iPoweri ülevaated mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

iPoweri ülevaated mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

iPoweri ülevaated mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

Kui hea on iPoweri hostimine?

iPower Hosting on üks väljakujunenud juhte, mis aitab väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel edu saavutada. Nende põhiplaan sisaldab piiramatut ruumi ja ribalaiust. Saate kohe ajaveebid, foorumid ja galeriid üles panna. Nende malli saidi ülesehitamine on lihtne ja hõlpsasti kokku pandud. Nende proplaan, mis on üks parimatest plaanidest, mida nad pakuvad, on mõistliku hinnaga 5,95 dollarit kuus. IPoweri hostimise kasutamisel peab teil olema aasta pikkune tellimus. Kui teil on suur ettevõte, võiksite vaadata mõnda muud hostimissaidi, et aidata veebisaidi majutamise nõudmisi toetada.


iPoweri arvustused 2.2 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (3 hääled) plussid

  1. Hästi ümardatud sait
  2. Lihtne kasutada
  3. Kaupluste lisamine on lihtne

Miinused

  1. Võib vajada mõne plaani jaoks aastapikkust pühendumist
  2. Võib puududa Windowsi teenused
  3. Pole ideaalne keerukateks ettevõtmisteks

KokkuvõteKui otsite veebimajutusteenust, mis võimaldab teil töötada oma esimesel veebisaidil, on iPower tõenäoliselt teie parim panus. Ehkki see pole ideaalne ettevõtetele, millel on suur jälgimisvõimalus, sobivad lihtsad ja hõlpsasti kasutatavad tööriistad alustajatele. Kuigi aasta pikkune kohustus ei ole väikeettevõtete huvides, võimaldab see teil siiski nende teenustega tuttavaks saada. Tugi1.5Speed3Features2.5Value2Läbipaistvus2

Meie ametlik iPoweri hosting ülevaade

Kuigi iPower on olnud üks laialdasemalt kasutatavaid veebimajutussaidid, pole nende probleemideta probleeme. Nad on tegutsenud alates 2001. aastast ja turustavad oma tooteid väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. See on suurepärane neile, kes soovivad alles alustavas ettevõttes hostimisteenust, kuid kui otsite laiaulatuslikku veebimajutusteenust, võiksite minna muus suunas. Veebisaidi loomise lihtsustatud kujundus muudab igaühe hõlpsaks veebipõhiseks saamise ja veebis olemise laiendamise.

IPoweri majutuse parimad omadused

Ehkki iPoweril on mõningaid ebajärjekindlusega seotud probleeme, on nad üritanud oma teenuseid klientide kaebuste käsitlemiseks uuendada. Neid peetakse tavaliselt keskteeks odavate ja kallite veebiteenuste vahel ning konkurents on tihe. Kui nad üritavad konkurentidega sammu pidada, ei pruugi nende odavate plaanidega sammu pidada.

Nad pakuvad madalaid hindu

Üks suurimaid põhjuseid, miks inimesed iPowerit kasutavad, on see, et nende põhiplaanid ei jäta teid katki. Nende sissejuhatavad hinnad on odavad ja hõlpsalt on võimalik teada saada, kus on pikendamise hinnad. Mõne plaani eest saate maksta kuust kuusse ja kui soovite pühenduda iPowerile, saate rohkem raha säästa. Nende stardikava on põhiline ja selle sissemakse suurus on 5,95 dollarit kuus koos üheaastase kohustusega. Saate 5 GB kettaruumi, 250 GB igakuist andmeedastust ja domeeni. Põhiplaaniga on kaasas e-posti konto.

Kui vaatate Pro-paketti, algab see 7,95 dollarist kuus ja pakub piiramatut kettaruumi, piiramatut igakuist andmeedastust, piiramatuid domeene ja 2500 e-posti kontot. Pro Plus algab hinnaga 11,99 dollarit ja sisaldab kõike, mis on profi kavas, ning sisaldab kolme tasuta URL-i ja piiramatut e-posti kontot. Uuendamisel muutuvad plaanid kallimaks, eriti kui hakkate kasutama Windowsi. Windows Pro pakett algab 83,40 dollarist aastas ja saate tasuta URL-i, 25 domeeni, 1000 e-posti kontot, piiramatut salvestusruumi ja muid funktsioone.

VPS paketid

iPoweril on saadaval ka Linuxi-põhised VPS-paketid. Nende VPS Basic pakett algab 24,99 dollarist kuus, sisaldades URL-i, 1 GB muutmälu, 40 GB salvestusruumi, 1 TB igakuist andmeedastust ja piiramatu e-posti aadress. Kui otsite kõrgemat paketti, on nende ülatasandiline jagatud hostimise plaan 79,99 dollarit kuus. Saate 8 GB muutmälu, 120 GB salvestusruumi, 4 TB igakuist andmeedastust ja muid piiramatuid võimalusi. Ehkki see on üks kallimaid pakette, võib see pikas perspektiivis kõik tasa teha.

Lihtne WordPressi installida

WordPress on veebisaidi üks olulisemaid elemente ja iPower muudab WordPressi oma veebisaidile installimise lihtsaks. Võite WordPressi installida standardsesse Linuxi-põhisesse serverisse või registreeruda hallatava WordPressi hostimissaidi kaudu. Iga paketi hinnad on erinevad ja WP Stardipakett on 3,75 dollarit kuus ning sisaldab tasuta URL-i, kohandatud juhtpaneeli, eelinstalleeritud teemasid ja pistikprogrammi. Sait varundab andmeid iga päev ning stardiplaani jaoks on olemas igakuised andmeedastused, salvestus- ja e-posti kontod.

Kui otsite teistsugust plaani, algab WP Essentialsi pakett 6,95 dollarist kuus ja pakub kiiret sõitu. Tipptasemel turvapakett ja spetsialiseeritud klienditugi muudavad selle üheks paremaks võimaluseks. Kuna iPower on loodud spetsiaalselt WordPressi installimiseks, võtab selle installimine palju tööd. Selles on kõik, mida vajate oma veebisaidi käivitamiseks ning oma lehtede ja postituste loomiseks. See on suurepärane valik neile, kellel pole kogemusi WordPressi või veebisaidi kokkupanekuga.

IPoweri hostimise varjuküljed

Kuigi iPoweriga paistab silma mõni probleem, mis pole küll täiuslik, kuid on hooldatav. Võimalik, et te ei soovi sellele hostimissaidile keskendumiseks liiga palju aega kulutada, kuid parem on omada ettekujutust mõnedest valdkondadest, millest nad võivad lühidalt välja tulla.

Veebisaidi seadistamine

IPoweri üks suurimaid puudusi on selle seadistamine. Hinna sees on 10-dollarine tasu, mis võib teid valvata, kui te ei pööra tähelepanu. Kui soovite lisaturvalisust, saate lisada domeeni privaatsust lisatasu eest 9,99 dollarit aastas, mis lisab kogukuludele. See eemaldab teie veebisaidilt teie kontaktteabe. Kui olete selle läbi teinud, sisenete kinnituslehele, kus kaks lisandmoodulit on juba välja lülitatud. Kui te ei soovi neid (automaatset igapäevast varundamise ja turbe tööriista), küsitakse teilt, kas soovite SSL-sertifikaati, domeeni privaatsust ja muid võimalusi.

Selles kõnnakus liikudes võib see muutuda häirivaks ja valulikuks. Kui soovite saada SSL-sertifikaati, on see aastas 49,99 dollarit, mis on odavam kui muud paketid. Seadistamisprotsessi on keeruline läbi saada, eriti kui te ei tea, mida ostu sooritamisel teha või mida otsida. See on keeruline süsteem, millel on peaaegu liiga palju võimalusi, kuid need pakuvad palju WordPressi projekte. Kui olete kogu makseteabe üle saanud, on see sealt lihtsam. See nõuab kannatlikkust ja palju lugemist.

Kasutajatugi

Kui peate helistama klienditeenindusele, võite oodata mõni minut. Ehkki keegi vastab mõne minuti jooksul, pole ooteaeg möödas. Seega võiksite veeta kuni pool tundi kellegi ootamisel, kuid te ei tea kunagi. Esindajad võivad olla oma toodetega kursis, kuid ei pruugi teada mõnda vastust. Kuigi iga klienditeenindaja ei tea kõike, saavad nad vähemalt teid suunata õige inimese juurde ja teid otse ühendada. See ei ole kõige halvem klienditeenindus ja võib olla ka vali.

Linuxi eelarvamused

iPower pakub ainult Linuxi toitega servereid, mis teeb Windowsi majutamise keeruliseks. Ehkki saate valida Windowsi hostimise kasutamise, peaksite olema valmis rohkem raha kulutama. Kui see pole probleem, pole teil oma veebisaidi seadistamisel liiga palju muret. Kui soovite aga Windowsi kasutada, oleks parem kasutada mõnda muud hostimissaidi, mis ei maksaks teile veebisaidi loomiseks kätt ja jalga..

Alumine rida

Kui alles hakkate veebisaiti kokku panema, pole iPower kõige halvem valik. See töötab WordPressiga hästi, muutes ajaveebide ja sisu postitamise lihtsaks. Kui soovite aga veebimajutusaiti, võiksite minna teistsugusesse suunda. Kõige suurem probleem näib tulevat inimestelt, kes teavad, mida veebimajutaja peaks suutma, ja iPoweril ei paista olevat funktsioone, mis neid kogenud kasutajaid toetaksid. Nende klienditeeninduse kohta on kaebusi esitatud, kuid see ei tohiks teid takistada nende kasutamisest.

Kui olete suurem ettevõte, võiksite keskenduda mõnele muule veebimajutusteenusele, mis pakub teile kõike, mida vajate. Ehkki iPower on võimeline, pole neil suurte veebisaitide haldamiseks mõjuvõimu. Nad teevad seda, kuid kui te ei tunne, et võiksite end registreerumisel pühenduda aastapikkusele kohustusele, võiksite otsida mujalt. Kui soovite, et mis tahes WordPressi toodetega tegeleks hostimisteenus, on iPower suurepärane valik, kuna need pakuvad kõike, mida vajate WordPressist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector