist mööduda.

Lisateave InMotionHosting.com kohta InMotion Arvustused 3.7 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (0 hääled) plussid

 1. Kiire kiirus & Usaldusväärne tööaeg
 2. Regulaarsed andmete varundamine & Tasuta taastab
 3. Kiire edastuskiirus
 4. Lihtne WordPress & cPaneli integreerimine
 5. Tipptugevdus

Miinused

 1. Ebamäärased kasutuslimiidid
 2. Piiratud domeeni hostimine
 3. Aeglase saidi aktiveerimise periood
 4. Segane hinnastruktuur

KokkuvõteInMotion pakub neile palju, eriti kui olete pood, mis otsib usaldusväärsust oma veebimajutajalt. Need toimivad kindlalt kiiruse, tööaja, toe ja turvalisuse osas. Kuid olge ettevaatlik andmete piiratuse ja läbipaistvuse puudumise suhtes hinnakujunduses. Samuti olge valmis oma saidi seadistamist ootama. Tugi4Speed4Features4Value3.5Läbipaistvus3

Meie ametlik InMotioni hostingu ülevaade

InMotion on USA-s asuv hostiettevõte, millel on tõeliselt kahe rannikuäärne veetlus ning mille andmekeskused asuvad nii Californias kui ka Virginias. 2001. aastal asutatud InMotionil on pikaajaline maine pakkudes ettevõttespetsiifilisi hostimisvõimalusi igas suuruses ettevõtetele, pakkudes isegi kohandatavaid ja spetsiaalselt kohandatud kavasid suuremate ettevõtete kontode jaoks.

InMotioni hostimise parimad omadused

Tagasihoidliku alghinna ja paljude teiste kõrgema hinnaga jagatud hostimisteenustega konkureerivate funktsioonide abil on InMotionil äriklientidele palju pakkuda taskukohase ja võimsa veebimajutuse otsimisel. Siin on mõned põhjused, miks me neid soovitaksime:

SSD andmete majutamine

Üldiselt läheb suur osa tehnikamaailmast üle vanemate HDD-de tahkis-kõvaketastele ja InMotion on nende andmete hostimiseks võtnud kasutusele täieliku SSD-võimekuse. Nende veebisaidil esitatud väidete kohaselt pakub SSD-hostimine tavalise HDD-hostimise kuni 20-kordse edastuskiirusega. Ja kuigi neid kahte võrreldavat isoleeritud testi on peaaegu võimatu teostada, kuna InMotion ei paku HDD-andmete hostimiseks võrdluseks, võib kindlalt öelda, et SSD-tehnoloogia on kiirem ja on andmete salvestamise tulevik peaaegu igal alal.

Lihtne WordPressi integreerimine

Paljudele väikeettevõtete omanikele, kes soovivad odavalt täielikult toimivat veebisaiti üles ehitada, on WordPress suurepärane platvorm, millel on mitmekülgne funktsionaalsus ja peaaegu piiramatu veebidisaini potentsiaal. Ja InMotion on mõeldud WordPressi kasutajatele konkreetselt, kaasates ühe klõpsuga installimisfunktsiooni, et oma WordPress-sait kiirelt ja hõlpsalt nende serveritesse üles saada. Lisaks lihtsale installimisele on InMotioni saidil ka tohutul hulgal WordPressi õpetusi, mis aitavad ilma suurema veebidisaini kogemuseta ettevõtete omanikega platvormist maksimaalset kasu saada. Nende klienditeeninduse esindajad teavad ka WordPressi plusse ja nii võivad nad teid aidata isegi probleemide ilmnemisel, mis pole spetsiaalselt hostimisega seotud. See viib meid järgmise punkti juurde.

InMotioni klienditeenindus on ülimalt usaldusväärne

InMotion soovib juhtida tähelepanu oma veebisaidil nende klientide ja tehnilise toe esiletõstmisele, väites, et igal nende tugiesindajal on keskmiselt 4-aastane kogemus veebimajutusteenuste valdkonnas. Igal nende juhil on ka keskmiselt 10-aastane veebimajutuse kogemus, mis tähendab, et abi valimisel peaksite leidma rea ​​tagant keegi, kes teab, mida nad teevad. Lisaks pakub InMotion kõigile oma tugiteenistujatele rangeid sisekoolitusprogramme, et tagada toetuse kvaliteet. See kõik kokku annab kiire tugiteenuste aja ja teadliku tugimeeskonna, mis on ettevõtete omanikele uskumatult kasulikud funktsioonid. Lisaks saate nende juurde jõuda paljude erinevate meediumite kaudu 24x7x365: telefonitugi, otsevestlus, piletimüük e-posti teel ja kasutajaabifoorumid (mis on väga põhjalikud). Nendes piirkondades jäävad maha mõned suurepärased hostimisettevõtted, kellel on muidu fantastiline tugi. Näiteks puudub Dreamhostil telefonitugi ja Flywheeli WordPress-gurud töötavad ainult tavalisel tööajal.

Suurepärane tööaeg ja lehe laadimine

Kõigil lõbusatel funktsioonidel ja kasulikul toel pole vahet, kas teie sait indekseerib või on pidevalt maas. InMotion Hosting ei hiilga nendes võtmevaldkondades, säilitades suurepärase rekordi – 99,96% tööajast ja lehe laadimiskiirusest, mis on vähemalt kolmandiku võrra keskmisest kiirem. Soovitame neid ainult nende usaldusväärsuse põhjal.

Automatiseeritud varukoopiad & Tasuta taastab

Enamik ühiskasutatavaid hostimisvõimalusi täidab teatud tüüpi tavalisi varundamisi, kuid paljud võtavad nende taastamise eest lisatasu. Näiteks HostGator varundab teie saidi üks kord nädalas, kuid värskeima varukoopia saamiseks peate maksma 19 dollarit. InMotioni abil saate meelerahu, teades, et saidi taastamine ei maksa lisatasu. Väike saak on see, et nad ei varunda faile, mis on suuremad kui 10 MB, nii et peate oma kõrglahutusega täispikka filmi mujale salvestama. Arvestame seda negatiivset külge, kui te seda selliseks peate, järgmises jaotises.

Freebies & Muud toredad puudutused

InMotioni kohta võib meeldida ka palju pisiasju. Nende hulka kuulub teie hostikavaga tasuta Sucuri pistikprogramm, mis on üsna vapustav turvaettevõte, mis eemaldab pahavara ja otsib teie saidi turvaauke. Nad integreerivad cPaneli teie armatuurlauale, nii et teil ei pea olema mitu sisselogimist. VPS-i või spetsiaalsesse serverisse jõudmine on üsna sujuv. Nad teevad suuri jõupingutusi energiatarbimise vähendamiseks ja on uhked, et võidavad Los Angelese esimese rohelise andmekeskuse. Nad loobuvad registreerumisega tasuta domeeninimest. Nende toredate puudutuste ühendamisel nende tipptasemel töökindlusega on neid lihtne soovitada.

InMotioni hostimise varjuküljed

Vaatamata kõigile neile usaldusväärsetele funktsioonidele on InMotionil mõned puudused, millele tuleb tähelepanu pöörata. Soovitaksime neid ikkagi paljudele, kuid mõni neist miinustest võiks mõne jaoks midagi muuta.

Ebamäärased kasutuslimiidid

InMotion pakub oma kasutajatele piiramatut kettaruumi ja ribalaiuse eraldamist, kuid ühe olulise hoiatusega: kogu kasutamine peab olema kooskõlas „tavapäraste kasutusharjumustega”. Nad keelavad rangelt igasuguse tegevuse, mis põhjustab „liigset kasutamist”, kuid ei määra väga hästi oma serverite jaoks liigset ja regulaarset kasutamist. Mõned kasutajad on leidnud, et nad pole hostimisteenuste osutamisest lahti rääkinud, välja arvatud see, et nad olid seotud liigse kasutamise käitumisega, kuid ilma selle range määratluseta võib olla võimalik teenuse võimalikku kaotust vältida..

Mõnel juhul on kasutuspiirid väga selgelt piiritletud ja ka täiesti mõistlikud. Näiteks varundatakse ainult vähem kui 10 MB failid ja taastamine on tasuta, kui te ei ületa 3 taastamist aastas. Kuid kahjuks võib ribalaiuse korral olla keeruline hinnata, mis täpselt kujutab endast liigset kasutamist.

Piiratud domeeni hostimine

Nendel päevadel muutub piiramatu domeenimajutus ühisel kontol üha standardsemaks, kuid InMotion seab endiselt ranged piirid domeenide arvule, mida iga kasutaja saab majutada. Põhilise käivituskava jaoks saavad kasutajad hostida ainult kahte domeeninime. Kõrgeima hinnaga Pro-paketi jaoks saavad kasutajad majutada kuni 25 domeeni. Paljudel kasutajatel pole nende limiitidega probleeme, kuna väikeettevõtete omanikud vajavad nagunii tavaliselt ainult ühte või kahte domeeninime. Mõnede veebimeistrite kindel puudus on aga asjaolu, et InMotionil on domeeni hostimisel nii ranged piirangud, kuna tööstus liigub piiramatumate mudelite poole.

Pärast pardaleminekut aktiveerige aeglaselt

Pärast InMotioni kasutajaks registreerumist vajavad nad enne teie saidi võrku minekut telefonikinnitust ja mõnel juhul ka foto ID-d. See protsess võib mõnikord võtta kauem kui 48 tundi, eriti väljaspool USA-d asuvate klientide jaoks. Ehkki me ei taunita seda tava, kuna see lisab täiendava turvataseme, mis on täiesti mõistetav ja isegi kiiduväärt, võib see hilinenud aeg olla tehingu murdjaks need, kes peavad kohe võrku saama.

InMotioni hinnakujunduses puudub läbipaistvus, ainult aastane arveldamine

Kogu InMotioni veebisaidil reklaamitud madal sissejuhatav hind 5,99 dollarit kuus kehtib ainult siis, kui maksate ettemaksuna kaks aastat. See ei ole halvim tehing, eriti kui arvestada sellega, et parima pakkumise saamiseks palub DreamHost teil tasuda ettemaksu eest kolm aastat, kuid see võib siiski olla halvem. Lisaks ei paku nad erinevalt DreamHostist ühtegi kuupõhist arvelduskava. Kõigi jagatud hostimise InMotioni plaanide eest tuleb tasuda aastaste osade kaupa.

Alumine joon:

InMotion pakub lihvitud ja usaldusväärseid veebimajutusteenuseid, mis on mõeldud ettevõtete kasvamiseks. Soovitaksime neid lihtsalt professionaalidele, kes soovivad, et kõik nende alused oleksid kaetud ulatusliku potentsiaaliga. Blogijatele, kes otsivad odavalt midagi paindlikku, võite olla õnnelikum sellise teenusega nagu SiteGround või InMotioni sõsarettevõte WebHostingHub.

Lisateave InMotionHosting.com

InMotioni küsimused ja vastused

Tänapäeval tehnoloogiaga on veebimajutusteenused kiiresti levinumad kui kunagi varem. Kui veel vanasti võis Internetis tugineda ühele või kahele suurele mängijale, siis nüüd saate registreeruda ühele kümnele erinevale hostimissaidile, millest igaühel on ahvatlevaid pakkumisi ja stiimuleid..

Aga kuidas sa tead, milline neist on parim? Te ei saa kulutada kogu oma aega iga hosti testimisele, et leida teie vajadustele vastav host, ega ka Internetti, et leida kõik klientide arvustused, et saada kõnealusest saidist terviklik pilt.

Õnneks pakume siiski just seetõttu täielikku Q-d&A-s enim hinnatud veebisaidid. Sel juhul on meil olemas InMotion Hosting, mis on selle tööstuse tugevdaja ja millel on üks auväärsemaid hostimisprogramme, mida leiate kõikjalt.

Kuid ärge võtke meie sõna, vaadake InMotioni kohta kõige sagedamini esitatavaid küsimusi, et näha, kas sellel on kõike, mida teie või teie ettevõte vajab. Veebimajutusel teevad seda ainult parimad, nii et minge kindlasti avatud silmadega.

InMotioni kokkuvõte

Enne kui sukeldume oma Q-sse&Seanss, peaksime kõigepealt andma teile ülevaate ettevõttest. InMotion asutati 2001. aastal, kui Internet oli alles noorukieas. Selle konkreetse hostimisettevõtte puhul on tähelepanuväärne see, et see kuulub töötajatele, mitte traditsioonilisele ettevõtte seadistusele. InMotionil on kaks peamist asukohta; üks LA-s ja teine ​​Virginia Beachis, VA. Kuna neil on kaks saiti, saate valida teie jaoks kõige sobivama saidi, sõltuvalt teie klientide asukohast. Nii ei pea te erinevas ajavööndis viibimise pärast muretsema märkimisväärsete viivituste pärast.

InMotioni majutamisega seotud peamised küsimused

Millist opsüsteemi InMotion kasutab??

Erinevalt enamikust hostimisteenustest töötab InMotion ainult Linuxis, mis tähendab, et kui teie ettevõte kasutab Maci või Windowsi, ei saa te neid kasutada.

Kui palju majutamisplaane pakutakse?

InMotioni kasutajaks registreerumisel on teil valida neli erinevat võimalust.

Ettevõtte majutamine: kui soovite oma ettevõttele stabiilset ja usaldusväärset võrku, siis see on pakett, mille saamiseks peate. See on pisut põhiline, kuid sellel on kõik funktsioonid, mida vajate ettevõtte sujuvaks toimimiseks.

VPS-i hostimine: Neile, kellel on jõulisem ettevõte, mis on palju kasvamas, on VPS-kava parem valik. Sellel kaval on palju rohkem tööriistu teie võrgulahenduste skaleerimiseks, nii et te ei kogeks liiga palju valude suurendamise viise.

Pühendatud serverid: kui teil on tohutu veebiettevõte, kus on palju liiklust, siis peaksite seadistama spetsiaalse serveri, et saaksite lubada oma klientidele usaldusväärsust ja turvalisi ühendusi. InMotion võimaldab hõlpsalt säilitada võrgus suure kohaloleku.

Edasimüüja majutamine: neile, kes soovivad luua oma hostimissaidi, pakub InMotion teile tööriistu, mida vajate domeenide loomiseks ja müümiseks teistele ettevõtetele, muutes hõlpsaks üles saamise ja käitamise.

Mis on InMotioni Uptime protsent?

Saidi andmetel võite oodata 99,99% -list tööaega, garanteeritud. Teenuseid katsetades leidsime, et see oli üsna täpne. InMotionil on pühendunud töötajad, kes töötavad ööpäevaringselt, et jälgida tekkivate probleemide ilmnemist ja lahendada need lennult. Selle tulemusel saate kiire ja stabiilse teenuse ilma häireteta.

Kas InMotion on täielikult koondatud?

Kui räägite hostimisteenustest, on koondamine alati suur mure. Lõppude lõpuks ei soovi te hätta jääda, kuna võrgus on probleeme. Õnneks on InMotion fantastiliselt tõrgeteta süsteemides üles ehitamine, et hoida oma saite töös ja töös olenemata sellest. Tegelikult on kõigi nende serverite turvalisus turvalisuse tagamiseks varundatud iga 36 tunni tagant.

Millist tuge pakub InMotion?

Üks võtmevaldkondi, milles InMotion õitseb, on klienditugi. Lihtsamalt öeldes – kui teil on probleem, peaksite saama selle suhteliselt lühikese aja jooksul lahendada, hoolimata sellest, kui suur või väike probleem see on. Siin on mõned näited tugisüsteemidest, mida võite InMotioni abil oodata.

 • Juhendid: Kui teil on küsimusi või peate tõrkeotsingut oma võrgus, võib ettevõte pakkuda arvukalt põhjalikke õpetusi, et teie või teie IT-meeskond saaks teie süsteemi hallata, ilma et peaksite iga teema jaoks InMotionile helistama..
 • Informatiivsed artiklid: neile, kes pole nii tehniliselt valdavad, on InMotionil informatiivsete ja kasulike artiklite kogu, mida saate sirvida vajaliku teabe leidmiseks lihtsas, hõlpsasti loetavas postituses.
 • Otsene juurdepääs: Kui teil on hädaolukord ja teil on vaja millegi eest kohe hoolt kanda, on InMotionil tohutu tugimeeskond, kellega saate ühendust võtta e-posti, reaalajas vestluse või telefoni teel. Pole tähtis, kus te parasjagu viibite või kellaajal, võite leida kellegi, kes aitab teil probleemi kiiresti ja probleemideta lahendada.
 • Sotsiaalmeedia: veel üks viis InMotioni toe saamiseks on sotsiaalmeedia kaudu. Ehkki eelistatav on nendega kontakteeruda ametlike kanalite kaudu, näete siiski, mida neil on Facebookis, Twitteris ja Google+ pakutavate nõuannete või küsimustele vastuste osas.
Kas InMotioni on kunagi varem häkitud?

Kahjuks koges ettevõte juba 2011. aastal suurt häkkimist, mis mõjutas üle 700 000 kasutaja. Õnneks leevendas InMotioni turvasüsteem seda probleemi ja häkk kõrvaldati mõne tunni jooksul. Pärast seda pole nende süsteemi turbe rikkumisi tuvastatud.

Millist kontrolli pakub InMotion klientidele?

Kui olete hostikava registreerunud, saate juurdepääsu juhtpaneelile Cpanel 11. Sealt saate seadistada e-posti kontosid, FTP sisselogimis- ja seadistusteavet, DNS-i konfigureerimist, domeenilogisid ja lisandmoodeleid, samuti Google’i rakendusi ja funktsioone.

Üldiselt saate Cpanel 11 juhtpaneeli abil hallata peaaegu kõike, mida vajate, muutes ärivõrgu hooldamise ja tekkivate probleemide lahendamise hõlpsamaks..

Kas InMotion pakub mingeid eksklusiivseid lisasid?

Õnneks saate ettevõtte hostimisplaani registreerumisel üsna palju lisafunktsioone ja boonuseid, mis aitavad teil oma võrku maksimaalselt ära kasutada. Esiteks saate Google Adwordsis krediiti sada dollarit ning Bingi ja Yahoo! 75 krediidi eest 75 dollarit. Otsib ka.

Lisaks saate teile patenteeritud süsteemi Fantastico, mis võimaldab teil oma potentsiaali maksimeerimiseks katsetada erinevaid skripte. Esiletõstetud skriptide hulka kuuluvad teiste seas WordPress, Joomla, Geeklog, Drupal. Teil on ka võimalus Magneto käivitada, kui ostate spetsiaalse serveri või VPS-i hostimiskava.

Lõpuks saate juurdepääsu ka InMotioni veebisaidiredaktorile, mis aitab teil luua professionaalse ilmega veebisaiti, millel on mallid, nupud ja kõik muu, mida vajate, et muuta see oma klientide jaoks ainulaadseks ja meeldejäävaks. Saate hõlpsalt oma saidile hõlmata ka Flash-animatsioone ja e-kaubanduse lahendusi. Siin on üle viiesaja erineva teema ja malli, mille abil saate oma saidi rahva hulgast eristuda.

Mis on InMotioni tühistamispoliitika?

Tehniliselt ei paku InMotion tasuta prooviversiooni, mis tähendab, et registreerumisel peate teenuse tühistamise korral loobuma (vastupidiselt täieliku liikmelisuse keelamisele enne prooviversiooni lõppu).

Sellegipoolest pakub ettevõte üheksakümne päeva raha tagasi garantii, kui ostate äriklassi plaani (minimaalselt üks kuni kaks aastat) või virtuaalse pühendatud plaani (minimaalselt kuus kuni kaksteist kuud). Ka teistel pakenditel on raha tagasi garantii, kuid see kestab vaid kuni kolmkümmend päeva.

Nagu teistegi hostimissaitide puhul, ei tagastata teie domeeni töötlemistasu ja teile võib lisatasu maksta, kui kasutate enne tühistamist üle 500 MB ribalaiust.

Teine asi, mida tuleb arvestada, on see, et ettevõttel on teenuste tühistamiseks väga spetsiifiline meetod. See tähendab, et te ei saa lihtsalt klienditoega päringut esitada. Selle asemel peate järgima tühistamise lehel toodud juhiseid, et tagada oma konto õige lõpetamine.

Kas on mingeid varjatud kulusid või lõive??

Õnneks on InMotionil terviklikkuse maine, mis tähendab, et te ei pea muretsema selle eest, et teie arveldustsüklisse lisanduvad lisatasud lisanduvad. Kui olete plaani sõlminud, maksate sama summa igavesti (või seni, kuni nad hinda tõstavad).

Kui saate hostimiskava, kas saate tasuta domeeni??

Kui registreerute InMotioniga ja saate ühe- või kaheaastase plaani, saate ühe aasta jooksul tasuta domeeninime.

Millist programmeerimiskeelt InMotion kasutab??

Ettevõtte serverid kasutavad MySQL, Apache ja PHP uusimaid versioone. Lisaks saavad nad suhelda teiste programmidega, näiteks Ruby, Perl5 ja Python. Ainus keel, mida nad ei räägi, on Windows kahjuks.

Kas InMotion pakub sidusprogrammi??

Kui soovite oma veebisaidi andmeid analüüsida ja jälgida, saate ettevõtte kaudu osta sidusettevõtte plaani. Samuti saate oma mugavuse huvides plaanile lisada kohandatud sihtlehti ja komisjonitasusid.

Mida pakub InMotion turvalisuse osas??

Ettevõttel on spetsiaalne turvameeskond, kes jälgib ohte ööpäevaringselt. Neil on ka tugimeeskond, kes tagab, et teie konto on häkkerite ja pahavara eest kaitstud. Lisaks pakuvad nad SSL-sertifikaate. Võite hankida jagatud SSL-i või soovi korral ise osta. Lõpuks pakuvad nad tehnilist tuge, mis aitab teil veenduda, et teie võrk on võimalikult turvaline.

Milliseid e-kaubanduse lahendusi pakutakse?

E-kaubanduse saitide jaoks saate valida kaks peamist võimalust. Esimene neist on PrestaShop Hosting, mis annab teile hulga tööriistu ja funktsioone, et kohandada oma ettevõtte ostukogemust. Seal on üle 270 erineva funktsiooni, mis aitavad teil oma saidilt maksimumi võtta.

Teiseks pakub InMotion OpenCart Hosting, mis sobib ideaalselt väikeettevõtetele, kes vajavad midagi lihtsat ja hõlpsat seadistatavat. OpenCart on kõigi jagatud hostimiskavadega tasuta ja seda saab teie mugavuse huvides ühe sammuga installida.

Kas InMotion pakub hariduslikke hostimiskavasid??

Tegelikult pakub InMotion teenust nimega Moodle, mida saate kasutada veebiklasside seadistamiseks ning haridusandmete ja -teenuste haldamiseks. Selle ühe mitmekülgse programmi abil saate luua kursusi, planeerida üritusi ja isegi klassi õpilasi.

Kui mul on juba WordPressi sait, kas ma saan selle üle kanda InMotioni?

Jah, ettevõtte abil on juba veebis üles seatud materjalide edastamine lihtne. Parim külg on see, et seda on ülilihtne teha ja seda saab tasuta üle kanda, mis tähendab, et saate oma veebis olemise tõhusalt ja probleemideta konsolideerida..

Kas InMotionil on palju salvestusvõimalusi?

Jah, see on veel üks valdkond, kus InMotion paistab silma. Kõigil nende hostimisplaanidel on piiramatu kettaruum, mis tähendab, et kui teil on oma saidi jaoks palju pilte, logosid või dokumente, saate need üles laadida, ilma et peaksite muretsema, et ruum otsa saab..

Millised maksevõimalused on saadaval?

InMotion on teie plaani eest tasumisel märkimisväärselt paindlik. Võite kasutada mis tahes peamist krediitkaarti, PayPali või isegi tšekke ja maksekorraldusi. Ükskõik, kuidas soovite seda seadistada, teeb InMotion konto haldamise lihtsaks.

Kas InMotionil on mäluruumi või ribalaiuse piiranguid??

Tehniliselt võttes nad seda ei tee. Ettevõtte pidamise osas on teil piiramatu andmemaht ja ribalaius, kuid kui ületate normaalseks peetava summa, võidakse teile lisatasu tabada. Kui tunnete muret selle ületamise pärast, võite võtta ühendust klienditoega ja uurida, kas olete lisatasu saamise lähedal. Enamasti ei taha nad, et te süsteemi kuritarvitaksite, laadides üles palju faile ja andmeid, mis pole ettevõtte juhtimisega seotud.

Lisateave InMotionHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector