Arvixe Hosting İncelemeleri Mayıs 2020: Arvixe iyi mi?

Arvixe Hosting ne kadar iyi?

Arvixe güçlü bir özellik seti olan gelecek vaat eden bir hosting firmasıdır. Barındırma planlarının geniş bir yelpazesi ve başlamanıza yardımcı olacak bir ton araç gibi iyi şeyler var. Bazı dezavantajlar zayıf çalışma süresi ve yavaş destek yanıtı içerir. En sinir bozucu şeylerden biri kötü destek, bu yüzden ana bilgisayarları karşılaştırırken aklınızda bulundurun.


Arvixe Yorumları 3 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (4 oylar) Artıları

 1. Birçok web sitesi oluşturma aracı
 2. Sınırsız aylık veri aktarımı
 3. Sınırsız alan adı ve e-posta adresi
 4. Hem Linux tabanlı hem de Windows tabanlı sunucular
 5. Çok çeşitli hosting planları

Eksileri

 1. Kötü çalışma süresi
 2. Uzun müşteri hizmetleri bekleme süreleri

Support2.5Speed2.5Features3.5Value3Transparency3.5

Resmi Arvixe Hosting İncelememiz

Zamanın bir noktasında Arvixe zirvedeydi. PC Mag söz konusu olduğunda bile tepenin kralıydılar. Kağıt üzerinde çok fazla potansiyeli var. Ancak, gerçek dünya testi bize yapacakları işleri olduğunu söylüyor.

Arvixe Hosting’in En İyi Özellikleri

Arvixe hosting, gördüğümüz en iyi potansiyellerden bazılarına sahiptir. Görünüşe göre birlikte bir şeyler var ve işte bu yüzden.

Yetenekli Web Sitesi Oluşturma Araçları

İnsanların bir barındırma hizmetine ihtiyacı tüm nedeni böylece bir web sitesi inşa edebilirsiniz. Bir Web barındırma şirketi yetenekli web sitesi oluşturma araçları sunduğunda, sanki bir taşla iki kuşu öldürüyorlar. Bu tür araçlar özellikle ellerini kirletmeyen yeni başlayanlar için yararlıdır. Softaculous Script Installer ile uyumludur, yani uygulamaları ve eklentileri tek bir tıklamayla doğrudan web sitenize yükleyebilirsiniz..

Sınırsız Aylık Veri Transferi

Birçok Web barındırma sağlayıcıları genellikle veri aktarımlarınıza bir sınır koyar. Alan adınıza kaç e-posta adresi kaydedebileceğinizi, kaç alanınız olduğunu veya yalnızca istemci bilgisayarınız – önünüzdeki dizüstü bilgisayarınız – ve sunucuları arasında ne kadar veri aktarabileceğinizi sınırlayabilirler. Barındırma sağlayıcılarının, bir web sitesinin ayda sahip olabileceği ziyaretçi sayısına sınır koyduğu da bilinmektedir. Arvixe tüm bunları ortadan kaldırır – sınırsız aylık veri aktarımı ile içinizin rahat olmasını sağlar. Neyi aktardığınız veya dosyaların boyutu konusunda endişelenmenize gerek yok – Arvixe umrumda değil.

Sınırsız Alan Adı ve E-posta Adresi

Sınırsız veri aktarımı yapabilmek burada bitmiyor. Arvixe hosting, alan adınıza kaç farklı e-posta adresi kaydetmek istediğinizle de ilgilenmez. Bu, çalışanlarınızın veya iş arkadaşlarınızın her biri için ayrı ve farklı bir e-posta adresi vermenizi sağlar. Arvixe hosting, alan çevirme işinde olanlar için mükemmeldir. Bunun anlamı, bir alan adı satın almanız ve “park etmeniz” – geri tutmanız ve birisinin sizden satın almasını beklemenizdir.

Hem Linux tabanlı hem de Windows tabanlı Sunucular

Birçok Web barındırma şirketi Linux tabanlı sunucular veya Windows tabanlı sunucular sunar, ancak her ikisini birden sunmaz. Her birinin artıları ve her birinin eksileri vardır. Birçok kişi Linux’un daha iyi bir işletim sistemi, daha sağlam ve açık kaynak olduğunu söylese de, birçok kişi Windows tabanlı sunuculara ve Linux tabanlı sunuculara aşinadır. Her iki durumda da, Arvixe hosting hangisinin tercih edeceğinizi umursamıyor çünkü ikisi de.

Geniş Hosting Planları

Arvixe, en yaygın olanı olan paylaşılan barındırma planı ile başlayan çok çeşitli hosting planlarına sahiptir. Paylaşılan barındırma planı, bir e-ticaret web sitesi çalıştırmak için çok önemli olan SSL sertifikalarıyla birlikte gelir. Bir sonraki adım, özel sınıf sunucuları sunar, yani işletmeniz için kendi özel sunucunuz vardır. Paylaşılan barındırma planları ve özel barındırma planları arasındaki fark, özel barındırma planlarıyla, tüm fiziksel sunucunun ve beraberindeki kaynakların sizin kullanmanızdır – farklı müşteriler arasında paylaşılmazlar. Paylaşılan barındırma planları ve özel barındırma planları arasında, kendi sanal özel sunucunuza sahip olmanızı sağlayan VPS sınıfı sunucular bulunmaktadır. Tüm bu planlar çok önemlidir ve işinizi büyüdükçe ölçeklendirebilmenizi sağlar.

Arvixe Hosting’in olumsuz yönleri

Daha önce söylediğim gibi, Arvixe hosting kağıt üzerinde harika görünüyor. Bununla birlikte, doldurulması gereken boşluklar var, bunlar kabul edilemez.

Kötü Çalışma Süresi

Bu boşluklar ile Arvixe hosting ile bekleyebileceğiniz uptime miktarıdır. İki haftalık bir süre içinde, Arvixe hosting toplam 29 dakika 41 saniye kapalı kaldı. Web sitemizin kesin zamanını izleyebilmemiz için ayarlamıştık. Bu zayıf çalışma süresinin rahatsız edici kısmı, belirli bir sorundan kaynaklanmamasıydı. 29 dakika ve 41 saniye ara sıra yayıldı – burada birkaç saniye içinde birkaç saniye. Bu bana bağlantıda bir sorun olduğunu ve daha büyük bir sorunun hatalı olduğunu söylüyor.

Uzun Müşteri Hizmetleri Bekleme Süresi

Çok uzun zaman önce yapılmayan bir anket vardı ki burada çok sayıda insana kötü müşteri hizmetleri tanımı olduğunu düşündüklerini sordular. Müşterilerin bir şirketten ayrılıp başka bir şirkete gitmesine neden olan 1 numaralı faktör, insanları beklemeye almaktı. İnsanlar beklemede olmayı sevmez – özellikle desteğe ihtiyaçları varsa. Arvixe hosting için uzun müşteri tutma süresi, dikkat edilmesi gereken tamamen önlenebilir bir sorundur.

Sonuç olarak

Arvixe hosting çok fazla potansiyele sahiptir. Aslında eskiden en iyilerden biriydi. Şu anda, 2015’in sonunda bu yazı sırasında, tavsiyemiz başka bir yere bakmanızdır. Ancak, Arvixe hosting yeterli potansiyele ve mükemmel bir Web hosting geçmişine sahiptir. Bu, boşlukları doldurabileceklerini ve bir kez daha yükselen bir yıldız olup olmadıklarını görmek için onları gözümde tutmak istiyor.

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map