Register.com Arvustused mai 2020 – Hinnakujundus ja plaanid

Kui hea on register.com majutamine?


Register.com ülevaated 2.3 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (0 hääled) plussid

 1. FTP-juurdepääs
 2. Saidi varukoopiad viimase 3 päeva jooksul
 3. Telefoni- ja e-posti tugi ööpäevaringselt

Miinused

 1. Äärmiselt kallis
 2. Nad maksavad oma saidi loomise tööriista eest
 3. Segased müügilehed
 4. Nad võtavad e-posti eest lisatasu

Tugi2Speed2.5Features2.5Value2Läbipaistvus2.5

Meie ametlik register.com hosting ülevaade

Register.com on üks algsest domeeninimede registreerimisega tegelevatest ettevõtetest, mis tänaseni tegutseb. Nad on laiendanud oma tootevalikut veebimajutusega. Üks piirkond, kus nad paistavad säravat, on nende klienditoe piirkond.

Registreeri.com majutuse parimad omadused

Register.com pakub kolme hostipaketti – need kõik pakuvad suurepärast kliendituge. Nende kõrgeim tase – e-kaubanduse pakett – toetab krediitkaartide töötlemist ja ostukorvide funktsioone.

FTP-juurdepääs

Väga vähesed hostingu pakkujad pakuvad FTP-juurdepääsu enam. Kuigi see on tehnilisem lahendus, võimaldab see ka suuremat paindlikkust ja kohandamist. FTP on Interneti-standard, mis tähistab failiedastusprotokolli. See protokoll annab teile vabaduse igat tüüpi failide edastamiseks arvuti ja nende serveri vahel, et neid täielikult kohandada.

Saidi varukoopiad

Ehkki see on mõne hostimise pakkuja standardfunktsioon, näib see paljudest teistest puuduvat. Registreeri.com abil mitte ainult varukoopiasait, vaid need annavad teile juurdepääsu funktsioonile, mida nad nimetavad faili taastamiseks. Faili taastamine võimaldab teil oma saidi versiooni tagasi tõmmata, et kõik tehtud vead kustutada. Leidsime, et see on pisut lühinägelik, et see hoiab teie andmeid ainult viimase kolme päeva jooksul, kuid tõsiasi, et neil see üldse oli, on kindlasti pluss.

Telefoni- ja e-posti tugi ööpäevaringselt

Siin paistab register.com. Neil on ööpäevaringne tugi telefoni ja e-posti teel. Ehkki nad ei paku reaalajas vestlust, leidsime, et iga kord, kui helistasime, saime telefonis pädeva tugiesindaja – ja me helistasime mitu korda päevas. See on märkimisväärne suundumuse tõttu ettevõtluses, mis paneb inimesi pikkade ooteperioodideni jõudma reaalajas tugiteenuste pakkujani.

Registreeri.com majutuse varjuküljed

Kahjuks oli register.com-i kohta rohkem mitte, siis meeldis – harv juhus.

Äärmiselt kallis

Kui arvestada tõsiasjaga, et register.com oli üks algsetest veebiregistripidajatest, on see väike üllatus. Praegu on GoDaddy kõige levinum veebide registripidaja veebis. Paljud teised hostingu pakkujad kasutavad GoDaddy registreerimisfunktsiooni omaette. Kuid Go Daddy võtab teie domeeninime registreerimise eest ainult 14,99 dollarit. Register.com võtab dot-com aadressi eest 35 dollarit aastas – see on 250 protsenti rohkem kui võrgu populaarseim registripidaja.

See on äärmiselt oluline, arvestades, et paljud inimesed kasutavad domeenide parkimiseks veebimajutusteenuste pakkujaid. Domeeninimede registreerimise 250-protsendiline kasv lisandub ülimalt kiiresti, muutes register.com üheks halvimaks domeenide registreerimise ja parkimise kohaks.

Nad maksavad oma saidi loomise tööriista eest

Kõik muud veebiteenuste pakkujad, kes pakuvad tööriistu teie veebiehituse lihtsustamiseks, pakuvad neid tööriistu tasuta. Register.com võtab oma saidi loomise tööriistade eest tasu. Peaaegu tundub, nagu register.com üritaks sind niklida ja peenardada – üritades sinult kõik senti välja lasta. WordPress pakub tasuta mallide jaoks paremaid saidi loomise tööriistu koos mallidega. Lisaks on WordPressi lihtsam kasutada, kuid register.com nõuab teilt tööriista eest tasu võtmist, mida kõik teised hostingu pakkujad tasuta pakuvad..

Segased müügilehed

Kui näete eelliinit, mis ütleb: „Ehitame teie veebisaidi tasuta üles”, on see kindlasti midagi uurimist väärt. Kes ei tahaks sellist teenust ära kasutada?

Selle probleem on see, et peene printimisega öeldakse teile selgelt, et nad küsivad selle teenuse eest teilt 94,95 dollarit kuus. Isegi kõige kallim hostimisvõimalus on vähem kui 30 dollarit kuus, nii et mis see on? Kas nad ehitavad teie veebisaidi tasuta või küsivad teilt selle eest 100 dollarit kuus?

Pärast nende teenusetingimuste kaevamist leidsin, et nad võtsid saidi ehitusteenuse eest 799 dollarit, millele lisanduvad 94,95 dollarit kuus. Ma polnud kindel, kas see pidi olema tahtlikult petlik või tähendasid nad seda, et nad ei võta teilt ettemaksu summas 1139,40 dollarit, mis maksab teile järgmise 12 kuu jooksul.

Nad võtavad e-posti eest lisatasu

Kui me leidsime, et see on natuke naeruväärne. Iga teine ​​hostingu pakkuja sisaldab e-posti hostimist veebisaidi hostimise paketi osana. Register.com ei oma mitte ainult neid kahte funktsiooni eraldi, vaid kui soovite oma e-posti hallata, peate oma e-posti haldamiseks logima sisse teise portaali, kasutades oma e-posti haldamiseks erinevat mandaatkomplekti. Ühelgi kolmest hostimispaketist ei ole ühte e-posti aadressi.

Nad võivad proovida muuta selle taskukohaseks, kui pääseb juurde veebimeili portaalidele, kus 5 MB salvestusruumi maksab teile 9,99 dollarit aastas, kuid nende kõige kallim pakett 10 postkasti ja 100 MB salvestusruumiga maksab kuni 99,99 dollarit aastas. E-post ei ole selline kaup, mida müüakse niimoodi – isegi Google pakub domeeni jaoks kohandatud e-posti 10-kordse arvu funktsioonidega soodsama hinnaga.

Alumine joon

Parimal juhul satub register.com inimeste teadmatusest. Nende veebimajutus võib olla usaldusväärne ja võib-olla vajavad nad ka tavalist klienditeenindust, kuid nad võtavad oma teenuste eest liiga palju tasu ja ei suuda toimetada põhikomponente – näiteks e-posti -, mis tuleks lisada igasse hostimispaketti..

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map