Väike apelsin – arvustused mai 2020 – hindade ja plaanide majutamine

Kui hea on väike apelsinimajutus?


Väike apelsin Arvamused 3 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (2 hääled) plussid

 1. Mitmed jagatud kavad, mille vahel valida
 2. Piiramatu e-posti aadresse igast domeenist
 3. Suurepärane tugi
 4. Pakkuge igat tüüpi majutust

Miinused

 1. Kettaruum ja ribalaius on piiratud kõigil plaanidel
 2. Mobiilisaite ei saa luua

Tugi3Speed2.5Features3.5Value2.5Läbipaistvus3.5

Meie ametlik veebimajutus „Väike apelsin”

Väike apelsin on väike, kuid samas kindel veebimajutusteenuste pakkuja, kellel on palju kindlaid võimalusi ja funktsioone. Nende liidest on lihtne kasutada ja nende hostimisvalikud muudavad otsitava veelgi hõlpsamaks. On tõesti tore leida hostiettevõte, mis ei ürita teid niklida ja peenestada.

„Väikese oranži” hostimise parimad omadused

Ühena vähestest ettevõtetest, kes tegutseb nende nimel rohkem kui mitte nende vastu, pakendab Väike Apelsin täpselt seda, mida võidate hostiettevõttelt oodata – koos paari lisakirsiga.

Mitmed jagatud kavad, mille vahel valida

Väike apelsin teeb suurepärase töö, üritades veenduda, et saate selle, mille eest maksate. Standardsete väikeste, keskmiste ja suurte plaanide asemel jagasid nad oma pakkumised teie vajadustele vastavaks. Kui teil on vaja ainult väikest veebisaiti, kuna soovite ülejäänud pere jaoks ainult paar pilti eelmise aasta puhkusest võõrustada, siis ei pea te majutuse eest maksma nii palju kui järgmisele kutile, kes alustab e-kaubanduse veebisait.

Aus veebimajutus

Järjepidevuse jaoks on palju öelda. Turunduse nüanss, mida olen näinud, kuidas inimesed ikka ja jälle kasutavad, on alahinnata ja üle pakkuda. Mõnel juhul võib see toimida, kuid väike apelsin pole sellega nõus. Nad tarnivad täpselt seda, mida nad lubavad, püüdmata teile asjades, mida te ei vaja, üle müüa. Lisaks kasutavad nad oma ressursse paremini kui mõned konkurendid. Kui maksate serveris määratud summa ressursside eest, siis saate seda täpselt – saate kvaliteeti ohverdamata, kui maksimeerite seda, mida kasutate.

Kõik tüüpi majutamine

Väikesel apelsinil on plaan peaaegu kõigile. Neil on tavaline jagatud VPS ja spetsiaalsed hostimiskavad, kuid neil on ka igas plaanis mitu võimalust. Lisaks on neil spetsiaalne kategooria ettevõtete omanikele, kes üritavad luua e-kaubanduse veebisaiti. Äriplaanid sisaldavad tasuta iga SSL-i sertifikaati. Jah, jah – ka neil on edasimüüjate hostimine.

Piiramatu e-posti aadresse igast domeenist

E-posti aadressid peaksid olema paljude hostingu pakkujate jaoks standardsed. Kuid nad ei ole. Tegelikult olen näinud mõnda hostimisettevõtet, kes ei paku üldse e-posti. Tore on näha, et Väike Apelsin ei paku mitte ainult e-kirju, vaid iga domeeni jaoks pakub piiramatul arvul e-posti aadresse. See tähendab, et kui alustate e-kaubanduse veebisaiti, võib igal töötajal olla oma e-posti aadress koos oma volikirjadega.

Fantastiline valik veebirakendusi

See on koht, kus väike apelsin ületab hostiettevõtete tavapäraseid võimalusi ja vastutust. Kui registreerute programmiga Väike Oranž, saate WordPressi installida ühe klõpsuga. Kas soovite kalendrit? Suurepärane valik! Installige oma kalender, ostukorvitarkvara ja palju muud A Small Orange’i fantastiliste veebirakenduste valiku abil.

Suurepärane tugi

Nende abipersonal on asjatundlik ja kiire. Teil on juurdepääs 24-tunnisele telefoni- ja e-posti toele. Neil on seda ka vestelda, kuid nädalavahetustel see pole saadaval. Isegi nende nädalavahetuse tugi on kiire. Lisaks on neil kõik teie probleemid lahendatud.

Ettevõte on pühendatud rohelistele minekule

Väike apelsin vastab 150 protsendile nende energiatarbimisest taastuvenergia sertifikaatidega. Lisaks võimaldavad nad oma töötajatel kaugtööd teha – nad töötavad kodust. See tähendab, et nad ei pea maksma suure hulga kontoripindade eest, lisaks hoiab see rohkem autosid teelt eemal. Kaugtööga töötajad on tavaliselt kõrgema moraali ja õnnelikumad – ja see näitab nende klienditeenindust.

Negatiivne külg on „Väikese apelsini“ hostimine

Õige pea, kui arvasime, et Väikese Oranži hostimine on täiuslik, leidsime mõned asjad, mida arvasime, et neid saaks veel paremaks muuta. Siin on, mida me leidsime.

Kettaruum ja ribalaius on piiratud kõigil plaanidel

Nad panevad kõigi oma plaanide juurde andmekaane. Kui majutusteenuse pakkuja pakub piiramatut ribalaiust ja kettaruumi, ei eelda nad, et kliendid kasutavad roppusi ressursse. Inimestele nende piiride seadmisega on tegemist pigem vaimse tõkkega, mis võib lisada stressifaktori, pannes inimesi tähelepanelikult jälgima, kui palju ribalaiust ja kettaruumi tegelikult kasutatakse.

Mobiilisaite ei saa luua

Väike Apelsin pakub veebisaitide loomise tarkvara. Mida nad aga ei tee, on tarkvara pakkumine, mis aitab inimestel oma veebisaitide mobiilseid versioone luua. Kui üha rohkem inimesi sirvib Internetti mobiilseadmete abil, siis arvaksite, et Väike Apelsin mõistab, et nende huvides on pakkuda inimestele lihtsat viisi mobiilsete veebisaitide loomiseks..

Alumine joon

Väike apelsin läheb kaugemale ja kaugemale, veendumaks, et neil pole mitte ainult seda, mida kliendid vajavad, vaid ka seda, mida nad tahavad. Kliendi vaatenurgast võib see tõesti nende kasuks töötada. Kui aga leiame, et me ei saa mobiilisaite luua, paneb see meid tegelikult tahtma mujalt otsida.

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map