Mochahost Arvustused mai 2020 – hinnakujundus ja plaanid majutatakse

Kui hea on Mochahost Hosting?

Kui Mochahost’il on oma fänne – ja eemaldajaid -, on nad olnud juba aastaid ja neil on hulgaliselt kliente.


Kas need sobivad teile??

Madalaima hinnakujundusega (alates vaid 1,95 dollarist), 100-protsendise garantiitasu ja kiiruse tagatisega tasub Mochahostil uurida, kas see on teie nimekirjas.

Vaadake ametliku saidi Mochahost ülevaateid 2.3 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (8 hääled) plussid

 1. Piiramatu ribalaius ja kettaruum
 2. Lihtne veebisaitide koostaja
 3. 180-päevane riskivaba garantii
 4. Eluaegne allahindluse garantii
 5. 100-protsendiline tööaja garantii
 6. Eluaegne tasuta domeeninimi

Miinused

 1. Reklaam on natuke ebamäärane
 2. Vähem hostimisvõimalusi kui enamikul
 3. Integreeritud varundamise võimalus puudub
 4. Juhtpaneelid maksavad lisatasu
 5. Välisabi
 6. Mitmed halvad arvustused

Tugi2Speed2.5Features2.5Value2Läbipaistvus2.5

Meie ametlik Mochahost Hosting ülevaade

Mochahost on 2002. aastal asutatud hostingu pakkuja, mis paneb nad tegutsema enam kui 14 aastat. Pinnal on Mochahost kindel mängija ja konkurent veebimajutusteenuste valdkonnas. Siiski on vähe inimesi, kes võiksid teisiti öelda. Nagu näete allolevates kasutajate arvustustes, ei saa nad palju armastust.

Soovitame SiteGroundi kui sarnast alternatiivi, millel on hämmastav tugi ja madalad kulud.

Mochahost Hosting parimad omadused

Käed maas, on mitmeid funktsioone, mida Mochahost pakub täiesti ainulaadsetele inimestele. Funktsioon ise pole ainulaadne, kuid see, kuidas nad seda pakuvad, on see.

1. Piiramatu ribalaius ja kettaruum

Mochahost pakub piiramatut ribalaiust ja kettaruumi kõigis oma hostimisplaanides. Kuigi see pole just ainulaadne, on see alati tore funktsioon, kuna paljud hostimisteenuse pakkujad ei paku piiramatut ribalaiust ja kettaruumi. Mitmed on süüdi nende kahe mõõdiku piirmäärade paigutamises. Kui te ei pea selle pärast muretsema, tagab see, et kasutajad ei saa kunagi tõrget „ribalaius ületatud”.

2. Lihtne veebisaidi ehitaja

Samuti on tavaline funktsioon, võimalus WYSIWYG tarkvara abil hõlpsalt veebisaite luua – mitte iga veebimajutus pakkuja seda ei paku. WYSIWYG on lühendatud sõnaga „See, mida näete, on see, mida saate”. Teisisõnu – teil pole oma veebisaidi loomiseks isegi mingeid kodeerimisoskusi. See on visuaalne redigeerija ja teie veebisait ehitatakse ja paigutatakse ekraanile nähtaval viisil kui selle ümberehitust – kogu kodeerimine on teie eest hoolitsetud.

3. 180-päevane riskivaba garantii

See on kindlasti funktsioon, mis tekitas minu huvi. Mitte iga hostingu pakkuja ei paku kuuekuulist täielikku raha tagasi garantii. Kui lugeda teenusetingimusi lähemalt, siis tähendab see seda, et saate kuue kuu jooksul lepingu tühistada, kuid 100-protsendilist täielikku tagasimakset ei saa. Selle asemel saate proportsionaalse tagasimakse. Kuue kuu möödudes ei ole teil õigust seda kõike tagastada. Seda tuleb kindlasti meeles pidada.

4. Eluaegne allahindluse garantii

See on ainulaadne funktsioon. See tähendab, et teie hind ei muutu kunagi. Kui registreerute soodushinnaga, siis olete alati kursiga – nad ei tõsta teie hindu kunagi. Praegu tähendab see, et saate registreeruda kõige odavama paketi jaoks, mille hind on vähem kui 2 dollarit kuus. Kui peaksite Mochahostit oma hostiteenuse pakkujana hoidma, tähendaks see, et te ei maksa kunagi rohkem kui kaks dollarit kuus – kunagi.

5. 100-protsendiline tööaja garantii

See on ka tulevikus ainulaadne. Kõigil teistel hostimise pakkujatel, keda ma kunagi näinud olen, on maksimaalselt 99,9-protsendiline tööaegne garantii. Mochahost pakub 100-protsendilist tööaja garantii. Selle garantii osana hüvitavad nad teile tasuta hostimise, kui leiate oma veebisaidi kunagi alla. Huvitaval kombel pole neil serveri oleku lehte, mis annaks teile teada, kas neil on tehnilisi probleeme või mitte. Mõlemal juhul on see funktsioon, mida pole kuskil mujal nähtud.

6. Eluaegne tasuta domeeninimi

Kui registreerite domeeninime, maksab see umbes 15 dollarit aastas. Kuid Mochahost annab teile eluaegse tasuta domeeninime. Teisisõnu, mitte ainult saate tasuta domeeninime, millega alustada, vaid ka Mochahost pakub teile aasta-aastalt teie domeeninime majutustasu maksmist.

Mochahost Hosting negatiivsed küljed

Nii ahvatlev kui Mochahost võib kõlada, on mõned asjad, kus meil neist puudus oli.

1. Reklaam on natuke ebamäärane

Nagu eespool mainitud 180-päevases riskivabas garantiis mainitud, pidin ma sukelduma teenusetingimustesse, et teada saada, mida täpselt tähendab riskivaba.

Jah, kui teile 180 päeva jooksul teenus ei meeldi, saate oma raha tagasi – ehkki see on hinnatud.

Kui soovite täielikku tagasimakset, saate selle saada, kuid ainult 30 päeva jooksul – ja peate selle valiku valima.

Tundus, nagu oleks nende reklaamimine ebamäärane või eksitav, arvestades, et see on funktsioon, mis enamikul veebimajutusteenuste pakkujatel puudub.

2. Vähem hostimisvõimalusi kui enamikul

Ma polnud kindel, kas panna see asjatundjaks või vastu. Isegi kui neil on vähem hostimisvõimalusi kui enamikul, oleks enamiku jaoks piisav. Neil on kuus Linuxi ja kuus Windowsi suvandit – enamasti rahuldab see seda, mida inimesed otsivad.

3. Pole integreeritud varundamise võimalust

Selle väljamõtlemiseks kulus ka täiendavaid uuringuid. Mochahost ei varunda nende andmeid, kuid mitte klientide jaoks. Ainus on see hädaolukorras.

Teisisõnu, kui te võõrustaksite neid, peate välja mõtlema oma varulahenduse.

Aastal 2019 pole see tegelikult piisavalt hea.

4. Juhtpaneelid maksavad lisatasu

See tundus, nagu prooviks Mochahost sind niklida ja peenestada. Juhtpaneeli valimisel on neil kõige suurem valik, kuid need pole tasuta.

Linuxi kasutajatel on rohkem võimalusi kui Windowsi kasutajatel, kuna nad saavad valida cPaneli, Easy Web Paneli, WHMi ja Pleski vahel.

Windowsi kasutajad on veebisaidipaneeli ja Pleski paneeli kinni, pidades meeles, et Plesk maksab rohkem.

5. Välisabi

Mulle ei meeldinud see, et suurem osa nende toest asub Belgias. Ehkki nad on asjatundlikud, peaksid nad olema USA-s asuvad – eriti arvestades, et nende andmekeskus asub USA-s Chicagos.

6. Mitmed halvad arvustused

Lugesin Internetis mitmeid Mochahostiga seotud halbu ülevaateid. Kui see oleks vaid üks või kaks ülevaadet, saaksin selle hõlpsalt kriitika alla tõsta rahulolematu töötaja või midagi sellist.

Kui näete mitmel erineval saidil mitut halba arvustust, hakkate siiski mõtlema, mis toimub kulisside taga.

Alumine joon

Pinnal näib Mochahost olevat kindel veebiteenuse pakkuja. Kui sisse sukelduda ja kliendiks saada, tundub lugu siiski muutvat. Tundub, et meie kogemus erineb arvustustest – see polnud sugugi nii hull. Muidugi tegime seda ainult ülevaatuse eesmärgil, kuid meil oli kliendikogemus olemas. Meile meeldis see, et teenus oli ööpäevaringne ja need näisid olevat kiiremad, kui mõned arvustused väitsid.

See paneb mind peaaegu mõtlema, nagu poleks nad ühel hetkel nii head olnud, aga tundub, nagu nad puhastaksid oma teo, mis on midagi head näha.

Kuva rohkem funktsioone

Lähemalt saidil Mochahost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map