Meediumitempli ülevaated mai 2020 – kas olete oma aega väärt?

Kui hea on Media Temple’i hostimine?


Vaadake ametliku saidimeedia templite ülevaateid 3.8 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (0 hääled) plussid

 1. Uptime garantii
 2. Raha tagasi garantii
 3. E-posti paindlikkus

Miinused

 1. Windowsi-põhist hostimist pole
 2. Veebisaidi loomise tööriistade puudumine
 3. Vastamisaja küsimus

Tugi4Speed4Features4Value3.5Läbipaistvus3.5

Meie ametlik MediaTemple’i hostingu ülevaade

MediaTemple’i hostimine on olnud juba aastast 1998. Sellest ajast alates on nad teeninud endale üle 125 000 kliendi ja võõrustanud üle 1,5 miljoni veebisaidi, sealhulgas mõned suured parukatega tegelevad ettevõtted, näiteks Starbucks ja Toyota.

Need on pisut kallimad kui mõned seal asuvad veebimajutusettevõtted, kuid paljude inimeste jaoks on nad seda raha väärt. Kõige populaarsem variant, mida inimesed tavaliselt veebimajutuse korral otsivad, on jagatud hostimise võimalus. MediaTemple pakub ainult ühte jagatud hostimise võimalust, mille hind algab 20 dollarist kuus. Kui valite aastaplaani, siis loodetakse, et maksate ainult 16,57 dollarit kuus.

MediaTemple’i majutuse parimad omadused

1) Uptime garantii

MediaTemple’i tööaja garantii ületab kõik ootused. Nad tagavad, et teie veebisait kasvab 99,9999 protsenti ajast. Kui teie veebisait on mingil põhjusel kunagi maas, pakuvad nad teie kuutasust allahindlust. Iga 20 minuti jooksul, kui teie veebisait on maas, pakuvad nad 20-protsendilist allahindlust. Aluspunktis on see ettevõte, kes võtab vastutuse oma tegude eest. Nad lubavad, et kui nad ei saa teie veebisaiti ülal hoida, hüvitavad nad teile hüvitise. Ettevõttel on halb komme teha vigu ja mitte omada neid. Kõik teevad vigu – isegi ettevõtted. Seda tüüpi ettevõtte vastutus pole midagi, mida keegi teile lihtsalt pakub.

2) Tugivõimalused

Mis tahes veebimajutusettevõtte tipuks on tugi. Enamik inimesi maailmas pole tehnikadokkid. Tegelikult on enamik inimesi, kes on lõpuks veebimajutusettevõtete kliendid, ettevõtete omanikud. Nagu öeldud, peavad ettevõtted neid toetama. Kui nad seda ei tee, teevad ettevõtete omanikud seda, mida teevad kõik ettevõtlusele mõtlevad inimesed – nad lähevad edasi kellegi juurde, kes pakub neile asjakohast tuge.

MediaTemple boonus on KB (teadmistebaas) andmebaas, kasutajasõbralik viki ja isegi reaalajas süsteemi oleku kanalid. Nende ettevõtte ajaveebi ajakohastatakse regulaarselt ja nende tugimeeskonnad asuvad USA-s – kellega saate ühendust võtta e-posti, telefoni ja piletimüügisüsteemi kaudu, lubades vastata 24 tunni jooksul.

3) E-posti paindlikkus

E-post ületab kiiresti tigiposti populaarsuse ja võimaldab tarbijatel paberit kokku hoida ning vähendada nende süsinikujalajälge. Meediumitempli abil on teil võimalus oma saidil kommunikatsiooni parimaks haldamiseks luua arvukalt e-posti kontosid. Iga jagatud hostimiskavaga on kaasas nii Google Apps for Work e-posti aadressid kui ka 1000 aadressi.

4) Tühistamispoliitika

MediaTemple pakub enamiku nende plaanide jaoks standardset 30-päevast raha tagasi garantii. Nende spetsiaalsed serveriplaanid pakuvad aga ainult seitsmepäevast raha tagasi garantii. Seda tüüpi garantiid on alati pluss. Kuid need näivad olevat piiratud. 30-päevane raha tagasi garantii kehtib ainult majutustasude kohta. See ei kehti muude teenuste, näiteks domeeninime registreerimistasude kohta.

5) sobib suurepäraselt edasimüügiks

MediaTemple pakub sidusprogrammi. See sobib suurepäraselt uute klientide saamiseks, kuid MediaTemplegreat teeb neist just need, et nad pakuvad teile võimalust oma hostimispinda edasi müüa. Teisisõnu, kui soovite minna pilvandmetöötluse ettevõttesse, pakub MediaTemple teed. Madalaim hind nende spetsiaalses serveriplaanis algab umbes 2000 dollarist kuus. Kui aga peaksite suurema osa sellest ruumist edasi müüma, saate oma raha tagasi teenida kasumlikult. Serveriruumi edasimüümist ei tea mitte ainult MediaTemple, vaid ka nad toetavad seda.

MediaTemple’i hostimise varjuküljed

1) Kiire reageerimise aeg

Hiljuti tehti uuring, milles loetleti mitu asja, mis võivad õnnetu klienditeeninduse kogemuse ära kasutada – pikad reageerimise ajad olid nimekirja tipus. Tegelikult kaotavad ettevõtted sel viisil kliendid, kellel on kombeks reageerimisele liiga kaua aega võtta.

MediaTemple tagab enamiku päringute jaoks 24-tunnise reageerimisaja. Meie kogemus ütleb, et nad reageerivad vähem kui 12 tunni jooksul. Paljude inimeste jaoks on see täiuslik. MediaTemple on aga ideaalne suuremate ettevõtete jaoks. Kui ma kuuluksin ühte nendesse suurematesse ettevõtetesse ja vajaksin tuge, siis eeldaksin tuge palju kiiremini. Kui maksan lisatasusid, ootan vähemalt premium-tuge.

2) Windowsi-põhised hostimisvalikud puuduvad

MediaTemple pakub ainult Linuxi-põhiseid hostimisvalikuid. Paljudele inimestele on see hea uudis. Nad näevad Linuxit kui võimsamat opsüsteemi, mida saab kohandada vastavalt nende vajadustele. Tundub, et MediaTemple on unustatud, et Microsofti käes on endiselt 90 protsenti Windowsi operatsioonisüsteemide turuosast. Enamik inimesi kasutab ikka vaatamata kaebustele Windowsi ja oleks tore, kui MediaTemple pakuks Windowsi-põhiseid hostimisvõimalusi.

3) Standard Freebies pole tasuta

Paljud veebimajutusettevõtted pakuvad standardset tasuta pakkumist. See hõlmab ostukorvi, ajaveebitarkvara ja mõnel juhul ka Google AdSense’i krediiti. MediaTemple ei paku neist ühtegi tasuta. Need on enam kui ühilduvad kõigi nendega – kuid neid oodatakse. Paljud tavalised tasuta mänguasjad on konksud, et klienti oma suunas suunata. Kui MediaTemple hakkaks pakkuma tavalisi tasuta pakkumisi, võivad nad oma kliendibaasis pisut tõusta.

4) Vajab rohkem veebisaidi loomise tööriistu

Oma veebisaidi ainulaadseks muutmiseks on oluline kasutada kõiki tööriistu. Mõne kliendi arvates on Media Temple’i puhul need tööriistad piiratud.

Mõned piiritletud omadused võivad ärritada
Kliendid on kurtnud, et mõned piiritletud funktsioonid, mida automaatselt rakendatakse, on pigem häiriv kui abistav.

Alumine joon:

Mitte algajale. Kui otsite isikliku ajaveebi jaoks lihtsat veebimajutusteenust pakkuvat ettevõtet, on seal ka paremaid. Kui aga otsite võimsat spetsiaalset serverit, millel on garanteeritud tööaeg, kuna teil on juhitav ettevõte, MediaTemplel on teie selg.

Vaadake ametlikku saiti

Meediumitempel Q&A

Kui soovite leida oma veebisaidile ideaalset hostit, võib teie soovitud funktsioonide ja eeliste leidmine ja samal ajal endale lubatava hinnapunkti saamine tunduda üle jõu käiv ülesanne. Kuna miljonite vahel on kogu maailmast valida, tundub, et võimalusi on lõputult. Ehkki me ei saa neid kõiki üle vaadata, otsustasime teile edastada faktid suurimate mängijate kohta, näiteks Media Temple, pika ajalooga ja hea mainega Californias asuv ettevõte.

Millal Media Temple algas??

Demian Sellfors käivitas 1998. aastal digitaalse äriettevõttena Intergress Technologies ja järgmiseks aastaks oli ettevõte keskendunud kvaliteetse teenuse pakkumisele oma klientidele – sealhulgas Media Temple. 1999. aastal ettevõtted ühinesid, hoides nime Media Temple. Sellforsist sai tegevjuht, asutades populaarse veebimajutusettevõtte. Los Angeleses asuv ettevõte kasvas kiiresti, käivitades mitmeid erinevaid programme, mis täiustasid pakutavat teenust ja funktsioone.

2006. aastal lõi Media Temple avaliku võrgupilvepõhise teenuse Grid, mis haldab ühe serveri asemel veebisaite paljudes erinevates klastriserverites. 2013. aasta augustis värskendasid nad seda funktsiooni.

2013. aasta juunis käivitas Media Temple CloudTech, mis pakub klientidele tipptasemel ööpäevaringset teenust kvalifitseeritud inseneride poolt, uuendas oma virtuaalse privaatserveri hostimisplatvormi ja hakkas pakkuma LiveChat reaalajas suhtlemiseks klientidega. Ettevõtte valis Wall Street Journal valitsuse valitsuse veebisaidi auditeerimiseks. Kogu Media Temple’i tunnustus ja kasv viis selle, et selle võitis 2013. aastal üks suurimaid veebimajutusettevõtteid GoDaddy..

Mida tähendab Media Temple??

Media Temple väidab, et kuigi nad on viimase 18 aasta jooksul kogenud suurt kasvu, pole “üks asi kunagi muutunud: [nende] pühendumus [oma] klientide edule”. See on nende sõnul nende toodete liikumapanev jõud.

Sellel peab olema teatav mõju, kuna nüüd hostib see enam kui 1,5 miljonit veebisaiti enam kui 100 erinevas riigis ja näha on enam kui 125 000 üksikisikut ja ettevõtet, kes kasutavad oma hostimist, WordPressi, Pilvi ja muid servereid.

Ettevõte loetleb oma veebisaidil neli edu võtit:

 • Teenindus
 • Tooted
 • Väärtus
 • Innovatsioon

Media Temple on uhke, et annab klientidele oma raha eest rohkem, märkides, et kuigi nad võivad maksta “veel paar dollarit”, on kulutatud raha seda väärt kiirema riistvara, nutikama tarkvara ja kvaliteetse toe jaoks. Samuti töötab ettevõte uuendajana kogu maailmas, et luua uusi ja põnevaid tooteid ja teenuseid koos partnerlussuhetega, näiteks oma tööga Helixi loomiseks, mis on esimene OpenStacki toega privaatne pilveteenus koos Delli ja MorphLabsiga..

Kas Media Temple pakub jagatud hostimist??

Media Temple lõi oma jagatud hostimisstruktuuri, avaldades Grid 2006. aastal. Ainulaadne rühmitatud arhitektuur loodi selleks, et pakkuda klientidele usaldusväärsemaid ja kiiremaid hostimisvõimalusi, mida pakuvad teised tööstusharud. Teatud funktsioonid on igas kavas standardsed.

 • SSD salvestusruum
 • Kaitse DDoS ja muude sissetungide eest
 • 30-päevane varundamine ja failide taastamine
 • 1000 e-postkasti
 • Hallatud rakendused, nagu WordPress, Drupal või ZenCart
 • Kasutajasõbralik juhtpaneel

Nad pakuvad kolme eraldi jagatud hostimiskava; Kui maksate aastakulu, saate kaks tasuta kuud.

Isiklik (20 dollarit kuus): 100 veebisaiti, kus on 100 andmebaasi, 20 GB SSD salvestusruumi, 1 TB skaleeritav ribalaius ja 2000 GPU või Grid Performance Unit, mis mõõdab iga Grid-teenuse leitavust või taotlust.

Pro (30 dollarit kuus): 500 veebisaiti, 500 andmebaasi, 100 GB SSD salvestusruumi, 2 TB skaleeritavat ribalaiust, 2000 GPU, globaalne CDN ühe saidi jaoks ja pahavara tuvastamine ja eemaldamine ühe saidi jaoks.

Agentuur (Esimese kolme kuu jooksul 120 dollarit kuus; tavahind 150 dollarit kuus): 2500 veebisaiti, 2500 andmebaasi, 500 GB SSD-salvestusruum, 5 TB skaleeritav ribalaius ja 4000 GPU. Samuti saate viie saidi jaoks globaalset CDN-i, pahavara tuvastamist ja eemaldamist ning veebirakenduste tulemüüri koos ühe domeeni registreerimise ja ühe saidi SSL-sertifikaadiga.

Kuidas on üles ehitatud Media Temple’i VPS-i hostimine??

Media Temple garanteerib nende VPS-i majutamiseks 99,999-protsendise tööaja, mis tähendab, et teie sait on iga kuu vähem kui minut. Neid hostitakse SSD-serverites, mis on näidanud kiireimaid valikuid ja annavad klientidele paindlikkuse valida hallatavate või isehaldustatud serverite vahel.

Isehaldus:

Iga pakett sisaldab täielikku SSH- ja juurjuurdepääsu, viivitamatut varustamist ning valikut järgmiste opsüsteemide vahel: ubuntu, debian, fedora ja CentOS.

 • Enesehaldusega VPS algab tasemel 1 $ 30 kuus 2 GB muutmälu, 20 GB salvestusruumi ja 2 TB ribalaiusega.
 • Hüppa 2. tasemele, makstes 50 dollarit kuus 4 GB muutmälu, 40 GB salvestusruumi ja 3 TB ribalaiust.

Parimad plaanid annavad teile esimese kolme kuu jooksul 20-protsendise allahindluse.

 • 3. tase maksab esimese kolme dollari eest 80 dollarit kuus, enne kui tavahind on 100 dollarit kuus. Saate 8 GB muutmälu, 80 GB salvestusruumi ja 5 TB ribalaiust.
 • 4. tase (200 dollarit kuus esimese kolme kuu jooksul ja 250 dollarit kuus pärast seda): 16 GB muutmälu, 160 GB salvestusruumi ja 6 TB ribalaiust.
 • 5. tase (400 dollarit kuus esimese kolme kuu jooksul; 500 dollarit kuus pärast seda): 32 GB muutmälu, 250 GB salvestusruumi, 7 TB ribalaiust.
 • 6. tase (800 kuud kuus kolm kuud; 1000 dollarit kuus pärast seda): 64 GB muutmälu, 500 GB salvestusruumi ja 8 TB ribalaiust.

Täielikult hallatav VPS

Sama 99,999-protsendise tööaja garantii, Plesk Onyxi või cPaneli ja WHM 11.5 juhtpaneeli, igapäevase varundamise, saidi migratsiooni ja seadistamise ning paljude erinevate funktsioonidega algab nende hallatav VPS 249 dollarist kuus. Skaleeritav hind võimaldab teil vahemikus 2–128 GB mälu, 30 GB ja 1 TB salvestusruumi ning vahemikus 2–10 TB ribalaiust.

Kas ma saan Media Templest spetsiaalset hostimist??

Kolm erinevat ühe üürniku spetsiaalset serverikava hõlmavad mitmesuguseid teenuseid, mis võimaldavad piiramatut domeeni hostimist, 10 TB igakuist ribalaiust, 128 GB DDR3, puhverdatud RAMi, mitmetuumalisi Intel Xeoni protsessoreid, 1 TB SSD salvestusruumi ning aku- ja välklambi- varundatud kirjutamise vahemälu. Tarkvara on eelinstalleeritud kõigile kolmele plaanile, lähtudes klientide vajadustest.

 • Isehaldus algab 2000 dollarist kuus, käsuridade serveri haldamise, täieliku juurjuurdepääsu ja haldamata teenusteta.
 • Hallatavate pühendatud serverite hind algab 2500 dollarist kuus. Juurpöörduse saamiseks võite saada kasutajasõbraliku juhtpaneeli ja järgmiste alade haldamise: põhitoimingud, igapäevased varukoopiad, OS-i ja rakenduste värskendused, turvalisuse ja pahavara kontrollimine ning vajadusel eemaldamine
 • Täielikult hallatud spetsiaalsed serverid maksavad 2699 dollarit kuus. Süsteemihaldust ja juurjuurdepääsu haldab kõik SysAdmin ja saate prioriteetseid vastuseid ööpäevaringselt. Media Temple haldab täielikult kõiki teie hostimise aspekte.
Kas pilv majutab Media Temple’i pakutavat teenust?

Amazon WebService partnerina aitab Media Temple teil liikuda ja üles ehitada oma veebisait, mida haldavad täielikult nende SysAdmin ja DevOps. Plaanid algavad 499 dollarist kuus ja hõlmavad ööpäevaringset SysAdmini sertifitseeritud tuge. Tasuta konsultatsioon aitab nende esindajatel teie projekti kohta rohkem teada saada ja valida pilve majutamise vajaduste jaoks parima valiku.

Samuti pakuvad nad spetsiaalseid WordPressi hostinguid Amazon Cloudis koos unikaalse arhitektuuriga, mis sisaldab mitut kihti koondamist, mis tagab 100-protsendilise tööaja. Liigsed veebi-, andmebaasi- ja failiserverid on jaotatud mitmesse andmekeskusesse. Mastabeerimine toimub mõne minutiga, teie sait on äärmiselt turvaline ja töötate kogu aeg ühe inimesega, et veenduda, et teie sait on alati teie soovitud viisil. Nad pakuvad kahte eraldi WordPressi plaani, millest igaüks sisaldab viit saiti, liikluspõhist skaleerimist ja mitmesuguseid lisafunktsioone. Plaanid algavad iga kuu 2500 dollarist.

Milliseid muid funktsioone Media Temple oma kliendile pakub?

Media Temple töötab e-kaubanduse jaoks paljude erinevate platvormidega, näiteks Magento, koos enam kui 20 muu hallatava rakendusega. Saate oma e-kaubanduse saidi jaoks osta SSL-sertifikaate, kui te ei osta mõnda ühist paketti, mis sisaldab sertifikaati.

Jagatud plaanid hõlmavad CloudFlare’i, mis on lisatud Gridi infrastruktuuri osana. CloudFlare’i kiirus ja töökindlus koos täiendava kaitsetasemega tagavad teie saidi turvalisuse.

Kuidas on Media Temple’i klienditoega??

Media Temple on uhke oma klienditeeninduse üle ning nad on äärmiselt kiired, asjatundlikud ja reageerivad. Oluline on meeles pidada, et veebivestlus ja telefonitugi on mõeldud ainult müügiküsimuste korral. Tehniline tugi piirdub kontokeskuse kaudu edastatava sõnumiga, kuid esindajad vastavad kiiresti kindlate vastustega. Nad pakuvad klienditeenindust ka Twitteris ja e-posti teel.

Võite kasutada ka nende küsimuste ja teabe andmebaasi ning installida WordPressi pistikprogrammi SideKick, mis pakub erinevaid võimalusi tavaliste küsimuste ülevaate saamiseks..

Lisatasu eest saate oma tugiteenuseid täiendada ja teete koostööd sertifitseeritud inseneridega.

Kus on Media Temple’i andmekeskused ja kui turvalised need on?

Media Templel on kaks ülimalt turvalist andmekeskust. Esimene, mis valmis 2007. aastal, on VA-IDC4, mis asub VA Ashburnis. Paindlik disain hõlmab paremat võimsust ja jahutusvõimsust ning kõik 20 arvutiruumist toimivad iseseisvalt.

Teine, EL-IDC3, asub El Segundos, CA. See vastab Tier IV spetsifikatsioonidele, pakub kasvuruumi ja pakub veelgi sügavamat turvataset.

Kuidas nende tööaeg on??

Media Temple garanteerib neile pühendatud serverite tööaja ja nad panevad teie raha sinna, kus suud on. Need on äärmiselt stabiilsed ja väga vähese seisakuga – see on hea märk teie veebisaidile. Võrguga hostitud saitidel pole sama garantiid ja tavaliselt on neil rohkem seisakuid. Need on endiselt üle 99,9 protsendi keskmise, kuid 20 dollari eest kuus võiks oodata paremat tööaega.

Kas nende spetsialistid aitavad mul oma veebisaiti teisaldada??

Mõnel saidil on saitide migratsioon, kuid nende puhul, mis seda ei tee, kolivad CloudTechi insenerid teie saidi eest 150 dollarit saidi kohta. Nad kolivad iga nende toodetega ühilduva saidi ja tagastavad teie raha, kui nad ei saa teie saiti teisaldada.

Kas neil on hea lehe laadimiskiirus??

Media Temple märgib, et ruutvõrk muudab saidid kuni kuus korda kiiremaks; paljud praegused kliendid ei pea tingimata selle kiirusega nõustuma, kuid pange siiski tähele, et enamasti on nende saidid kiiremad kui teiste hostidega olnud.

Kas nad tagavad mõne oma teenuse??

Kuigi on palju hostiettevõtteid, kes pakuvad äärmiselt pikki raha tagasi garantii, ulatudes mõnikord 97 päevani, pakub Media Temple 30 päeva, mis on teile piisavalt aeg, et otsustada, kas host on teie jaoks.

Millised puudused on Media Temple’i valimisel?

Klient on leidnud mõne miinuse Media Temple’i majutamiseks.

 • Nad ei paku Windowsi-põhiseid servereid
 • Ehkki kõik nende plaanid on kallimad kui paljud populaarsemad hostimisvõimalused, on nende VPS-i ja pühendatud serveriplaanide hindadel märkimisväärselt suuremad kuukulud.
 • Rohkem veebisaitide loomiseks vajalikke tööriistu oleks veebikujunduse uutele klientidele väga kasulik. Nende Virbi valik, millel on lisakulud, võimaldab teil luua teravaid ja mobiilile reageerivaid saite. Kuid jällegi maksab see iga kuu rohkem ja sellel pole populaarseid lohistamise teemasid.
 • Paljud nende võimalused sobivad ideaalselt neile, kellel on kogemusi ja veebiarenduse teadmisi; ilma selleta võivad üksikisikud või ettevõtted leida, et neil on alguses Media Temple’i kasutamise õppimine raskem.
Miks peaksin valima Media Temple??

Media Temple sisaldab ulatuslikku hostimisvõimaluste loendit koos paljude erinevate võimalustega oma plaane vastavalt vajadusele laiendada. Need pakuvad ühe klõpsuga installimist mitmesse veebirakendusse; Gridi hostitud plaanides on piiratud kogus, kuid pühendatud hostimise klientidel on suurem valik. Nende klienditeenindajad on kogenud, professionaalsed ja viisakad.

Media Temple on ideet hostiv ettevõte kogenud arendajatele, kes soovivad murrangulist ja kvaliteetset hostimist ega muretse eelarve pärast. Neile, kes pole veel majutanud või kellel on piiratud eelarve, võivad Media Temple’i hinnad tunduda piiravad; võime kasvada ja iga plaani võimalused võivad muuta Media Temple’i heaks esimeseks valikuks.

Lisateave MediaTemple.net lehel

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map