JaguarPC arvustused mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

Mis on JaguarPC hostimine??

JaguarPC on eraomandis olev Colorado-põhine hostimisettevõte, mis asutati 1998. aastal. Nad pakuvad erinevaid jagatud, pilve- ja VPS-i hostimiskavasid mitmesugusteks ärivajadusteks. JaguarPC-l on serverid Colorado Springsis, Atlantas, Chicagos, Dallases, New Yorgis ja Suurbritannias. 2000. aastate keskpaiga lõpust kuni lõpuni omandas JaguarPC hulga väiksemaid hostimisettevõtteid, näiteks Hostingzoom, Wowvps ja Devpond..


Kui hea on JaguarPC hostimine?

JaguarPC on nende loomisest alates aastast aastasse näidanud järjepidevat ja muljetavaldavat kasvu. Tehes sageli investeeringuid oma võrku ja riistvarasse, on nad jõudnud oma 100% tööajagarantii lähedale. Kuid kuigi nende jagatud hostimisplaanid on enamasti konkurentsivõimelise hinnaga, võivad mõned kasutajad leida, et teised ettevõtted pakuvad dollari väärtuse jaoks rohkem funktsioone.

Vaadake JaguarPC ametliku saidi ülevaateid 3.1 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (1 hääletus) plussid

 1. Tugi Windowsi ja Linuxi hostimisele
 2. 100% tööaja garantii
 3. Ulatuslikud tugiressursid
 4. Kaasavad paketid

Miinused

 1. Range tühistamise poliitika
 2. Pole kõige konkurentsivõimelisem väärtus

Tugi3Speed3.5Features3Value3Läbipaistvus3

Meie ametlik JaguarPC hostingu ülevaade

Kui teile on väiksema eraettevõtte juures hostimine oluline, siis kuulub JaguarPC turu parimate hulka. Ligi kaks aastakümmet kestnud hostimiskogemusega pole nad algajad. Ja lisaks sisaldab nende teenustaseme leping 10-kordset hüvitist iga seisaku tunni eest, mida teie sait kogeb. Kui soovite võrrelda selliseid funktsioone nagu kettaruum, e-posti salvestusruum ja domeenid dollari eest, jääb JaguarPC teistest hostidest ilma.

JaguarPC hostimise parimad omadused

JaguarPC istub paljudes osakondades otse kellakõvera kohal, kuid neil on mitu mainimist väärivat perksit, aga ka kohti, kus nad tõeliselt säravad.

Windowsi ja Linuxi tugi

Kui te pole ühele operatsioonisüsteemile raevukalt lojaalne, on sellel tõenäoliselt teile vähe vahet. Kuid tõsiasi, et JaguarPC pakub mõlemat varianti, näitab asjatundlikkust ja investeeringuid varustusse.

100-protsendiline tööaja garantii

JaguarPC pakub kogu veebimajutustööstuses kõige paremat kasutusaega. Iga teie veebisaidi seisaku tunni eest hüvitab JaguarPC teile selle tunni maksumuse kümnekordselt. Ja nii riskantsete riskipositsioonidega panuste korral teeb JaguarPC suure töö tagamaks, et nad ei pea sageli neid toetusi maksma. JaguarPC on viimaste aastate keskmiseks kasutuseks olnud 99,98%, paigutades need tööstuse kõige usaldusväärsemate veebimajutusettevõtete hulka, näiteks Dreamhost, A2 Hosting ja SiteGround.

Kuus andmekeskust, viis USA-s.

JaguarPC-l on mitu andmekeskust: viis Ameerika Ühendriikides ja üks Ühendkuningriigis. See annab ettevõtetele võimaluse majutada oma veebisait oma piirkonna serverisse – see on potentsiaalselt kasulik ettevõtetele, kes teenindavad peamiselt kohalikke kliente. Samuti näitab see, et JaguarPC võrgu infrastruktuur on ulatuslik – selline, mis tavaliselt sobib ka lehe laadimiskiirusega.

Live Chat + telefonitugi + ulatuslikud kasutajaabifoorumid

JaguarPC on pühendanud märkimisväärsed ressursid oma klienditoe väljaarendamiseks. Kliendil pole mitte ainult ööpäevaringset juurdepääsu reaalajas vestlusele, telefonitoele ja e-posti piletimüümisele, vaid saadaval on ka aktiivseid kasutajafoorumeid ja eneseabiõppeid. See tähendab, et kõige tavalisemad probleemid, millega nende kliendid kokku puutuvad, on selgelt indekseeritud ja otsitavad, mis säästab teid isegi klienditeeninduse pakkumisest vaeva nägemisest. Lisaks on enamik nende kliente teatanud, et nad on rahul pakutavate tugiteenuste taseme ja probleemide lahendamise kiirusega.

Suurepärased vabakutselised ja vähesed müüjad

Isegi põhilised JaguarPC plaanid hõlmavad tasuta igapäevaseid varukoopiaid, SSL-i kasutamist, ülekandeid, saidi koostajat, rämpsposti filtrit, paroolikaitset ja DNS-i haldamist. See on üsna ulatuslik nimekiri ja see teeb puhta ja imelise kontrollimenetluse, mis ei lase teid ülimalt populaarseks.

JaguarPC hostimise varjuküljed

Numberswise, mitte teie Bucki suurim pauk

Kuigi JaguarPC pakub suurepärast teenust ja veenvat tööaja garantiid, pole nende pakett eriti konkurentsivõimeline, kui peaksite jagama nende teenuseid dollarite kaupa, funktsioonide kaupa. Vastuvõtvad hiiglased nagu HostGator ja GoDaddy pakuvad samu spetsifikatsioone ning lisaks veel palju tasuta osi. Võrreldes teiste väiksemate mängijatega, paistavad silma sellised väljapaistvad saidid nagu SiteGround ja A2 Hosting, mis klienditeeninduses või kiirosakondades silma paistavad. Kui muretsete tõesti oma raha kulutamise pärast konkreetsete funktsioonide komplektide osas, võib JaguarPC napilt puududa.

Range tühistamise poliitika

Ehkki see on mõistetav, ei paku JaguarPC kõige mõistvamat tühistamispoliitikat. Pärast tavalise 30-päevase raha tagastamise garantii kehtivusaja lõppu mõistke, et te ei saa tühistamiseks palju raha tagasi. Nad ei tagasta teile täiendavate teenustasude, näiteks domeeninime registreerimise eest, ega tagasta teile ainult majutustasude eest. Enne tühistamiskuupäeva nad ei tagasta midagi – see tähendab, et nad ei maksa teie tagasimakseid ajaliselt edasi. Tühistamisvorm leiate administraatori konto cPanelis ja juhtpaneelil.

Alumine joon

JaguarPC pakub tõenäoliselt parimat teenindustaseme lepingut majutustööstuses. Lisaks on need usaldusväärsed, sõbralikud, mõõduka hinnaga ja pakuvad selget viisi oma hostimisplaani suurendamiseks. Need kõik on suurepärased põhjused teie saidi JaguarPC hostimiseks. JaguarPC jääb aga mõnevõrra varju, kui seda hinnatakse kõrvuti mõne teise suure mängijaga. Uptimite tagasimaksete osas on raske nii jaburateks saada, nagu välkkiire kiiruse või uskumatu klienditeeninduse puhul. Ja kui asi puudutab nende teenuste dollariväärtust, siis võidavad iga kord võõrustajad. JaguarPC on aga kindel ja usaldusväärne host, mida me hea meelega soovitaksime – kui nende paketid pakuvad kõike, mida vajate, hinnaga, mida maksate meelsasti, siis on meil tunne, et olete nende teenustega rahul.

Kuva rohkem funktsioone

JaguarPC küsimused ja vastused

1. Millal ettevõte alustas??

Greg Landis soovis luua ettevõtte, mis pakuks Interneti-teenuse pakkujat ja veebimajutusteenuseid, mis eristusid teistest ühel põhjusel: erakordne teenindus ja tugi. 1998. aastal sündis Jaguar PC, mis kasvas kiiresti ühe inimese operatsioonist juhtivaks pakkujaks, pakkudes enam kui 300 000 domeeni. Nad kolisid ettevõtte Houstonist Colorado Springsi 2010. aastal, kus ettevõtte peakorter asub nüüd.

2. Mis saab andmekeskustest??

JaguarPC pakub nelja erinevat andmekeskust, mis kõik pakuvad kõrgeimat kvaliteeti ja tehnoloogiat. Kolm USA-s asuvat andmekeskust Atlantas, Denveris ja Houstonis pakuvad ettevõtte puure, Row1-2 JPC, korralikku kaabeldust ning täiendavaid personaalarvutite ja lülitusi vanast puurist. Rajatised on turvatud ööpäevaringse videoseire ja relvastatud turvalisusega ning sinna saab siseneda ainult sellise julgeolekukontrolli abil, mis sisaldab läheduskaarte ja biomeetrilisi käsiskannereid Atlanta ning biomeetrilisi käsijuurdepääsu Houstonis. Rajatised on hästi hooldatud koos täiustatud jahutus- ja energiaallikatega ning juurdepääs enam kui 100 kandjale.

 Suurbritannia andmekeskuses pakub JaguarPC funktsionaalset ja usaldusväärset ühiskasutuskeskust, kus on ruumi nii üksikutele serveritele kui ka täiskappidele. Kolmanda astme andmekeskus tagab 99,982-protsendise tööaja, 24/7 aktiivse turvalisuse ja kohapealse alajaama.

3. Kuidas on Jaguari personaalarvuti klienditeenindus?

JaguarPC pakub oma klientidele ettevõtte saavutamiseks mitmeid erinevaid võimalusi, alates aktiivsetest sotsiaalmeedia kontodest Facebookis ja Twitteris, kus nad suhtlevad klientidega ja jagavad teavet klientide võimalike olukordade kohta. Neil on ajaveeb, mis pakub näpunäiteid, mida peate teadma veebimajutusettevõtte valimisel, koos üksikasjadega ettevõtte ja mõne selle programmi ja teenuse kohta. Ühiskondlikul foorumil saavad kliendid teistega arutada ja otsida teavet oma olukorra kohta ning võrgus oleku otselehel räägitakse kõigist seisakuid puudutavatest probleemidest. Teadmistebaas sisaldab artikleid paljude levinumate probleemide kohta, millega kliendid kokku puutuvad.

Tehniline tugi on saadaval ööpäevaringselt, telefonitoega nii USA-s kui Kanadas, aga ka rahvusvahelistele klientidele, samuti elava vestluse ja piletisüsteemiga..

Ehkki nad tunnevad uhkust suurepärase toe üle, on paljud kliendid siiski leidnud, et nad ei saa JaguarPC-st loodetud reageerimisaega päris hästi. Mõni klient märkis, et vastuse saamiseks kulus piletite ostmiseks 15–25 tundi. . Kui teie ettevõte loodab, et teie veebisait töötab ja töötab, võib selline seisaku kogemine kahjustada teie lõpptulemust.

Mõned kliendid on teatanud silmapaistvast klienditeenindusest, luues oma saidi mõne minuti jooksul uuesti üles ja käima, teised on märkinud, et nende saidid olid tundide kaupa maas ja ilma vastuseta.

4. Milliseid jagatud kavasid pakub Jaguar PC??

JaguarPC pakub mitmesuguseid hostimisplaane. CPaneli jagatud hostimine sisaldab ühe klõpsuga installimist paljude rakenduste jaoks, nagu WordPress, Joomla, Drupal, Ruby on Rails, Python PHP5 ja Coppermine. Neil on kolm erinevat jagatud plaani, millel kõigil on hallatav teenus.

 • Privaatserver (3,97 dollarit kuus 36-kuulise lepingu korral): 35 GB SSD-ruumi, 100 GB ribalaiust, 25 MySQL-i andmebaasi kokku, e-posti ja FTP-kontod kokku.
 • Veebimajutus (6,97 dollarit kuus 36-kuulise lepingu korral): 75 GB SSD kettaruumi, 1000 GB ribalaiust ja andmeedastust ning kokku 100 MySQL andmebaasi, e-posti ja FTP-kontot. See plaan sisaldab 100 pargitud domeeni, igapäevaseid varukoopiaid, turvalist SSL-juurdepääsu, RV Sitebuilder ja Softaculous. Samuti saate CloudFlare, SSL-sertifikaadi, LiteSpeed ​​ja Spam Expert. Selle kontoga on seadistamine tasuta.
 • Ettevõtte hostimine (24,94 dollarit kuus 36-kuulise lepingu jaoks): 125 GB SSD salvestusruumi, 5000 GB ribalaiust ja piiramatu arvu MySQL andmebaase, e-posti ja FTP kontosid ning pargitud domeene. Serverid on pooleldi pühendatud ja hõlmavad LiteSpeedit koos kõigi veebimajutusplaani eelistega. Saate spetsiaalse IP-aadressi, eelise RapidSSL-i, tasuta seadistuse ja ühe koos domeeninime registreerimisega.
5. Kas JaguarPC toetab spetsiaalset serverit?

Pühendatud JaguarPC-serverid pakuvad 99×999-protsendilist tööaega 10-kordse teenustaseme kokkuleppega. Nad pakuvad nelja erinevat plaani, millest kõik koos juurjuurdepääsuga, 10 Mbit / s mõõtmata ribalaius, kaugkäivitus ja piiramatu väljaminev liiklus. Veebisaidi ja rakenduste arendamiseks on olemas platvorm ning teil on võimalus kohandatud tuumaid rakendada.

 • Intel Xeon E3-1230v2 (algab 127 dollarist kuus): 4x südamikud 8 GB DDR3 RAM, 2 × 500 GB kõvaketas.
 • Intel Xeon E3-1230v5 (hind algab 167 dollarist kuus): 8 MB vahemälu 4x südamikuga, 16 GB ECC RAM, 2x 1 TB kõvaketas.
 • Intel Xeon E5-2620v3 (hind algab 227 dollarist kuus): 15 MB vahemälu 6x südamikuga, 32 GB ECC RAM-i, 1x 512 GB SSD ja 1x 1 TB SATA kõvakettaga.
 • 2x Intel E5-2620v3 (hind algab 267 dollarist kuus): 15 MB vahemälu 6x südamikuga, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD ja 1x 1 TB Sata kõvaketas.
6. Kas JaguarPC pakub edasimüüjate hostimist?

JaguarPC edasimüüjad hindavad paljusid lahendusi, mida ettevõte oma kliendile pakub.

USA-s ja Ühendkuningriigis on edasimüüjate jaoks neli erinevat plaani. Mõlemad plaanid pakuvad mitmesuguseid piiramatuid funktsioone, näiteks ribalaiust, edasimüügikonto, e-posti aadresse, andmebaase ja FTP-kontosid. Kõigil edasimüüjatel on ka järgmised eelised:

 • Ülemüük on lubatud
 • Kohandatud nimeserverid
 • CloudLinux ja Litespeed
 • Kiire SSL tasuta
 • Domeen kogu eluks
 • Üleminek kuni 25 kontole
 • Põhi-, domeeni- ja SSL-edasimüüjakontod
 • RVSiteBuilder
 • R1Soft igapäevased varukoopiad

Suurim erinevus kontotasemete vahel on see, et kõrgeima taseme edasimüüjakontod nii USA-s kui ka Ühendkuningriigis saavad näiteks VPS-i ja pühendatud serverite edasimüümisel 20-protsendise allahindluse.

USA-s on RZ1 kolm aastat ette makstes 11,21 dollarit kuus; RZ2 maksab kolmeaastase ettemaksega plaani eest 14,96 dollarit kuus; RZ3 on kolmeaastase ettemaksuga paketi korral 22,46 dollarit kuus ja kolme aasta ettemaksuga maksab RZ4 kuus 29,96 dollarit kuus.

7. Kas JaguarPC pakub VPS-i hostimist?

JaguarPC VPS-i hostimine sisaldab Windowsi, CentOS, Debiani, Suse ja Fedora maagi tuge neljal erineval täielikult hallataval plaanil.

 • 1 (27 dollarit kuus 12-kuulise ettemaksuga paketi korral): 30 GB kettaruumi, 1,5 GB RAM, 2 südamikku, 10 TB ribalaiust, ilma seadistustasuta.
 • 2 (47 dollarit kuus 12-kuulise ettemaksuga pakett): 60 GB kettaruumi, 3 GB muutmälu, 2 südamikku, 15 TB, ilma seadistustasuta.
 • 3 (67 dollarit kuus 12-kuulise ettemaksuga pakett): 90 GB kettaruumi, 4 GB muutmälu, 3 südamikku, 20 TB ribalaiust ja seadistustasu.
 • 4 (97 dollarit kuus 12-kuulise ettemaksuga pakett): 120 GB kettaruumi, 6 GB RAM, 4 südamikku, 25 TB ribalaiust ja seadistustasu.

Need plaanid hõlmavad piiramatuid domeene, e-posti, MySQL andmebaase ja FTP kontosid ning sissetulevat ribalaiust. Lisaks saavad kliendid CloudFlare, kaks kohandatud IP-d, juur- ja administraatori juurdepääsu kaugtöölauale, igapäevaseid varukoopiaid ja juhtpaneeli – mis on valitud cPaneli, WHMi või Pleski hulgast.

8. Mind huvitab pilvemajandus – kas ma leian seda JaguarPC-st?

JaguarPC pakub üheksa erinevat pilve hostimiskava, väikseimaga alates 32 dollarist kuus ja pakkudes 2 südamikku, 20 GB kettaruumi, 1 GB mälu, 5 TH ribalaiust, 1 VE ja 2 IP-aadressi. . Pilv 9 seevastu pakub 12 tuuma, 370 GB kettaruumi, 16 GB mälu, 30 TB ribalaiust, 8 VE ja 8 IP-aadressi.

9. Kuidas on nende tööaeg??

Enamikus kogu tööstuse hostimisettevõtetes on 99,9-protsendiline tööaeg tagatud, mis tähendab, et ühe kuu jooksul on teie sait pisut vähem kui 45 minutit maas. Seetõttu on üsna vähe ettevõtteid, kes tööaja tagamise korral jäävad selle protsendi juurde; nii palju, kui meile meeldiks teada, et meie veebisaidid ei lähe kunagi kunagi alla, see pole tehnoloogiaga alati reaalsus. JaguarPC pakub aga mitmeid erinevaid garantiisid, märkides oma veebisaidi mõnes kohas 99,999-protsendilist garantiid, samas kui teenusetingimustes on tagatud 100-protsendiline võrgu tööaeg, mis tähendab, et kõik ruuterid, lülitid ja kaabeldus töötab ööpäevaringselt, välja arvatud juhul, kui on plaanitud hooldus. Nende teenustaseme lepingus märgitakse, et 100-protsendiline tööaeg ei hõlma teie serveris olevat tarkvara, riistvara rikkeid, teenuseid ega deemoneid.

Kui võrk ei tööta, krediteeritakse klientidele 1000 protsenti seisakudest. See tähendab, et kui võrk on tund aega maas, saate krediiti kümme tundi seisakuid. Teie täpse krediidi saamiseks jagatakse teie kuumakse kuu päevade arvuga ja 24 tunniga päevas. Krediidi saamiseks peate seitsme päeva jooksul esitama pileti, sealhulgas päringus märgitud algse väljaande pileti number.

10. Kas JaguarPC pakub raha tagasi garantii??

Kui olete JaguarPC-ga jagatud hostimise klient, saate 45-päevase raha tagasi garantii. See ei ole kõige pikem tööstuses, kuid kindlasti ületab see paljude teiste ettevõtete pakutavat 30-päevast garantiid. Nagu tavaliselt, hõlmab garantii siiski ainult majutustasusid, mitte seadistamise, litsentside, domeeni registreerimise ja muude lisandmoodulite kulusid. Samuti ei ole te kõlblik ühiskasutuseks ega spetsiaalsete serverite jaoks.

11. Kas nad saavad aidata minu veebisaidi teisaldamisel?

Paljud kliendid tunnevad rõõmu teenusest, mida nad saidid oma saitide teisaldamisel ühelt hostilt JaguarPC-le, märkides, et ettevõte muutis nende ülemineku sujuvaks ka siis, kui saite ei kontrollitud cPaneli abil. See on suurepärane uudis, sest paljud hostimisettevõtted aitavad teid ainult siis, kui kolite ühe cPaneli saidi teise. Üleviimine ei ole kõigis plaanides tasuta, kuid see sisaldub VPS-i ja pilve hostimisplaanides, aga ka mõnes jagatud ja pühendatud serveri kavas.

12. Kas JaguarPC-l on hea lehe laadimise kiirus??

JaguarPC, nagu paljud teised hostiettevõtted, ei esita mingeid väiteid kiirete kiiruste kohta, kuid SSD-serverid ja CloudFlare’i integreerimine, aga ka paljud muud komponendid aitavad teie lehe laadimist kiirendada, ning erinevalt teistest ettevõtetest on JaguarPC nende kindla kiiruse hoidmisel väga usaldusväärne ja järjekindel. Kuna nii paljud veebikülastajad ootavad veebisaitide kohest laadimist, tagades veebis edukuse, et laadimine oleks kiire.

13. Mis seab JaguarPC peale võistluse?

JaguarPC-l on suur hulk hallatavaid plaane ja see ei nõua kätt ja jalga, erinevalt teistest hallatud plaane pakkuvatest ettevõtetest. Need pakuvad selget teed teie plaani täiendamiseks, kui teie veebisait kasvab, ja pakuvad igal tasemel püsivalt usaldusväärset tuge. Kavades on lai valik erinevaid funktsioone ning isegi peaaegu 20 aasta pärast juhib ja haldab ettevõtet endiselt sama inimene, kes selle asutas – selline pikaealisus ja kirg on tänapäeval haruldane.

14. Millised on JaguarPC-ga hostimise miinused??

Täiuslikke hostiettevõtteid on vähe – negatiivsed arvustused võivad paljudes erinevates tööstusharudes sageli positiivseid ülevaateid üles kaaluda. JaguarPC negatiivsed ülevaated keerlevad sageli nende klienditoe reageerimisaja ümber.

Neil pole oma uptimeside reklaamimisel palju järjepidevust, loetledes erinevad protsendid ka mitmes kohas oma veebisaidil.

Millised on Jaguari arvutiga hostimise plussid??

JaguarPC-ga hostimine avab uksed ettevõttele, kes tagab ennekuulmatu tööaja protsendi ja varustab seda äärmiselt helde garantiiga. Ettevõte seab prioriteediks klientide rahulolu, pakkudes ka 45-päevast raha tagasi garantii.

Nad pakuvad viivitamatut seadistamist, veebisaitide migreerimise abi ja klienditugi kõikidel tasanditel, et veenduda, et teie sait tõuseb kiiresti üles ja püsib pidevalt püsti.

Lähemalt JaguarPC.com lehel

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map