One.com arvustab mai 2020 – hinnakujunduse ja plaanide majutamine

Kui hea on One.com-i hostimine?


One.com arvustused 3.2 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (2 hääled) plussid

 1. Muljetavaldav funktsioonide loetelu
 2. Rohkem kui taskukohane
 3. Suurepärane Uptime
 4. Põhipaketi esimene aasta tasuta
 5. Aastaringne tugi

Miinused

 1. Paku ainult virtuaalserverit

Tugi3Speed3.5Features3Value3.5Läbipaistvus3

Meie ametlik veebisaidi One.com ülevaade

One.com on üks Euroopa juhtivaid hostimisteenuste pakkujaid. Taanis 2002. aastal asutatud One.com on kasvanud üle miljoni kliendi ja 149 riigini.

One.com-i hostimise parimad omadused

Vaatame kapoti alla, kas? Lõppude lõpuks kasvasid nad 15 aastaga enam kui miljoniks kliendiks. Nad peavad midagi õigesti tegema.

Muljetavaldav funktsioonide loetelu

One.com pakub mõnda funktsiooni, mis konkureerib teiste hostimislahendustega, ja mõnda ainulaadset funktsiooni. Nad pakuvad ainulaadset Bix-lahendust koos iga hostipaketiga. Bix-lahendus pakub teile reaalajas sünkroonimist, muusika voogesituse funktsioone, failijagamisfunktsioone ja alati muljetavaldavaid mobiilse juurdepääsu funktsioone.

Juba ainuüksi asjaolu, et tegemist on iga pakendi standardvarustusega, on muljetavaldav. Mõnede konkurentsivõimelisemate funktsioonide hulgas on aga Google AdWords. Kui kulutate 25 dollarit ja Google AdWordsi krediiti, annab one.com teile veel 75 dollarit väärt krediiti.

Need on rohkem kui taskukohased

One.com on muljetavaldavalt taskukohane. Tegelikult pole ma kunagi varem sellist odavat näinud. See ei tähenda ka seda, et nad pakuvad odavat teenust – see tähendab lihtsalt seda, et nad ei maksa eriti palju.

Nende stardipakett algab 0,25 dollarist kuus. See on veerand dollarist – mitte trükiviga.

Ideaalne veebisaitide, ajaveebide ja e-posti majutamiseks – see 0,25 dollarit kuus annab teile 15 GB salvestusruumi, ühtse andmebaasi, ühe domeeni ja SSL-võimalused – mis on e-kaubanduse saitide jaoks ülioluline.

Isegi nende äripakett, mis on üks nende kallimaid pakette, algab 6 dollarist kuus. Ma ei saa mõelda kellelegi teisele, kes pakub selle hinnaga üle 500 GB salvestusruumi, kaheksa protsessori tuuma (jagatud hostimise konto jaoks), mitut andmebaasi, mitut domeeni ning SSL- ja SSH-võimalusi.

Suurepärane Uptime

Paljude inimeste jaoks peavad nad enne hostiettevõtte kasuks otsustamist teadma tööaega. Liiga sageli on liiga paljud hostiettevõtted süüdi selles, et nad ei paku parimat tööaega. Kui veebisait on maas – eriti e-kaubanduse veebisait -, maksab maas oleva veebisaidi omamine inimestele raha. Kui see inimestele niimoodi raha maksab, saate lõpuks õnnetuid kliente – ükskõik kuidas lõigate. Kui ribalaius on ületatud, on palju parem, kui keegi võtab selle eest saidi sulgemise. One.com ei sulge aga teie saiti, kuna need pakuvad piiramatut ribalaiust.

One.com ei reklaami nende tööaega. Otsimiseks kulus natuke kaevamist, kuid leidsin, et tööaja garantii asemel postitasid nad üles oma tööaja statistika. 979 päeva jooksul on nende tööaeg olnud 99,99 protsenti.

Põhipaketi esimene aasta tasuta

Nüüd olen juba kajastanud, kui taskukohane One.com tegelikult on. Kuid ühte asja, mida ma ei maininud, on see, et kui soovite minna põhipaketi juurde, annavad nad teile esimese aasta tasuta. See on õige – 0,00 dollarit. Kui teil on kunagi vaja olnud hostimisettevõttega suhtlemiseks rohkem motivatsiooni, siis see on see. Ükski teine ​​hostiettevõte seda ei paku.

Aastaringne tugi

See on oluline tegur rahvusvahelises äritegevuses. Kuigi paljud hostimisettevõtted pakuvad seda ööpäevaringset tugiteenust, pakuvad paljud neist seda mitte. Tegelikult pakuvad mõned neist tuge ainult oma kohaliku pangaaja ajal. Teisisõnu, kella 8–17. kohalik aeg – ükskõik kus nad ka ei asuks. See on vastuvõetamatu paljude inimeste jaoks, kes on rahvusvahelised kliendid, kes vajavad tuge. Kui teie veebisait pole maas ja vajate abi, on viimane asi, mida soovite teha, kell kolm hommikul üleval olla, sest just siis, kui nad on avatud.

Ainus negatiivne külg on see, et see on ainult veebipõhine, otsevestlus. Muidugi, paljude inimeste jaoks pole see probleem – pika vestluse ajal eelistatakse telefonivestlust reaalajas vestlusele. Telefonitsi toe pakkumine võib mõnele inimesele siiski hoiatava mõju anda.

One.com-i hostimise varjuküljed

Nii fantastiline kui One.com-i hostimine on, leidsime mõned piirkonnad tõsiselt puuduvat. Tegelikult on paljud neist tehingurikkumised.

Ainult jagatud hostimine

One.com pakub ainult jagatud hostimist. See tähendab, et te ei saa spetsiaalset serveri suvandeid, VPS-serveri suvandeid ega ühtegi pilve majutamise võimalust. Paljud neist funktsioonidest on kriitilise tähtsusega kõigile, kes ehitavad e-poe saidi ja peavad laienema.

Kui loote e-kaubanduse saiti ja plaanite laieneda, võiksite otsida mujalt ainult seetõttu, et vajaduse korral olete sunnitud vahetama hostingu pakkujaid. Kui plaanite pidada väikest ajaveebi, pole see tegelikult probleem.

Alumine joon

One.com-i hostimise kohta ei olnud tegelikult liiga palju, et mitte meeldida. Ma ei kajastanud isegi mõnda asja – näiteks kuidas nägi välja nende muljetavaldav funktsioonide loend (22 vinge funktsiooni ja loendamine) – vaadake neid siin). See on lihtsalt tasuta funktsioon, mis on igal kontol standardne. Kokkuvõttes oleks One.com võinud mu südame võita, kui poleks tõsiasi, et nad ei paku muud tüüpi hostimisvõimalusi peale jagatud hostimise.

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map