Myhosting.com ülevaated mai 2020 – majutuse hinnakujundus ja plaanid

Contents

Kui hea on Myhosting.com hostimine?

MyHosting.com on eraettevõte, mis on spetsialiseerunud veebisaitide hostimise teenustele. Nende haare laieneb kogu maailmas, pakkudes teenuseid 180 riigis. Nad pakuvad mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas domeeninimesid, VPS-teenuseid ja paljusid muid teenuseid. Nende hostimispaketid pakuvad mitmesuguseid valikuid kõigile, kes soovivad laiendada oma võrgus olemist. Need pakuvad suurepärast klienditeenindust ja aitavad teil valida oma või teie ettevõtte jaoks parima plaani.


Vaadake ametlikku saiti Myhosting.com Arvustused 4 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (11 hääled) plussid

 1. Palju jagatud hostimiskavade valikuid
 2. Täisfunktsionaalne saidiehitaja
 3. Piiramatu domeeni majutamine
 4. 30-päevane raha tagasi garantii

Miinused

 1. Mobiilse saidi ehitaja lisatasu
 2. Varukulu lisatasu
 3. Liiga palju vaeseid tugikaebusi

Tugi4Speed4Features4Value4Läbipaistvus4

Meie ametlik veebimajutus Myhosting.com

Myhosting.com asub Kanadas Torontos SoftCom’i tütarettevõttena. Nad on spetsialiseerunud jagatud veebimajutusele, pakkudes e-posti hostimist, VPS-lahendusi, Microsoft SharePointi servereid, Microsoft Exchange’i servereid ja ka hallatud migratsioonilahendusi..

MyHosting.com hostimise parimad omadused

Nende andmekeskused asuvad Kanadas Torontos ja New Yorgis Rochesteris, pakkudes kiudoptiliste võrkudega tipptasemel andmekeskusi..

Palju jagatud hostimisplaane

Myhosting.com pakub jagatud hostimise puhul palju võimalusi. Nad pakuvad plaane isiklikele kasutajatele, ärikasutajatele ja e-kaubanduse kasutajatele. Neil on VPS-i plaanid ja spetsiaalsed hostimisvõimalused. Neil on ka spetsiaalsed vahetusserverid, mis hoolitsevad kõigi teie suhtlusvajaduste eest.

Linuxi ja Windowsi põhised hostimisvalikud

Myhosting.com on võimeline pakkuma teile Linuxi-põhist hostimiskava või Windowsi-põhist hostimiskava. Paljud hosting firmad pakuvad kas ühte või teist, mitte mõlemat. Lisaboonusena võib nende äriplaanile üle minnes ühe konto all olla nii Linuxi kui ka Windowsi põhiseid lahendusi.

Täisfunktsionaalne saidiehitaja

Myhosting.com pakub täisfunktsionaalset saidiehitajat. Lõppude lõpuks võõrustavad nad veebisaite. Neil on ainult mõistlik, kui neil on täisfunktsionaalne saidiehitaja, mis aitab uhiuue ettevõtte omanikul oma esimest veebisaiti üles ehitada. Nende cPanel võimaldab teil ühe klõpsuga installida skripte ja võimaldab teil hostida mitmeid veebisaidi platvorme, näiteks Joomla! või WordPress.

Piiramatu domeeni majutamine

Paljud seal asuvad hostiettevõtted panevad teie hostimisvõimalustele andmekogu. Pole Myhosting.com – nad pakuvad piiramatut domeenimajutust. Teisisõnu, nad ei hooli sellest, kui palju külastajaid teil on, kui suur on teie veebisait või kui suureks teie ettevõte kasvab. Ausalt, rohkem veebisaidi hostimise ettevõtteid peaks pakkuma piiramatut domeeni hostimist. Väga vähesed väikeettevõtete omanikud hostivad kunagi nii palju andmeid, et serverid on tõsiselt koormatud. Tegelikult on see funktsioon, mis võimaldab teie veebisaidil kasvada ja laieneda, võimaldades Myhosting.com hoolitseda teie ettevõtte vajaduste eest millal ja kuidas soovite.

30-päevane raha tagasi garantii

Kuigi see on standard, on seal mõned hostimisettevõtted, kes võtavad 30-päevase raha tagasi garantii ja pakuvad teile ainult proportsionaalset summat. Teisisõnu, te ei saa kunagi täielikku tagasimakset mõnelt teiselt veebimajutajalt. Myhosting.com annab teile 30-päevase raha tagasi garantii. Kuni esimese 30 päeva jooksul tühistate, tagastavad nad teile 100 protsenti raha.

Myhosting.com hostimise varjuküljed

Ükski veebimajutusettevõte pole ilma oma puudusteta. Myhosting.com ei erine, ma kardan. Tegelikult on üsna palju asju, millele Myhosting.com saaks paremini keskenduda.

Mobiilse saidi ehitaja maksab lisatasu

Kõigist asjadest, mille eest lisatasu võetakse, ei tohiks Myhosting.com mobiilside saidide koostajatelt lisatasu võtta. On liiga palju inimesi, kes pääsevad Internetti oma mobiilseadmete abil. Tegelikult on tõenäolisem, et kasutaja pääseb teie saidile juurde mobiilis kui töölaual. Myhosting.com võtab lisatasu mobiilse veebisaidi optimeerimise eest, kus muud hostimisteenused, näiteks Bluehost, sisaldavad seda funktsiooni standardpaketi osana.

Varukoopiad maksavad lisatasu

Kui teie veebisaidil olevad andmed on olulised, tundlikud või raskesti asendatavad (oleme nõus kihla vedama, et see on vähemalt üks neist kolmest), olge Myhosting.com lehel eriti ettevaatlik. Kui te ei soovi oma veebisaidi varundamise eest nende eest lisatasu maksta, peate seda tegema käsitsi füüsiliste kõvaketaste või tasuta pilveteenuste jaoks. Ehkki see on soodsate hostide seas pettumust valmistav probleem (WebHostingPad ja GoDaddy pole selles osakonnas tegelikult paremad), leidub rohkesti selliseid veebimajutajaid nagu A2-host, kes varundab teie andmeid regulaarselt tasuta või annab teile isegi võimaluse saidi käsitsi varundamist.

Lisanduvad rändekulud

See on lihtsalt kehv turundus. Muidugi, Myhosting pakub hallatud migreerimisteenust. Kuid nad küsivad selle eest 45 dollarit. Kui inimesed otsivad uut hostit, võin peaaegu garanteerida, et nad ei kavatse Myhostingit vaadata lihtsalt seetõttu, et seal on paremaid hostimisettevõtteid, kes teevad seda tasuta. Mõistame, et kui teil on spetsiaalne spetsialist, kes aitab ettevõtte omanikul nende andmeid migreerida, on sellega seotud tööjõukulud. See on aga kulu, mille peaks hosting ettevõte katma – sel juhul peaks Myhosting neid kulusid katma. See on väike hind, mida tuleb maksta, et ahvatleda väikeettevõtete omanikke valima valitud veebimajutusteenuse platvormiks Myhosting.

Liiga palju vaeseid tugikaebusi

Igal pool, kus võrku vaatate, on Internet täis Myhosting.com halbade arvustustega. Inimesed kahetsevad, et valisid nad oma valitud hostimisplatvormiks. Muidugi ütlevad nad veebisaidil teile, et saate tugispetsialistilt vastuse 10 minuti jooksul. See vastus lihtsalt ütleb teile, et teie juhtumile on määratud tugispetsialist. Inimesed kurdavad, et vastuse saamine võtab aega kolmest päevast kahe nädalani – teie jaoks vajaliku probleemi lahendamine võtab veelgi kauem aega. Sellise reageerimise aja jaoks pole mingit vabandust. Vaadake SiteGroundi, kui soovite näha, kuidas välja näeb suurepärane klienditoe võrk.

Alumine joon

Pinnal näib Myhosting olevat kindel ettevõte. Neil on aga mitu lepingurikkumist. Alates varjatud lisakuludest kuni kogu Internetis lamavate tugikaebuste arvuni mõelksin kaks korda ja soovitaksin Myhostingut mitte kasutada. Siiski on ka nende kohta positiivseid ülevaateid. Mõnele inimesele meeldib. Ma ütlen, et suure osa arvustustest on postitanud samad isikud. Teisisõnu, kui vaatate arvustuste saiti, leiate, et enamiku kaebustest on postitanud vaid mõned inimesed. Võtke seda koos tera soolaga, kui kaalute Myhostingi oma veebisaidi hostimiseks.

Kuva rohkem funktsioone

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid

MyHosting.com majutamise KKK-d

Mis on tööaeg garantii??

MyHosting pakub uhkusega 100% tööaja garantii. Kui serverid mingil põhjusel ei tööta, saavad kõik kliendid oma kontole ühe-ühe krediidi.

Millised on ruumi ja andmeedastuse piirid??

Veebimajutusplaanides võimaldab MyHosting teil oma kontol piiramatut kettaruumi ja piiramatut andmeedastust.

Kui mulle midagi MyHostingu kohta ei meeldi, siis mida nad saavad garanteerida?

Kui te pole MyHostinguga rahul, võite kogu oma raha tagasi saada. Väljavõtmiseks on teil aega kolmkümmend päeva ja kogu teie raha tagastatakse.

Milliseid tugiteenuseid pakub MyHosting?

Igal hostikliendil on juurdepääs paljudele klienditoele. Kõigi probleemide lahendamisel saate kasutada e-posti, reaalajas vestlusi või ööpäevaringset telefonitugi. Pole vahet, mis riigis viibite, kuid saate ühendust võtta kellegagi, et aidata teil tekkinud probleeme lahendada.

Milline on teenuse MyHosting varukoopia poliitika?

VPS-serverite varundamine toimub regulaarselt koos varukoopiatega, mida saate juhtpaneeli kaudu juhtida. Jagatud hostimisplaanide puhul ei ole aga varundamist ega väljavõtmise garantiid. Kui seda peetakse hädaolukorraks, saab MyHosting pakkuda lisatasu eest varukoopiaid.

Kas MyHosting võimaldab mul olemasolevat domeeni üle kanda?

Oma olemasolevat domeeni saate MyHostingu abil üle kanda. Need aitavad teil protsessil õigesti toimida.

Kas MyHostingu profiil töötab hostimiseks Linuxis või Windowsis?

Sõltuvalt teie vajadustest saate MyHostingut kasutada Linuxi või Windowsi jaoks. Kui otsite isiklikku plaani, peab teil olema Linux. Ettevõtted ja pood võivad kasutada mõlemat platvormi. Kui otsite VPS-i plaani, töötab see Windowsi ja Linuxiga.

Mitu e-posti aadressi saan kasutada ja kui palju ruumi on vaba?

Teil võib olla 10–50 e-posti kontot, mis on teie plaaniga saadaval. Võite vajaduse korral uuemale versioonile üle minna, et mahutada rohkem e-kirju. Kui valite jagatud hostimisplaani, on kettaruumi piiramatu, mis võimaldab teil salvestada nii palju e-posti aadresse, kui vaja.

Kas uuendamine on sissejuhatusest kallim?

MyHosting pakub teile täiendavaid allahindlusi, kui teil on võimalus ette maksta. Kui saate kuue kuu teenuste eest ette maksta, hoiate kokku palju raha. MyHostingus on palju erinevaid tutvustusi, nii et pole garantiid, et hinnad jäävad samaks, kui on aeg uuendada.

Kas MyHosting pakub hallatavaid teenuseid??

MyHosting pakub palju hallatud rakendusi. Plaani osana võite saada Exchange’i e-posti aadressi. Peate nägema, milliseid teenuseid pakutakse iga plaani korral, et oleks olemas kõik vajalik.

Kas mul on mõne hostimiskavaga domeen??

MyHosting pakub teile domeeni. Kõik teie valitud jagatud hostimiskavad pakuvad teile võimaluse tasuta domeeni saamiseks. Domeen tuleb registreerumisel registreeruda, et veenduda, et domeen on teile pühendatud.

Milliseid turvameetmeid MyHosting pakub?

MyHosting on uhke oma turvalisuse üle. Teie veebisaidi ohutuse ja turvalisuse tagamiseks kasutavad nad mitmesuguseid programme, sealhulgas HackerWise, StopTheHacker ja SiteLock..

Kas ma saan iseseisva domeeni registreerimise??

MyHostingu kasutamisel saate eraldiseisva domeeni. Nad on partneriks Tucowsiga ja nende partnerlus võimaldab teil domeeninime registreerida. Kui olete domeeninime registreerinud, on see teie oma.

Kas VPS on osa nende teenustest?

VPS-i kavasid saab kasutada koos Linuxi ja Windowsiga. Kui olete arendaja või tegutsete ettevõttes, töötavad teie VPS-i plaanid teie heaks. Nende peamine eesmärk on aidata teil pakkuda parimat teenust, mida saate. VPS-i plaanid sobivad ideaalselt kõigile, kes soovivad oma veebipõhist kohalolekut laiendada.

Milliseid keeli tehniline tugi pakub??

Kui vajate tehnilist tuge, kasutab MyHosting ainult inglise keelt. Võite abi küsida muus keeles.

Kus asub peakorter?

MyHosting on Kanada põhinev ettevõte. Nende peakorteri leiate Kanadas Torontos. Nad asuvad idaosas standardses ajavööndis, sama mis muud suuremad linnad.

Kust leida MyHostingu andmekeskusi?

MyHostingul on andmekeskused Kanadas Torontos ja NY-s Rochesteris. nad kasutavad parima võimaliku klienditeeninduse saamiseks Equinixi ja Earthlinki ettevõtte andmekeskusi.

Kas MyHosting toetab erinevaid arenduskeeli?

MyHosting toetab erinevaid keeli. See töötab Linuxi ja Windowsi serverite jaoks ning saate valida, milline keel teie jaoks sobib. Kui kasutate Windowsi, on teil võimalus kasutada ASP.NET, PHP, Visual Studio, Perli ning Microsoft SQL, MYSQL ja PostgreSQL tugiteenuseid. Kui kasutate Linuxi servereid, on saadaval tavalised LAMP-serverid. Oma arenduskeele vajaduste jaoks võite kasutada ka APACHE, MYSQL ja PHP.

Kas on olemas MyHosting.com sidusprogramm?

Jah, ja sidusprogramm maksab küll komisjonitasu. Saate selle seadistada, nii et teil oleks ka korduvaid komisjonitasusid.

Kas ma saaksin oma kontol hostida mitut saiti ja domeeni??

Kui teil on mitu saiti, võimaldavad MyHostingi jagatud plaanid teil selle kõik kokku panna. Piiramatu ja tasuta domeeni hostimine võimaldab teil suunata mitu domeeni ühte saiti või alamkataloogi. Kui valite VPS-i hostimise, saate oma kontol hostida mitut veebisaiti, ilma et peaksite mitu kontot avama.

Milliseid teenuseid saan osta, kui olen mittetehniline tarbija?

Hostimisplaanides on saidi ehitaja saadaval. Oma saidi loomiseks võite valida sadade mallide hulgast. Saidi kujundamine ja õppimine on lihtne, hoolimata teie oskuste tasemest. Kui olete üksiktarbija, saate ühe saidiehitaja veebisaidi; äriplaanid on kaasas kahe objekti ehitajaga; ja e-kaubanduse plaanis on kolm. Nad töötavad Windowsi ja Linuxi abil, et saaksite oma saidi vastavalt teie vajadustele kujundada. Kui soovite kasvatada oma liiklust, võite osta rohkem saidiehitajaid.

Kas MyHosting oleks e-poe veebisaidi jaoks õige valik?

Absoluutselt. MyHostingil on erinevad plaanid e-kaubanduse veebisaitide jaoks ja need on loodud e-kaubanduse nõudmistele vastavaks. MyHostingil on SSL-sertifikaadid ja see annab teile veebipoe pidamiseks vajalikud tööriistad.

Kui ühilduv on WordPressi saidi MyHosting?

MyHosting pakub WordPressile tuge kõigeks, mida vajate. Nende hulgas on rakenduste installija, mis on ideaalne, et aidata WordPressi installimisel ja kasutamisel. Isegi kui olete algaja, saate oma WordPressi konto kiiresti töötada.

Kas MyHosting pakub PrestaShopi tuge?

Kui kasutate PrestaShopi veebisaidi teemasid, võtab MyHosting teid vastu ja pakub tuge probleemide lahendamisel.

Kas saan MyHostinguga olemasolevat Joomla veebisaiti teisaldada?

Kahjuks ei saa MyHosting Joomlale migratsiooni pakkuda. Kuid nad pakuvad siiski programmi, mis aitab teil oma Joomla veebisaidi MyHostingu kontole rännata.

Kas MyHosting pakub Magento tuge??

Magentoga on kaasas kõik saadaval olevad hostimiskavad. Magento’i ei saa te migreerida, kuid saate rakenduse. Rakendus võimaldab teil Magento kontolt üle viia kõik vajaliku.

Kas MyHostinguga pakutakse juhtpaneele??

Kõigil VPS-serveritel on WHM / cPanel või Plesk juhtpaneelid. Sõltuvalt kasutatavast süsteemist saate valida, milline neist teie jaoks töötab.

Kuidas ma saan MyHostingu konto eest maksta??

Makse tegemiseks võite kasutada mis tahes peamist krediitkaarti. MyHosting võtab vastu ka PayPali kaudu tehtud makseid.

Kas MyHosting toetab piltide majutamist ja pildigaleriisid?

Nii saab ja teil on hea meel teada saada, et galerii on üks populaarsemaid veebipõhiseid fotoalbumeid. See võimaldab teil ka rakendusi jagada ja see on tasuta iga hostimiskontoga.

Milline on lepingutähtaja miinimum?

MyHosting võimaldab klientidel maksta kuu korraga. Kui otsite pikemat ajakava, saate ettemaksu maksta kuni kolme aasta eest (36 kuud).

Kas CDN-teenus on olemas??

CloudFare CDN-i pakutakse kõigile, kes vajavad CDN-teenust.

Milliseid edasimüüjapakette MyHosting pakub?

Võite kasutada edasimüüja VPS-i paketti, mis töötab Windowsis ja Linuxis. Teil on võimalus luua ka oma isiklik edasimüüja VPS.

Rohkem saidil MyHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map