1 & 1 Ionos Hosting Mayıs 2020’de Daha mı İyi?

1 & 1 Ionos Hosting Mayıs 2020’de Daha mı İyi?

1 & 1 Ionos Hosting Mayıs 2020’de Daha mı İyi?

Contents

1 nedir&1 Ionos Barındırma?

1&1 Ionos hosting, bir Alman web hosting şirketi ve alan adı kayıt şirketi olan 1and1’in yeniden markalanmış bir sürümüdür. 1988 yılında kurulan, bugün hala faaliyetlerini sürdüren en eski web hosting şirketleri arasında.


Avrupa’daki ve aynı zamanda ABD’nin Kansas eyaletindeki Lenexa şehrinde bulunan veri merkezleri ile 1and1, dünyanın en büyük hosting şirketlerinden biridir.

2018’in sonlarında, 1and1 1 oldu&1 İyonos.

Yani yeni bir adı var – iyi mi?

1and1 Hosting Ne Kadar İyi??

1and1 en çok bilinen ve en uzun süre çalışan web hosting markaları arasındadır. Google var OLMADAN ÖNCE oradalar..

6 sayfalık dergi reklamlarını iş dergilerinde sıvalı gördüğümü hatırlıyorum – ve o kadar sevimsiz göründüklerini hatırlıyorum, onlara asla dokunmayacağım.

Büyümüş gibi görünüyorlar ve 2019 ve sonrası için çekilmeye değer olabilirler.

Milyon seçenek gösteren gurur verici bir ana sayfa.

Ancak bu tanıma bir yana, onları bugün piyasada diğer rekabetçi fiyat ve benzersiz özellikli web barındırma yüzlerce dışında ayarlamak için çok fazla değil. 1 ve 1’e kaydolmakla gelen birkaç avantaj olsa da, kullanıcı deneyimi sinir bozucu ve güvenilirlikleri övünecek bir şey değil.

Resmi Siteye Bakın 1and1 Yorum 3.3 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (5 oylar) Artıları

 1. Süper ucuz tanıtım fiyatları
 2. Sınırsız disk alanı, web siteleri ve bant genişliği seçenekleri
 3. Önceki altı günün veri kurtarma aracı
 4. 1and1 alan adını ve bir hesapta barındırma

Eksileri

 1. Canlı sohbet desteği yok
 2. CPanel olmadan kafa karıştırıcı özel gösterge tablosu
 3. Bayi seçeneği yok
 4. Çalışma süresi ve hız performansı rakiplerinden daha az

Bu kadar düşük tanıtım fiyatları (ilk yıl için 0,99 $ / ay) ve sınırsız web sitesi ve web alanı ile 1and1 Hosting oldukça cazip olabilir. Ancak, bazı ciddi performans ve kullanıcı deneyimi eksiklikleri ile, ilk yıl dolduğunda ve fiyatlandırma rafları normal oranlara geri döndüğünde muhtemelen mutlu olmayacaksınız. Support3.5Speed3.5Features3Value3.5Transparency3

Resmi 1and1 Hosting İncelememiz

Bir web barındırma olarak büyük ve uzun soluklu bir şirket seçmek için kesin avantajlar vardır, ve çeşitli şekillerde 1&1 Ionos, GoDaddy gibi diğer büyük isimlerin üzerinde bir kenara sahip olabilir.

Yani, 1and1 barındırma hakkında iyi şeylerin çoğu tarafından üflenir bir şey değildir dedi. Onları benzersiz ya da herhangi bir kategoride lider yapan çok az şey var. Ayrıca, kullanıcı deneyiminin, ortalama hızların ve çalışma süresi performansının altında sınırda çıldırtıcı olduğunu gördük. Zaten bir 1and1 alan adınız varsa veya AdWords kredileri gibi ekstralara öncelik verirseniz ya da çok ucuza bir grup web sitesi barındırmanız gerekiyorsa bunları öneririz. Aksi takdirde, çok fazla hayal kırıklığı olmadan gerçekten mükemmel hizmetler sunan düzinelerce başka şirket var.

1and1 Hosting’in En İyi Özellikleri

Hatta 1and1’in en iyi özelliklerinin hepsinin sadece yeterli olduğu alanlar olduğunu söyleyebiliriz. Ancak en temel planlarının özelliklerine göre dağılımı aslında GoDaddy ve HostGator gibi diğer büyük markalara göre üstünlük gösterebilir..

1 ve 1’in sorunsuzca karşıladığı endüstri standartları şunlardır:

1) Süper Düşük Tanıtım Fiyatı

1and1 muhtemelen hosting pazarında ilk yıl müşterileri için en iyi anlaşma nedir. En temel paylaşılan barındırma planı, ilk yıldan sonra ayda ortalama 7,99 $ ‘ın biraz üzerinde iken, barındırma ilk yılı aylık yalnızca 0,99 $’ dır. Bu, ultra bütçe sahibi WebHostingPad’i bile yener (en az bir yıl boyunca).

2) Sınırsız Bant Genişliği, Web Siteleri ve Web Alanı

Özellikle özel tanıtım fiyatlandırması ile birlikte düşünüldüğünde, bu kadar çok sınırsız yeteneğin vaadi inanılmaz caziptir. Sıkı bir bütçeyle kısa bir süre için bir dizi farklı web sitesini barındırmanız gerekiyorsa, kesinlikle 1and1’i öneriyoruz. Teorik olarak, bunu 1and1 Hosting ile ayda bir doların altında yapabilirsiniz. GoDaddy veya HostGator sizin için bunu yapamaz.

Elbette, sınırsız bant genişliği vaadi, onu destekleyen altyapı kadar iyidir. Ve 1and1’in biraz sonra hız ve çalışma süresi alanındaki performansı hakkında söyleyecek çok şeyimiz olacak. 1and1’in normal (tanıtımsız) fiyatlandırmasına benzer bir fiyat noktasına sahip başka bir sınırsız plan için DreamHost’a göz atın.

3) Alan Adı Ücretsiz Gelir, Bir Hesap Altında Yönetilebilir

1and1, satın alınan her web barındırma paketiyle birlikte ücretsiz bir alan adı atar. Bunun da ötesinde, 1and1 web üzerinde en çok kullanılan alan adı kayıt şirketlerinden biridir. Daha önce onlardan alan adı satın aldıysanız, ek bir hesap oluşturmadan veya giriş yapmadan bu siteleri sorunsuz bir şekilde barındırabilirsiniz.

4) Mükemmel İş Bonus Paketleri

Hemen hemen her hosting şirketi bir tür iş odaklı bonus paketi sunuyor. 1and1 hosting tarafından sunulan paketler en iyilerle rekabet ediyor. Yalnızca Google AdWords, Facebook, Bing ve Yahoo için ücretsiz kredi almakla kalmayacak, aynı zamanda ücretsiz bir SSL sertifikası alacaksınız. 1and1, alışveriş arabaları, slayt gösterileri ve site oluşturucuları gibi yüzlerce popüler site aracı sunar; bunların tümü tek bir tıklamayla yüklenir ve planınıza dahil edilir. Bu büyük bir şirket ile yatakta almak çok güzel bir dikmek – bağlantıları var ve size freebies bir sürü el göze olabilir.

5) 1ve1 Yeşil Hosting Çabalarına Katıldı

Bu özelliklerin 1 ve 1 barındırma deneyiminizle bir ilgisi olması gerekmez, ancak çevre üzerindeki etkisine değer veren şirketle çalıştığınızı bilerek rahatlayabilirsiniz. Veri merkezleri yenilenebilir bir enerji kaynağı ile kuruldu ve tamamen kağıtsız faturalandırma uyguluyor. Onlar HostPapa değiller, ama daha yeşil iş operasyonları için başlarını takdir edebiliriz.

Sevimsiz geçmişlerinden biraz daha lüks oldular.

1and1 Hosting’in olumsuz yönleri

Ama perks büyük bir barındırma hizmeti yapmayın! İşte bizi gönülden tavsiye 1and1 barındırma önleyen bazı büyük sorunlar.

1) müşteri hizmetleri hızlı, ama çok yararlı değil

1and1, telefon ve e-posta üzerinden 7/24 destek sunar ve çoğunlukla yanıt vermek çok hızlıdır. Sorun şu ki, temsilcileri bir ton teknik bilgiye sahip değil ve bu gerçekten onları telefona aldığınızda gösteriyor. Bunları gözden geçirmek ve sorununuzu yeterince açıklamak için nerede olursanız, çok ileri ve geri zaman kazandıracaksınız. Ama gerçek şu ki çoğu müşteri ins ve web hosting çıkışlarını bilmiyorum ya da tam olarak ne sorun kendi web sitesi tutmak, onlar sadece bir şey bozuk olduğunu biliyorum ve düzeltilmesi gerekiyor.

1 ve 1 müşteri hizmetleri bölümünde canlı sohbet desteği özelliği de yoktur. Çok fazla kaynağa sahip büyük bir şirketin destek için bu kadar kullanışlı ve yaygın olarak kullanılan bir yöntemi kaçırması biraz garip..

1and1 çok uzun zamandır var olduğu ve çok fazla müşteriye hizmet verdiği için, web onlar hakkında korkunç incelemelerle doludur. Bu olumsuz incelemelerin büyük çoğunluğu, şaşırtıcı bir şekilde müşteri hizmetleri departmanına işaret ediyor. 1and1’in itibarı gerçekten onları sürdürüyor ve incelemeler yıllar içinde iyileşmedi. Bu, müşteri hizmetinin onlar için sonradan düşünülen bir şey olduğuna inanmamıza neden oluyor.

2) cPanel yok ve Gösterge Tablosu Kafa karıştırıcı

1and1, arka uç panoları, cPanel için endüstri standardından vazgeçmeyi seçti. Bu mutlaka kendi başına bir aleyhte değildir. Volan ve Dreamhost gibi çok sayıda tavsiye edilen ana makine özel bir gösterge tablosu kullanır. Afterall, cPanel en cilalı uygulama değil ve gezinmek biraz daha kolay olabilir. Sorun şu ki, 1and1’in özel gösterge paneli aslında cPanel’den daha az çekici ve çok daha kafa karıştırıcı olmayı başarıyor. İlk olarak, kontrol panelinin en belirgin alanı bir satış menüsü. İkinci olarak, temel, en sık kullanılan işlevlerin hiçbiri (Dosya Dizini veya WordPress Yüklemeleri gibi) net görünümde değildir. En azından cPanel ile, o kadar yaygın olarak kullanılır, çevrimiçi olarak ne yapacağınızı anlamanıza yardımcı olabilecek birçok kaynak vardır. Bu durum 1and1 ve “Müşteri hesabıma nasıl başka bir alan adı ekleyebilirim?” daha fazla hayal kırıklığına uğramak için birçok fırsatla büyük bir zaman kaybına neden olur.

3) Etkileyici Çalışma Süresi & hız

1 ve 1’in inanılmaz derecede güvenilir ve hızlı olduğu kanıtlanırsa, müşteri hizmetleri ve kafa karıştırıcı bir pano ile ilgili tüm sorunlar affedilebilir. Ama gerçek şu ki, sadece ortalama, belki de ortalama zamanın biraz altında. 1and1’in sayfa yükleme süreleri 700-800ms aralığındadır ve bu da onları çan eğrisinin yavaş tarafına yerleştirir. % 99,9 kesintisiz çalışma garantisine sadık kalırken, Siteground veya A2 Hosting gibi ultra güvenilir ana bilgisayarların saflarına yakın değiller.

 

Sonuç olarak

Sınırsız web sitelerine ve bant genişliğine ayda bir dolardan az bir ücretle hayır demek zor, ancak 1and1 hayır demek için birçok neden veriyor. Zaten onlarla bol miktarda alan adınız varsa paranız için çok fazla patlama yapabilirsiniz, ancak hızları, kullanıcı deneyimleri ve müşteri hizmetleri ile ilgili hayal kırıklıkları hala devam edecek.

1&1 Ionos Hosting Fiyatlandırması & Planlar

İçin seçenekleriniz nelerdir 1&1 Ionos barındırma?

Her web barındırma farklı sunar çünkü kafa karıştırıcı. İhtiyaçlarınız, ne tür bir site oluşturduğunuza bağlı olarak değişir.

Ne seviyoruz 1&1 Ionos aslında planları oldukça açık bir şekilde ortaya koyuyorlar. Onlar basit ve.

1'e 1 fiyatlandırma tablosu

İşte seçeneklerin hızlı bir dökümü:

gerekliUzman
Fiyatlandırma4 $ / ay8 $ / ay14 $ / ay
Ücretsiz alan adıEvetEvetEvet
SSL SertifikasıEvetEvetEvet
7/24 DestekEvetEvetEvet
Web siteleri15 e kadar50’ye kadar
Depolama10 GB100 GB500 GB
Veritabanları 10 (1 GB SSD)25 (1 GB SSD)50 (1 GB SSD)
E-posta hesapları1025500
Ücretsiz alan adıEvetEvetEvet
İlk Performans LvlTemelSeviye 1Seviye 3
SiteLock Kötü Amaçlı Yazılım KorumasıEvet
İçerik Dağıtım Ağı (CDN)Evet
İçin en iyisiBaşlangıç ​​stiesBüyük web projeleriBirden çok büyük web projesi

Uzman görüşümüz? Planlar iyi, ancak WordPress gibi belirli bir platformdaysanız, bu barındırma planları oldukça basittir ve istediğiniz tüm özelliklere sahip olmayabilir.

Ancak temel barındırma istiyorsanız, bunlar için gidin!

Ve gerçekten istersen ayrıntılara giriyorlar, işte sayfa boyunca ilerliyoruz:

1 ve 1 iyonos kaydırma

Daha Fazla Özellik Görüntüle

1&1 Barındırma Q&Gibi

1&1, bireyler ve işletmelerle çalışmayı seven bir hosting sitesidir. Küçük bir işletmeniz veya blogunuz varsa, bazı farklı barındırma sitelerini araştırmış olabilirsiniz. Bu ilgili en çok sorulan soruların bazılarını alır 1&1, size bir barındırma sitesi hakkında karar vermek için daha fazla bilgi vermek.

Nerede 1&1 ofisi var?

1&1 tüm dünyada bulunmaktadır. Avusturya, Almanya, Fransa, İspanya, İngiltere, Polonya, Kanada, İtalya, Meksika ve ABD’de ofisleri bulunmaktadır. Ana merkezleri Amerika Birleşik Devletleri’nde Chesterbrook, PA’dadır. Veri merkezi Lenexa, KS’de yeşil bir tesiste bulunmaktadır. Kullanıcıların ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlayan tüm ekipmanları tutarlar.

Windows hosting ne yapar 1&1 teklif?

1&1, her iki kullanıcı için Windows ve Linux için barındırma sağlar. Kullanabilirsiniz 1&Hangi caddenin sizin için daha iyi olacağını belirlemenize yardımcı olmak için. Herhangi bir sorunuz varsa, ulaşmak için çekinmeyin 1&1 yardım için.

Çalışma süresi garantisi var mı?

1&1 kesintisiz çalışma garantisi sağlar. % 99,99 çalışma süresini garanti ederler. Çalışma süresi yüzdesinin altına düşerse, hizmet dışı kalma süresi için kredi talep edebilirsiniz. Ne kadar kesinti süresi yaşadığınıza bağlı olarak, kesinti süresi için bir kredi alacaksınız.

Bir hesapta birden çok site ve alan adı bulundurmak mümkün mü?

Evet yapabilirsin. Çoğu için sınırsız web siteleri mevcuttur 1&1 plan olsa da, veritabanı sayısının bir sınırı olabilir. Bu, kaç site oluşturmak istediğinizi etkileyebilir. WordPress planlarında daha fazla kısıtlama vardır ve daha düşük maliyetli planlar müşterileri 1 veya 5 siteyle sınırlar.

Destek seçenekleri nelerdir?

1&1 müşterileri için çeşitli destek araçları sunar. Telefon, canlı sohbetler ve e-posta yoluyla 7/24 teknik destek alabilirsiniz. GoToAssist’leri bir çeşit uzaktan yardımdır. Bilgisayarınıza yazılım kurulmasını gerektirir ve 1&1 kendi alanından bilgisayarınıza erişebilir.

Bir para iade garantisi var mı?

Hizmetten vazgeçmek isteyenler için 30 günlük para iade garantisi vardır. Tüm bulut barındırma para iade garantisi almak için uygun değildir, bu yüzden danışmak gerekir 1&1 hizmete devam etmek istemiyorsanız,.

Kullanılabilir tek tıklamayla yükleyiciler var mı?

Evet var. Linux kullanıyorsanız, Tıklama&Build, tek tıklamayla yükleyici paketi. Müşterileri için 120’den fazla komut dosyası ve web uygulaması içerir. Bu planla giderseniz, WordPress, Joomla, Drupal, Magento, TYPO3, phpBB ve Moodle ile birlikte gelir.

1 olacak&1 mevcut bir web sitesini taşıyor?

Ne yazık ki, 1&1 mevcut bir web sitesini ücretsiz olarak taşımayacak. Kendiniz yapabilir veya sahip olabilir 1&1 bir ücret karşılığında yapın. Ekipman 1&1 kullanımın maliyeti vardır, bu nedenle bir web sitesini ücretsiz olarak taşıyamazlar.

Kullanmak için asgari sözleşme nedir 1&1?

Sözleşme seçeneklerini ararken, 1&1, planlarının çoğunda en az bir aylık bir süreye sahiptir. Kullanmak istemiyorlarsa geçiş yapmak isteyenler için idealdir. Kullanmıyorsanız 1&30 gün boyunca 1, hesabınızda tam bir geri ödeme almaya uygun olabilirsiniz.

Planla birlikte gelen kontrol paneli nedir?

İle bir plana kaydolduğunuzda 1&1, kendi kontrol paneline sahip olacak. CPanel sağlanır, ancak yalnızca bulut barındırma planları için. Windows kullanıcısıysanız, kontrol paneli seçenekleriniz için Plesk’e sahipsiniz. Herhangi bir sorunuz varsa bir temsilci ile konuşabilirsiniz.

1&1 bir e-ticaret web sitesi için uygun olun?

Kesinlikle. E-ticaret web sitelerine yönelik hosting planları var. E-ticaret komut dosyaları ve uygulamaları vardır. Bu, Tıklamanın bir parçasıdır&Yapı paketi 1&1 teklif. Bir SSL sertifikasına ihtiyacınız varsa, 1&1 satın alma sertifikası sağlayacaktır. E-ticaret platformunuz için Magento, PrestaShop, osCommerce veya Zen Cart gibi açık uygulamaları kullanabilirsiniz.

1&1 resim barındırma ve galeriler için iyi?

Evet onlar. Ölçülmeyen disk alanı ve bant genişliği herhangi bir plan için sunulur. Tıklama&Tek tıklamayla yükleyici paketi oluşturma, çeşitli fotoğraf galerisi komut dosyalarına sahiptir. İndirilmesi gereken büyük dosyalar olmadığı sürece, bu bir sorun olmamalıdır. Paketinizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, 1&Cevaplar için 1.

Bir CDN alabilir miyim 1&1?

Evet yapabilirsin. CloudFlare, WordPress hosting de dahil olmak üzere bazı hosting paketlerinde ücretsizdir. Mirage ve Railgun pakete dahildir ve profesyonel bir CDN paketi almak istiyorsanız, mevcut.

Hangi paketler için en iyisi 1&1 temel web barındırma?

Mevcut çok sayıda temel web hosting paketleri vardır 1&1. Onlar kullanıcı dostu ve basit ideal web sitesi kurmak için. Giriş seviyesi paket, basit ve operasyonel HTML tabanlı web siteleri oluşturmak için araçlar sağlayan, küçük bir işletmeden büyüyen bir şirkete başlamak isteyen web geliştiricileri için idealdir. 1&1, daha güçlü, daha iyi performansa ve maksimum depolama alanına sahip, profesyonel bir web varlığına izin veren orta düzey bir paket sunar. Tarafından sunulan prim paketi 1&1, üstün performans ve depolamaya sahiptir ve sınırsız web alanı içerir ve aynı anda birden fazla siteyi barındırır. Geliştirme yazılımından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan Uzman Uygulama Desteği içerir.

1 olacak&1 geliştirme desteği sağlamak, bir kez barındırma başlangıç?

1&1, müşterileriyle çalışmaya adanmıştır ve web sitenizi geliştirmenize ve büyütmenize yardımcı olacak birden fazla yolu vardır. 1&1 Web Sitesi Oluşturucu size ideal web sitenizi oluşturma fırsatı sunar. Basit ve sezgisel arayüz, çarpıcı ve işlevsel web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olur. Masaüstü ve mobil cihazlar için seçim ve düzenleme için profesyonel şablonlar mevcuttur. NetObjects Fusion, kullanıcının web siteleri için tam kontrol ve yaratıcılığa sahip olmasını sağlar. 1&1 aracılığıyla web sitenize insanların gözlerini yakalamak yardımcı olacaktır 1&1 Bülten Aracı, sosyal medya çıktısı ve 1&1’lerin insanların dikkatini çekmek için SEO aracı. Güçlü analiz araçları, web sitenizin nasıl performans gösterdiğini ve ziyaretçilerin web sitenizi nasıl kullandığını görmenizi sağlar.

Yapar 1&1 ücretsiz web barındırma planı sağlayın?

Ne yazık ki, 1&1 ücretsiz plan barındırma planı yok. 7/24 çalışan profesyonel bir web sitesi ve ekipman isteyen çoğu müşteri 1&1 kullanım en iyisidir. Barındırma paketleri benzersiz bir etki alanı, müşterileri için e-posta hesaplarını eşleştirme ve hepsi uygun olan farklı diller ve veritabanları için destek içerir. İlk ay ücretsizdir ve birkaç ay sürebilir. Bir sözleşme yapmayı seçerseniz, ilk birkaç ay ücretsizdir ve ödemeler gizli bir ücret ödemeden başlayacaktır. Bir sözleşme imzalamamayı seçerseniz, normal fiyat başlayacaktır, ancak yine de ilk 30 günü ücretsiz olarak alacaksınız. Planınızı ilk 30 gün içinde iptal etmek isterseniz, geri ödemenizi alırsınız. Paketin sizin için uygun olup olmadığını görmek için beğenip beğenmediğinizi görmenin bir yolu.

Hangi güvenlik önlemleri uygulanmaktadır??

Güvenlik her müşteri için önemlidir ve 1&1 her web sitesinin korunmasını sağlamaya çalışır. Yüksek performanslı veri merkezi en son teknolojilere sahiptir. 300 Gbit / sn bağlantı (harici) ve web sitesi barındırma için yüksek performanslı güvenilirliğe sahiptir. Gelişmiş SSL koruması, dış saldırıları önleyen harici bir güvenlik duvarı içerir. Web alanı kurtarma Linux barındırma için değerli veri güvenliği sağlar. Bir saldırı varsa, yöneticiler web sitesi yedeklemelerinden 6 güne kadar verileri geri yükleyebilir. Ayrı klasörlerdeki tüm dosyalar da geri yüklenebilir. 1&1 SiteLock, uygulamalar, SQL, enjeksiyon taramaları ve siteler arası komut dosyası oluşturma üzerinde aylık taramalar gerçekleştirir. Bilgisayar korsanları onlardan yararlanma şansına sahip olmadan tüm güvenlik açıkları giderildi. Eğer 1 ile giderseniz&1 SiteLock Premium paketi, 500 sayfaya kadar tarar ve işinize huzur verir.

Genişletme için hangi seçenekler mevcuttur?

Her zaman web sitenizi genişletmek istediğiniz, 1&1 esnek planlara sahiptir. Daha fazla depolama ve performans seçeneğine ihtiyaç duyulursa, basit bir yükseltme yeterlidir. Coğrafi yedekli sunucular 1&1 kullanım en son teknoloji ve yazılımdır. Mevcut özellikler 1&1, 1 dahil her zaman yükseltilebilir&1 SiteLock Basic ve 1&1 CDN. SEO Pro, Arama Motoru Pazarlaması ve ListLocal temel barındırma paketlerinin bir parçasıdır. İhtiyacınız olabilecek ekstra özellikleri ekleyerek maliyetlerinizi düşük tutmanıza ve bakımınızı minimumda tutmanıza yardımcı olabilirsiniz. WordPress, Joomla! ve Drupal, gelecekte özellikleri eklemenize izin verir. Yüklemek için sadece birkaç basit fare tıklaması gerekir.

Web barındırma destek sistemi nelerdir 1&1 teklifler?

1&1, 13 milyondan fazla müşteriye hizmet vermekten heyecan duyuyor ve deneyimleri her müşteri için bol miktarda yardım sağladı. Teknik uzmanları son derece eğitimlidir ve ihtiyaç duyduğunuz her türlü yardım için 7/24 telefon ve e-posta desteği sunar. Ürünleri ile ilgili herhangi bir sorunuz derhal cevaplanır ve işinizin büyüdüğü zaman için doğru ürünü bulabilirsiniz. 1&1 2001 yılından beri faaliyet göstermektedir ve site barındırma liderlerinden biridir. Onların müşteri hizmetleri ödülleri barındıran tanınmıştır ve müşteri referansları tüm tavsiye 1&1. Web sitesi barındırma ile çalışmış olsanız bile, 1&1 size gereken herhangi bir yardım sağlayabilir. 1&1 sitenizi geliştirmenize ve işinizi başarıya dönüştürmenize yardımcı olmak için burada.

İle nasıl temas kurabilirim 1&1 yardım için?

Temasa geçebileceğiniz birkaç farklı yol vardır 1&1 ihtiyacınız olan herhangi bir yardım için. Herhangi bir sorunuz veya zorluğunuz varsa, 1-866-991-2631 numaralı telefondan doğrudan uzmanlarla iletişime geçebilirsiniz. Faturalandırma ile ilgili sorulara gelince, yardım için 1-877-300-8316 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Herhangi bir web hosting siparişleri, online veya telefonla 1-844-871-2631 satış departmanı üzerinden yapabilirsiniz. 1and1.com hakkında daha fazlası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector