Web.com Arvustused mai 2020 – Hinnakujundus ja plaanid

Web.com Arvustused mai 2020 – Hinnakujundus ja plaanid

Web.com Arvustused mai 2020 – Hinnakujundus ja plaanid

Web.com ülevaade – kas nad on seda väärt??

Web.com on avalik veebimajutusettevõte, mille peakontor asub Jacksonville’is, Floridas. 1997. aastal asutatud Web.com on turul kõige kauem tegutsevate ja kõige tuntumate veebimajutusteenuste pakkujate seas. 2014. aasta lõpus oli neil üle 3,3 miljoni abonendi. Ettevõttele kuuluvad ka võrgulahendused ja register.com.


Kui hea on Web.com?

Veebisait.com võis olla dotcomi buumi alguses jäljevõimalus, kuid nende teenused ei suuda sammu pidada tänapäeva turul, mis on innovaatiliste ja konkurentsivõimeliste hindadega hostimisettevõtetest nii küllastunud. Web.com nõuab väga piiratud põhiteenuste eest ülikõrgeid hindu. Kindlasti pole ükski veebi täiuslik ja iga ettevõtte sobivus sõltub teie projektist. Kuid Web.com annab väga vähe põhjuseid, miks neid soovitada. Ehkki nad saavad oma nimetuvastuse ja ettevõtte võimete kallale asuda, on Web.com teenustel tõsiselt puudu peaaegu kõigis osakondades.

Veebikülg.com Arvustused 2.2 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (0 hääled) plussid

 1. Linuxi ja Windowsi põhised plaanid
 2. Suurepärane Uptime
 3. Lohistage ja looge saidi koostaja

Miinused

 1. Ainult jagatud hostimine
 2. Müüb igal sammul
 3. Väga kõrged tasud – kavad ei ole kõikehõlmavad
 4. Mitu kaebust parema ettevõtmise bürooga
 5. Pettumust valmistav klienditeeninduse kogemus
 6. Eksitavad sissejuhatavad lubadused ja uuendamismäärad

KokkuvõteKui Web.com on madala sissejuhatava hinna tõttu silma hakanud, lugege hoolikalt peentrükki. Veebisaidil.com võib olla häid funktsioone, mis on atraktiivsed neile, kes on veebimajutuse valdkonnas uued, kuid nende pakutavat on väga vähe, mis teeb neist pikaajaliselt hea investeeringu. Tugi2Speed2.5Features2.5Value2Läbipaistvus2

Meie ametlik veebi.com majutuse ülevaade

Võite tunda Web.com ära nende telereklaamide hulgast, kus on esindatud väga tehnilised väikeettevõtte omanikud, või võib-olla nende PGA tuuri sponsorluse järgi. Kuna üks suurimaid ja kõige kauem tegutsevaid veebihoste on Web.com, on see suurepärase nimetugevusega ja raha laialdaseks reklaamimiseks. Kuid kuna veebimajutussektor on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud, pole Web.com suutnud oma uute konkurentide teenindustasemega sammu pidada.

Parimad omadused Veebimajutus

Web.com lubab küll mõnda atraktiivset teenust, kuid tööstustandardite kasvav kõrgus paneb need võrdlema väga elementaarselt. Siin on mõned põhjused, miks keegi võiks soovida veebiaadressil Web.com registreeruda jagatud hostimisplaanile:

Nii Linuxi kui ka Windowsi põhised plaanid

Veebisaidil.com on nii Linuxi kui ka Windowsi põhised hostimiskavad. Nad pole ainus ettevõte, kes seda valikut pakub; Näiteks GoDaddy pakub ka mõlemat platvormi. Kuid nii Linuxi kui ka Windowsi põhise hostimise valik muutub üha harvemaks, kuna enamik veebimajutusettevõtteid otsustab pakkuda ainult ühte.

Ehitab teile Facebooki ettevõtte lehe

Web.com lubab ehitada uutele klientidele Facebooki ettevõtte lehe. See turundusnöör on ilmselgelt suunatud vanematele, vähem tehniliselt kalduvatele ettevõtete omanikele. Kuid Facebooki lehe loomine on tõenäoliselt üks lihtsamaid asju, mida kõik saavad Internetis teha. Eriti arvestades seda Facebooki suurim kasvav demograafiline näitaja on praegu vanurid, on raske ette kujutada, et keegi oleks Facebooki lehe loomise mõtte tõttu nii stressis, et see teenus oleks nii atraktiivne. Võib-olla on see müügiargumendiks neile, kes eelistavad Internetist kõigest koos pääseda, kuid ka neil, kellel on kõige elementaarsem Interneti-kompetents, soovitame oma Facebooki ettevõtte lehe tegemiseks võtta 10 minutit.

Domeeninime ostmine ja registreerimine

Web.com-is registreerumine hõlmab tasuta domeeni registreerimist, mille nad teevad ise, selle asemel, et tegutseda kolmanda osapoole registripidaja kaudu. Kuid jälgige uuenemismäära. Kui teie esimene aasta on tasuta, nõuab Web.com teie domeeni uuendamiseks 37 dollarit aastas, mis on enam kui kahekordne kui tavaline tööstustandard. Näiteks võtab GoDaddy teie domeeni uuendamise eest pärast esimest aastat 14,99 dollarit. Sellised teenused nagu NameCheap maksavad veelgi vähem. Ehkki registreerimisel võib tasuta domeen olla ahvatlev, soovitame osta oma domeen kusagilt mujalt, kui kavatsete kasutada veebimajutusteenuse pakkujana Web.com. See on muidugi see, kui te ei kavatse URL-i omada vaid aasta pärast.

Madal sissejuhatav hind

Web.com pakub uutele klientidele tõsiselt madalaid sissejuhatavaid hindu. Nende veebisaidi ehitaja pakett on esimese kuu eest vaid 1,95 dollarit. Peentrükiga tuleb aga kindlasti tegeleda. See on ainult esimese kuu hind, pärast mida kursid tõusevad rohkem kui 1000% kuni 22 dollarini kuus. See läheb ka kallimaks, kui lisate lisad, näiteks SSL-sertifikaadid, põhinäitajate aruandlus jne.

Suurepärane Uptime

Võib-olla oleme kuni selle hetkeni kvalifitseerinud kõik Web.com-iga seotud profid. Kuid tõsi on see, et neil on tõesti suurepärane tööaeg. Viimase kümnendi 99,99% juures pole nende rekord sihitud.

Veebimajutuse varjuküljed

Veebisaidil.com on üsna kohutav maine nii veebiprofessionaalide kui ka keskmiste klientide seas. Nii kohutav, et paneb mõtlema, kuidas nad saavad olla üks suurimaid ja pikimaid ettevõtteid ettevõttes. Siin on mõned peamised põhjused, miks peaksite veebimajutusteenuseid otsima mujalt:

Hinnakujunduse struktuur on ühtaegu kallis ja eksitav

Nagu varem mainitud, on Web.com-l mõned ahvatlevad sissejuhatavad hinnakujundusvalikud, mis meeldivad tõenäoliselt esmakordselt veebimeistritele. Kuid erinevalt enamikust teistest veebimajutusteenuste pakkujatest ei struktureeri Web.com oma teenuseid nagu pakette. On tohutult raske hinnata, kui palju nende teenused maksavad, ilma et kaupu teie ostukorvi tegelikult asetaks. Lisaks on ebaselge, milliste salvestus- ja liikluspiirangute eest maksate, kuna see pole nende saidi kuskil selgelt jaotatud. (Et näha ettevõtet, kes selle suurepärase tööga hakkama saab, vaadake A2-hostimist)

Paljud asjad, mis on standardsetena osana fikseeritud hinnast koos teiste ettevõtetega, maksavad veebisaidi kaudu lisatasu. Saidiehitustööriistad, SSL-sertifikaadid, mõõdikute jälgimine … kõik see maksab lisatasu, lisaks niigi kõrgele 22 dollarile kuus, mille eest nad maksavad kõige soovitatavama plaani eest. Checkout on ainus kord, kui näete rearealade kaupa jaotust tegelike kulude ja saadud teenuste kohta.

Võite eeldada, et kohtute veebisaidil igal sammul müügiga, mis kõik on segane ja eksitav. Nad soovitavad maksta lisatasu, kui soovite oma saiti mobiilile optimeerida; unustage, et seda on lugematu arv tasuta WordPressi malle. Lisaks saate maksta ka selle eest, et nad hoolitseksid teie veebiturunduse vajaduse eest, kus nad lihtsalt saadavad teie saidi kataloogidesse nagu YellowPages.com. Samuti soovitavad nad turvalisuse eest lisatasu maksta; kas see on midagi, mis nende hostimisplaanidest alguses puudub?

Kaevake nende veebisaidi ümber ja võite kokku puutuda mitte veebisaitide, vaid „hostimiskavadega”. Need hostimiskavad on taskukohase hinnaga, uuendades oma kõige põhilisema hinnaga 12,95 dollarit kuus. Kuid pärast täiendavat uurimist saate aru, et need on põhimõtteliselt samad tooted (veebimajutus, domeen ja veebisaidi loomise tööriistad), kuid erinevate nimede ja erinevate hindadega. Nende saidi keel erineb enamikust hostiettevõtetest. Võib kahtlustada, et võib-olla julgevad nad kasutada veebis täiesti roheliste inimeste meelitamiseks selliseid sõnu nagu “hostimine” selliste sõnade asemel nagu “veebisaidi kujundus”..

Väga suur arv kaebusi parema ettevõtluse büroos

2016. aasta novembri seisuga on Web.com-ile nende vastu esitatud 567 kliendi kaebust Parema Ettevõtluse Büroo. Need on vaid viimase kolme aasta jooksul esitatud kaebused. Enamik on seotud ebaseaduslike tasude ja arvete ebakõladega, palju on seotud ka täitmata teenustaset käsitlevate lepingutega. Isegi nii suure ettevõtte jaoks on see number tõeliselt jahmatav ja see peaks olema punane lipp kõigile, kes kaaluvad nendega äri ajamist.

Ainult jagatud hostimine

Web.com ei paku VPS-i ega spetsiaalset hostimiskava. Nad pakuvad ainult kolme erinevat plaani – kõiki neid jagatud serverites. See on märk sellest, et Web.com pole loodud klientidele, kes soovivad mastaapset teenust, ja on mõeldud peaaegu ainult algajatele veebimeistritele. Kõik, kes plaanivad oma veebisaidile e-kaubanduse kaasata, peaksid otsima mujalt.

Klienditeeninduse puudumine paljude müügihindadega

Web.com suunab peaaegu kõik oma klienditoe teenused oma kõnekeskustesse. Neil puuduvad otsevestluse funktsioonid, mida nüüdisaegsemad ettevõtted pakuvad. See ei pea tingimata näitama, et toetust pole, kuid Web.com kahjuks ei lunasta ennast. Esiteks oleks igaühe huvides, et robustsed tõrkeotsingu ressursid oleksid veebis hõlpsasti kättesaadavad, nagu konkurent HostGator. See võib säästa palju aega ka siis, kui kliendid saavad tugipiletid iseseisvalt esitada (praegu saab seda teha ainult taustpildil telefonitoe kaudu). Ainus viis Web.comilt abi saamiseks on selle asemel helistamine. Ja kui te helistate, koolitatakse nende tugiteenistujaid teid pommitama teie müügiga, kui nad on teie probleemi lahendanud.

Alumine joon

Kui olete veetnud veebimajutusteenuste pakkujate ostmise ajal aega, piisab ühest pilgust Web.com-i põhilehtedele, et saada aimu, et nende ärimudel erineb kuidagi normist. Silmatorkavalt puuduvad nende eri teenindustasandite üksikasjalikud kirjeldused, diskussüsteemi ja saidiliikluse arutelud või turvalisuse mainimine. Tundub, et Web.com on suunatud klientidele, kes ei tea peaaegu midagi veebisaidi loomise ja käitamise kohta ning ei tea seetõttu muud kui maksta väga kõrget hinda uskumatult väheste teenuste eest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector