WPX-i hostimine (oli Traffic Planet) Arvamused mai 2020 – Hinnakujundus ja -plaanid

Kui hea on WPX-i hostimine (endine Traffic Planet)?

WPX Hosting on hostimisteenus, mis on spetsialiseerunud mõnele kõige kiiremale hostitud kiirusele. Kava algab 24,99 dollarist kuus, mis on mõne kasutaja jaoks pisut kallis, kuid see plaan hõlmab kuni viie veebisaidi majutamist. Võrreldes kõrgema hinnaga võõrustajatega saate siin oma raha eest palju!


Siiski soovitame mõnda muud WPX-ist kõrgemat hosti. Kui otsite parimat WordPressi hostiväärtust, minge saidi SiteGround juurde. Kui otsite ülikõrge laadimisega kiirust, minge koos A2 Hostingiga. Kui soovite esmaklassilise toega WordPressi hostit, minge koos WP Engine või Kinsta.

WPX-i hostimine (oli Traffic Planet) Arvustused 3.1 / 5 Ülevaataja {{reviewsO overall}} / 5 Kasutajad (5 hääled) plussid

 1. Kiire laadimisaeg
 2. Vastuvõtlik klienditeenindus
 3. Põhiplaan majutab kuni viit veebisaiti
 4. Saidi tasuta migratsioon
 5. Hoiab varukoopiaid
 6. Lihtne kasutada
 7. Saab kasutada muude WordPressist kaugemate sisuhaldussüsteemide jaoks

Miinused

 1. Plaanide kõrgem alghind
 2. sama palju liidese funktsioone kui konkurentidel

KokkuvõteTraffic Planet on keskendunud kasutajatele, kes haldavad WordPressi veebisaite ja soovivad saada sellist tüüpi veebisaitide jaoks sujuvama teenuse. Nad pakuvad kasutajatele kiirust, kuna neil on WordPressi fookus. Tugi3.5Speed3.5Features2.5Value3Läbipaistvus3

Meie ametlik WPX-i hostingu ülevaade

WPX-i hostimine on suunatud WordPressi kasutajatele ja meelitab neid nende pakutavate kiiruste abil. Nende kiirus koos klienditeenindusega näib olevat see, mis hoiab inimesi oma hostimisteenust kasutama. Kas soovite nende teenusest rohkem teada saada? Lisateabe saamiseks lugege edasi.

See on toimetuslik ülevaade, mis põhineb kasutajate kogemustel veebipõhistest arvustustest. Lõpliku otsuse tegemisel peaksite lugema ka arvustusi, mille leiate koos nende veebisaidi üksikasjadega.

WPX-i hostimise parimad omadused

Need on omadused, mida kasutajad WPX-i hostimise juures absoluutselt armastavad.

1. Kiirus

Enamik kasutajate arvustusi märgib, et nende veebisaidi kiirus on võrreldes eelmise varasema hostimisega suurenenud. Arvestades praegust mõtteviisi, mis tänapäeval kipub olema paljudel inimestel, võib see olla tõesti oluline, kui hästi teie veebisait saab oma saidile meelitatud klikkide hoidmisel..

wpx maailma kiireim CD

Neil on isegi maailma kiireim WordPressi CDN, teie saidi kiirusega kuni 3x.

2. Klienditeenindus

See oli arvatavasti teine ​​lemmikfunktsioon, mille kasutajad selle teenuse järele nõuavad. Nad on väga rahul, kui kiiresti piletitele pärast sissesaatmist vastatakse.

Nad parandavad isegi pahavara, mis võib teie saiti rünnata!

3. Mitu veebisaiti

Muud teenused võimaldavad kasutajatel oma põhiplaani jaoks sageli ainult ühte veebisaiti ja siis tõuseb hind üsna palju plaanide jaoks, mis hõlmavad mitme veebisaidi majutamist. WPX Hosting võimaldab teil võõrustada viit veebisaiti nende põhiplaani alusel. Nende kutseplaan hõlmab kuni 15 ja eliit kuni 35.

Kas olete sidusettevõtte turundaja või keegi, kes lihtsalt armastab uusi saite vändata? Siis minge koos WPX-iga!

4. Saidi migratsioon

Üks asi, mis tavaliselt hoiab inimest sama hostimisteenusega, on see, et nad ei taha muretseda, kui rändavad ühest serverist teise.

wpx tasuta migratsiooni hostimine

Usaldage meid, see on valu A-s!

See pole WPX-i hostimise küsimus. Nad käitlevad teie saidi migratsiooni tasuta ja saavad selle valmis umbes 24 tunni jooksul. Mõned kasutajad teatasid, et seda tehti isegi varem kui nende saitidel.

5. Varukoopiad

Nad hoiab teie veebisaidil kaks nädalat väärtuses igapäevaseid varukoopiaid. Kui midagi läheb valesti, taastavad nad selle tasuta varukoopia.

6. Liides

Kasutajaliidese, mille nad on oma veebisaitide haldamiseks installinud, on väga lihtne kasutada. See võib olla pluss inimestele, kes alles õpivad.

7. Sisuhaldussüsteemid

WPX ei piira teid sisuhaldussüsteemide osas, nagu mõned teised WordPressile keskenduvad hostid, seega saab seda hostimisteenust kasutada muude WordPressist kaugemate sisuhaldussüsteemide jaoks. Sellest võib abi olla, kui teil on juba erinevad süsteemid kasutusel.

Liikluse Planet majutuse varjuküljed

Ehkki selle hostimisteenuse kohta on palju positiivseid ülevaateid, pole see sajaprotsendiliselt täiuslik. Nagu iga ettevõtte puhul, on ka kasutajatel midagi, mida nad sooviksid täiustada või muuta. WPX-i hostimiseks on vaid vähe.

1. Hind

Madalaim plaan on äriplaan ja see maksab teile 24,99 dollarit kuus. See ei ole mõne konkurendiga võrreldes halb, arvestades, et see hõlmab kuni viie veebisaidi majutamist, kuid kelle jaoks on palju lihtsamaid veebisaite, mis ei vaja palju kiirust, mõned hostimisteenused, mis pole nii kallid.

2. Omadused

Mõne kasutaja arvates on kallimatel konkurentidel WPX-i hostimise ees eelis, kuna nad pakuvad teie veebisaidile rohkem liidese funktsioone.

Alumine joon

WPX-i hostimise peamine mõte on see, et tundub üsna raske leida isegi palju selle teenuse rahulolematuid kasutajaid.

Selle hostimisteenuse üldine vibe on väga positiivne.

Kasutajad armastavad seda, kui kiiresti tugi neile tagasi jõuab, ja paljud teatavad pärast üleviimist oma saitidel palju kiiremini. Hinnapunkt võib mõnevõrra kõrgem olla lihtsama veebisaidiga inimestel, kes lihtsalt otsivad veebipõhist kohalolekut, kuid rohkem kui ühe veebisaidiga kasutajad armastavad säästu, mida nad saavad selle hostiga igakuiselt näha..

 

WPX majutamine vs WP mootor vs HostGator vs Pagely

WPX-i hostimist võrreldakse sageli raskekaalulise WP-mootori, suure kaubamärgi HostGator ja suure puudutusega Pagely hostimisega. Kuidas seda võrrelda?

wpx hostimine vs wp mootor vs hostgator vs pagely

Kõige rohkem meeldib meile WPX nende keskendumine kiirusele, klienditeenindusele ja funktsioonidele, pakkudes samas mitme saidi omanikele taskukohaseid hindu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map