WebHostingPad Arvustused – kas otsite odavaimat veebi?

Mis on WebHostingPad?

WebHostingPad asutati 2005. aastal ja see turustab eelarvega veebimeistritele, näiteks idufirmadele või väikeettevõtete omanikele, kes otsivad ülikõrge hinnaga hostingu pakkujat. WebHostingPad on üks odavaimaid veebimajutusi turul.


Kui hea on WebHostingPad hosting?

WebHostingPadi hind on hullult madal, nende kõige põhilisem plaan algab vähem kui kahe dollari persooni kuus. Ja nii madalate hindade eest saate selle, mille eest nende teenuste eest maksate. WebHostingPad katab teie põhivajadused, nagu WordPressi hostimine, e-post ja turvafunktsioonid. Kuid te oleksite petlik, kui eeldaksite, et nad lähevad kaugemale kui teie andmete kaitsmiseks või muudavad teie kogemuse tõeliselt erakordseks nii odava hinnaga. Kas WebHostingPadi kasutajaks registreerumine ootab õnnetust või on see veebimeistri arukas samm eelarves? Me ütleme, et see on natuke mõlemaid.

Vaadake ametlikku saiti WebHostingPad ülevaated 2.8 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (2 hääled) plussid

 1. Ilmselt odavaim veebimajutaja seal
 2. 30-päevane raha tagasi garantii
 3. Ajalooliselt püsikliendid

Miinused

 1. Tee keskmisest madalamal Uptime & Kiirus
 2. Varundab ainult teie andmeid "Kaalutlusõigus"
 3. Tagasimakset ei tehta, kui tühistate pärast 30-päevast tagasimakseperioodi
 4. Klienditeenindus pole täht

KokkuvõteSaate selle, mille eest maksate. Kui kulutate vähem kui 2 dollarit kuus, on raske palju kaevata. Kuid kas WebHostingPad on täielik tehing või on tegemist õhukese looriga katastroofiga? Lugege edasi, et otsustada, milline see võiks teile olla. Tugi2.5Speed3Features3Value3Läbipaistvus2.5

Meie ametlik WebHostingPad hosting ülevaade

Kui loete seda arvustust, tõmbab teid tõenäoliselt WebHostingPad nende uskumatult madalate hindadega. Siis on teie küsimus ilmselt: kas see on liiga hea, et tõsi olla? Meie ülesanne selle WebHostingPadi ülevaate abil on teie ootuste haldamine.

WebHostingPad Hosting parimad omadused

WebHostingPad-i registreerumiseks on tegelikult üsna kaalukaid põhjuseid. Nad pole üheski funktsioonikategoorias parim host, kuid selle hinna eest pole pakett halb. Mõelge madalale hinnale, mis on nende teenuse iga aspektiga lahutamatult seotud, ja võite leida meeldivaid üllatusi. Kuid kõigepealt räägime WebHostingPadi hinnastamisest …

WebHostingPadi hinnakujundus on ülimalt taskukohane

Andke meile andeks, kui tundub, et peksime sel hetkel surnud hobust, kuid WebHostingPad on väga-väga odav. WebHostingPadist ei leia odavamat veebimajutusteenust. Tegelikult on need nii odavad, et nad reklaamivad avalehel seda, et te ei saa seda, mille eest maksate – saate rohkem, kui selle eest, mille eest maksate. Nende kõige põhilisema paketi eest kõigest 1,99 dollariga kuus kutsume teid üles leidma odavamat veebimajutusteenust. Oleme nõus kihla vedama, et madalad hinnad viisid teid WebHostingPad-i kõigepealt.

Ajalooliselt püsikliendid

WebHostingPadil on väga madal käibe määr. Enamik nende kliente on olnud nendega väga pikka aega. See võib olla üks põhjus, miks nad on nii taskukohased – nad ei pea pidevalt kontode avamise ja sulgemisega tegelema. Nad avavad rohkem kontosid kui sulgevad. Neil on püsivalt üle 75 000 kliendi. See ütleb tegelikult üsna vähe, arvestades, et nad avasid oma uksed 2005. aastal. Nad on olnud avatud 11 aastat, mis tähendab, et kui mõõta nende kasvu lineaarselt, on nad aastas juurde saanud üle 6000 kliendi – alates aastast nad on avanud.

WebHostingPadi plaanid sisaldavad cPaneli

Fakt, et neil on see tööstusstandardi võimalus nii madala hinnaga, on tohutu pluss. Kui teil on cPanel käeulatuses, võimaldab see kiiret, lihtsat ja tuttavat üleminekut inimesele, kes soovib vähendada kulusid oma vanemast, esmaklassilisest veebimajutusest. cPanel on usaldusväärne, suudab pakkuda ühe klõpsuga installimist (koos õigete skriptidega) ja töötab tõrgeteta koos WordPressiga. Isegi mõned ülikõrge hinnaga butiigihaldurid nagu Rackspace ei paku cPaneli.

30-päevane raha tagasi garantii

See on alati tore, kui näete ettevõtet, kes pakub 30-päevast raha tagasi garantii. Kuigi see on standard, ei paku mõned ettevõtted seda. Kui vaatate nende kliendibaasi – nende kasvavat kliendibaasi -, on tagasimakseid nõudvaid kliente ilmselt vähe ja vahepeal. Võib-olla seetõttu, et vähem kui kahe dollari eest kuus, miks ma vaeva näen??

Sõjaväeline turvalisus on standard

See on pettumust valmistav ja piiripealne petlik olukord, et nii paljud veebimajutusettevõtted võtavad teie andmete põhiturbe tagamiseks lisatasu. Tavaliselt kehtib see eelarvega veebimajutusettevõtete kohta, kuid mitte WebHostingPad. Nende WordPressi plaanidega saate automatiseeritud pahavara skänneri ja pahavara karantiini ning eemaldamise.

WebHostingPadi tugi pole halb!

Olime meeldivalt üllatunud, et WebHostingPadi tuge pakutakse reaalajas vestluse ajal. Meil oli veelgi suurem rõõm tõdeda, et nad vastasid meie küsimustele vähem kui minutiga. Ja taas oli meil hea meel, kui saadud kiired vastused olid tegelikult üsna kasulikud. See tähendab, et me ei väida mingil juhul, et WebHostingPadi tugi on suurepärane, lihtsalt keskmine. Nende nõudeks on ööpäevaringne tugi, kuid töövälisel ajal on neid palju raskem saavutada. Ja kui nende serverid alla lähevad (seda laiendame hiljem), on nende juurde jõudmine peaaegu võimatu. Need pole SiteGround, see on kindel. Kuid ilma hinnata on WebHostingPadi tugi palju parem, kui me oodata oskasime.

WebHostingPadi hostimise varjuküljed

WebHostingPadiga on seotud mõned suured pettumused, mis vaatamata tõsiselt madalatele hindadele on tõenäoliselt paljude potentsiaalsete kasutajate jaoks murrangulised..

Mõni aeglaseim laadimisaeg, mida me kunagi näinud oleme

WebHostingPad’is hostitud lehtede laadimine võtab keskmiselt kaks korda kauem aega kui teiste hostimisteenuste pakkujate puhul. See on väga murettekitav, kui arvata, et peaaegu pool sellest veebikasutajad põrkavad lehelt, mille laadimine võtab kauem kui kaks sekundit Kui proovite oma saiti monetiseerida, võib WebHostingPadiga hostimine teie konversioonimäärasid dramaatiliselt häirida. Sel juhul soovitame tingimusteta minna kiirema ja esmaklassilisema veebi juurde. Võimalik, et maksate natuke rohkem, kuid korvate selle enam kui saidi külastajatega, kes ei põrka. Parima kiiruse kohta veebimajutusteenuste turul saate tutvuda A2 hostimisega.

Uptime on halb – Uptime garantii on väärtusetu

WebHostingPad lubab 99% tööaja garantii. See kõlab kindlalt, kuni teete matemaatikat ja mõistate, et 1% seisakuid tähendab igal aastal enam kui 87 tundi seisakuid ehk umbes 7 tundi kuus. Olukorra halvendamiseks hüvitab WebHostingPad teile tasuta teenustasu vormis ainult iga 8 tunni seisakuaja eest, mis ületab nende 99-protsendilise garantii. See tähendab, et enne kui raha tagasi saate, peaks teie veebisait olema kuus 15 tundi maas. Seda arvu on raske alla neelata, kui arvestada, et paljud teised eelarveteenuse pakkujad kogevad kogu aasta jooksul seisakuid vaid umbes 8 tundi.

Kui sõltute sellest, kas teie veebisait on teile raha teenimiseks kättesaadav, näiteks e-kaubanduse jaoks, on seda väärt, et maksta parema tööajaga teenusepakkuja eest. Veel parem, kui valite sellise, mis maksab teile hüvitist kohe, kui nad jäävad alla garantii, mitte 8 tundi seisakuid hiljem. Poolteist dollarit kuus võiks HostGatoriga saada 99,99% -list tööaega.

„Tasuta” domeen sisaldab palju hoiatusi

Nagu paljud hostingu pakkujad, viskab WebHostingPad registreerumisel tasuta domeeninime. Kuid lisatud on palju stringe, mis viivad meid selle reklaamikampaania eeliste kasutamisele. Esiteks peate kasutama kupongikoodi ja see kood muudab kehtetuks kõik muud reklaamid, mida võiksite rakendada. Teiseks on domeeninimi ainult aasta tasuta. Pärast esimest teenistusaasta peate maksma korduvat iga-aastast ümberregistreerimistasu umbes 15 dollarit. Arvestades, et enamikku domeeninimesid saab osta vaid korra vähem kui 15 dollari eest, pole see “tasuta” domeeninimi tegelikult üldse soodne tehing. Kui soovite kasutada WebHostingPad, soovitame kasutada teist kupongi ja osta oma domeeninimi mujalt. Säästad pikemas perspektiivis rohkem raha.

Andmeid varundatakse ainult nende äranägemisel

Teie andmete tasuta varukoopiad kõlavad suurepäraselt, eks? Kuid lugege tähelepanelikult:

WebHostingPad teeb meie äranägemisel igal nädalal kliendi kontode varukoopiaid, kaasa arvatud kuni 1 GB veebisaidifaile. See varukoopia ei hõlma e-posti aadresse, e-posti kontosid, andmebaase ega midagi muud peale veebisaidifailide. Konto, mis on suurem kui 1 GB, ei kaasata WebHostingPadi pakutavasse automatiseeritud varundusteenusesse. Juhul kui klient nõuab varukoopia taastamist, võib WebHostingPad võtta ühekordse varunduse taastamise teenustasu 39,95 dollarit..

Legali keeles sohvatud, ei pruugi alguses olla selge, kui halb see tehing tegelikult on. Nende “ainuisikuline äranägemine” tähendab, et te ei saa oma saiti käsitsi varundada, kui te näiteks selle ümber kujundaksite. Lisaks on 1 GB faili väike ja piirdub ainult veebisaidifailidega, mis tähendab, et võite kaotada kõik oma e-kirjad ja andmebaaside teabe. Üle 1 GB failide ja teie saiti ei varundata kunagi. Ja lõpuks, kui teil on kunagi vaja varukoopia taastamist, peate kahveldama rohkem kui 40 dollarit ja see ei taasta isegi teie e-kirju.

Tundub, et selline peavalu on soodsate võõrustajate seas suhteliselt tavaline. Näiteks konkurent GoDaddy on sarnaselt varjatud oma varundamise sagedusega ja võtab teie saidi taastamiseks ka liiga suuri tasusid. Kui kavatsete oma saidil hoida palju olulisi andmeid, tehke enne hostimehe valimist uurimistööd.

Piiratud üleandmise poliitika

WebHostingPad reklaamib tasuta andmeedastust klientidele, kes soovivad oma veebisaidi oma teenustele üle viia. Kuid tegelikult on see tasuta ainult nende saitide jaoks, kus on ebaharilikult väike andmemaht: 2 GB. Ja nagu ka nende varukoopiate korral, ei hõlma see ülekanne e-posti aadresse, FTP-aadresse, alamdomeene ega mingeid lisadomeene.

Alumine joon

Paljude inimeste jaoks on automaatselt liikuda odavaima võimaliku valiku poole. Ja kui madalad hinnad on teie veebimajutuse otsingus prioriteediks number üks, siis on WebHostingPad selle madala hinna jaoks tegelikult üsna hea väärtus. Veebimeistritele, kes tähtsustavad kiirust, tööaega või varundamist, põhjustab WebHostingPad ainult pettumust. Kui maksate mujal isegi dollari võrra rohkem kuus, säästab see inimesi tonni leina.

Kuva rohkem funktsioone

Peamised omadused

 • Kiire tugi
 • Mõistlikud hinnad
 • Palju funktsioone

Külastage ametlikku veebisaiti

5 parimat võõrustajat

 • SiteGround ülevaated
 • WP mootori ülevaated
 • A2 majutuse ülevaated (vana)
 • Bluehost ülevaade
 • GoDaddy haldas WordPressi ülevaateid

WebHostingPadi KKK-d

Millal WebHostingPad käivitus ja mis on nende väärtused?

WebHostingPad asutasid Illinoisis 2005. aastal tööstuse juhid ja veteranid, kes soovisid pakkuda usaldusväärset ja taskukohast hostimist. Ettevõte peab klientide rahulolu oluliseks prioriteediks, pakkudes klientidele täpselt seda, mida nad vajavad, et nad ei peaks maksma teenuste eest, mida nad ei soovi. Teil on mitmeid sertifikaate, kontrollimisi ja kinnitusi, mis on saadud mõnede Internetis populaarseimate ettevõtete poolt. WebHostingPad tagab suurepärase teenuse taskukohaste hindadega.

Milliseid jagatud hostimiskavasid WebHostingPad pakub?

Kõik WebHostingPadi plaanid sisaldavad järgmisi piiramatuid eeliseid:

 • Ruumi majutamine
 • Ribalaius
 • E-posti kontod
 • FTP kontod
 • Lisad ja alamdomeenid
 • MySQL andmebaasid

Samuti pakuvad nad oma klientidele tasuta domeeni registreerimist või ülekandmist ning veebisaitide ehitajat cPanelit. Samuti saate täpsema turvaskanni ja ettevõtete kataloogide kirje.

Ettevõttel on kaks erinevat jagatud plaani: energiaplaan ja energiaplaan Plus. Suurim erinevus kahe vahel on vähesed lisafunktsioonid Power Plan Plusis, mis sisaldab täiustatud rämpsposti filtrit, tasuta SSL-sertifikaati, SSH-juurdepääsu ja täpsemat veebistatistikat.

Hinnakujundus põhineb teie teenuse pikkusel: ühe aasta energiarežiimi aasta saabub 3,99 dollarit kuus ja üks aasta Power Plan Plusi hind 6,99 dollarit kuus. Kui otsustate registreeruda kolmeks kuni viieks aastaks energiaplaani tasemel, maksate kuus 1,99 dollarit; Power Plan Plussi hind langeb madalaimale tasemele 3,99 dollarit kuus nende klientide jaoks, kes registreeruvad neli või viis aastat teenust.

Kas WebHostingPad pakub edasimüüja või VPS-i plaane?

WebHostingPadil on edasimüüja / VPS-pakkumise huvilistele kuus erinevat kava. Nende virtuaalseid privaatservereid toidab VPSDepot, mis võimaldab sama funktsionaalsust ilma samade kuludeta kui tavalised spetsiaalsed serverid.

Nende algaja plaan, mis algab kuue kuu jooksul 29,95 dollarist kuus, annab teile 20 GB kettaruumi, 100 GB ribalaiust ja 1 GB RAM-i. Kliendid saavad ühe IP-aadressi ja .5 CORE keskseadme.

Kolmas tase, lisatasu plaan, pakub 160-kuulist kettaruumi, 1 TB ribalaiust ja 4 GB muutmälu, kuuekuulise paketi korral 49,95 dollarit kuus. Samuti saate kolm IP-aadressi ja 2 CORES-keskseadet.

Nende kõrgeim tase, hallatud plaan, maksab kuuekuulise teenuse eest 99,95 dollarit kuus ja annab teile kolm IP-aadressi, 3 CORES-keskseadet ning kõrgeima mälumahu: 300 GB kettaruumi, 3TB ribalaiust ja 8 GB RAM.

Nende vahel on plaanid, mis võimaldavad teil leida vajalikke spetsifikatsioone. Iga VPS-konto sisaldab paljusid tasuta funktsioone, näiteks:

 • cPanel / WHM
 • Softaculous
 • Seadistamine
 • Veebisaitide migratsioon
 • Tulemüür
 • Edasimüüja konto

Kõik VPS-i kontod pakuvad ka piiramatu arvu cPaneli kontosid, domeene ja alamdomeene, e-posti kontosid ja saatmist, FTP kontosid ja MySQL andmebaase.

Milline on WebHostingPad WordPressi hostimine?

Ettevõtte WordPressi plaanid hõlmavad tasuta ülekandmist, automaatset pahavara skannimist ja eemaldamist, aga ka piiramatuid e-posti kontosid, pargitud domeene ja salvestusruumi.

WordPressi plaanid on loodud WordPressi kõigi võimaluste kasutajate abistamiseks ja hõlmavad mitmesuguseid kiiruse täiustusi, näiteks jõudluse pilve Linux, SSD salvestusruum ja globaalne CDN. Põhiplaan koos WordPressi ümber kujundatud cPaneliga algab 2,99 dollarilt kuus.

Põhiplaan annab klientidele viis saiti ühekordse arvutusvõimsusega.

Keskmises plaanis WP Pro, mis maksab 3,99 dollarit kuus, on 10 saiti, 2x arvutusvõimsus ja see sisaldab ka tasuta automaatset varundamist.

WebHostingPadi kõrgeimas WordPressi hostimiskavas WP Premium on tasuta SSL-sertifikaat, tasuta automaatsed varundamised ja nõudmisel varundamine, WordPressi ekspertabi ja 25 sait, millel on 3x arvutusvõimsus. Selle plaani hind on 5,99 dollarit kuus.

Kas WebHostingPadil on tööaja garantii??

WebHostingPadil on 99% tööaja garantii, kuid see kompenseerib klientidele ainult tagatud taset ületava 8 tunni seisaku eest.

Mida tähendab minu jaoks piiramatu kettaruum?

WebHostingPad pakub kõikidele hostimiskontodele piiramatut ribalaiust ja kettaruumi, kuid suurendab vajalikku ruumi etappide kaupa. Iga konto algab nii kettaruumi kui ka ribalaiuse piiranguga, kuid kuna saitide arv suureneb, on mõlema laiendamiseks vajalik lihtsalt meilisõnum WebHostingPadile. Selle süsteemi tõttu on ettevõte võimeline serveri tööd optimeerima, kuna kasutatav on ainult vajalik ruum. Selle tulemusel on klientide teenus kiirem ja tõhusam.

Enne kui ettevõte ribalaiust või kettaruumi suurendab, nõuavad nad praeguse kvoodi täielikku kasutamist ja veebisaidi omaniku vastavust WebHostingPadi tingimustele.

Kuidas WebHostingPad ajakohasena püsib??

Ettevõte pakub ettevõtte ajaveebi, mis tõstab esile palju erinevaid andmeid, mis klientidele ja kasutajatele huvitavad on, alates vigade arutamisest ja nende parandamise viisidest, turvalisuse suurendamise võimalustest ning ettevõtte muudatustest ja värskendustest rääkimisest, sealhulgas erinevate tasude ja vastuste tasemetest kliendi vajadustele.

Juhtkond on hiljuti astunud samme oma klientide mõne suurima mure lahendamiseks, kuid mitte ainult küsitluse teinud, et näha, kui palju kontrollkonto haldurid sooviksid oma kontodele, vaid ka oma süsteemi värskendusi.

 • Uuendatud arveldussüsteem: Süsteem on ümber töötatud, et suurendada funktsionaalsust ja muuta hostitud raamatupidamise haldamine veelgi lihtsamaks.
 • Weebly veebisaidi ehitaja: WebHostingPad teeb koostööd Weeblyga, mis võimaldab klientidel juurdepääsu hõlpsasti kasutatavale ehitussüsteemile.
 • cPaneli värskendused: Ehkki praeguste cPaneli teemade vahetamine paberi laterna teema vastu on korrektse toimimise eeldus, näitavad nad klientidele ka seda, kuidas retrokood muudab uusima cPaneli liidese muudatused x3-liidesega sarnasemaks.
 • Uuendatud serverid: Kõiki servereid uuendatakse uuele stabiilsele versioonile CentOS – suurettevõttele, mis pakub klientidele veelgi paremat kogemust.
Kuidas WebHostingPad oma servereid hooldab??

N + 1 andmekeskus asub Chicagos ja pakub kohapeal ööpäevaringset turvalisust, samuti HVAC ventilatsioonisüsteeme. Nad varundavad andmekeskust iga nädal, kuid pakuvad ka valitud hostimiskavast lähtudes sagedamini varukoopiaid. Iganädalane varukoopia sisaldab kontosid ja kuni 1 GB veebisaidifaile ning ei sisalda e-posti aadresse, e-posti kontosid, andmebaase ega veebisaidiväliseid faile. Kontosid, mis on suuremad kui 1 GB, nädala varundamisse ei kaasata, kuid ettevõte pakub tasu eest ühekordset varundamist. Nad pakuvad lisatasu eest ka tellitava teenuse varukoopiaid.

Elektrikatkestuse korral hooldab WebHostingPad generaatorikütust, mis hoiab teie saite töövalmis.

Millist tuge pakub WebHostingPad?

Ettevõtte ööpäevaringne klienditeeninduse programm katab järgmised teeninduse vajadused:

 • Veebipõhised teenused, näiteks FTP, SSH, cPanel, e-post, MySQL ja php. Nad tagavad, et teenused töötavad normaalselt ja kontrollivad, kui kliendid usuvad, et probleem on.
 • Serverihaldus hõlmab kogu nende serverites asuva tarkvara, sealhulgas Apache, MySQL ja php, hooldust, turvalisust ja konfigureerimist.
 • Hooldage riistvara regulaarse jälgimise ja remondiga vastavalt vajadusele
 • Skripti installimine kolmanda osapoole skriptide jaoks, mis ei sisalda tuge, teavet kasutamise, funktsioonide, pistikprogrammide ega kohandamise kohta.
 • Andmete varundamine ei taga tavalistest varukoopiatest kaotatud andmete kättesaadavust. Kliendid peaksid olema kindlad, et hooldavad regulaarselt praeguseid varukoopiaid.
 • Põhiline e-posti konfigureerimine ja põhiline FTP-ühendus

Kliendid vastutavad Interneti põhialuste tundmise, samuti oma domeeninimede registreerimise ning kõigi skriptide ja rakenduste toimimise eest.

Nad pakuvad reaalajas vestlust, e-posti ja telefoni tuge, samuti kasutajatoe, mis võimaldab teil tugipileti esitada. Ettevõte peab andmebaasi, kus on küsimusi mitmesuguste operatiivteemade kohta, samuti vastab ta kommentaaridele Facebooki lehel ja Twitteri kontol..

Mis siis, kui WebHostingPad pole minu jaoks?

Ettevõte pakub uutele klientidele 30-päevast raha tagasi garantii, enne tühistamist tuleb ette teatada vähemalt kolm päeva.

VPS-i tühistamine tuleb teha viie päeva jooksul ja see sisaldab ainult majutusteenuste eest makstud raha; muud teenused, nagu litsentsid, saidiehitajad või IP-aadressid, ei sisaldu.

WebHostingPad on ideaalne võimalus kliendile, kes otsib odavat ja tasuta teenust jagatud ja VPS-i majutamiseks. Ideaalis on klientidel tööalased teadmised Interneti ja arvuti põhitõdedest, kuid ettevõtte klienditugi võib aidata paljudes tavalistes olukordades.

Lisateave veebisaidil WebHostingPad.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map