WebHostingHub Hosting ülevaated mai 2020: hea või halb host?

Kui hea on WebHostingHubi hostimine?

WebHostingHub on tuntud veebimajutusettevõte, millel on nii positiivseid kui ka negatiivseid külgi. Konkurentsivõimelise hinna ja funktsioonide komplektiga tasub kindlasti tutvuda. Sub-par funktsioonide hulka kuuluvad aeglane vestlusele reageerimine, mõnevõrra petlik turundus ja muud probleemid.


WebHostingHubi arvustused 3.3 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (2 hääled) plussid

 1. Raha tagasi garantii
 2. Standardne cPanel koos Softaculous Script Installeriga
 3. Piiramatu domeenid nende jagatud hostimisplaanides
 4. USA-s asuv ööpäevaringne telefonitugi

Miinused

 1. Live Chat väljaanne
 2. Saadaval on ainult virtuaalserver
 3. Uptime madalam kui konkurendid
 4. Aeglased tugipiletite reageerimise ajad

Tugi3.5Speed3Features3.5Value3.5Läbipaistvus3

Meie ametlik WebHostingHubi ülevaade

WebHostingHub ei ole mõeldud suurtele ettevõtetele. Nad suunavad oma teenuseid rohkem alustavatele alustajatele ja neile, kes tahavad teha midagi enamat kui vaid väikese ajaveebi pidamist.

WebHostingHubi parimad omadused

Paljud inimesed väidavad, et WebHostingHub on üks parimaid tulevasi veebimajutusteenuseid pakkuvaid ettevõtteid turul ja see on põhjus, miks.

Raha tagasi garantii

WebHostingHubil on raha tagasi garantii, mis kestab kolm kuud. See tähendab, et kui te pole nende teenusega mingil põhjusel rahul, kuna nad tagastavad teie raha – seda mitte täielikult. Selle asemel jaotavad nad teie tagasimakse proportsionaalselt alates teie registreerumisest kuni tühistamiseni.

Standardne cPanel koos Softaculous Script Installeriga

WebHostingHub pakub teie standardset cPaneli koos Softaculous’i skripti installijaga. Kui ühendate selle nende tasuta pakkumistega, mida näete allpool, saate aru, et neil on tasuta saadaval ja ühe klõpsuga installida üle 300 rakenduse.

Piiramatu domeenid nende jagatud hostimisplaanides

WebHostingHub võimaldab teil jagatud hostimiskavas sisaldada piiramatuid domeene. See on suurepärane, kui tegelete domeenide libistamisega. Näete, paljud veebimajutusettevõtted lubavad teil omada ainult ühte domeeni konto kohta. Kui soovite lisada rohkem, peaksite maksma rohkem. WebHostingHubi puhul pole see nii. See tähendab, et saate domeeni registreerida ja selle parkida, oodates vaid kedagi, kes seda vajab ja on nõus teie eest maksma, et te selle vabastaksite.

USA-s asuv ööpäevaringne telefonitugi

Tugi näib olevat üks neist asjadest, mida kas veebimajutusettevõtted saavad või ei saa. Kui inimesed registreeruvad veebimajutuseks, vajavad nad tuge. Selle ümber ei saa tegelikult kuidagi olla. Inimeste palkamine ööpäevaringselt rahvusvaheliste klientide toetamiseks on midagi, millest saavad õppida teised veebimajutusettevõtted.

Rohkem kui tavalised tasuta lutikad

WebHostingHub pakub tasuta 301 erinevat rakendust, mis on teie tellimusega kaasas. Lisaks pakuvad nad tarkvara Softaculous Script Installer, et saaksite need rakendused ühe klõpsuga installida. Ja kui sellest ei piisanud, pakuvad nad reklaamikrediiti üle 200 dollari, et aidata teil oma äri käima saada.

WebHostingHubi varjuküljed

Kõigi WebHostingHubi pakutavate asjade korral võib olla keeruline vaadata rämpsust mööda, et näha, milles need tegelikult seisnevad..

Võimalik petlik turundustaktika

WebHostingHubi kodulehel on link, mis viib teid saidi ülevaatamiseks, et saaksite võrrelda WebHostingHubi teiste suurte turuosalistega. Rohkem kui üks inimene on väitnud, et see funktsioon on WebHostingHubi kasuks täielikult kallutatud. Nad viitavad tõsiasjale, et te ei leia selle arvustuste saidi kohta ühtegi negatiivset arvustust WebHostingHubi kohta. Kui aga vaatate sellest arvustuste saitist kaugemale teistele arvustuste saitidele, mis räägivad teile nende kogemusest WebHostingHubiga, on neist umbes 38 protsenti (ühel arvustussaidil) negatiivne.

Kohutav live-vestluse kogemus

Enamasti ütlen, et pelgalt reaalajas vestluse pakkumine on positiivne asi. Kuid minu kogemuste kohaselt on neil kõige hullem live-vestlus, mida ma kunagi näinud olen. Kui üritasin neid võrgus saada, pandi mind üle 10 minuti ootele. Kui ma suutsin nad liinile saada, tundus teisel pool olev tehnik olevat segane ega suutnud vestlusega sammu pidada. Tema näiliselt kirjutatud vastuste vaheline ooteaeg oli kohati üle viie minuti.

Saadaval on ainult virtuaalserver

Kui teil on oma veebisaidi kasvamiseks suuri plaane, pakutaks teid paremini mujale. WebHostingHub ei paku midagi muud peale jagatud hostingu plaanide. See tähendab, et nad ei paku VPS-i ega spetsiaalset hostimiskava. Ehkki jagatud hostimiskavad on suurepärased algajatele, teenivad need teid halvasti, kui teie veebisaidi peab suurema publiku käitlemiseks laienema.

Uptime madalam kui konkurendid

Uptime on ettevõtte veebisaidiga töötamisel täiesti kriitiline. Mida kauem kliendi veebisait pole, seda tõenäolisem on, et klient saab kaotatud sissetuleku tõttu tagasilöögi. Seisakuid ei võrdsustata õnneliku kliendiga. Ehkki nende tööaeg oli 99,42 protsenti, on see mõõdik konkurentidega võrreldes üllatavalt madal.

Aeglased tugipiletite reageerimise ajad

Tore, et WebHostingHub pakub ööpäevaringset telefonitugi. Mis pole tore, on see, et kui kasutate nende e-posti piletimüügi tugisüsteemi, võib vastus võtta üle 24 tunni. Kui vajate tuge, võib 24-tunnine ootamine olla sama, kui teie veebisaidil on üle 24 tunni seisakuid. Kiire toetuse pakkumine on mis tahes veebimajutusettevõtte püsimajäämiseks ülioluline.

Alumine joon

Kui soovite võõrustada väikest ajaveebi või hobipõhist veebisaiti, on WebHostingHub võimalus. Kergesti kasutatava liidese, enam kui 300 rakenduse, mida nad pakuvad ühe klõpsuga installimise ja ööpäevaringse telefonitoe liinidega, vaatate konkurentsi pakkuvat veebimajutusettevõtet. Kui aga soovite luua äri veebimajutuse ning oma klassi parimate funktsioonide ja toega, pakutakse teile parem teenindust mujal.

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map