Bayi Kulübü Yorumları Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Bayi Kulübü Yorumları Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Bayi Kulübü Yorumları Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Resellerclub Hosting Ne Kadar İyi??


Resmi Web Sitesine Bak Resellerclub Reviews 2.7 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (11 oylar) Artıları

 1. 7/24 Destek Özelliği
 2. Birçok Plan Seçeneği Sunuluyor
 3. % 99,9 Hosting Çalışma Süresi
 4. Mükemmel Fiyatlandırma Yapısı
 5. Sunucu Konumunuzu Seçebilirsiniz

Eksileri

 1. Kötü Hosting Yorumları
 2. Kötü Destek Yanıt Süresi
 3. Daha Yüksek Alan Adı Fiyatları
 4. Kritik Sorun Güncellemeleri ile İlgili Sorunlar

Support2.5Speed2.5Features3.5Value2.5Transparency2.5

Resmi Resellerclub Hosting İncelememiz

Her Web barındırma sağlayıcısı özellikle satıcılara hitap etmez. Birçok webmaster bir satış yolu çok az sunan bir Web sağlayıcı barındırma barındırma alanı satmak için uğraşmak zorunda. Resellerclub bir webmasterlar rüya gerçek oluyor.

Resellerclub hosting’in en iyi özellikleri

Yalnızca yeniden satışa odaklanan bir web barındırma sağlayıcısı olarak, diğer çoğu sağlayıcıdan daha fazla özelliğe sahiptir. Resellerclub’dan daha fazla özelliğe sahip olduğunu gördüğüm diğer tek sağlayıcılar, büyük işletmelere yönelik olanlardır..

Mükemmel destek özellikleri

Resellerclub barındırma eksik olan tek destek özelliği hakkında doğrudan bir telefon numarasıdır. 7/24 destek bilet sistemi, e-posta ve canlı Web sohbeti sunarlar. Birçok Web barındırma sağlayıcısı bunu sunamadığından, canlı Web sohbeti her zaman hoş bir özelliktir.

Bir çubuğu sallayabileceğinizden daha fazla özellik

Resellerclub hosting, hosting alanı satan kişilere yöneliktir. Blogcular ve serbest çalışanlar burada aradıklarını bulamazlar. Web yöneticileri için tasarlandığından, web sitesine ev sahipliği yapmak isteyen ortalama küçük işletme sahibiniz değil, kendilerine hitap eden özellikler bulacaksınız. Planlarının her biri MySQL, PHP Köprü Metni Önişlemcisi (PHP), Apache, Perl, Python, Drupal, WordPress, Joomla ve SuperSite Mağazasını destekler.

Planlar, planlar ve daha fazla plan

Bayi barındırma bir web yöneticisinin umduğu hemen hemen her şeyi sunar. Birleşik planlar, özel sunucular, yönetilen sunucular, VPS barındırma, paylaşılan barındırma, comodo sertifikaları, SiteLock güvenliği, CodeGuard yedekleme ve daha fazlasını sunarlar. Bu sadece başlamanız için. Planlarının her biri size bir Windows sunucusundan veya bir Linux sunucusundan seçim yapma seçeneği sunar. Yeniden satışa yönelik barındırma planları ile dört kişisel barındırma planı, 10 VPS planı, iki paylaşılan planı ve dört hizmet düzeyi var.

Bilgili satış ekibi

Bilgili bir satış ekibi var. Onlarla konuştuğumda bana ihtiyacım olmayan bir şeyi satmaya zorlandıklarını gerçekten sevdim. Ürünlerini iyi tanıyorlar ve bir ürünün benim için çalışmayacağını biliyorlardı. Sorunu itmediler, bu güzeldi.

Doğrulanmış yüzde 99,9 çalışma süresi

Üçüncü taraf verileri, yüzde 99,9 barındırma çalışma süresi yaşadıklarını doğrular. 2010 yılında, çalışma zamanı sorunları yaşadıkları ortaya çıktı, ancak o zamandan beri bunları ütülenmiş gibi görünüyorlar. Bir Web barındırma sağlayıcısının ne kadar güvenilir olabileceğini görmek isteyen herkes, Resellerclub hosting ile aradıklarını bulabilirler.

Mükemmel fiyatlandırma yapısı

Fiyatlar söz konusu olduğunda herkesi memnun edemezsiniz. Ancak, daha önce hiç böyle bir fiyatlandırma yapısı görmedim. Paketlerin çoğu bir çeşit yüzde 30 indirim teklifiyle geliyor. Bunun da ötesinde, satın almadan önce denemenizi sağlamaya çalışıyorlar. Bu, sizi bir tür sözleşmeye kilitlemek yerine ürünün kendisini satmasını sağlamaya çalışıyormuş gibi hissettiriyor.

Sunucu konumunuzu seçebilirsiniz

Bu özellik benzersizdir. Onlarla kurulum yaptığınızda, size web sitenizin nerede barındırılmasını istediğinizi sorarlar. Tüm dünyada stratejik olarak konumlandırılmış sunucuları var ve ev konumunuza en yakın olanı seçebilirsiniz.

Resellerclub hosting dezavantajları

Bazen, bazı şeyler gerçek olamayacak kadar iyidir. Resellerclub hosting ile durum böyle olabilir.

Kötü hosting değerlendirmeleri

Çevrimiçi olduğunuz her yerde, Resellerclub hosting kötü eleştirilerle boğuşuyor. Bu değerlendirme bir sürü en az 4 yaşında olduğunu ilginç buldunuz. Bununla birlikte, bu onları daha yeni olanlardan mazurlandırmaz. Hoşnutsuz bir çalışana veya kötü bir deneyimi olan birine tebeşirlemek de zordur – saymak için çok fazla insan var.

Kötü destek yanıt süresi

Bu kötü barındırma değerlendirmeleri ile el ele gidebilir, ancak Resellerclub barındırma ile ilgili çevrimiçi forumlarda bulabileceğiniz tartışmalardan biri, destek personelinin sorunlarıyla geri dönmeleri için ne kadar sürdüğüdür. Birkaç gün ile birkaç hafta arasında değişir. Benim için, sitemle ilgili bir sorunum olduğunda birkaç saatten fazla beklemek kabul edilemez.

Daha yüksek alan adı fiyatları

Planlarını sattıklarında mükemmel fiyatlara sahip olabilirler, ancak alan adınızı kaydetme konusunda başka bir yere bakmayı göze alabilirsiniz. Sanki paralarını kazandıkları yer burası gibi. Bir satıcı sağlayıcı oldukları için mantıklı. Çoğu zaman yeniden satıyorsanız, başka bir yere bakmak ve daha sonra içe aktarmak için ev konumundan geçmek çok daha uygundur..

Kritik sorun güncellemeleriyle ilgili sorunlar

Çevrimiçi bulduğum başlıca şikayetlerden biri, insanların kritik sorun güncellemeleriyle ilgili sorunlar yaşıyor olmasıydı. Kritik bir sorun güncellemesi olduğunda, insanlar indirmeye veya yüklemeye çalışırken hata almaktan ya da hata almaktan zorlandıklarından şikayet ediyorlardı.

Sonuç olarak

Resellerclub hosting ile bulduğum birçok sorun dört yıldan uzun bir süre önce ortaya çıktı. Son yıllarda, onlarla ilgili sorunlar bulmak daha zor. Sağlam çalışma süreleri, özelleştirilebilir planları vardır ve bir web yöneticisinin umabileceği her şeyi sağlarlar.

Daha Fazla Özellik Görüntüle ResellerClub.com’da Daha Fazla Bilgi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector