InterServeri ülevaated mai 2020 – hinnakujunduse ja plaanide majutamine

InterServeri ülevaated mai 2020 – hinnakujunduse ja plaanide majutamine

InterServeri ülevaated mai 2020 – hinnakujunduse ja plaanide majutamine

Kui hea on InterServeri hostimine?

Vt ametlike saitide InterServerite ülevaateid 4 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (0 hääled) plussid


 1. Väga kohandatav VPS-kava
 2. Suurepärased laadimisajad
 3. 99,5% tööaja garantii
 4. Hinnaluku garantii
 5. Tõestatud pikaealisus

Miinused

 1. Piiramatu hostimine pole piiramatu
 2. VPS-i hostimisel on järsk õppimiskõver
 3. Varundamisvõimalust pole

Tugi4.5Speed4.5Features3.5Value3.5Läbipaistvus4

Meie ametlik InterServeri hostingu ülevaade

InterServeri hostimine asub New Jersey osariigis ja nad on tegutsenud alates 1999. aastast. Nad ei reklaami palju, aga jällegi ei pea nad seda tegema. Suur osa nende ärist pärineb suusõnaliselt, mida toetab nende usk kvaliteetsesse teenusesse.

InterServeri hostimise parimad omadused

InterServeri hostimise juures võib palju meeldida. Müügiinimesed olid sõbralikud ja sain rääkida isiklikult mõne üksusega nende juhtivtöötajatest. Minu kogemus meeldis mulle kõige paremini siin.

Väga kohandatav VPS-kava

Nende VPS-kava on väga kohandatav. Peaaegu kõike saab kasutaja kohandada. Saate täpselt otsustada, mida soovite kasutada, näiteks oma eelistatud opsüsteemi, kasutatava RAM-i hulga ja vajaliku protsessori võimsuse. Paljude hostiettevõtete puhul on nende VPS-i paketti lisatud hunnik bloatware – hunnik lisatarkvara, mida te tegelikult ei vaja. InterServeri hostimise korral pole see nii. Valite ise, mille eest maksate, ja maksate ainult selle eest, mida kasutate.

Suurepärased laadimisajad

Märkasin, et mu sait laaditi eriti kiiresti, nii et ajasin selle kokku ja võrdlesin andmeid teiste proovinud hostimisettevõtetega. Ütlematagi selge, et InterServeri hostimine oli rahuldavalt kiire. Mul pole selles valdkonnas kaebusi.

Selline kiirus on alati vajalik. Oma veebisaidi loomisel peate olema ettevaatlik, kui palju pistikprogramme oma saidile installite. Mida rohkem pistikprogramme installite, seda aeglasemalt teie sait laadib ja reageerib. Kui see laadib ja reageerib liiga aeglaselt, võib see mõjutada kasutajakogemust – eriti mobiilseadmete kasutajate jaoks. Suurepärase laadimisajaga kiire hostiettevõte tähendab, et saan installida rohkem pistikprogramme, mis muudavad minu saidi reageerimisvõimelisemaks, oma kasutajate kogemusi ohverdamata.

Uptime garantii

Õppisin tööajagarantiidega ettevaatlik olema. Paljude erinevate hostiettevõtete paljud kasutustasud ei anna hüvitist ega maini seda isegi oma SLA-s – oma teenuse taseme lepingus. Garantii ei tähenda palju, välja arvatud juhul, kui ettevõte on nõus oma sõnu mingisuguse kompensatsiooniga varundama. InterServeri hostimisel on 99,5-protsendiline tööaegne hostimise garantii. Nad olid ettevaatlikud, öeldes, et hüvitavad klientidele iga kliendi kaupa eraldi. Huvitav tähele panna – need pakuvad katkematu elektrienergia 100-protsendilist garantiid.

Enda testides leidsin, et 30 kindlat päeva on 100% tööaeg. Mul pole siin ühtegi kaebust.

ÄR, mis tähendab äri

Paljud hostiettevõtted – ja paljud ettevõtted – pakuvad selles osas juurdepääsu oma töötingimustele või teenusetingimustele. Mida nad ei arvesta, on see, et inimesed loevad seda. Tegelikult on mõned neist ohutuse tagamise dokumentidest kirjutatud nii, et need sõltuvad sellest, kas te ei võta aega allkirja andmiseks lugeda.

Leidsin, et see oli meeldiv kogemus, kui lugesin InterServeri hostingu pakutavat ToS dokumenti. See oli selge, põhjalik ja hõlpsasti mõistetav. See tähendab ka seda, et InterServeri hostimine püüab olla läbipaistev, määratledes selgelt nende reeglid ja tingimused ning jälgides, mida võite oodata.

Hinnaluku garantii

Paljud hostimisteenuste pakkujad üritavad kliente meelitada, pakkudes alguses madalat hinda, ja kui nad on lukustatud ja teenust kasutavad, hakkavad nad neid rohkem nõudma. InterServeri hostimine pakub hinnaluku garantiid. Teisisõnu, nad lubavad teile, et nad ei tee seda. Hind, mida nad teile alguses pakuvad, on hind, mida nad pakuvad kogu selle aja jooksul, kui kasutate neid oma hostingu pakkujana.

Tõestatud pikaealisus

See on midagi muud, mida kipun hostiettevõtetes otsima. InterServeri hostimine on tegutsenud alates 1999. aastast – see on 16 aastat ja on endiselt tugev. Selle aja jooksul ei ole nad vahetanud kätt, neil pole olnud suuri kapitaalremonte ega tegelikult äritegevuse viisi muutunud. Kliendid on neilt hakanud ootama teatud kvaliteeditaseme saavutamist ja InterServer hosting pakub. Need ei ole öösel lendavad teenused. Nad on siin selleks, et jääda.

InterServeri hostimise varjuküljed

Nagu ma juba varem ütlesin, pole ükski hostiteenuse pakkuja patuta. Need on asjad, milles me polnud nii kindlad.

Piiramatu hostimine pole piiramatu

Nende saiti sirvides näete, et InterServeri hostimine pakub mitmeid piiramatuid plaane. Tänu ToS-dokumendi pakutavale selgusele ja läbipaistvusele saate kiiresti avastada, et piiramatu hostimine pole täpselt piiramatu. Vaadake seda – otse nende teenusetingimustest.

“Ühelgi jagatud hostimise kontol pole lubatud korraga kasutada rohkem kui 20% serveriressurssidest. Ühel kontol on igal ajal piiratud 250 000 sõlme. Piiramatu SSD jagatud hostimise platvormi kliendid, mis kasutavad rohkem kui 1 GB ruumi, kolitakse SATA-sse. ”

Ma ütlen nende kohta seda – vähemalt nad on sellega kohe alguses.

VPS-i hostimisel on järsk õppimiskõver

Kohandatava VPS-i hostimisplaanil on varjuküljed. Kuna see on nii kohandatav, on sellel järsk õppimiskõver. Kui otsite VPS-kava, kus kõik on teie jaoks valitud, ei ole see VPS-i plaan, mida otsite.

Varundamisvõimalust pole

Mulle ei meeldinud see, et ma ei näinud ühtegi varundusvõimalust. Automaatset ega käsitsi varundamise võimalust ei olnud. See jätab minu andmete varundamise minu enda teha. See pole suur probleem, kuid teised hostingu pakkujad pakuvad automaatseid varundamisi – see võib olla tore tempo ja meelerahu vaheldus.

Alumine joon

Mulle meeldib InterServeri hostimine. Need on taskukohased, neil pole palju hüpe ja nad täidavad oma lubadused. Kuni loete teenusetingimusi, teate täpselt, mida neilt oodata. Need on olnud usaldusväärsed alates 1999. aastast ega näita aeglustumise märke. Nende kasv on olnud aeglane – ja ma leian, et see on hea asi. Aeglane ja püsiv tähendab, et InterServeri veebimajutus naudib märkimisväärset ja lojaalset publikut. Hei, ma ei saa sellega vaielda! Kuva rohkem funktsioone

Lähemalt InterServer.netis

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector