Ağ Çözümleri İncelemeleri Mayıs 2020: Dinozor Ölüyor mu?

Ağ Çözümleri Hosting Ne Kadar İyi?


Network Solutions Değerlendirmeleri 2.2 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (3 oylar) Artıları

 1. Birçok Hosting Planı Mevcut
 2. % 99,99 Çalışma Süresi Garantisi

Eksileri

 1. Şimdiye Kadarki En Kötü İncelemeler
 2. Destek Çalışması Gerekiyor
 3. Fahiş İptal Ücretleri
 4. Gereksiz Yukarı Satış Denemeleri

Support2Speed2Features2.5Value2Transparency2.5

Resmi Ağ Çözümleri Hosting İncelememiz

Network Solutions 1979’dan beri faaliyet gösteriyor. Bir zamanlar mevcut olan en iyi hosting çözümlerinden biriydi. Web.com tarafından 2011’de satın alınmasından bu yana, yokuş aşağı gittikleri anlaşılıyor.

Network Solutions Barındırma En İyi Özellikleri

Kağıt üzerinde Network Solutions hosting uygulanabilir bir çözüm gibi görünüyor.

Birçok Hosting Planı

Network Solutions ile, barındırma işleminiz için 10 yıla kadar ödeme yapabilirsiniz. Hosting çoğu küçük işletme sahiplerine yöneliktir. Network Solutions, özel WordPress hosting, paylaşımlı hosting, VPS hosting ve SharePoint hosting sunar. E-ticaret ve mobil web sitesi barındırma planları da mevcuttur.

Windows ve Linux Tabanlı Sunucular

Network Solutions veri merkezinde müşterinin tercihine göre hem Linux hem de Windows tabanlı sunucular bulunur. İkisi de diğerinden daha iyi değil – kişisel tercih üzerine geliyor. Bazıları Linux ile kullanılabilen özelleştirme seçeneklerinden yararlanırken, diğerleri Windows tabanlı sunuculara aşinalıktan yararlanır.

Çalışma Süresi Garantisi

Sunucu seçeneğiniz olarak Linux’u seçerseniz, Network Solutions yüzde 99,99 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Windows tabanlı sunucular için Network Solutions yüzde 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Biraz daha derine inip ne tür bir garanti sunulduğunu görmek için hizmet şartlarını açtım. Maalesef, bu garanti ile bağlantılı olarak sunulan tazminat hakkında hiçbir bilgi verilmedi.

Özel ve Gelişmiş Seçenekler Mevcuttur

Ağ Çözümleri, Web barındırma ihtiyaçlarınız için uygun bir çözüm olarak başlar, ancak mevcut tüm gelişmiş çözümlerle, oldukça hızlı bir şekilde pahalı olabilirler. Özel bir Facebook pazarlama paketi gibi bazı benzersiz paketler sunuyorlar ve sizin için web sitenizi tamamen oluşturmayı teklif edecekler. Network Solutions, sitenizi yerel kayıtlara ve Google, Yahoo ve Bing arama motorlarına gönderdikleri pazarlama paketleri, sitenizde bir şeyler satmanıza olanak tanıyan bir mağaza paketi ve eksiksiz bir e-ticaret paketi dahil olmak üzere eklentilerle doludur. . Bu paketlerin her biri ayrı satılıyor.

Web Sitesi Oluşturma Yazılımı Dahil

Hosting paketlerinin her biri kendi web sitesi oluşturma yazılımlarına erişim içerir. Yetenekleri bizi çok şaşırttı. Formları, haritaları, sosyal medya bağlantılarını ve diğer öğeleri doğrudan Web tabanlı web sitesi oluşturucuya sürükleyip bırakabilirsiniz. HTML gibi JavaScript gibi kodu sürükleyip bırakabilirsiniz. Diğer şirketler bu özelliklerden bazıları için ekstra ücret almaktadır. Bunların çoğunu ücretsiz olarak yapabileceğimizi öğrenmek güzel bir hız değişikliğiydi..

Network Solutions Barınmanın Dezavantajları

Web hosting ciddi bir iştir. Baktığınız her yerde, Network Solutions’ın bir zayıf Web barındırma platformu olduğunu görebilirsiniz.

Şimdiye Kadarki En Kötü İncelemeler

Bu ağaç işlerine gelmek zorunda. Network Solutions, bir web barındırma şirketi söz konusu olduğunda şimdiye kadar okuduğum en kötü incelemelerden bazılarına sahiptir. Şaka gibi görünüyor, etki alanlarını onlardan uzaklaştırmak için çemberlerden atlamanızı sağlıyorlar ve asla söz verildiği gibi yapmıyorlar. İnsanlar alan adlarını kaybettiler, fahiş miktarlarda para alıyorlar ve destek almak birkaç hafta sürebilir – bazen aylar – sadece desteğin başlamak için orada olmadığını öğrenmek.

Destek Çalışması Gerekiyor

Ağ Çözümleri destek sayfasına baktığınızda, 26’dan fazla farklı destek çözümü bulacaksınız. Bunların yarısı satış için, yarısı destek içindir. Bu sayfa kafa karıştırıcıdır ve sorunuzu yanıtlamaları biraz zaman alabilir. Bazı destek çözümleri, e-posta göndermenizi bile gerektirir. Destek çözümlerinin çoğunda karışıklığa katkıda bulunan birkaç farklı kanal vardır. Network Solutions 7/24 destek aldığını iddia ediyor, ancak çözümlerin çoğu yalnızca ABD çalışma saatlerinde kullanılabiliyor. 7/24 e-posta desteğine sahip olmak tam bir satış noktası değildir. Herhangi bir zamanda herhangi birine e-posta gönderebilir ve bir sonraki iş gününe kadar yanıt alamazsınız.

Fahiş İptal Ücretleri

Network Solutions bazı aşırı iptal ücretlerine sahiptir. İlk sözleşmeniz ne kadar uzun olursa, tam ücret o kadar fazla olur. Bir yıl boyunca iptal etmek için sizden 40 doların biraz altında ödeme alırlar. 10 yıllık bir sözleşme için iptal etmek için sizden 180 $ ‘a kadar ücretlendirilirler. İptal taleplerinize verilen tepki söz konusu olduğunda yüzey çizilmeye başlamaz. İptal isteğini iptal ederseniz, çoğu onurlandırılmayan satış girişimleri ve daha düşük ücret vaatleriyle sizi bombalayacaklar.

Gereksiz Yukarı Satış Denemeleri

Fast food restoranına girip bir hamburger, patates kızartması ve bir içki seçeneği verebileceğiniz bir zaman vardı. Tüm menü buydu. Zaman değişti. Network Solutions’ın gereksiz satış seçenekleri vardır. Gerçekten her adımda nikel yapmaya ve dime etmeye çalışıyorlar gibi geliyor. Belirli bir özellik istiyorsanız, ekstra ücrete tabidir. Bunun da ötesinde, yaptıkları her satış, müşteriye önceden haber vermeden otomatik yenileme abonelik planına alınır..

Sonuç olarak

Bir çok Web barındırma inceledim. Tüm bu ana bilgisayarlarla deneyimim var çünkü bunu. Network Solutions, dürüstçe karşı önerebileceğim bir web hosting çözümüdür. Bir zamanlar, Web etki alanı kaydında tekel tuttular ve Web barındırma ihtiyaçlarınız için iyi bir çözüm olarak görüldüler. Şimdi, Web.com’un desteğiyle bile, kaç kişinin Network Solutions’dan kaçmaya çalıştığını bulmak endişe verici.

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map