iPage’i hostingu ülevaated: määrdunud odav hosting hinnaga 1,99 dollarit kuus – mai 2020

Contents

iPage: odav ja räpane

Omamoodi armastame, kui sirgjooneline iPage on.


Ma mõtlen hostimise eest 1,99 dollarit kuus?

See on peaaegu tasuta.

odavad ipage hosting ekraanipilt

odavad ipage hosting ekraanipilt Ma mõtlen, et see on üsna taskukohane.

Te ei saa oodata võõrustajalt seda odavat maailma ja kui te seda teete, siis kohe.

1998. aastal asutatud iPage on veebimajutusettevõte, mille Endurance International Group (EIG) omandas 2009. aastal. Ettevõtte peakontor asub Burlingtonis, Massachusettsis. (Igavad faktid, mida võiksite teada saada).

Nüüd põnev kraam – kas see on seda väärt?

Kui hea on iPage’i hostimine?

iPage pole eriti kiire ega usaldusväärne, nende funktsioonid võivad tekitada segadust ja nende klienditeenindus pole maailmatasemel.

Kuid öeldes, nad on uskumatult odavad. Nende kõige põhilisema plaani (esimese 12 kuu kohta) 1,99 dollarit kuus on raske teeninduses esinevate puuduste üle liiga palju kaevata. Peaaegu alati soovitaksime parema toote parema hinnaga maksta natuke rohkem, kuid kui teie eelarve on ülikerge, võib iPage olla just teie host. Lihtsalt olge valmis oma ootusi haldama.

Vaadake ametlikku saiti

Meie ekspertide iPage’i hostingu ülevaade

Võimalik, et olete iPage’i sisse lülitatud, kuna nende jagatud hostimise jaoks on nende tohutult odav sissejuhatav hind 1,99 dollarit kuus.

Vau – see on ilus pankur.

Vähem kui ühe kõrge latte eest kuus saate kogu riigi poolel serveri, mis kavatseb teie veebisaidi majja panna ööpäevaringselt, hooldades eksperttehnikuid.

Tõsiselt, see on mõni odav hostimine.

Kindlasti on ülikõrge hinnakujundus sama hea põhjus hostimisplaani ostmiseks.

Toote väärtuse määramine on teie kui tarbija otsustada. Ja meie ülesanne on aidata teil plusse ja miinuseid kaaluda! Lühidalt öeldes arvame, et iPage jätab kiiruse, töökindluse ja toe osas palju soovida. Kuid hunniku piiramatute funktsioonide ja veebi loomise tööriistade abil, mis sobivad ideaalselt algajatele, võib see odav sissejuhatav hind muuta selle paketi just teie otsitavaks.

IPage’i hostimise parimad omadused

Lisaks väga odavale tutvustavale hinnakujundusele on iPage’iga hostimisel kindlasti varjukülgi, kuid alustame sellest.

1) iPage’i hinnakujundus on rumal odav (3-aastase pühendumusega)

Ehkki enamus standardsest jagatud hostimise plaanidest jääb vahemikku 4–12 dollarit kuus, maksab iPage’iga registreerumine esimese 3 aasta jooksul vaid 1,99 dollarit kuus. See viib nad WebHostingPadiga samasse punkti (1,99 dollarit kuus, isegi pärast esimest 12 kuud), kuigi meil on hea meel teatada, et iPage’i teenused on usaldusväärsemad.

See sissejuhatus pakub meelitusi tonnides klientides, kuid pärast esimese 36 kuu möödumist ei pruugi neid kliente nii varuda. Põhiline plaan on nende ainus jagatud hostimiskava ja see kallutab neljandal aastal kuni 7,99 dollarit kuus, mis asetab nad kindlalt keskmise jagatud hostimisspektri vahemikku..

Kui katsetate lühiajalisi projekte, võib iPage tegelikult siiski sobida. Esimese perioodi lõpuks on teil hea idee, kas olete piisavalt õnnelik, et jätkata nende teenustega.

Plus, iPage võimaldab teil tegelikult maksta igakuiselt, kui liiga paljud hostid reklaamivad oma kuutasusid, kuid küsivad aasta, kahe või kolme aasta eest ettemaksu. Võrreldes sellega, et maksate ühe ettemakse eest 1 ja 1 eest või DreamHosti eest kolm aastat ette, on iPage’i kuudevaheline arveldamine värskendav sealsete pühendumusfoobide jaoks väga värskendavalt.

2) Piiramatu domeenide arv ühe konto all

iPage võimaldab teil ühe konto all registreerida piiramatu arvu domeene. Lisaks annavad nad uue kasutajana registreerumisel teile ühe tasuta domeeni. Sealt saate vabalt lisada ühe katuse alla nii palju domeene, kui soovite. Selle funktsiooni veelgi laiendamiseks võib teil iga domeeni all olla nii palju alamdomeene, kui soovite.

Paljud inimesed tegelevad domeenide libistamisega. Selleks tuleb domeenid osta ja parkida. iPage on sellest ärimudelist teadlik ja võimaldab teil parkida nii palju domeene, kui teie arvates sobib.

Ja 1,99 dollariga kuus – mida rohkem domeene hostite, seda magusamaks see tehing muutub. Teie kulu domeeni kohta võib muutuda üsna tühiseks.

3) iPage’i turbevalikud on kindlad

Evey iPage’i hostimiskava on varustatud SiteLock turvatarkvaraga. SiteLock teeb põhiturvalisuse pistikprogrammist välja kõik, mida vajate, sealhulgas tulemüürid, pahavara skannimine ja eemaldamine, DDoS-kaitse ning töötab isegi selle nimel, et teid mustast nimekirjast eemaldada. Lisaks saate tasuta igapäevaseid varukoopiaid, mille taastamine on tasuta. See on väga tore boonus, mille eest nõuavad liiga paljud ettevõtted. Teises EIG-i omanduses olevas ettevõttes HostGator tehakse varukoopiaid ainult kord nädalas ja nende taastamine nõuab teilt 15 dollarit.

4) Kolmanda osapoole rakendused, mida toetatakse + Freebies

iPage integreerub sujuvalt paljude tuttavate kolmandate osapoolte rakendustega, muutes need algajatele suurepäraseks valikuks. Saate hõlpsasti kaasata selliseid rakendusi nagu Google Analytics, Paypal ja WordPress ning installiprotsess on lihtne. Tõenäoliselt pole see asi, mis mõjutaks kogenud arendajaid ja veebimeistrid, kes nende asjade seadistamisel elatist teenivad, kuid me kiidame iPaget selle eest, et see muutis protsessi tahtmatuks.

Lisaks sisaldab iPage’iga registreerumine hunnikut reklaamikrediite Google’ile, Yahoo ja Bing; kena müts, et kindel olla.

5) Algajasõbralikud saidi loomise tööriistad

iPage’i hostimiskavades on veebisaidi ehitaja Weebly, mis on ülilihtne ja intuitiivne pukseerimisviis veebisaidi paigutuse loomiseks. Kuigi te ei pea tasuta WordPressi teema allalaadimiseks CSS-i tundma, on paljudel algajatel veebimeistritel pigem võimalus oma veebisaidi paigutuses käsitsi reaalajas muudatusi teha. Weebly kaasamine oma platvormi muudab iPage suurepäraseks valikuks veebimeistritele, kes pole eriti nutikad, kuid soovivad oma saidi kujunduse üle teatud kontrolli all hoida..

Katkestame selle teate kõigi funktsioonide andmete eemaldamisega.

IPage’i hostimise varjuküljed

Enamiku nende varjukülgede üle on keeruline kaevata, kui kaalute ainult sissejuhatavat hinda. Kuid kui kavatsete jääda iPage’i enam kui aastaks, pöörake neile probleemidele hoolikalt tähelepanu. Need püsivad ka siis, kui teie hostikava on tõusnud 600%.

1) väga aeglane lehe laadimisaeg

iPage’i skoor on kõigi nende veebimajutajate alumises kolmandikus, mida oleme lehe laadimisaegade osas üle vaadanud, keskmiste skooridega vahemikus 1100 kuni 1600 ms (võrreldes tööstusharu keskmise 700 ms). Ja see pole väike asi. Järjekordne külastajate arv põrkub kui see ei õnnestu kiiresti laadida, mis on täielik tapja, kui vajate neid oma saidil raha kulutama.

Seda tuleks hoolikalt kaaluda, kui kaalute oma saidi majutamist iPage’is. Kui olete selle sissejuhatava hinnakujundusega tegelenud, soovitame selle asemel 1and1 hostimist, kellel on veelgi odavam (0,99 dollarit kuus) sissejuhatav pakett ja lehe laadimisajad keskmisele lähemal. Kuid kui kiirust tõesti tähtsustada, soovitame uurida DreamHosti (mille igakuine hinnakujundus sarnaneb iPage’i uuendamismääradega) või A2-hostimist (kiireim turul, konkurentsivõimelise hinnaga).

2) Uptime keskmisest madalam

Lisaks aeglasetele laadimiskiirustele on iPage tööaja osas vähem usaldusväärsete võimaluste hulgas. Kui tööstusstandard on 99,99% tööajaga (tähendab 8,76 tundi seisakuid aastas), siis iPage on peaaegu kolm korda sagedamini madalseisus kui enamik teisi masinaid turul. See on kohutav uudis e-kaubanduse saitidele või tõesti igale saidile, mis konverteerib külastajaid sularahaks.

Selline seisakuaeg on punane lipp igale hostile, kes väidab, et pakub piiramatuid domeene ja kettaruumi. Kui nende serverid ei suuda isegi usaldusväärselt püsida, ei saa mingil juhul olla, et nende riistvara on piisavalt tugev, et saaksite kunagi kasutada piiramatu ruumi eeliseid. Teoreetiliselt ei pruugi te kunagi end välja lüüa, vaid ainult seetõttu, et kohaletoimetamine oleks nii aeglane, et teil poleks kunagi isegi võimalust limiiti jõuda.

3) eraviisiliselt registreeritud domeene pole

Üllatusime, et te ei saanud domeene iPage’i hostimisega privaatselt registreerida. Meie kahekordistunud üllatus oli asjaolu, et nii paljud teised hostimisettevõtted annavad teile selle võimaluse. Ilma võimaluseta oma domeene privaatselt registreerida ei saa te WHOIS-i andmebaasi kandmist vältida. See muudab teie kogu toimingu rämpspostitajate või muude soovimatute üksuste jaoks palju vastuvõtlikumaks, kes saavad andmebaasist hõlpsalt ja hõlpsalt teie kontaktandmeid..

4) iPage’i klienditeeninduses on palju katkestusi

Ehkki meil on hea meel teatada, et iPage klienditeenindus on meiega suhtlemisel üsna sõbralik ja abivalmis, olge valmis ootele panemiseks. Nii veebivestluses kui ka telefonis on ühenduse viivitused ja katkestused sagedased ning mõnikord võib lihtsate küsimuste rahuldava vastuse saamiseks kuluda kuni 20 minutit.

iPage haldab üle miljoni veebisaidi ja klientide arvustusi nende kohta on küllaga. Nagu paljude EIGi omandatud ettevõtete puhul, kipub ka pärast omandamist klienditeenindusega seotud kaebuste arv märkimisväärselt suurenema. Jätkake seda teadmist nii, nagu soovite.

5) Kasutab cPaneli asemel vDeski

Ehkki cPanel pole kaugeltki täiuslik, on see põhjusel tööstuse standard. Kuna veebis on palju ressursse, kuidas seda kõige paremini kasutada, ja sujuvaid ülekandeid seda kasutavate hostide vahel, on see lihtne veebimajutus. Kahjuks kasutab iPage nende taustana töötava juhtpaneelina vDeskit. vDeck on rämedam ja vähem intuitiivne ning lisaks on veebis vähem ressursse, mis aitavad teil tõrkeotsingut teha. Arvestades iPage’i tasulisi pikendamismäärasid, on natuke tüütu, et cPanel ei ole standard. Isegi ülimalt odav WebHostingPad pakub cPaneli.

6) Nad teevad tõesti ainult virtuaalserverit

Vaadake, nad pakuvad veel mõnda muud plaani, näiteks VPS-i majutust, pühendatud hostimist ja WordPress-i hostimist – kuid tegelikult on kogu nende saidi tähelepanu keskpunktis see, et saada teid sellesse odavasse odavasse 1,99 dollari suurusesse kavasse.

Väike katse WordPressi majutamiseks.

Nagu ülal näete, proovivad nad kiiiindddaa WordPres-i majutust.

Kuid nende süda ei ole selles.

Alumine joon:

iPage turustab algajaid ja teeb tõesti väga head tööd, hoolitsedes selle eest, et algajatel veebimeistritel on olemas kõik vajalikud tööriistad toimiva veebisaidi loomiseks ja käitamiseks.

Ja nii madala sissejuhatava hinnakujunduse korral pole ime, et nii paljud inimesed soovivad oma teenustega innukalt hüpata. Kuid pikas perspektiivis pole järsud uuendamismäärad pakutavate teenuste taset väärt. On olemas hostereid, kellel on parem klienditeenindus, kiirus, tööaeg ja funktsioonid, vaid murdosa iPage’i tavahinnast.

Muidugi, need ei pruugi registreerumisel olla nii odavad, kuid soovitame pikaajaliste pettumuste vältimiseks tungivalt maksta natuke rohkem.

Meie soovitus? Saate ikkagi saidi SiteGround abil saada esimese 3 aasta jooksul madalaima dollari hinnakujundus ja saada erakordselt paremaid funktsioone.

Vaadake iPage’i ametlikke ülevaateid 3.5 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (2 hääled) plussid

 1. Super odav hostimine
 2. Piiramatu domeenide arv ühel kontol
 3. Freebies, näiteks domeeninimi ja AdWordsi krediidid

Miinused

 1. Domeenide registreerimine eraviisiliselt
 2. Rämpsposti saatjatele vastuvõtlik domeen
 3. Kasutab cPaneli asemel vDeck
 4. Aeglased lehe laadimisajad, unimpressiivne tööaeg

Tugi3Speed3Features3Value4.5Läbipaistvus4

iPage’i majutamise küsimused & Vastused

Mis on iPage’i hostimine??

iPage’i hostimine on veebimajutusteenuste pakkuja, kes pakub kasutajatele tööriistu, mida nad vajavad oma ettevõtte veebis oleku loomiseks. Sellel on palju robustseid ja ajakohaseid funktsioone, mis aitavad veebisaite üles ehitada, võimaldades ärijuhtidel oma ettevõtteid tänases digitaalses maailmas paremini turustada ja kasvatada..

Mis on iPage Hostingi põhifunktsioonid??

iPage’i hostimisel on palju põhifunktsioone, sealhulgas

 • Teie ettevõtte veebisaidile tasuta .com domeen
 • Ööpäevaringne klienditeenindus ja tehniline tugi
 • Teie veebisaidi, e-posti ja DB-de piiramatu liiklus
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Iga päev tasuta varukoopiaid
 • WordPressi integreerimine
Kui palju inimesi iPage’i hostimist kasutab?

Praeguse seisuga on iPage’i hostimine majutanud üle miljoni veebisaidi inimestele ja ettevõtetele kogu maailmas.

Milliseid erifunktsioone saan iPage hostimisega konto tegemisel?

IPage hostimisega konto tegemine annab veebiarendajatele, turundajatele või ärijuhtidele palju erilisi eeliseid, eeliseid ja privileege. IPage’i hostimise plaanides on täielik komplekt erifunktsioone, mis on loodud mitte ainult veebisaitide loomiseks, vaid ka ettevõtte kasvu edendamiseks digitaalsel ärimaastikul. Teisisõnu, iPage hostimisega kontod ja plaanid loovad ja turustavad ettevõtte veebisaiti mitmel viisil ja erinevat tüüpi veebiettevõtete jaoks, näiteks suurendades otsingumootorite krediiti ja paremusjärjestust, mis parandavad igapäevast liikluse kasvu, ja aidates e – kaubandusettevõtted kasvavad, ehitades neile tasuta veebipoode.

IPage’i hostimisega konto või plaan sisaldab selliseid põhifunktsioone nagu:

 • Piiramatu kettaruum
 • Skaleeritav ribalaius
 • Piiramatu arv domeeninimesid on lubatud
 • Piiramatu MySQL andmebaaside arv
 • Üle aasta tasuta domeen (väärtus kuni 14,99 dollarit)

Muud iPage’i hostimise kontoga kaasas olevad erifunktsioonide komplektid hõlmavad järgmist:

 • Tööriistade projekteerimine ja ehitamine
 • Weebly Website Builderi veebisaitide arendamise programmis kuni 6 lehte
 • Optimeeritud saidiehitaja, mis töötab mobiilseadmete jaoks
 • WordPressi installimine ühe klõpsuga
 • Sajad teemad ja mallid, mille vahel valida
 • Utiliitide ja seadete hostimine
 • FileManager
 • FTP haldur
 • Turvaline FTP
 • Kohandatud vealehed
 • Veebilehe turundamine
 • 100 euro väärtuses Google Adwords’i pakkumine (ainult USA-le)
 • Bingi otsingukrediit 100 dollarit
 • Tasuta noteerimine saidil YellowPages.com
 • Üks tasuta telefoninumber (ainult USA-s)
 • Juurdepääs sadadele veebiturunduse juhenditele
 • Veebimüük
 • Töötab e-kaubanduse veebisaitidega
 • Jaemüüjatele tasuta veebipood
 • Lihtne ühe klõpsuga installimine
 • PayPali integreerimine
 • AgoraCart ostukorv
 • E-posti haldamine: saatmine ja vastuvõtmine
 • Veebidomeeniga kaasasolev kohandatav e-posti aadress
 • Kontrollige e-posti veebis või mobiilseadmete kaudu veebimeili abil
 • E-posti edastamine
 • Maailmatasemel ja ajakohane tehnoloogia
 • Täiustatud turvakomplekt väärtusega kuni 100 USD
 • vDeck juhtpaneel
 • 24/7 võrgu jälgimine
 • Külastajate statistika
 • Saidi liikluse aruandlus
 • Klienditeenindus ja tehniline tugi
 • Piletikeskus ja veebipõhine abikeskus
 • Samm-sammult õpetused
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Telefoni- ja vestlusteenus ööpäevaringselt
Kui kiire ja hõlbus on veebisaidi loomine iPage’i hostimisel?

IPage hostimise veebisaidi loomine on väga kiire ja lihtne. Veebiarendajad, turundajad ja ärijuhid saavad kiiresti veebisaite üles ehitada, kasutades hõlpsasti kasutatavaid, lohistavaid veebiarenduse ja kujundusprogramme, näiteks Weebly Website Builder. Samuti saavad nad täieliku ja tervikliku turunduskomplekti abil meelitada rohkem külastajaid ja luua oma veebisaidile rohkem liiklust. Täislaaditud hostimisega kaasneb isegi üks tasuta domeeninime registreerimine, mis muudab kogu domeeni valimise ja ehitamise protsessi palju keerukamaks ja stressirohke.

Kui palju maksab iPage’i hostimisega plaani või konto registreerumine?

Konto ja plaani registreerimine iPage’i hostimisega on üllatavalt taskukohane, kui veebisaidi hostimise plaanid ja pakkujad lähevad. Tavaliselt on iPage’i hostimisega kaasas tavaline kuutellimus tasuta 11,95 dollarit kuus, kuid praeguse seisuga pakub iPage hostimine veebis allahindlust kuni 1,99 dollarit kuus.

Kuidas saavad iPage hostimise klienditeeninduse ja tehnilise toe meeskonnad aidata mul oma veebisaiti üles ehitada või nende teenust välja mõelda?

iPage’i hostimist toetab spetsiaalne ja auhinnatud meeskond, mis koosneb asjatundlikest veebiarenduse ja veebimajutusteenuste ekspertidest, kes saavad aidata ettevõtte veebiarendajatel, turundajatel ja ärijuhtidel lahendada kõiki väljakutseid, mis on seotud nende veebisaitide loomise, arendamise ja kujundamisega. oma toodete, brändide või teenuste turundamiseks ja kasvatamiseks veebis. iPage hostingu klienditeeninduse ja tehnilise toe meeskonnad saavad aidata kasutajaid peaaegu kõigis küsimustes alates konto ja domeeni haldamisest kuni veebisaidi kujundamiseni, alates nuputamisest, kuidas olemasolevaid SEO turundusriistu kõige paremini ära kasutada, kuni e-posti teel turustamiseni ja veel palju muud. Neile pääseb telefonil 877-472-4399.

Olen väikeettevõtte omanik. Kas iPage’i hostimine aitab mul oma väikest ettevõtet kasvatada?

iPage’i hostimine võib aidata igat tüüpi äri kasvada, olgu see siis suur või väike. Kuid väikeettevõtete omanikud ja juhid saavad erisoodustusi, kuna väikeettevõtted vajavad oma ettevõtte laiendamisel kõige rohkem abi. iPage’i hostimine mõistab, et väikeettevõtete omanike jaoks on veebisaidid sageli esimesed (ja kõige pöördelisemad) viisid potentsiaalsete klientidega ühenduse loomiseks ning et tugeva veebipõhise kohaloleku loomine aitab neil liikuda väikestest suurteni, mistõttu iPage’i hostimine pakub üles- kaasaegse ja maailmatasemel sisu loomine ning muud veebiarenduse ja veebiturunduse tööriistad väikeettevõtete omanikele. Nende sisu loomise tööriistade kaudu aitab iPage’i hostimine väikeettevõtete omanikel luua selget, tõhusat ja ettevõtte visioonile, häälele, eesmärkidele ja missioonile vastavat sisu, et nad saaksid tõhusamalt üles ehitada tugeva ja kaasakiskuva veebiettevõtte, mis köidab potentsiaalseid kliente, muudavad nad omavahel seotumaks ja aitavad lõpuks neil oma äri veebis kasvatada ja turundada.

Mis juhtub, kui otsustan oma konto tühistada või plaanin iPage hositng’iga?

Kui otsustate oma konto või abonemendipaketi iPage hostimise kaudu tühistada, on oluline arvestada, et nende kontode jaoks toodud sissejuhatavad hinnad ja tellimisplaanid kehtivad ainult esimeseks teenusperioodiks ja seetõttu uuendatakse neid automaatselt igal ajal, tavahind on. Kui inimene või ettevõte on iPage’i hostimise kaudu registreerinud tasuta domeeni ja nad otsustavad oma konto tühistada, peavad nad oma domeeni säilitamiseks maksma tagastamatu 15-dollarise domeenitasu.

Kas iPage’i hostimine pakub nii Windowsi kui ka Linuxi põhiseid veebimajutusteenuseid?

Ei, iPage hosting pakub ainult Linuxi põhiseid veebimajutusteenuseid.

Kas iPage’i hostimine pakub hallatavaid või pühendatud veebimajutusservereid

iPage hostimine pakub nii täielikult hallatud kui ka pühendatud veebiserverite hostimisteenuseid.

Olen õpilane või juhin kooli või mittetulundusühingut. Kas iPage’i hostimine pakub minu jaoks erisoodustusi või muid teenuseid ja tellimisplaane?

Ei, allahindlused, tutvustused ja muud tellimiskava funktsioonid ja üksikasjad on üldised ja universaalsed. Need on õpilastele, koolidele ja mittetulundusühingutele samad, mis kogenud ärijuhtidele või traditsioonilisematele äriettevõtetele ja teenustele.

Mitu e-posti aadressi iPage’i hostimine toetab?

Üldise TOS-i kohaselt võimaldab iPage’i hostimine nende täielikult hallatavates ja pühendatud veebimajutusserverites piiramatuid e-posti aadresse ja kontosid ning piiramatut salvestusruumi, mis tähendab, et saate hostida ja hallata mitut firmat mitmel veebisaidil ühes serveris või mitmega domeenid (kuna domeenid on ka piiramatud), ilma et peaksite kunagi muretsema, et otsa saab salvestusruumi või e-posti aadresse ja kontosid, mida saate iPage’i hostimise kaudu ehitada, arendada ja hallata.

Kas iPage’i hostimine pakub kuuteenuseid või minimaalset lepingut??

iPage hosting pakub igakuiseid tellimisplaane ilma igasuguse lepinguta, sealhulgas minimaalsete lepinguteta. Siiski on oluline märkida, et iPage’i hostimine pakub pikema teeninduse jaoks paremaid hindu.

Kas iPage’i hostimine pakub virtuaalse privaatserveri või VPS-i teenuseid?

Jah, iPage’i hostimine pakub virtuaalse privaatserveri või VPS-i teenuseid paljude erinevate võimalustega, mis on loodud ja loodud vastama kliendi vajadustele, hoolimata sellest, kui ainulaadsed või keerukad nad on.

Milliseid keeli pakub iPage hostingu klienditeenindus ja tehniline tugi ning milliseid programmeerimiskeeli nende teenused toetavad?

Ehkki tegemist on veebimajutusteenuste pakkujaga, kes teenindab veebisaite kogu maailmast, pakub iPage hostimine nende klienditeeninduse ja tehnilise toe osas ainult inglise keelt. Programmeerimiskeelte osas toetavad iPage’i hostingu platvorm ja teenused nii PHP-d kui ka Perli.

Kus asub iPage’i hostimise peakontor ja kus asuvad nende andmekeskused?

Ehkki tegemist on ülemaailmse veebimajutusplatvormiga, asub iPage’i hostimine Ameerika Ühendriikides ja nende peakontor asub Massachusettsi osariigis Burlingtonis. Ka kõik nende tipptasemel andmekeskused asuvad ja tegutsevad Massachusettsi osariigis Bostonis, mis pole Burlingtoni linnast liiga kaugel.

Kas iPage’i hostimisel on mingeid edasimüüja valikuid, mis on neile saadaval??

Sõltuvalt sellest, mida kliendid konkreetselt otsivad, pakub iPage hostimine suures valikus edasimüüja valikuid veebimajutusprogrammidele, mis on kättesaadavad kõigile klientidele, sõltumata nende konkreetsetest tellimiskavadest või ettevõtte tüübist ja suurusest.

Kas iPage’i hostingu klienditeeninduse ja tehnilise toe meeskonnad saavad mind aidata olemasoleva veebisaidi või domeeninime oma teenustesse ülekandmisel?

Kuigi iPage hostingu klienditeeninduse ja tehnilise toe meeskonnad saavad kliente aidata kõigi failide täielikul teisaldamisel iseseisvaks migratsiooniks, ei saa nad siiski neid kogu protsessi vältel täielikult abistada, kuna iPage hostingul ei ole praegu ühtegi kättesaadavat ja spetsialiseeritud veebisaiti ja domeeninimede migreerimisteenused. IPage hostingu klienditeeninduse ja tehnilise toe meeskonnad saavad aga migratsiooniprotsessi ajal pakkuda tuge, foorumit ja piisavat teadmistebaasi edasiseks abiks.

Milliseid programme iPage’i hostimine toetab?

iPage hostingu domeenid ja serverid toetavad WordPressi ja Joomlat, ehkki Joomla puhul tuleb failid isiklikult ja käsitsi üle viia (õnneks saab abi kiiresti ja hõlpsalt leida klienditeeninduse ja tehnilise toe meeskondade, foorumite ja saadaolevate veebijuhendite kaudu). iPage’i host ei toeta Magento, kuid kliendid saavad siiski Magento installida, kuna Magento installimise eeldused on olemas nende platvormil. iPage’i host on ka sobiv host e-kaubanduse veebisaitidele, kuna need pakuvad palju e-kaubanduse veebisaitidele iseloomulikke funktsioone, nagu SSL, ostukorvid ja maksete töötlemine turvaliste saitide (nt PayPal) kaudu.

Milliseid maksevõimalusi iPage pakub ja milliseid makseviise nad aktsepteerivad?

iPage’i hostimine aktsepteerib peamisi krediitkaarte, nagu Visa, MasterCard, American Express ja Discover. Samuti aktsepteerivad nad makseid PayPali kaudu.

Kas iPage’i hostimine on turvaline? Kui turvaline on iPage’i hostimine?

Jah, iPage’i hostimist on väga turvaline kasutada. iPage’i hostimine pakub kõigi nende plaanide, toodete ja teenuste jaoks täiustatud turvakomplekti funktsiooni. Ükskõik, mis tüüpi konto või tellimisplaan see on, ei pea kliendid kunagi muretsema oma domeenide ohustamise, veebisaitide häkkimise või muude küberturvalisuse ohtude ja rikkumiste pärast iPage’i hostimise kaudu.

Kas iPage majutab seisakuid võrdselt ja kas neil on tööaja garantii??

iPage’i hostimine pakub küll kliendi rahulolul põhinevaid raha tagastamise garantiisid, kuid nad ei piira seda sõnaselgelt tööajaga.

Kuidas võrrelda iPage’i hostimist teiste veebimajutusteenuste platvormide ja pakkujatega?

Võrreldes nende veebimajutusplatvormi pakkujate konkurentidega – SiteGround, BlueHost, Arvixe, Inmotion hosting, DreamHost ja A2 Hosting -, on iPage hosting võrreldav väga hästi, kuna see on klientide seas üks enim hinnatud ja parimate arvustustega veebisaidi hostimise platvormi pakkujaid.

Kas iPage’i hostimises on võimalik majutada veebimajutust, mis on pildimahukas??

Jah, tänu piiramatu ribalaiuse ja kettaruumi poliitikale on iPage’i hostimise kaudu võimalik majutada väga visuaalset või pilti nõudvat veebisaiti. Vaadake ametlikku saiti

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map