A Small Orange Değerlendirmeler Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma & Planları

A Small Orange Değerlendirmeler Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma & Planları

A Small Orange Değerlendirmeler Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma & Planları

Küçük Turuncu Hosting Ne Kadar İyi?


A Small Orange Değerlendirmeler 3 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (2 oylar) Artıları

 1. Aralarından Seçim Yapabileceğiniz Birkaç Paylaşılan Plan
 2. Her Alan Adından Sınırsız E-posta Adresi
 3. Mükemmel Destek
 4. Her Türlü Hosting Sunun

Eksileri

 1. Tüm Planlarda Sınırlı Disk Alanı ve Bant Genişliği
 2. Mobil Site Oluşturulamıyor

Support3Speed2.5Features3.5Value2.5Transparency3.5

Resmi ‘Küçük Portakal’ Hosting İncelememiz

Küçük Turuncu sağlam seçenekleri ve özellikleri bir sürü küçük ama sağlam bir Web barındırma sağlayıcısıdır. Arayüzlerinin kullanımı kolaydır ve barındırma seçenekleri aradığınızı bulmanızı daha da kolaylaştırır. Sizi nikel yapmaya ve dime etmeye çalışmayan bir hosting şirketi bulmak gerçekten güzel.

Orange A Small Orange ‘Hosting’in En İyi Özellikleri

Onlara karşı kendilerinden daha fazla şey yapan birkaç şirketten biri olan A Small Orange, bir barındırma şirketinden beklediğinizi tam olarak toplar – üstte birkaç ekstra kiraz ile.

Aralarından Seçim Yapabileceğiniz Birkaç Paylaşılan Plan

Küçük Turuncu, sizin için ne ödeme olsun emin olmak için mükemmel bir iş yapar. Standart küçük, orta ve büyük planlara sahip olmak yerine, gereksinimlerinize uyacak şekilde tekliflerini bölüştüler. Sadece küçük bir web sitesine ihtiyacınız varsa, ailenizin geri kalanının görmesi için geçen yılki tatilden sadece birkaç fotoğraf barındırmak istiyorsanız, o zaman ev sahibi için bir sonraki adam kadar hosting ödemenize gerek yok. e-ticaret web sitesi.

Dürüst Web Hosting

Tutarlılık için söylenecek çok şey var. İnsanların tekrar tekrar kullandıklarını gördüğüm bir pazarlama konuşması, yetersiz ve aşırı dağıtım yapmaktır. Bu bazı durumlarda işe yarayabilir, ancak A Small Orange aynı fikirde değil. İhtiyacınız olmayan şeyleri size satmaya çalışmadan tam olarak vaat ettiklerini teslim ederler. Dahası, kaynaklarını bazı rakiplerinden daha iyi kullanıyorlar. Bir sunucuda belirli miktarda kaynak için ödeme yaparsanız, kullandığınız şeyi en üst düzeye çıkarırsanız kaliteden ödün vermeden tam olarak elde edeceğiniz şey budur.

Her Türlü Hosting

Küçük Portakal’ın neredeyse herkes için bir planı vardır. Standart paylaşılan, VPS ve özel barındırma planlarına sahipler, ancak her planın içinde birkaç seçenek var. Ayrıca, bir e-ticaret web sitesi açmaya çalışan işletme sahipleri için özel bir kategorileri var. İş planları, her planla birlikte ücretsiz bir SSL sertifikası içerir. Oh, evet – bayi barındırma hizmeti de var.

Her Alan Adından Sınırsız E-posta Adresi

Birçok barındırma sağlayıcısı için e-posta adresleri standart olmalıdır. Ancak, öyle değiller. Aslında, hiç e-posta bile sunmayan bazı barındırma şirketleri gördüm. A Small Orange’ın yalnızca e-posta sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda her alan adı için sınırsız miktarda e-posta adresi sunduğunu görmek güzel. Bu, bir e-ticaret web sitesi açarsanız, her çalışanın kendi e-posta adresiyle kendi kimlik bilgileriyle tamamlanabileceği anlamına gelir.

Harika Web Uygulamaları Seçimi

Burası A Small Orange, barındırma şirketlerinin normal yeteneklerinin ve sorumluluklarının ötesine geçer. A Small Orange ile kaydolduğunuzda, WordPress’i tek bir tıklamayla yükleyebilirsiniz. Bir takvim ister misin? Mükemmel seçim! Takviminizi, alışveriş sepeti yazılımınızı ve daha fazlasını A Small Orange’ın fantastik Web uygulaması seçenekleriyle yükleyin.

Mükemmel Destek

Destek personeli bilgili ve hızlıdır. 7/24 telefon ve e-posta desteğine erişiminiz var. Onlar da canlı sohbet var, ama bu hafta sonları mevcut değildir. Ancak hafta sonu destekleri bile hızlı. Ayrıca, tüm sorunlarınızı çözmek için gerçekten yollarından çıkıyorlar.

Yeşile Adanmış Şirket

Küçük Portakal, enerji tüketiminin yüzde 150’sini yenilenebilir enerji sertifikalarıyla eşleştirir. Dahası, çalışanlarının uzaktan çalışmasına izin veriyorlar – evden çalışıyorlar. Bu, çok fazla ofis alanı için ödeme yapmaları gerekmediği anlamına gelir, ayrıca daha fazla arabayı yoldan uzak tutar. Uzaktan çalışma yapan çalışanlar daha yüksek moral sahibi olma eğilimindedir ve daha mutludurlar – ve müşteri hizmetlerinde gösterir.

Orange Küçük Portakal ‘Barındırma

Doğru ne zaman biz bir küçük portakal barındırma mükemmel olduğunu düşündüm, biz onlar geliştirmek düşündüm birkaç şey bulundu. İşte bulduklarımız.

Tüm Planlarda Sınırlı Disk Alanı ve Bant Genişliği

Tüm planlarına bir veri sınırı koyarlar. Bir barındırma sağlayıcısı sınırsız bant genişliği ve disk alanı sunduğunda, müşterilerinin müstehcen miktarda kaynak kullanmasını beklemezler. Bununla birlikte, bu sınırları insanlara yerleştirerek, stres faktörünü ekleyebilen ve insanların gerçekte ne kadar bant genişliği ve disk alanı kullandığını yakından takip etmelerine neden olan zihinsel bir engeldir..

Mobil Site Oluşturulamıyor

Küçük Turuncu web sitesi oluşturma yazılımı sunar. Ancak yapmadıkları, insanların web sitelerinin mobil sürümlerini oluşturmalarına yardımcı olabilecek herhangi bir yazılım sağlamaktır. Giderek daha fazla insanın mobil cihazlar kullanarak İnternet’e göz atmasıyla, A Small Orange’ın, insanların mobil web siteleri oluşturması için kolay bir yol sunmanın en iyi yararı olacağını fark edeceğini düşünürdünüz..

Sonuç olarak

Küçük Portakal, yalnızca müşterilerinin ihtiyaç duydukları şeylere değil aynı zamanda istediklerine de sahip olduklarından emin olmak için yukarıda ve öteye gider. Bir müşterinin bakış açısından, bu gerçekten onların lehine çalışabilir. Ancak, mobil siteler oluşturamayacağımızı tespit ettiğimizde, aslında başka bir yere bakmamızı istiyor.

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector