Namecheapi hostingu ülevaated mai 2020 – jagatud, EasyWP ja VPS

Namecheapi hostingu ülevaated mai 2020 – jagatud, EasyWP ja VPS

Namecheapi hostingu ülevaated mai 2020 – jagatud, EasyWP ja VPS

Contents

Mis on Namecheap hosting??

Pidage meeles, kui GoDaddy sattus hätta nende asutajatega, kes tulistasid elevante?


Noh, Namecheap võttis moraalse kõrgpunkti ja aitas šokeeritud klientidel nende platvormile üle minna.

Nad soovivad domeeninime kasutada, kuid kuidas on nende hostimisega?

Selle ettevõtte asutas 2000. aastal mees nimega Richard Kirkendall ning see on iseseisvalt kuuluv ja hallatav.

Oma olemasolu esimesel poolel pakkus Namecheap ainult domeeninimede registripidajaid, kuid alates 2007. aastast laienesid nad ka jagatud hostimise võimaluste pakkumisele. Namecheapi kontorid asuvad Los Angeleses ja seni on neil üle kahe miljoni klientide nimekirja.

Kui hea on Namecheap Hosting?

Nagu nimigi ütleb, on see sait tuntud odavate domeeninimede poolest.

Nüüd on nad aga meepidajad ja avaldavad oma nõu veebimajutamisel.

Ainult 10 dollarit aastas.

Olles tegutsenud juba üle viieteistkümne aasta, on ettevõte saanud domeenide registripidajana kindla maine ja veebimajutusteenused on korras, isegi kui nad pole just nii tähelepanuväärsed kui teised saidid. Üldiselt on Namecheapi parim asi hind, kuid neil on päris hea klienditeenindus ja nad pakuvad kõike, mida vajate oma veebisaidi üles töötamiseks. Kui otsite midagi lihtsat ja arusaadavat, võib Namecheap olla korralik valik, eeldades, et soovite raha säästa. Kui aga vajate midagi kindlamat või kui soovite majutada mitut saiti või teha midagi väga keerulist, võib Namecheap olla äärmiselt piirav.

Vaadake saidi namecheap ametlike hostimise ametlikke ülevaateid 3.6 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (2 hääled) plussid

 1. Kuluefektiivne
 2. Korralik klienditugi
 3. Kogenud domeenide registripidaja
 4. Kasutajasõbralik liides
 5. Usaldusväärne tööaeg
 6. Korralikud äriomadused

Miinused

 1. Pakutakse piiratud funktsioone
 2. Väärtusplaanid on palju piiratumad
 3. Pole ideaalne suurte ettevõtete jaoks või paljude saitide majutamiseks
 4. Emissioonid võivad süveneda mõnevõrra regulaarselt

Kokkuvõte Mis puutub veebimajutusteenustesse, siis pole Namecheap kindlasti kõige kõrgemal tasemel. Kõigile, kes otsivad midagi kuluefektiivset, ilma viperusteta, võiks see olla hea valik. Hinnakujundus on selle juures kõige parem asi, kuid see ei tähenda tingimata, et sellel on suur väärtus. Tugi3.5Speed3Features3Value4.5Läbipaistvus4

Meie ametlik Namecheap Hosting ülevaade

Selle ettevõtte asutas 2000. aastal mees nimega Richard Kirkendall ning see on iseseisvalt kuuluv ja hallatav. Oma olemasolu esimesel poolel pakkus Namecheap ainult domeeninimede registripidajaid, kuid alates 2007. aastast laienesid nad ka jagatud hostimise võimaluste pakkumisele. Namecheapi kontorid asuvad Los Angeleses ja seni on neil üle kahe miljoni klientide nimekirja. Namecheap on ICANN-i poolt akrediteeritud.

Namecheap-hostimise parimad omadused

Enne kui sukelduda arvukatesse probleemidesse, mis Namecheap Hostingiga kaasnevad (kahjuks on neid üsna palju), alustame kõigepealt asjadega, mis neil hästi mõjuvad. Pikka aega ettevõtluses tegutsemine ja nii paljude klientide olemasolu (nii öeldakse) tähendab, et nad peavad mõnda asja õigesti tegema, nii et peaksime esile tooma positiivsed küljed, mis kaasnevad odava domeeni ja veebisaidi hankimisega Namecheapist.

1. Tasuv

Valida on nelja plaani vahel ja need on teiste saitidega võrreldes naeruväärselt odavad. Seal, kus Namecheap tõeliselt paistab, on selle sissejuhatav hinnakujundus, mis algab väärtuspaketi 9,88 dollarist. Hinnakiri on järgmine.

 • Väärtus: Alustada saab 9,88 dollariga, uuendada tuleb 38,88 dollaril aastas
 • Professionaalne: Algus on 19,88 dollarit, aasta pikendamine 78,88 dollarit
 • Ülim: Alustada saab 29,88 dollariga, uuendada tuleb hinnaga 129,88 dollarit aastas
 • Äri Pro: Alustamiseks 19,88 dollarit, pikendamiseks 17,98 dollarit kuus

Nagu näete, võite alustada väga madala sissejuhatava hinnaga. Kuid kas saate selle raha eest palju? Mitte just. Kuid me käsitleme seda hiljem.

2. Kiire ja lihtne pardaleminek

Uue hostimissaidiga registreerumisel peate kogu oma teabe saama ja kõik üles töötama. Mõni sait võib selle asjatult keeruliseks muuta, mis tähendab, et kui te pole paigutusega veel tuttav, võib see segadusse ajada ja võtab rohkem aega kui vaja. Namecheap teeb õnneks pardalemineku protsessi ülimalt lihtsaks. Saate tervitusmeili kohe, kui registreerute ja saate kohe pärast seda sisse logida. Kõik on tõhusalt vormistatud, mis tähendab, et te ei saa üldse ümber ja peate helistama klienditoele.

3. Tugi

Klientide ülevaateid vaadates tundub, et tugisüsteemis on mõni erinevus. Ühest küljest väidavad mõned kasutajad, et neile on antud vastus, teiselt poolt väidavad erinevad inimesed, et saidi jaoks on parim asi klienditugi. Oma piiratud kogemuste tõttu peame ütlema, et üldiselt on pakutav teenus keskmisest pisut kõrgem, reageerimisajad on suhteliselt kiired.

Üks asi, mida eelistaksime, on see, kui neil on telefonitugi, kuid saate teha reaalajas vestlust, mis tähendab, et peaksite suutma oma probleemi umbes tunni jooksul lahendada. Teine võimalus on pilet avada, sõltuvalt klientide arvust võib kuluda viis tundi kuni terve päev.

4. Veebisaidi haldamine

Nagu me eespool mainisime, on Namecheap kasulik ainult kõigile, kes ei vaja oma lehele palju funktsioone ega funktsioone. Enamik kaebusi, mida oleme näinud, olid kasutajatelt, kes soovisid oma veebisaidile integreerida palju lisatud rakendusi ja programme, mis pole selle host jaoks ideaalne.

Eeldusel, et lihtsus on teie lõppmäng, teeb Namecheap aga asjad teile lihtsaks. Kui olete oma saidil alustanud, on selle tagaosa väga minimalistlik ja kasutajasõbralik, mis tähendab, et menüüvalikute sirvimiseks ei vaja te arvutiteaduse kraadi. Mõni võib isegi öelda, et see on liiga lihtne.

5. Varundusvalikud

Veebisaidi haldamisel peate veenduma, et varundate oma materjali regulaarselt. Namecheap võtab siiski suure osa sellest koormusest teie õlgadele ja varundab teie saidi kaks korda nädalas. Kuigi soovitame teil seda teha ka iseseisvalt, on see nende pakutav tore funktsioon, nii et kui te unustate selle teha, pole te pikas perspektiivis kinni.

6. Veebisaidi funktsioonid

Kuigi lisafunktsioonid, mida Namecheap pakub, on teiste saitidega võrreldes piiratud, on need, mis tal olemas, päris head.

 • Softaculous: Mis puutub kolmandate osapoolte skriptide ja rakenduste installimisse, siis teeb see programm asjad ülilihtsaks, võimaldades teil kõike ühe klõpsuga paigutada.
 • CloudFlare: see kolmanda osapoole programm aitab teie saiti kiirendada ja muuta teid mobiilsemaks. Namecheap võimaldab teil parema jõudluse saavutamiseks integreeruda CloudFlare’iga.
 • Google’i rakendused: Kõigile, kes Google’i armastavad, saate ettevõtte rakendused oma veebisaidile installida nime Namecheap kaudu

7. Uptime

Mis tahes hostimissaidile minnes väidavad nad kõik, et tagavad tööaja töökindluse üle 99%. Niipalju kui me võisime öelda, ei täpsusta Namecheap, mida nad protsendi languse korral pakuvad, mis tähendab, et nende garantii võib olla lihtsalt tühi lubadus.

Nagu öeldud, ei ole me tööajaga näinud mingeid olulisi probleeme, mis tähendab, et tundub, et neil on kõik kontrolli all. Enamik kaebusi, mida me oleme näinud, on seotud funktsioonide ja skriptidega, mis ei tööta õigesti, kuid kellelgi pole tööajaga nii palju probleeme. Muidugi juhtub mõnikord asju, kuid üldiselt näib, et sait täidab oma lubadused.

8. Domeeni registripidaja

Esiteks ja kõigepealt alustas Namecheap domeenide registripidajana ja sellisena teeb see sait silmapaistvalt head. Kui soovite osta domeeni ja hostida seda mujal, teeb Namecheap selle tegemise uskumatult lihtsaks. Tegelikult kasutavad paljud suuremad saidid seda teenust ja käivad siis läbi teise hostimissaidi, kuna see on nii tasuv ja hõlpsasti kasutatav. Üldiselt, isegi kui te ei kasuta veebiaadresside hostimiseks nime Namecheap (tõenäoliselt te seda ei tee), võib see domeenide ostmisel olla kohutav võimalus.

Namecheap Hosting negatiivsed küljed

Nüüd, kui oleme vaadanud Namecheapi positiivset külge, peaksime mündi klappima ja vaatama, mis ei toimi. Kahjuks kaalub halb sel juhul üles hea, kuid kui vajate odavat hostimissaidi ja teil pole palju lisanõudeid, ei pea te võib-olla selle asja pärast muretsema.

1. Piiratud võimalused

Majutusteenuseid vaadates paneb Namecheap piirid teie domeenide ja andmebaaside arvule. Ilmselt mida odavam on teie pakett, seda vähem saate, kuid sel juhul on piiranguid rohkem kui seda, mida võiksite oodata. Siin on jaotus.

 • Väärtuspakett: Kolm domeeni, 20 GB kettaruumi, viiskümmend andmebaasi ja viiskümmend e-posti kontot.
 • Professionaalne: Kümme domeeni, 50 GB kettaruumi, 100 andmebaasi ja e-posti konto
 • Ülim: Viiskümmend domeeni, 50 GB kettaruumi, 100 andmebaasi ja e-posti konto
 • Äri Pro: 20 GB kettaruumi ja 5000 GB ribalaiust

Nagu näete, ei saa te oma raha eest nii palju, kui võiks eeldada. Kui te ei näe nende korkide all püsimisega probleeme, siis leiate, et Namecheap on palju kuluefektiivsem kui võistlus. Siiski ei saa te ka funktsionaalsust ja jõudlust samal tasemel, nii et peaksite seda ka meeles pidama.

Nende korkide teine ​​asi on see, et need pole nii sirged kui muud saidid. Kuna olete kõigis aspektides piiratud, tähendab see, et peate võib-olla oma paketti täiendama ühel mitmest põhjusest. Näiteks võib teil olla üks sait ja domeen, kuid kui teil on vaja rohkem kui 20 GB kettaruumi, siis peate uuemale versioonile üle minema. Samamoodi, kui teil on vaja rohkem andmebaase, peate uuendama jne. Muud hostimisteenused muudavad ruumi nii suureks, et uuendate, kui muutute suuremaks ja lisate uusi funktsioone. Namecheapi abil saate jätkata ühe veebisaidi haldamist ja peate värskendama, olenemata sellest, kui suureks saate.

2. Kiirus

Namecheapi teine ​​oluline piirang on teie lehe laadimise kiirus. Eeldades, et soovite, et inimesed teie veebisaiti vaataksid, peate veenduma, et selle laadimine ei võta kaua aega; vastasel juhul põrgavad teie kliendid enne, kui nad pole midagi näinud. Seega peate leidma hostimisteenuse, mis tagab teie saidi kiire ilmumise sõltumata sellest, millist seadet kasutatakse.

Selles osas pole Namecheap nii suurepärane. Jällegi, kui teil on lihtne leht, kus pole palju graafikat ega keerulisi rakendusi, ei pea te tõenäoliselt muretsema. Kuid kui teie saidil on lisafunktsioone või funktsioone, võib teil tekkida probleeme. Üldiselt pole Namecheap lehekülgede laadimisel nii kiire kui võistlus.

3. Raha tagasi garantii

Ehkki see ei ole alati parim näitaja ettevõtte tugevuse kohta, on üks viis mõistmaks, kui usaldusväärne ettevõte saab olema, kas nad pakuvad raha tagasi garantii või mitte. See tähendab, et ettevõte seisab oma toote taga 100%, mis annab klientidele turvatunde ja mugavuse.

Seda silmas pidades pakub Namecheap sellist garantiid, kuid selle ulatus on äärmiselt piiratud. Enamik sellist saiti pakkuvaid hostisaite teeb seda kolmkümmend päeva. Siin on teil vaid kaks nädalat aega, et otsustada, kas see sobib teile, mis pole meie raamatus piisavalt aega. Seega peame selle nimetama negatiivseks, kuna tundub, et sait loodab meelitada uustulnukaid, kes ei tea, et kaks nädalat on hostiettevõtte hindamiseks liiga lühike aeg. Kui Namecheap oleks oma teenustes kindlam, pakuks ta vähemalt kolmkümmend päeva.

4. Ainult Linux

Kuigi see piirang ei ole tingimata piisav saidi hukkamõistmiseks, väärib märkimist, et Namecheap pakub teenuseid ainult Linuxi jaoks, mis tähendab, et Windowsi või Maci kasutajatel pole õnne. Selle juures on tähelepanuväärne, et see sait näib olevat mõeldud esmakordselt veebisaidi kasutajatele, kes tõenäoliselt ei kasuta oma lehe seadistamiseks Linuxi. Sellegipoolest on see sait seda pakkuda.

Alumine joon

Üldiselt tuleb kõiki plusse ja miinuseid vaadates öelda, et ainus asi, mida Namecheap taotleb, on see, et neil on madalamad hinnad kui konkurentsil. Kui soovite oma domeeni hoidmisel sellele ettevõttele tugineda, soovitame seda tungivalt teha, kuna see teeb seda kõige paremini. Kuid hostiteenuste osas on Namecheapil liiga palju probleeme, et muuta see elujõuliseks lahenduseks.

Sellegipoolest, kui olete seda tüüpi inimene, kellele on palju olulisem hind kui jõudlus, võite anda Namecheapile võimaluse. Madalamad hinnad ei tähenda siiski paremat väärtust, mis tähendab, et saate pisut parema raha eest saada palju paremaid funktsioone ja funktsionaalsust ning te ei pea enam ühegi peavaluga hakkama saama.

Lühidalt öeldes, Namecheap sai alguse suurepärase domeenide registripidajana ja otsustas seejärel proovida oma võimalusi veebimajutamisel. Kuna see polnud algne eesmärk, ei spetsialiseeru sait siiski hostimisteenustele, mis tähendab, et sellel on puudulik jõudlus.

Lõpptulemus on osta oma domeen siin, kuid hostige seda mujal.

Kuva rohkem funktsioone

Namechepi majutamise KKK-d

Kui olete ikka veel Namecheapi aia ääres või mõtlete nendega registreeruda, siis siin on mõned tavalised küsimused, mis inimestel teenuse kohta on. Kui te ei leia siit otsitavat, soovitame teil veebisaidiga otse ühendust võtta. Nad peaksid saama vastata kõikidele teie küsimustele, kuigi peaksite meeles pidama, et nad proovivad teile paketti müüa, nii et see võib tunduda parem kui see tegelikult on.

Kas saate Namecheapi kaudu hostida mitut veebisaiti??

Jah, saate, ehkki teie arv on piiratud. Üks asi, mida tuleks meeles pidada, on see, et teil on kettaruumi ja andmebaaside ülempiir, mis tähendab, et isegi kui majutate ainult kahte saiti, peate võib-olla uuema andmetalletuse võimaldamiseks uuemale versioonile üle minema. Sellegipoolest võimaldab Namecheap majutada vähemalt kolme saiti ja maksimaalselt viiskümmend.

Mis tüüpi hostimine on saadaval??

Namecheap pakub nelja erinevat tüüpi hostimisteenust. Jagatud, edasimüüja, VPS ja spetsiaalsed serverid.

Kas sait pakub tasuta domeene, kui registreerute selle hostimiskavasse??

Ei, Namecheap ei paku ühtegi tasuta domeeni. Kuna see algas registripidajana, peate oma domeenid eraldi ostma. Õnneks on need väga tasuvad.

Kas on peidetud tasusid??

Õnneks on Namecheap oma hindade ja kulude osas väga kursis, mis tähendab, et te ei peaks leidma tasusid, mida enne registreerumist ei olnud loetletud ega teile näidatud.

Kas ma saan oma e-posti aadressi Namecheap kaudu hostida, kui mul pole veebisaiti?

Jah, sait pakub spetsiaalset e-posti hostimisteenust. Saate oma e-kirjade jaoks kettaruumi ja failide salvestusruumi ning rämpsposti vastase kaitse.

Kas Namecheap pakub raha tagasi garantii??

Jah, kuid see kehtib ainult neliteist päeva (kaks nädalat). Kui aga valite spetsiaalse serveri plaani, siis seda võimalust teil pole. Kui teie esimese kahe nädala jooksul lisanduvad tasud, ei tagastata seda.

Kas see sait pakub erinevat makseplaani struktureerimist??

Jah, Namecheap on selle teenuse eest tasumise osas väga mitmekesine. Soovi korral saate maksta kas kuu, aasta, kaks korda või isegi kolm aastat. Business Pro plaan on aga saadaval ainult igakuiseks uuendamiseks, nii et te ei saa terve aasta eest ettemaksu teha. Üldiselt – mida rohkem ette kulutate, seda rohkem säästate pikemas perspektiivis.

Mis maksta saate, võtab sait kõik peamised krediitkaardid, samuti PayPali ja isegi BitCoini.

Milliseid klienditoe valikuid Namecheap pakub??

Tugimeeskonnaga ühenduse võtmise peamine meetod on piletisüsteem või otsevestluse avamine. Neil pole praegu telefoniteenust. Saate ka minna saidi teadmiste andmebaasist, et leida vastuseid levinumatele probleemidele.

Kus asuvad Namecheapi andmekeskused?

Neil on Põhja-Ameerikas arvukalt asukohti, näiteks Dallas, Phoenix ja Atlanta. Selle saidi peakorter asub Los Angeleses. Namecheapil on andmekeskused ka Suurbritannias ja Euroopas, kui olete väljaspool USA-d.

Kas Namecheap oma andmekeskuste jaoks koondab??

Jah, nagu kõigil hostisaitidel, on ka Namecheapis toite, turvaelementide ja võrkude loomise jaoks koondatud.

Kas sait pakub oma tööaja garantii??

Kui saate jagatud või spetsiaalse serveriplaani, pakub Namecheap 100% tööaja garantii. Kui saate edasimüüja või VPS-i plaani, langeb see protsent 99,9% -ni. Kui teil on sellest vähem kogemusi, võite saada tsükli pikendamise õiguse. Kvalifitseerumiseks tuleb siiski pilet esitada kümne päeva jooksul.

Kas Namecheap pakub piiramatuid plaane??

Jah, paaril pakutud plaanil on piiramatu ribalaius ja kettaruum. Kuid selle eest peate maksma lisatasu.

Kas Namecheapil on oma juhtpaneelide süsteem?

Ei, sait kasutab cPanelit, mis on teie veebisaidi haldamiseks kasutatav standardne süsteem.

Kas sait varundab minu andmeid??

Jah, varundatakse kaks korda nädalas, ehkki saidi sõnul on see mõeldud ainult taastamiseks. See tähendab, et peaksite ise varundama. Namecheapilt saate tasuta varundamist taotleda.

Millist programmeerimiskeelt sellel saidil aktsepteeritakse?

Namecheap lubab paljudel tööstusstandardi programmidel teie veebisaidile integreerida. Peamised nimed on MySQL, Perl, Ruby on Rails ja PHP.

Kas ma saan oma domeeni või veebisaidi üle viia Namecheapisse?

Jah, sa saad. Saidil on üleminekumeeskond, mis aitab teil olemasolevad domeeninimed ja veebisaidid nende serveritesse tuua. Mis kõige parem, kui teie vanal hostil oli juhtpaneeli teistsugune seadistus, muudab Namecheap selle ühilduvaks cPaneliga. Saate kogu oma olemasoleva materjali üle kanda olenemata sellest, millise plaani valite.

Kui ma pole veebisaidi loomises uus, pakub Namecheap mulle abivahendeid?

Jah, leiate palju kogu tööstust hõlmavaid tööriistu, mis aitavad hõlpsalt oma veebisaiti luua. Kõige tavalisemad on WordPress, Joomla ja Drupal. Softaculous abil saate kõik ühe klõpsuga seadistada. Need tööriistad töötavad sõltumata sellest, kas alustate lihtsa ajaveebi loomist või veebipoe seadistamist.

Milliseid turvavalikuid Namecheap pakub?

Siiani kaitseb sait teie teavet ainult tulemüüri kaudu. Saidil on ka majas kuuluv turvameeskond, kes jälgib kõigi probleemide korral.

Kas ma saan Namecheapi kaudu oma veebisaidil video voogesitust pakkuda?

Jah, kuid peate seda tegema VPS-i või spetsiaalse serveriplaani kaudu. Kui kasutate jagatud hostingu paketti, ei saa te videot voogesitada, kuna see mõjutab serveri kiirust.

Täpsemalt saidil NameCheap.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector