Leheülevaade mai 2020: parem kui WP Engine ja SiteGround?

Kui hea on Pagely hostimine?

Leheülevaade 3.4 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (0 hääled) plussid


 1. Powered by Amazon
 2. Võimalus oma plaani kohandada
 3. Lehe lubadus – 100-protsendiline tööaeg
 4. Automaatne igapäevane varundamine
 5. WordPressi tugi
 6. Piiramatu lehevaatamiste arv / külastajad

Miinused

 1. Puudub reaalajas vestluse tugi
 2. Pole cPaneli
 3. Pole prooviperioodi ega raha tagasi garantii
 4. Võimetus domeeni osta

Tugi3Speed4Features3.5Value3.5Läbipaistvus3

Meie ametlik Pagely Hosting ülevaade

Pagely on tarkvara-nagu teenus platvorm. Pagely kohta meeldib palju. Ainus probleem, mida ma Pagelyga näen, on see, et nad on väga nišispetsiifilised. Kui jääte nende nišši alla, pole see tegelikult probleem.

Pagely hostimise parimad omadused

Pole tõesti õiglane kutsuda Pagelyt hostimisteenuseks. Nad ei nimeta seda isegi ise. Nad nimetavad end hallatavaks WordPressi teenuseks.

Powered by Amazon

Kõik teavad Amazonist. Tegelikult ei anna see mingit selgitust. Nähes, kuidas Pagely ise Amazonit majutab, võivad kliendid oodata Pagelylt sama meelt, nagu oleks Amazon nende host.

Võimalus oma plaani kohandada

Esmapilgul võib tunduda, et Pagelyl on ainult kolm plaani. See pole tõsi. Neil on mitu muud kava, mis viivad üheni, kus teil võib olla neli virtuaalset privaatserverit. Mis on Pagely juures tõesti tore, on see, et te ei pea valima ühte nende etteantud plaanidest. Neil on funktsioon, kus saate oma plaani koos nendega täielikult kohandada.

Lehe lubadus – 100-protsendiline tööaeg

Pagely lubab 100 protsenti tööaega. Igasuguse seisaku korral, mida kunagi on kogetud, pakuvad nad majutamiskrediiti. Kuna ma näen, kuidas neid Amazon majutab, ei ole ma näinud, et keegi oleks seisakute tõttu kaebusi esitanud või oleks pidanud krediiti saama..

Automaatne varundamine

Pagely teeb teie veebisaidilt iga päev varukoopia. Suurepärase võrguturbe ja asjaolu tõttu, et nad võõrustavad mõnda planeedi suurimat ettevõtet ja keda majutatakse Amazoni serverites, saavad kliendid rõõmu tunda sellest, et nende andmeid ei kaota kunagi.

WordPressi tugi

See on iseenesestmõistetav. Nähes, et Pagely on pigem WordPressi haldusteenus kui hostimisteenus, teab Pagely WordPressi. Neil on terve meeskond pühendunud eksperte, kes on valmis ja valmis teid aitama kõigis teie WordPressi probleemides. Paljude inimeste jaoks tähendab see lihtsalt alustamist.

Piiramatu lehevaatamiste arv / külastajad

Mõned hostiettevõtted piiravad teid kuu jooksul lehevaatamiste või külastajate arvuga. See pole veel kõik – on isegi mõned WordPressi haldusettevõtted, kes teevad sama. Üldiselt leidsime, et Pagely ei pane lehevaatamistele ega külastajatele korki. Nad ütlevad, et see on selline – miks keegi selle eest maksaks?

Pagely hostimise varjuküljed

Pagely puudub mitmes valdkonnas. Neil võib olla tipptasemel hostimine ja kiire kiirus, kuid nad saavad endale lubada ka oma mängu kiirendamist.

Puudub leheline tugi

Inimestele ei meeldi see, et Pagely ei paku reaalajas vestluse tuge. Noh, see pole täiesti tõsi. Pagely pakub reaalajas vestluse tuge, kuid ainult siis, kui olete nõus maksma VPS-paketi eest vähemalt 400 dollarit kuus. Nad ei paku telefonitugi – nad eeldavad selgelt, et inimesed leiavad selle probleemi ise enne kontakteerumist. Neil on ööpäevaringne piletimüügisüsteem ja nad väidavad, et vastavad igale päringule kahe tunni jooksul. Kui teil on aga VPS-kava, on reaalajas vestlus saadaval. Pagely kaotab selle jaoks usaldusväärsuse – ma saan aru, et mõned inimesed võivad maksta rohkem, kuid mis teeb nende ettevõttest minu omast olulisema? Kui Pagely saab endale lubada reaalajas vestluse tugiteenuseid pakkuda mõnele suurele mängijale, siis saavad nad endale lubada reaalajas vestluse tugiteenuste pakkumist ka väiksematele ettevõtetele.

Pole cPaneli

See pole üllatus. Kuna näeme, et Pagely pole iseenesest veebimajutusettevõte, pole mingit põhjust, miks nad peaksid cPaneli pakkuma. Kuid nad pakuvad siiski oma halduspaneeli, mis aitab teil teha ühte asja, mida nad teevad – WordPressi hallata. Sellel paneelil saate oma WordPressi saiti nende platvormist sisse logida ja hallata.

Pole prooviperioodi ega raha tagasi garantii

Kui leht ei paku prooviperioodi ega raha tagastamise garantiid, võib olla raske kindlaks teha, kas Pagely sobib teile. Nad ootavad, et makse saab esimesel päeval ettemaksu. Need annavad küll võimaluse müügimeeskonnaga vestelda, kuid müügimeeskonnal on üks eesmärk meeles – panna teid plaani ostma. Maailma parim müügimeeskond ei suudaks kindlaks teha, kas Pagely sobib mulle. See loob teatud ühenduse, mis võib inimesed välja lülitada.

Võimetus domeeni osta

Ka see ei ole üllatus. WordPressi haldusteenusena ootavad nad, et teil oleks domeen juba paigas. Teisisõnu, see pole mõeldud uhiuute ettevõtete omanikele, kes lihtsalt proovivad jalad märjaks saada. Pagely on mõeldud kogenud spetsialistidele, kes teavad, mida nad tahavad, ja teavad, mida nad teevad.

Alumine joon

Pagely on fantastiline teenus – kui nad saavad pakkuda seda, mida otsite. Need on väga nišispetsiifilised ega paku palju tasuta pakutavaid, mida võiksite oodata muudelt hostimisteenustelt, näiteks reklaamikrediit või veebisaidi loomise tööriistad. Kui teil on veebisait üles ja läheb, võtavad nad selle teie eest Pagelysse üle – kuid mitte tingimata tasuta. Kui ostate mõne nende äriplaanist, teevad nad seda tasuta. Vastasel juhul nõuavad nad 100 dollarit veebisaidi eest, et teie eest Pagely üle tuua.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map