Rackspace’i ülevaated mai 2020: kas Rackspace on teie ideaalne hostvõistlus?

Contents

Mis on Rackspace?

Rackspace on San Antonios asuv, avalikus omanduses olev veebimajutusettevõte, mis on spetsialiseerunud hallatavale hostimisele ettevõtetele ja ettevõtetele. 1998. aastal Pat Condoni ja Dirk Elmehofi poolt asutatud Rackspace’il on andmekeskused Dallases, San Antonios, Vancouveris ja Hongkongis. Rackspace müüdi hiljuti Apollo Global Management’ile ja nii võivad mõned üksikasjad pärast tehingut muutuda.


Kui hea on Rackspace’i hostimine?

Rackspace on esmaklassiline hostiettevõte, millel on täiendavat tuge ja teenuseid, mis on suunatud ettevõtetele. Need pole teie keskmise kasutaja jaoks, majutamine algab kolmekordse numbriga kuus. See on kindlasti kopsakas hind, kuid eeliseid on palju. Ettevõte ei luba seisakuid ning tal on OpenStackiga rohkem kogemusi kui ühelgi teisel turul tegutseval ettevõttel. Kindlasti pole Rackspace parim otsus, kui otsite ainult ühe veebisaidi hostimist. Kuid need, kes otsivad hallatud hostinguid, pilveteenuseid ja infrastruktuuriteenuseid kõik ühes, leiavad selle koos Rackspace’iga. Konkurendid Amazon Web Services ja Google Cloud pakuvad aga tunduvalt väiksema raha eest suuremaid teenuste portfelle.

Vaadake rohkem funktsioone Rackspace’i ülevaated 4.2 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (3 hääled) plussid

 • Fanaatiline tugi
 • Palju funktsioone
 • Ettevõtlusele orienteeritud

Miinused

 • Rackspace’i hind on tavakasutajale kallis
 • Kontode segane struktuur
 • Erinevad toetuskihid on ebaselged

KokkuvõteRackspace ei sobi väikese ajaga hostimise kasutajale, nad on keskendunud ettevõtetele ja on pigem tehniliseks lahenduseks kui lihtsalt teisele müüjale. Ettevõtte skaalal kasutajana on mõned funktsioonid siiski puudu. Tugi4Speed4.5Features5Value3.5Läbipaistvus4

Meie ametlik Rackspace’i hostingu ülevaade

Rackspace on kõrgel tasemel maine, mis põhineb nende fanaatilisel klienditoel ja nende hallatava teenuse osutamisel. Seda ettevõtet on mitu korda nimetatud “pilve Nordstrom.Nende sihtturg on keskmise suurusega ja suurte ettevõtete jaoks, kes saavad endale lubada kõrgemat hinda, ning sobib eriti hästi lahja IT-osakonnaga ettevõtetele. Need, kes otsivad ainult hostimisteenuseid, kuid samasuguse butiigiga, peaksid uurima WP Engine’i – hallatavat WordPressi lahendust ilma pilveteenusteta.

Rackspace’i majutuse parimad omadused

Rackspace on viimastel aastatel muutnud oma nime- ja teenusepakkumisi, kui nad üritavad oma aluseid taastada ja otsustavad, millist tüüpi ettevõtted nad soovivad olla Amazon Web Services, Pair Networks ja muud väga odavad pakkujad. Nende kõrgema klassi kaubamärgid on selle ümberkujunduse võtmeks, kuna turule on jõudnud nii palju konkurente.

Rackspace’i klienditeenindus on kiire ja stiilne

Kõige lihtsamate plaanide korral on teil juurdepääs e-posti aadressile, reaalajas vestlusele ja telefonitoele – e-kirjadele vastatakse tavaliselt vähem kui 20 minutiga uskumatult põhjalike vastustega ja reaalajas vestlustega saadakse tavaliselt vähem kui minutiga. Räpparitega saab ühendust telefoni teel ööpäevaringselt ja neist on telefonis väga palju abi.

Suur osa abipersonalist läheb kaugemale ja kaugemale, et pakkuda teile eriti suurt tuge. Infrastruktuuritaseme kontol ei logi tugi sisse ja ei tee teie jaoks muudatusi, kuid ohtlikes olukordades võivad nad seda teha ja teevad seda niikuinii. Kõrgema klassi plaanid lubavad seda, mis võib säästa palju aega ja leina. Rackspace on uhke, et pakub maailmatasemel tuge ja seda nad ka pakuvad.

Külluslikud omadused & Veebirakendused

Rackspace’il on palju funktsioone ja see suudab teie saidi konfiguratsiooni kohandada kõige enam. Kontohalduriga vesteldes kaevavad nad sisse funktsioonid, mida tõesti vajate, ja viisid oma struktuuri parendamiseks. Rikkalik meedium, mobiilirakendused, e-kaubandus, SharePoint, SaaS-süsteemid ja paljud neist on Rackspace’is saadaval ja töötavad tõrgeteta. Nende riistvara on tipptasemel ja võimaldab teil kasutada nii palju asjakohaseid servereid kui vaja.

100% Uptime

Rackspace tühjendab spetsiaalsed serverid ja varundab teie teavet iga päev, võimaldades neil seisaku ohtude ilmnemisel asju kiiresti kohandada ja ümber tõsta. Seal, kus paljud on süüdistanud Amazoni veebiteenuseid oma serverite ülekoormamises, näib Rackspace tõesti seda aspekti õige olevat. Ka selle tõestamiseks on neil numbrid olemas. Alates 2005. aastast on Rackspace kasutanud peaaegu täiuslikku 99,99% tööaega.

Rackspace’i hinnakujundus on kasutuspõhine

Alates 499 dollarist kuus serveri kohta ja piirmäärast alates 1 249 dollarist on Rackspace’i pühendatud serverite hinnad vastavalt teie kasutatavale serveriruumile. Nende kontohaldurid hindavad teie ettevõtte vajadustest lähtuvalt vajalikke teenuseid ja soovitavad teie plaani jaoks õiglast tunnitasu. Selline nutiserverite haldamine on tohutult kasulik ettevõtetele, kes plaanivad masseerida ja soovivad oma hostimis- ja pilveteenuseid endaga kaasa võtta.

Rackspace’i hostimise varjuküljed

Rackspace ei ole täiuslik ning nad on eksperimenteerinud erinevate hinnakujunduskavade ja teenustega, et reageerida tööstuse muutustele. Ja kuna nad on ühed kõige kallimad pakkujad, on väärt oma aega, et uurida tähelepanelikult, kuhu nad jäävad, hoides silma peal võimalike vahendajate seas..

Administraatori paneel ja struktuur peavad töötama

Nende tagaosa on paljude standardite järgi üsna puhas ja kiire. Kuid sellel on veel natuke puhastamist vaja. Kui olete cPaneliga harjunud, siis nad seda ei kasuta, seega olge valmis teise süsteemiga harjuma. Teine sellega seotud negatiivne külg on see, et kui teil on mitu kontotasandit, peate mitmest neist sisse logima ja välja logima. Organisatsioon pole täiesti intuitiivne ja võib luua järsu õppimiskõvera neile, kes on harjunud põhitaseme hostimise pakkujatega.

Täiendavad kihid

Kui soovite muuta oma konto olekut või arutada hinnakujundust, peate seda arutama spetsiaalse kontohalduriga, siis ei saa te lihtsalt ise sisse minna ja seda muuta. Kui olete keegi, kellele meeldib, et teid kõnnitakse kõigest läbi, võib sellest kasu olla, kuid kui teile meeldib teatav kontroll ja suhtumine DIY, siis võib see osutuda täiendavaks takistuseks.

Piletitoetus võtab aega

Mõnikord ei soovi sa telefoni saada ja kellegagi rääkida. Kui soovite vaid piletit kustutada ja probleem lahendada, peate võib-olla ootama umbes 30 minutit. See on kiirem kui paljud hostid, kuid pole nii kiire kui saidiväljak. Mõnikord pakuvad nad teile telefonivestluse piletiraha, kuid sellest on abi. Samuti lubavad nad reageerida viivitamata hädaolukordadele, kuid hädaolukorra määratlus võib erineda nende omast.

Esimene mulje on üle jõu käiv

Rackspace’i veebisait võib uskumatult segadusse ajada võhikutele, kes pole pilve ja VPS-iga hästi kursis. Rackspace pakub tohutul hulgal teenuseid ja nende plaane saab ühendada lõpmatul hulgal viisidel, mis tähendab, et teie esimene külastus nende veebisaidile võib tunduda nagu sihitult labürindis ekslemine. Lisaks tuleb ostu sooritamiseks kõigepealt registreeruda, pommitades end reklaammeilidega. Tehke endale teene ja ärge pange peamist postkasti kontaktmeiliks, kui soovite lihtsalt saada lisateavet. Siiski teeb Rackspace imelise töö, mis muudab pardaletulemise hõlpsaks kui pirukas, nii et kui suudate sellest algsest etapist mööduda, võite oodata sujuvat purjetamist..

Alumine joon:

Põhimõte on see, et Rackspace on mõeldud ettevõtetele, eriti suurte ja / või tehniliselt keerukate veebisaitidega ettevõtetele. Kui juhite Magento poodi ja vajate keerulist hostimist, kaaluge Rackspace’i kasutamist. Kui otsite tehnoloogiapartnerit, visake nad segu. Rackspace edestab paljusid oma pilvekonkurente oma klienditoe ja tööaja korral. Kuid kas sellest piisab, et korvata nende lisatasud? Mõne jaoks on vastus entusiastlik jah. Kuid kui otsite odavamat varianti, kus oleks vähem praktilist haldust, tuttavamaid funktsioone ja kes ei karda natuke seisakuid, oleksite mõne muu teenusega õnnelikumad.

Kuva rohkem funktsioone

Rackspace’i majutamise KKK-d

Mis on Rackspace’is ainulaadset?

Rackspace hosting on veebimajutusteenuste pakkuja, kes on suurim hallatav pilvemajutuse pakkuja. See teenindab enam kui pooled Fortune 100 ettevõtetest ja seda peetakse Gartneri maagia kvadrandis tööstuse juhiks pilve toega hallatava veebimajutuse jaoks. Rackspace’i hostimine teenindab nii suuri korporatsioone kui ka väikeseid ettevõtteid koos kvalifitseeritud ekspertide meeskonnaga, kes on valmis pakkuma kõiki parimaid ja ajakohasemaid veebimajutuse lahendusi alates turbehaldusest kuni veebisaidi majutamiseni, poodide lahendustest andmebaasi haldamiseni ja e-posti majutamiseni.

Milliseid hostimisteenuseid Rackspace pakub?

Rackspace hosting pakub spetsiaalset hostimist, Amazoni veebiteenuseid, Microsoft Cloud või Azure hostimist ja Openstack Cloud. Spetsiaalseks hostimiseks pakub Rackspace enam kui 3000 hostimise inseneri Linuxi, Windowsi ja Vmware kaudu. Amazoni veebiteenuste jaoks on Rackspace’is üle 370+ AWS-sertifikaadiga spetsialisti, kes toetavad kõiki 11 AWS-i avalikku piirkonda. Microsofti pilve / Azure’i jaoks on Rackspace viiekordne Microsofti aasta hostimispartner, võites auhinna mitu korda kui ükski teine ​​praegu saadaval olev veebimajutusteenuse pakkuja. Ja lõpuks, Openstack Cloud jaoks on Rackspace koos NASA-ga ka veebisaidi hostimise teenuse kaasasutaja, mis tähendab, et Rackspace’il on sada korda maailma suurim kogemus.

Millised on Rackspace’i enim hinnatud funktsioonid?

Rackspace’i hostimine on kasutajate poolt üle vaadatud nelja parima kvaliteediga. Need neli peamist omadust on tugi, omadused, väärtus ja tugi. Üldiselt on Rackspace’i hostimine olnud kasutajate poolt kõrgeima hinnangu saanud, funktsioonide poolest teisel kohal ning toetuse ja väärtuse osas kõige vähem.

Mitu domeeni saab klient Rackspace’is hostida?

Nagu enamikul veebimajutusteenuse platvormidel, mis pakuvad jagatud hostimisteenuseid, ei ole ka Rackspace’i hostimisplatvormide kaudu domeenide arvu piiratud. Klient kontrollib kõike oma pilveserveris, kui nad majutavad domeene Rackspace’i kaudu.

Kas Rackspace on keeruline neile, kes on veebimajutusteenuste jaoks uued või tundmatud?

Rackspace’i hostimine võib olla keeruline neile, kes on veebimajutusteenuste jaoks uued või tundmatud, kuid see sõltub. Rackspace’i hostimisteenustega tegelemise raskusaste sõltub enamasti nende teadmistest ja kogemustest Linuxi või Windowsi veebimajutusserverite süsteemiadministraatorina töötamise osas. Pilvemajutusega seotud spetsiifilised teenused on aga spetsiaalselt suunatud klientidele ja klientidele, kes on veebisaidi majutamisega algsed ja soovivad oma veebisaidi hostimist alustada nullist, selle asemel, et neil oleks eelinstalleeritud funktsioone, näiteks Linuxi või Windows Serveri veebisaidi hostimisteenuste korral.

Mida saab pilveserveriga teha Rackspace’i hostimise kaudu?

Kuni see on seaduslik ja järgib Rackspace’i vastuvõetavaid kasutuspõhimõtteid, saab Rackspace’i hostimise kaudu pilveserveriga midagi ette võtta. Rackspace Cloud Serveri hostimisteenus on piiranguteta juur- / administraatori tasemel juurdepääs, Linuxi või Windowsi keskkonnatüübi veebimajutusteenus, mida saab pilve kaudu kasutada mis tahes tüüpi rakenduses või teenuses tavapärasest, füüsilisest või spetsiaalselt hallamata toimingute serverist..

Kas Rackspace aitab mind tarkvarapaketi installimisel?

Kas Rackspace’i hostimine abistab klienti või klienti tarkvarapaketi installimisel, sõltub teenuse tasemest, mille klient või klient on registreerinud ja mille eest ta maksab. Hallatava infrastruktuuri pilvekontode eest vastutab klient või klient kogu oma serveris oleva tarkvara installeerimise ja hoolduse eest, kuid hallatavate operatsioonidega pilveserverite eest pakub Rackspace tehnilist tuge konkreetsete tarkvarapakettide installimisel ja hooldamisel. ja isegi serveri konfiguratsioonid.

Kas ma saan Rackspace’i pilveserverisse teistsuguse jaotuse uuesti installida? Või pean hakkama otsast peale?

Rackspace’i hostimisega saab nende pilveserverisse installida erineva jaotuse. Pole vaja kõike otsast peale hakata. Kõik, mida peate tegema, on lihtsalt juhtpaneelil asuva nupu Uuesti taastamine alla surumine ja siis saavad nad valida uue jaotuse. Kuid enne seda veenduge, et kõigist andmetest oleks varukoopia, kuna on tõenäoline, et see uue, teistsuguse jaotuse uuesti installimise protsess hävitab kõik serveris oleva vana jaotuse varasemad andmed. Uue ja erineva jaotuse ümberehitamise protsess võimaldab ka salvestada nende IP-aadressi vanast, eelmisest jaotusest.

Mis siis, kui teen oma pilveserveris vea?

Kui keegi peaks oma pilveserverit segama, on neil probleemi lahendamiseks palju võimalusi. Kui klient segab, saab Rackspace’i abil serveri taaskäivitada, taastada kõik andmed serverist varukoopiana või lihtsalt serveri kustutada ja alustada nullist. Neil on ka võimalus taaskäivitada hädaabirežiimi ja proovida probleemid ise lahendada või vajadusel helistada tehnilise toe poole ja kui ükski ülaltoodud lahendustest ei tee trikki. Parim ja lihtsaim viis pilve serveris vigade tegemise vältimiseks on regulaarsete varukoopiate tegemine ja värske varukoopia tegemine enne oluliste serveri konfiguratsioonimuudatuste tegemist või enne uue tarkvara installimist.

Kas Rackspace pakub pilveserveritele allahindlusi??

Jah, Rackspace hosting pakub pilveserveritele allahindlusi, kuid on ka erinevaid allahindlusi, mis põhinevad kasutamisel.

Kas ma saan oma serverile täiendavat salvestusruumi osta??

Kliendid saavad Rackspace’i hostingu Cloud Block Storage teenusega oma serveritele igal ajal lisada täiendavaid koguseid saadaolevat salvestusruumi, kuid pilveserveri loomulik salvestusruumide eraldamine põhineb pilveserveri tüübil, mille üks valib.

Mis on standard- ja üldotstarbeliste pilveserverite vahelised erinevused teenuse toimimisel?

Rackspace’i hostimise standard- ja üldotstarbeliste pilveserverite vahel on teenuse märkimisväärses osas märkimisväärsed erinevused. Esiteks kasutavad üldotstarbelised pilveserverid kiiremaid tahkismäluseadmeid ehk SSD-sid, võrreldes tavalistes pilveserverites kasutatava tavalise ketrusketta eraldamisega. Teiseks, üldotstarbelistel pilveserveritel on kuni 120 GB vaba RAM-i, võrreldes tavaliste pilveserveritega, millel on ainult kuni 30 GB vaba RAM-i. Ja lõpuks, maksimaalne võrgu ribalaius tavaotstarbelistes pilveserverites on 300 MB / s avalikus võrgus ja 600 MB / s eravõrgus, samas kui üldotstarbelistes pilveserverites on võrgu maksimaalne ribalaius 10 000 mbps, mida saab jagada avaliku ja eravõrgu vahel suvalises koguses, klient soovib.

Kas mulle esitatakse endiselt arveid, kui mu server on välja lülitatud??

Jah, Rackspace’i hostimine esitab oma klientidele arve isegi siis, kui serverid, mida nad oma veebisaitide majutamiseks kasutavad, on igal ajal ja mis tahes aja jooksul välja lülitatud. Kui server on loodud, antakse klientidele teatud pühendatud mälumaht ja vaba kõvakettaruum. Kuni see server eksisteerib, ei saa keegi teine ​​eraldatud ressursse kasutada. See on peamine põhjus, miks klientidele võetakse arve tunni kohta isegi siis, kui serverid on välja lülitatud. Kui klient soovib lõpetada väljalülitatud serveri eest tasude maksmise, peab ta selle serveri juhtpaneelil kustutama.

Samuti, kui kliendid soovivad serveri eest maksmise lõpetada, kuid vajavad või tahavad selle serveri konfiguratsioone alles jätta, on nende parim võimalus luua pilveserveri pilt. Süsteemi ketta süsteemikonfiguratsioonid säilitatakse pildil ning pilt salvestatakse pilvefailidesse ja sellele pääseb juhtpaneeli vahekaardi Salvestatud pildid kaudu. Pilvefailide salvestamisega on seotud tasu, kuid see on oluliselt väiksem kui aktiivse serveri käitamise hind. Kliendid peavad salvestama ka andmed oma kettalt pilveplokkide salvestusse või Rackspace’i pilvevarundamisse, et need oleksid järgmises serveris saadaval. Siis saavad kliendid vabalt kustutada originaalserveri, olles kindlad, et nad saavad alati uue serveri pakkuda, kasutades oma vana serveri salvestatud pilti ja vanu salvestatud andmeid. Pärast nende serveri taastamist salvestatud pildilt on nende serverite peamine erinevus see, et nende uuel serveril on varasemast erinev IP-aadress. Uue serveri kasutuselevõtmisel võib klient nõuda uue IP-aadressi kajastamiseks kõigi sellega seotud DNS-i kirjete värskendamist.

Mitu kasutajat saab iga masina peale minna?

Pilveserveri hostimasinas olevate klientide või kasutajate arv sõltub klientide pilveserverite suurusest ja ostetava operatsioonisüsteemi tüübist.

Kas pilvvõrkude turvarühmi toetatakse??

Jah, Rackspace toetab pilvevõrkude turvarühmi. Rackspace kasutab parimat ja kõige ajakohasemat tarkvara tagamaks, et nende pilveserverid ja muud veebimajutusteenused on turvalised ja turvalised andmete kasutamiseks ja salvestamiseks. Lähemalt saidil Rackspace.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map