Võrgulahenduste ülevaated mai 2020: sureb dinosaurus või on seda väärt?

Kui hea on võrgulahenduste hostimine?


Võrgulahenduste ülevaated 2.2 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (3 hääled) plussid

 1. Saadaval on palju hostimisplaane
 2. 99,99% tööaja garantii

Miinused

 1. Mõni halvim ülevaade kunagi varem
 2. Tugi vajab tööd
 3. Ülemäärased tühistamistasud
 4. Tarbetud ülesmüügi katsed

Tugi2Speed2Features2.5Value2Läbipaistvus2.5

Meie ametlik võrgulahenduste hostingu ülevaade

Võrgulahendused on tegutsenud alates 1979. aastast. Ühel hetkel olid need üks parimatest saadaolevatest hostimislahendustest. Pärast nende omandamist Web.com poolt 2011. aastal näib, et nad on läinud allamäge.

Võrgulahenduste hostimise parimad omadused

Paberkandjal näib Network Solutions’i hostimine olevat elujõuline lahendus.

Palju hostimisplaane

Võrgulahenduste abil saate oma hostimise eest maksta kuni 10 aastat ette. Suurem osa hostimisest on suunatud väikeettevõtete omanikele. Network Solutions pakub spetsiaalset WordPressi hostimist, jagatud hostimist, VPS-i hostimist ja SharePointi hostimist. Saadaval on ka e-kaubanduse ja veebisaitide hostimise kavad.

Windowsi ja Linuxi põhised serverid

Võrgulahenduste andmekeskuses on kliendi valikul saadaval nii Linuxi kui ka Windowsi põhised serverid. Kumbki pole parem kui teine ​​- see tuleb isiklikel eelistustel. Mõni inimene naudib Linuxi kohandamisvalikuid, teised aga Windowsi-põhiseid servereid.

Uptime garantii

Kui valite oma serverivalikuks Linuxi, pakub Network Solutions 99,99-protsendilist tööajagarantiid. Windowsi põhiste serverite jaoks pakub Network Solutions 99,9-protsendilist tööajagarantiid. Kaevasin natuke sügavamale ja avasin nende teenusetingimusi, et näha, millist garantiid pakutakse. Kahjuks ei esitatud teavet selle garantiiga seoses pakutavate hüvitiste kohta.

Saadaval on kohandatud ja täpsemad valikud

Võrgulahendused algavad taskukohase lahendusena teie veebimajutusvajadustele, kuid kõigi olemasolevate täiustatud lahenduste korral võivad need üsna kiiresti kalliks muutuda. Nad pakuvad mõnda ainulaadset paketti, näiteks spetsiaalset Facebooki turunduspaketti, ja nad pakuvad teie veebisaidi täielikult teie jaoks üles ehitada. Võrgulahendused on mitmekesised lisandmoodulitega, sealhulgas turunduspakettidega, kus nad edastavad teie saidi nii kohalikele registritele kui ka Google, Yahoo ja Bing otsingumootoritele, poepaketi, mis võimaldab teil oma saidil asju müüa, ja täieliku e-poe paketi . Kõiki neid pakette müüakse eraldi.

Komplekti kuulub veebisaitide loomise tarkvara

Iga nende hostipakett sisaldab juurdepääsu oma veebisaidi loomise tarkvarale. Olime selle võimaluste üle meeldivalt üllatunud. Vorme, kaarte, sotsiaalmeedia linke ja muid elemente saate lohistada otse veebipõhise veebisaidi koostajasse. HTML-is saate isegi koodi pukseerida, näiteks JavaScripti. Teised ettevõtted võtavad mõne sellise funktsiooni eest lisatasu. Tore tempovahetus oli teada saada, et me saaksime selle suurema osa ära teha tasuta.

Võrgulahenduste varjuküljed

Veebimajutus on tõsine äri. Kõikjal, kus vaatate, võite leida, et Network Solutions on nõrga veebi hostimisplatvorm.

Mõni halvim ülevaade kunagi varem

See tuleb kindlasti puutöö juurde. Võrgulahendustel on mõned halvimad ülevaated, mida ma kunagi lugenud olen, kui rääkida veebimajutusteenust pakkuvast ettevõttest. Näib, et tugi naljana, nad panevad teid domeenide teisaldamiseks eemale hüppama, ja nad ei tee kunagi nii, nagu lubatud. Inimesed on domeenid kaotanud, neilt võetakse liiga suuri summasid ja toetuse saamiseks võib kuluda mitu nädalat – mõnikord kuud – alles siis, kui saate teada, et tugiteenused puudusid..

Tugi vajab tööd

Võrgulahenduste tugilehte vaadates leiate üle 26 erineva tugilahenduse. Pooled neist on mõeldud müügiks, pooled toetuseks. See leht on segane ja neil võib teie küsimusele vastamiseks kuluda palju aega. Mõni tugilahendus nõuab isegi nende e-posti saatmist. Paljudel tugilahendustel on mitu erinevat kanalit, mis lihtsalt suurendab segadust. Võrgulahendused väidavad, et neil on ööpäevaringne tugi, kuid paljud lahendused on saadaval ainult USA tööajal. Ööpäevaringne e-posti tugi pole just müügiargument. Võite igal ajal kellelegi e-kirja saata ja vastust saada alles järgmisel tööpäeval.

Ülemäärased tühistamistasud

Võrgulahendustel on mõned ennekuulmatud tühistamistasud. Mida pikem on teie esialgne leping, seda rohkem on kogu tasu. Ühe aasta jooksul nõuavad nad tühistamiseks teilt veidi vähem kui 40 dollarit. 10-aastase lepingu eest võtavad nad lepingu tühistamise eest tasu kuni 180 dollarit. Teie tühistamistaotlustele reageerimisega ei hakka see pinda kriimustama. Nad pommitavad teid tühistamistaotluse tühistamise korral kõrgemate katsete ja lubadustega madalamate tasude saamiseks, millest enamik ei saa austust.

Tarbetud ülesmüügi katsed

Oli aeg, kus saab kõndida kiirtoidurestorani ja seal pakutakse hamburgerit, friikartuleid ja jooki. See oli kogu menüü. Ajad on muutunud. Võrgulahendustel on tarbetult palju müügivõimalusi. On tõesti tunne, nagu nad üritaksid sind igal sammul niklida ja peenestada. Kui soovite mõnda konkreetset funktsiooni, maksab see lisatasu. Lisaks sellele pannakse iga nende tehtud müük automaatse uuendamise tellimisplaani, ilma et klient sellest ette teataks.

Alumine joon

Olen palju veebimajutajaid üle vaadanud. Teen seda seetõttu, et mul on kogemusi kõigi nende võõrustajatega. Võrgulahendused on üks veebimajutuslahendus, mida võin ausalt soovitada. Ühel hetkel pidasid nad monopoli veebidomeenide registreerimisel ja neid peeti heaks lahenduseks teie veebimajutusvajaduste rahuldamiseks. Nüüd on isegi veebi.com toetamise korral murettekitav teada saada, kui paljud inimesed üritavad võrgulahendustest eemale saada.

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map