JustHost Arvustused mai 2020: hinnad, plaanid, tööaeg ja statistika

Contents

Mis on JustHost?

JustHost on veebimajutusteenuste pakkuja, kes pakub Linuxi-põhiseid jagatud hostimise teenuseid. JustHost asutati 2002. aastal Californias Glendale’is ja selle omandas Endurance International Group 2012. aastal.


Kui hea on JustHosti hostimine?

JustHost pakub suhteliselt standardset virtuaalserveripaketti üsna konkurentsivõimelise hinnaga. Neid ei eristata paljudest teistest EIG-i omandatud ettevõtetest, pigem demonstreerivad nad paljud selle omandamise märguandemärke. Ehkki teid võivad ahvatleda atraktiivsed sissejuhatavad hinnakujundus- ja registreerumisfunktsioonid, on tegelikult osutatav teenus parimal juhul keskpärane. Kiiruse, tööaja ja klienditeeninduse poolest jääb JustHost konkurentidest märkimisväärselt maha. Vaadake ametlikku saiti

Lihtsalt hostimajutus: pilti väärt?

Just Host – võib-olla on teil mõni sõber, kes neid kasutab, ja arvasite, et nad on proovimist väärt.

Või olete nendega koos võõrustanud alates nende asutamisest 2002. aastal ja mõtlete, kas nad ikka on midagi head.

Kui vaatate veebis ringi, pole Just Host’i arvustused liiga meeldivad.

Esitame teile oma arvamuse ja laseme teil otsustada.

Just Host’i jagatud veebimajutuspaketid näivad teie ettevõttele tugevat näidet: konkurentsivõimelise hinnaga, selge ja taskukohane viis ulatuse suurendamiseks, palju salvestusruumi ja mitu muud pakutavat maiustust.

Pakutavate teenuste kvaliteet on siiski puudulik. Aeglase lehe laadimiskiirusega, alla keskmise tööajaga ja pettumust valmistavate klienditeeninduspraktikatega soovitame edastada Just Host. Ligikaudu sama hinnaga saate SiteGroundi või Bluehost (teine ​​EIG-i kaubamärk) saada sarnaseid pakette parema teenindusega.

Just Host Hostimise parimad omadused

Veendumaks, et Just Host pakub mõnda atraktiivset funktsiooni, mis muudab need teie kaalumist väärt. Siin on mõned põhjused, miks nad võisid teie tähelepanu tõmmata.

1) Konkureerivad paketid kosmose osas

Kõige põhilisema plaaniga pakub Just Host 100 MB salvestusruumi, 100 e-posti aadressi, varukoopiaid ja tasuta domeeninime ning piiramatut igakuist andmeedastust. See on üsna konkurentsivõimeline pakett baashinnaga 3,50 dollarit kuus. Just hostimise abil on olemas ka selge tee, kuna piiramatu arvu domeenide eest saab majutada vaid 1,50 dollarit kuus. Pakutava ruumi hinnapunkti põhjal on lihtne mõista, kuidas keegi Just Hostist huvitatud võib olla.

2) Kiire registreerumine

Kohene tehingute katkemine paljudele klientidele, eriti rahvusvahelistele, on liiga pikk registreerumisprotsess. Mõned võõrustajad nõuavad, et teie isikut tuvastatakse, ja paljud nõuavad, et kinnituse lõpuleviimiseks helistage neile tööajal. Kõigile, kes elavad väljaspool osariike või isegi lihtsalt teises ajavööndis, on kõnekeskuse tundides navigeerimine veel üks vaeva, millest me kõik arvame, et tööstus oleks praeguseks pidanud välja kasvama. Just Host’i krediidi saamiseks pakuvad nad teie serverit koheselt. Nende registreerimisprotsess on lihtne ja teie sait on kohe pärast registreerumist valmis elama.

3) tasuta domeeninimi

Meile meeldib tasuta domeeninimi täpselt nagu kõigile. Ja kui te ainult aasta aega nendega võõrustate, säästate see 10 dollarit.

Kuid see ei ole asi, mis pitsitab tehingut, vaid lihtsalt midagi toredat, mis omada

4) 30-päevane raha tagasi garantii

Meile meeldib see ja see on märk suurest võõrustajast. Kui nad on nõus teile 30 päeva jooksul kogu raha tagastama, on nad teie aega väärt. Nad on nõus kulutama aega ja raha, et teid õnnelikuks teha, nii et see on kindel pluss, mida räige peremees ei teeks

5) Toetab suur ettevõte

See on nii profi- kui ka con. EIG ostis need tagasi 2012. aastal, mis on turvalisuse huvides hea. Teate, et nad ei lase kõigel maapinnal sulada ja müüvad teie krediitkaardi häkkeritele. Halvimal juhul panevad nad sind Bluehostisse kolima. Negatiivne külg on see, et nad on suur korporatsioon. Võite saada aeglase ooteaja, alamtoe ja suurettevõtte üldised igavad omadused.

6) Rakenduste integreerimine ja tasuta süsteemid

Kui on midagi öelda ettevõtte omanduses oleva veebimajutaja valimise kasuks, siis on kindlasti vaja mingeid eeliseid teiste ettevõtete, näiteks Google’i integreerimise lihtsuse näol. Just Host töötab sujuvalt kõigi tavaliste Google’i lisandmoodulite ja 100 muu avatud lähtekoodiga platvormiga. Just Host viskab sisse ka Google’i ja Bingi reklaamikrediiti, mis on kena boonus uuele veebisaidile, mis soovib katsetada AdWordsi ja SEOga.

 

Just host hostimise varjuküljed

Kuigi kindlasti on mõned asjad, kus Just Host teeb toredat tööd, on meie seisukoht, et paljudes kohtades, kus neid vajaka jääb, on palju kohti. Kui kiirus, tööaeg ja klienditeenindus on teie jaoks olulised ning need on enamiku inimeste jaoks, peaksite andma Just Hostile raske läbipääsu. Siin on rohkem nende puuduste ja ka mõne muu teema kohta, mida nende teenustega võtame:

1) Uptime tööstuse keskmisest madalam

Just Host’i tööaja keskmine näitaja aastatel 2015-2016 oli 99,89%. Võõrale võib see tunduda üsna hea keskmine. Kuid kui teete matemaatikat, tähendab see peaaegu 100 tundi seisakuid aastas. Lisaks on see märkimisväärne viis tööstuse keskmisest 99,96% -lisest tootlusest madalamaks. Kui teie veebisait on rahastanud, maksab iga seisaku tund teile raha – see on asi, mida tuleks hoolikalt kaaluda enne, kui valite oma veebimajutusteenuse pakkujaks Just Host.

2) Kiirusel alla tööstuse keskmise

Lehe laadimisajad on uskumatult olulised nii teie otsingumootori paremusjärjestuse kui ka teie üldise kasutajakogemuse jaoks. Kasutajad mitte ainult ei soovi teie saidilt põrkuda, kui selle laadimine võtab liiga kaua aega, vaid ka Google lükkab teie saidi otsingutulemustes veelgi allapoole, kui nende arvates on teie sait liiga aeglane. Seetõttu pole just väike hävitaja see, et Just Host’i keskmised lehe laadimisajad jäävad tööstuse keskmisest 30–40% aeglasemaks. Umbes 950ms lehe laadimiskiirusega jäävad nad teistest sama hinnaga hindadega hostidest märkimisväärselt maha. A2-hostimine, mis on seni kiireim host, mida oleme üle vaadanud, laadib lehti 210ms-is. Teine sarnase maksumusega EIG-i omanduses olev ettevõte A Small Orange laadib lehti umbes 520 ms.

3) Aeglane klienditugi Upsells to Boot abil

Just Host’i klienditeeninduse klientide arvustuste kiire tutvumine räägib palju. Nagu sageli EIG-ettevõtete puhul, hakkavad klienditeenindusega seotud kaebused ilmnema kohe pärast omandamist. Just Host pole selles osas erand. Klienditeenindusega ühenduse loomiseks võib oodata 10-20 minutit, kas telefoni või kiirsuhtluse kaudu. Kui olete seda teinud, ei saa nende esindajad enam paista, et kohtume teiega seal, kus viibite; antakse teile sageli linke nende KKK-lehtedele või soovitusi põhiliste tõrkeotsingute kohta, mida olete juba proovinud. Lisaks võite igal sammul kohata müüki. Ehkki müük pole halvim asi, mida ettevõte oma klientidele teha saab, on see tava kohutavalt masendav, kui proovite lihtsalt probleemi lahendada.

4) Serveri varundamine pole tagatud

Just Host loetleb iganädalased serverite varukoopiad ühe pakutavate teenustena, mida teevad paljud konkurendid, kui mitte sagedamini. Lugege siiski peentrükki ja näete, et need varukoopiad pole tagatud. Pole kohutavalt rahustav, eks? Ilmselt ei usalda Just Host täielikult teie andmete turvalisust, nii et kui peaksite valima teenusepakkujaks, veenduge, et teete varundamist käsitsi.

5) VPS puudub

Paljud hostimisteenuse pakkujad pakuvad jagatud hostimiskavast täienduseks VPS-i võimalust. Lühidalt virtuaalse privaatserveri jaoks tähendab see, et rentite serverist spetsiaalset ruumi. Lihtsalt hostil seda võimalust pole. Lisaks ei paku Just Host pilve majutamise võimalusi. Ehkki nende jagatud hostimisplaanid on prognoositaval ja kasulikul viisil, ei ole Just Host see ettevõte, kelle valida, kas kavatsete oma äri VPS-i abil laiendada.

6) No Catchalli e-posti aadressi pole

Üks peamistest funktsioonidest, mis Just Hostil puudub, on viivitamatu e-posti funktsioon. Ehkki Just Host pakub piiramatul arvul domeene, saab see kiiret e-posti aadress muuta nii, et jätate mõne olulise e-kirja vahele.

Alumine joon:

See hind 3,45 dollarit kuus, mis teid Just Hostisse köitis, tuleb koos suure saagikusega: selle hinna saate ainult siis, kui olete nõus nende teenuseid ostma 3 aastat. Eriti arvestades nende raha tagasi garantii on saadaval ainult esimese 30 teenistuspäeva jooksul, see on väga suur osa rahast, mida teil palutakse ette maksta. Ehkki paljud maksaksid hea meelega õige teenuse eest kõik asjad, mida arvesse võetakse, ei tee Just Host just kõige kaalukamat põhjust, miks peaksite end neile nii pikaks ajaks kinni panema. Kui kavatsete valida ettevõtte omanduses oleva hosti, soovitame selle asemel GoDaddy või HostGator, kus ärimudelid on küpsemad.

Kuva rohkem funktsioone JustHost Arvustused 2.7 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (1 hääletus) plussid

 1. Kiire seadistamine
 2. Selge tee skaala jagamiseks virtuaalserveriga
 3. Konkurentsivõimelised kosmosepakkumised
 4. Tasuta domeen

Miinused

 1. VPS puudub
 2. Pole Catchalli e-posti
 3. Tagasi Ups pole tagatud
 4. Klienditeenindus on Lackluster
 5. Alla keskmise kiiruse ja Uptime

Tugi2Speed2Features3Value4Läbipaistvus2.5

JustHost küsimused ja vastused

Kuna saadaval on nii palju veebimajutusvõimalusi, kuidas te teate, milline teenus on teie ettevõtte veebisaidil või saitidel kõige parem? Me teame, et see võib olla keeruline otsus, seetõttu teeme suurema osa uuringutest teie heaks. Kas olete kaalunud kasutamist JustHost teie veebimajutusvajaduste jaoks? Kui jah, olete õiges kohas. Selles artiklis alustame laiaulatuslike Korduma kippuvate küsimuste (KKK) jaotisega, mis sisaldab teavet inimeste kõige tavalisemate probleemide kohta. Seejärel käsitleme, miks valida JustHost võib olla teie jaoks hea valik. Alustame:

Kas JustHost pakub Linuxi või Windowsi hostimist?

Nende veebimajutusteenused on ainult Linux ja ei hõlma Windowsi hostimist.

Kas JustHost proovib minu kuuhinda tõsta, kui on aeg minu lepingut pikendada?

Kui allkirjastate oma esimesed teenusetingimused, saate allahindlust. Pärast seda võetakse iga kord pärast uuendamist teile teenuse paketi eest tavalist hinda.

Kas JustHosti plaanid sisaldavad tasuta domeeni?

Jah, kõik JustHosti plaanid hõlmavad ühe tasuta domeeninime registreerimist. Kui teil on jagatud plaan, on see tasuta ainult üks aasta.

Kui mul on seisakuid, pakub JustHost mulle tagasimakset?

Ei. JustHosti veebiteenustel pole tööaegseid garantiisid, seega ei saa te seisakude eest midagi tagasi.

Kas JustHostil on raha tagasi garantii??

Jah, kui otsustate teenuse 30 päeva jooksul katkestada, saate oma plaani kulud täielikult tagasi. Pärast 30-päevast perioodi hakatakse tagasimakseid arvestama selle kasutamata kuutasu eest. Kui tühistate oma lepingu, võidakse teie domeeninimede eest maksta.

Kas JustHost pakub virtuaalse privaatserveri (VPS) hostimisplaane?

Jah, nad teevad seda absoluutselt. Nad pakuvad VPS-i hostimiseks nelja erinevat valikut, nii et saate valida endale vajaliku.

Kas JustHosti klienditoel on telefoninumber, kust ma saan nende juurde jõuda?

Jah, nende klienditugi on teile kättesaadav reaalajas vestluse ja telefoni teel ööpäevaringselt.

Milliseid programmeerimiskeeli JustHost toetab?

JustHost toetab kõiki keeli, mis töötavad Linuxi serverites, sealhulgas PHP, Python, Perl ja Ruby on Rails.

Kas on mingeid edasimüüja valikuid, kui valin JustHosti?

Ei, nad ei paku edasimüüjaplaane.

Kas JustHost aitab mul oma olemasolevat veebisaiti nende serveritesse üle kanda?

Ei, nad ei tee seda. JustHost ei paku mingeid veebisaitide edastamise teenuseid.

Kas mul on oma kontol korraga mitu veebisaiti??

Muidugi sisaldab iga JustHosti plaan piiramatuid domeeninimesid, nii et teil võib olla nii palju veebisaite kui soovite.

Kas JustHosti plaaniga on kaasas juhtpaneeli tarkvara??

Jah, saate cPaneli tarkvara iga hostimisplaaniga.

Milliseid makseviise aktsepteerib JustHost minu kuu- või aastamaksete tegemiseks?

Tavapäraste teenuse eest tehtavate maksete eest võetakse vastu tšekk, maksekorraldus, Discover, American Express, Visa, MasterCard ja PayPal.

Kas ma saan oma veebimajutuskonto seadistada igakuiste maksete tegemiseks?

Jah, veebimajutusteenuste eest saate maksta mis tahes valitud arveldustsüklis: nädalas, kuus või aastas. Pidage lihtsalt meeles, et kui otsustate tühistada, on teie tagasimakse proportsioon teie arveldustsükli järelejäänud aja jooksul.

Kas JustHost pakub mingeid varuteenuseid?

Ei. Ehkki nad võivad otsustada teie saitide varundamise üle oma äranägemise järgi, ei taga nad mingit varundusteenust. Teie vastutate omaväliste varukoopiate eest ise.

Kas õpilased, koolid või mittetulundusühingud saavad JustHosti teenuste kasutamisel allahindlust??

Osalevate ülikoolide üliõpilased võivad saada soodushinnaga õigusi JustHosti kasutamisel oma veebimajutusteenuste jaoks.

Milline JustHosti plaan on video voogesituse jaoks parim?

Kõik JustHosti plaanid on võrdselt head kvaliteetse heli ja video voogesituse jaoks.

Kus asub JustHosti veebimajutusteenus?

JustHosti andmekeskus asub Chicagos, Illinoisis, kus on kogu aeg üle 2000 serveri ja neli tehnikut.

Kas JustHostil on ajaveeb ja kas nad on Twitteris??

Neil on küll ajaveeb, kuid viimane sissekanne oli juba ammu. Viimane Twitteri sisestus oli veelgi kaugemal kui ajaveebi postitus, nii et nad pole ühegi neist aktiivsed.

Kas ma saan WordPressi kasutada JustHosti teenuses?

Muidugi sa suudad. Selle veebimajutusteenuse abil toetatakse WordPressi täielikult.

Miks peaksite valima JustHosti
 • JustHosti teenustele registreerudes saate ühe tasuta domeeninime registreerimise. Või kui valite, saate selle asemel domeeninime üle kanda.
 • Võite hostida nii palju domeene kui soovite oma serverilt. JustHosti kasutajaks registreerumisel saate kasu sellest, et saate kõiki oma veebisaite hallata ühest juhtpaneelist. Omage nii palju või nii vähe veebisaite, kui vaja, sest see pole piiratud.
 • Saate suurepärase tööaja. Kuigi tööaeg pole JustHostis tagatud, pakuvad nad teile usaldusväärset ja turvalist hostimisplatvormi. Kõigil nende serveritel on quad-protsessoritehnoloogia ja toite varundamist pakuvad generaatorid. Andmekeskust jälgitakse kogu aeg, nii et kõikidele probleemidele saab peaaegu kohe reageerida.
 • Klienditugi, mis on alati saadaval. Selle veebimajutusteenuse abil saate kõik probleemid kiiresti ja hõlpsalt lahendada, kuna neil on alati olemas tehnikud. Nendega saate ühendust võtta kolmel lihtsal viisil: e-posti, vestluse ja telefoni teel. Kõiki kolme kanalit saab teie mugavuse huvides kasutada ööpäevaringselt.
 • See on taskukohane ja piiramatu. Kuna tööaeg pole JustHostis tagatud, saavad nad pakkuda teile paremaid hindu kui mõned tuntumad veebimajutusteenused. Mida nad teile siin pakuvad, on hinnaga hinnaga teenus, milles on kõike piiramatut. Piiramatu domeeni hostimine, piiramatu e-posti konto, piiramatu veebisaidi ülekandmine ja piiramatu salvestusruum. Saate rohkem ja maksate vähem, kuid võite kogeda seisakuid.
 • Saate integreerida juhtpaneeliga. CPaneli tarkvara saate oma JustHosti lepinguga, mis võimaldab teil oma veebisaidid soovitud viisil üles seada ja neid palju tõhusamalt reklaamida. Saate kasutada reklaamitööriistu, installida rakendusi ja isegi kasutada mallide kujundusi, et muuta teid palju paremaks veebisaidi halduriks.
 • See on lihtne. Erinevalt teistest veebimajutusettevõtetest püüab JustHost hoida kõike võimalikult lihtsana, nii et pole segadust. Alates registreerimisest kuni juhtpaneeli tarkvara kasutamiseni on kõik seadistatud nii, et asi oleks lihtne. Kogu nende protsess on loodud selleks, et muuta teie elu lihtsamaks, mitte keerukamaks.
 • Saate cPaneli. See juhtpaneeli liidese tarkvara on auhinna võitja põhjusel. See on väga kasutajasõbralik, nii et saate hallata oma hostimiskonto kõiki aspekte, võimaldades teil seadistada kõigi oma veebisaitide e-kirju, domeeninimesid, kasutada andmebaaside teavet ja juurdepääsu statistikale. cPanel muudab teid hostiks, mitte kliendiks.
 • Tasuta skriptid. JustHosti kasutajaks registreerumisel saate terve skriptiteegi ja see on täiesti tasuta. SimpleScripti abil saate installida ükskõik millise juhtiva skripti, sealhulgas Joomla, osCommerce, phpBB ja populaarse WordPressi. See on hea tööriist ja suur väärtus.
 • Neil on raha tagasi garantii. Kui otsustate proovida JustHosti, on sellega seotud risk tõesti väga väike. Iga nende hostimiskava sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii, niikaua kui te tühistate enne esimese 30 päeva möödumist, saate kogu ostuhinna tagasi. Kui tühistate oma konto pärast 30 päeva möödumist, saate tagasimakse, mis on proportsionaalne vastavalt sellele, kui palju aega teil lepinguni on jäänud. Kõik tagasimaksed ei sisalda makstud registreerimis- ja seadistustasusid, kuid peate säilitama kõik domeeninimed, mille olete JustHosti kasutamise ajal registreerinud. JustHosti teenuste proovimisel on väga väike risk, kuid palju häid hüvesid.
Lõplikud mõtted

Kui otsite veebimajutusteenuse jaoks odavat võimalust, peaksite seda kindlasti põhjalikult tutvuma JustHost.  Sellel veebimajutusettevõttel on päris ilusad põhiteenused, kuid need vastavad enamiku keskmiste kasutajate vajadustele.

Klienditugi on üsna hea, kuid probleemiks on Windowsi hostimise puudumine.

Kõik on siin põhiline, seega peavad kogenud kasutajad ostlemist jätkama ja kõik ärikliendid sooviksid seda teenust vältida, kuna nad ei taga tööaega. Veebis klientide arvustusi lugedes märkasime, et need olid peaaegu kõik äärmiselt negatiivsed, märkides tõsiseid probleeme, suuri seisakuid ja klienditeenindusse jõudmise probleeme.

Need paljud halvad ülevaated osutavad tõsistele probleemidele, nii et meie soovitus on selle teenuse valimisel olla ettevaatlik. Keskmistele kasutajatele, kes soovivad odavat lepingut ja ostavad hinnaga, JustHost võib olla teie jaoks täiuslik veebimajutusteenus. Äri- ja e-kaubanduse veebisaitide jaoks on see kindel ei.

Täpsemalt saidil JustHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map