CoolHandle Reviews Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

CoolHandle Reviews Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

CoolHandle Reviews Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Contents

CoolHandle: 2020’de İlgili Bir Sunucu?

Bu hosting şirketi 2001 yılında web sitesi barındırma oyununa girmek isteyen bir grup BT uzmanı tarafından kuruldu. Site, 2010 yılında ProNetHosting tarafından satın alınana kadar birkaç yıl boyunca bağımsız olarak çalıştı ve o zamandan beri ProNet’in ekibinin bir parçası oldu. Site, orijinal şirketin yanı sıra yeni şirketten bir destek grubu tarafından yönetiliyor. CoolHandle menşei Los Angeles, CA.


CoolHandle Hosting Ne Kadar İyi?

Orada birçok diğer barındırma web siteleri ile karşılaştırıldığında, CoolHandle devrimci bir şey yapmaz. Her ne kadar orijinal takım web hosting oyununu değiştirmek için yüksek özlemlere sahip olsa da (en azından biyografilerine göre), henüz bu sözü yerine getirmediler. Bununla birlikte, bu şirket için ne ödeme yaptığınızı, bu yüzden orada diğer bazı hosting sitelerinden daha önemli bir şey yapacağını düşünerek dahil etmeyin.

Resmi Siteye Bakın CoolHandle Değerlendirmeler 3.1 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (1 oy) Artıları

 1. Hızlı hız
 2. VPS hosting mevcut
 3. Web sitelerini ölçeklendirmede mükemmel

Eksileri

 1. Müşteri desteği gecikiyor
 2. Diğer benzer sitelerden daha pahalı

SummaryCoolHandle, yalnızca site için bir gurur kaynağı olan Linux tabanlı işletim sistemleri içindir. Barındırma için üç plan ve VPS için üç plan sunuyorlar. Ayrıca satış yapabilirsiniz ve bunun için de üç katmanlı bir planları var. Her yükseltme size beklediğiniz gibi daha fazla özellik ve bonus verir ve her seferinde her şey güzelce ölçeklenir. Genel olarak, iyi bir site, dikkat çekici değilse. Support2.5Speed4Features3.5Value3Transparency2.5

Resmi CoolHandleHosting İncelememiz

Hala CoolHandle ile ilgilenenler için, bu hosting şirketinin ins ve çıkışlarını görmek için okumaya devam edin.

Burada planları ve fiyatlandırma yapıları hakkında bilgi edinecek ve neyin işe yarayıp yaramadığını görecek, böylece ne bekleyeceğinizi bileceksiniz.

Kapının hemen dışından, CoolHandle’ın hız ve güvenilirlik için yeni altın standartları getirme sözünü yerine getirmediğini göreceksiniz, bu yüzden sözünün arkasında duran şirket hakkında endişeleniyorsanız kırmızı bir bayrak olabilir..

Genel olarak, bu site küçük işletmelere hitap etmeye çalışıyor gibi görünüyor, ancak ne yaptığını bilmeyenlere yardım etmek harika bir iş değil. Müşteri desteği bu sitenin en büyük şikayetidir, bu nedenle sorunlarınızın diğer sitelerdeki gibi hızlı veya verimli bir şekilde çözülmesini beklemeyin.

En İyi Özellikleri CoolHandle Barındırma

Bu barındırma hizmeti gerçekten dikkate değer bir şey olmamasına rağmen, katılmanın faydaları bol vardır. Böylece, CoolHandle’a kaydolursanız, ödediğiniz her şeyi ve ardından bazılarını almayı bekleyebilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, bu sitenin en iyi özellikleri.

Hızlı ve Güvenilir Hızlar

Orada bazı barındırma siteleri ile karşılaştırıldığında, CoolHandle çoğu daha hızlı. Hatta kaydettiğiniz hızdan etkilenmiş olabilirsiniz; bu, kaydolurken elde ettiğiniz en iyi özelliklerden biridir.

Yüksek hız seviyelerinin nedeni, CoolHandle’ın çok fazla yerleşik yedekliliğe sahip olması ve gecikme süresini önlemek için en iyi ağlardan bazılarını kullanmalarıdır. Şirketin merkezi LA’da ülkenin en büyük İnternet sağlayıcılarından on ikisinin yanında yer alıyor, bu yüzden muhtemelen beklediğinizden daha güvenilir bir sistem elde edersiniz.

Ayrıca, CoolHandle birden fazla Katman 1 yukarı akış sağlayıcısı kullanır, yani durum nasıl olursa olsun aynı hız ve kaliteyi elde etmenizi sağlamak için çevrimiçi trafikteki kesintileri ve ani artışları önleyebilir..

Mükemmel Ölçeklendirme Yeteneği

Bir web sitesini işletmek söz konusu olduğunda, genellikle daha küçük başlar ve daha fazla trafik oluştururken büyürsünüz. CoolHandle, web sayfanızı aşamalı olarak yükseltmenize izin vermek için harika bir iş çıkarır, böylece talebe ayak uydurabilirsiniz. Başlamak için, hosting paketleri harika bir şekilde katmanlı ve VPS ve özel hosting’e geçmeye hazır olduğunuzda bunu kolayca yapabilirsiniz. Her bölümde seçim yapabileceğiniz yalnızca üç katman olmasına rağmen, her hizmette ihtiyacınız olduğu kadarını alırsınız.

Toplu Alan Adı Transferi

Alan adları satın alma ve ticaret işinde iseniz CoolHandle bunu onlar aracılığıyla süper kolaylaştırır. Fiyatlar iyi ve şirket, alanlarla nasıl başa çıkacağını biliyor, böylece ilgilendiğiniz bir şey varsa büyük fayda sağlayabilirsiniz. Şu anda siteye en fazla 18 alan kaydedebilirsiniz.

Bonus Programları

Şirketinizi Linux’ta çalıştırıyorsanız, CoolHandle tarafından sunulan programlama özelliklerinden çok memnun kalacaksınız. Tüm yeni kullanıcılar, WordPress, Resim Galerisi ve OSCommerce ve diğer programları yüklemenizi sağlayan Fantastico komut dosyasını ücretsiz olarak alır. Site ayrıca Zen Alışveriş Sepeti, Ruby on Rails, Python ve PHP5 gibi programlarla da uyumludur. Çok eğimli olsanız bile ücretsiz bir arama motoru optimizasyon paketi ücretsiz alabilirsiniz.

CoolHandle hakkında beğeneceğiniz diğer bir şey, web sitenizi yönetmenize izin vermek için popüler cPanel’i kullanmasıdır, bu da tescilli bir sistemden geçmeye çalışmaktan çok daha iyidir.

CoolHandle Hosting’in olumsuz yönleri

Bir web sitesi veya hizmet ne kadar iyi olursa olsun, her zaman eklenmiş negatifler olacaktır. Bu durumda, CoolHandle’ın çok fazla sorunu yoktur. Ancak, yaygın olan sorunlar çoğu insanı kapatmak için yeterli olabilir, bu yüzden katılmadan önce bunu aklınızda bulundurun.

Sınırlı Müşteri Hizmetleri

Bu şirketle ilgili en büyük şikayetlerden biri, müşteri hizmetlerinin sıklıkla bulunmaması ve zaman zaman etkisiz olabilmesidir. Web sitesinde, 7/24 servis sağlayıcıları olduğunu belirtiyor, ancak bu iddianın test edilmesi çoğunlukla yanlış olduğunu kanıtlıyor.

Bir yandan, destek ekibini ararsanız, genellikle kısa bir süre içinde birini alırsınız. Ancak, işlerin gerçekten yokuş aşağı gittiği yer sitenin bilet ve sohbet sisteminde. Destek üyeleri rastgele zamanlarda oturum açıp kapatıyor gibi görünüyor, bu da sitenin herhangi bir sorunu ele almak için büyük bir özel ekibi olmadığını gösteriyor..

Genel olarak, müşteri desteği en iyi ihtimalle orta ve en kötü ihtimalle korkunç. En sinir bozucu yönü, çok fazla tutarlılık görünmüyor olması, bu yüzden bazı incelemeler bu tür karşıtlardır. Destek ile temasa geçerseniz, canayakın ve yardımsever olabilirler ve sorununuzu hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Ancak, uzun süre yanıt alamayacağınız ve sinir bozucu olabilecek zamanlar olacaktır..

Son olarak, site müşterilerin ortak sorunları çözmesine yardımcı olmak için bazı video eğitimleri sunmaktadır, ancak bilgi kitaplığı sınırlıdır ve karmaşık sorunlara yardımcı olmaz, yani ne yaptığınızı biliyorsanız, o zaman zor bir zamanınız olabilir önemli hatalar.

Fiyatlandırma

Tüm hosting sitelerinde olduğu gibi, CoolHandle uzun süreli bir konaklama için kaydolduğunuz için sizi ödüllendirir. Bu, aydan aya gittiğinizde daha fazla ödeme yapacağınız, ancak altı veya on iki aylık bir paketi tercih ederseniz, genel olarak çok daha az ödeme yapacağınız anlamına gelir. Her seferinde bir ay yaptığınızda, plan fiyatlandırması temel paket için 29,95 dolar ile Profesyonel kurulum için 49,95 dolar arasında değişir. VPS planları söz konusu olduğunda, 149.95 $ ‘a kadar en az 49.95 $ ödeyeceksiniz..

Ancak, uzun vadeli bir plan satın almayı seçerseniz, ayda 4,95 $ gibi düşük bir ücret ödeyebilirsiniz. Bu mükemmel bir fiyat noktasıdır, ancak bu hizmet için daha uzun süre kilitli olduğunuz anlamına gelir, yani herhangi bir sorun yaşarsanız veya ana bilgisayarları değiştirmek istiyorsanız, şansınız kalmaz.

Site ayrıca 30 günlük para iade garantisi sunuyor, ancak bazı kullanıcılar bu süre içinde geri ödeme alma konusunda sorunlar bildirdiler. Bu kısmen tutarsız müşteri hizmetleri ekibinden kaynaklanıyor, ancak bir web sitesinin ilk başta bu sorunu yaşaması rahatsız edici.

Genel olarak, fiyatlandırma yapısı korkunç değildir, ancak benzer özelliklere ve daha iyi destek sistemlerine sahip diğer sitelerden daha pahalıdır.

Sonuç olarak:

Web siteniz için bir barındırma hizmeti seçmek zorunda olsaydınız, muhtemelen diğer seçenekleri aramak ve fiyatları ve özellikleri karşılaştırmak için daha iyi olur. Bu, CoolHandle’a kaydolmanın kötü bir fikir olduğunu söylemek olmasa da, sadece daha iyi hizmetlere ve daha fazla değere sahip başka pek çok barındırma sitesi olduğu anlamına gelir. Bu siteyle daha önce imzaladıysanız, özellikle hizmetinden memnunsanız, geçiş yapmanız gerektiğini düşünmeyin..

Kısacası, CoolHandle iyi bir web barındırma hizmetidir, ancak daha iyisini yapabilirsiniz.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

CoolHandle Hosting SSS

CoolHandle ile ilgili mümkün olduğunca fazla bilgi sağlamanıza yardımcı olmak için, bu hizmet hakkında size fazladan içgörü sağlayabilecek bir soru listesi derledik, böylece her iki gözü açık olarak girebilirsiniz. Burada yanıtlamanız gereken bir soru görmüyorsanız daha fazla bilgi için doğrudan web sitelerinden CoolHandle ile iletişime geçebilirsiniz..

CoolHandle Tarafından Sunulan Hosting Planları Nelerdir??

Sitede üç farklı barındırma düzeyi vardır: Başlangıç, İşletme ve Profesyonel. Her biri aynı özellikleri sunar, ancak büyüdükçe her şeyden daha fazlasını alırsınız. Her katmandan neler bekleyebilirsiniz.

 • Starter: beş alan, beş park edilmiş alan, beş alt alan, beş MySQL veritabanı, beş e-posta kutusu ve beş FTP hesabı. Ayrıca sınırsız disk alanı ve bant genişliği elde edersiniz.
 • İş: alanlar, alt alanlar, park edilmiş alanlar, MySQL veritabanları, FTP hesapları ve PostgreSQL veritabanları dahil olmak üzere her bir öğeden yüz. Ayrıca bin e-posta hesabı ve sınırsız disk alanı ve bant genişliği elde edersiniz. Bu düzeyde özel bir IP adresi ve özel SSL alma seçeneği vardır.
 • Pro: sınırsız miktarda her şey elde edersiniz. Ayrıca özel bir IP adresi ve özel SSL alabilirsiniz.

VPS hesaplarıyla ilgili olarak, CoolHandle’ın üç katmanlı bir sistemi daha var. Her seviye bir ücretsiz alan adı ve özel bir IP adresi ile birlikte gelir. Bunlar aşağıdaki gibi özetlenmiştir:

 • VPS 01: 512 MB RAM, 20 GB depolama alanı ve 500 GB bant genişliği
 • VPS 02: Bir GB RAM, 30 GB depolama alanı ve 1000 GB bant genişliği. Ayrıca bu paketle yönetilen bir sunucu alırsınız
 • VPS 03: İki GB RAM, 60 GB depolama alanı ve 2000 GB bant genişliği. Sunucuya ek olarak, başka bir özel IP adresi alabilirsiniz
CoolHandle ayrılmış sunucu barındırma hizmeti sunuyor mu??

Evet, bu tür bir hizmeti CoolHandle aracılığıyla alabilirsiniz. Site tüm özel sunucu paketlerini şu şekilde sunuyor: 3GHz Intel işlemci, iki GB RAM, 160 GB depolama (x2) ve iki TB bant genişliği. Özel sunucularla, özel bir IP adresi ve özel bir SSL sertifikası da alırsınız.

CoolHandle Windows ile çalışır mı??

Şu anda çalıştığı için, site yalnızca Linux işletim sistemi için hizmetler sunmaktadır. Ancak, CoolWinHosting adlı Windows uyumlu bir hizmete bağlantı bulabilirsiniz. Ancak, bu site CoolHandle’dan farklı görünüyor ve farklı hizmetleri ve fiyatlandırması var.

Site kesintisiz çalışma garantisi sunuyor mu??

Evet, CoolHandle% 99,9 çalışma süresi yaşayacağınıza söz veriyor. Bağımsız testler bunun doğru olduğunu gösteriyor.

CoolHandle’ı sosyal medyada bulabilir miyim?

Evet, destek ekibi Facebook ve Twitter’da etkindir ve bu kanallar aracılığıyla onlarla iletişim kuran müşterilerle etkileşime gireceklerdir.

Garanti penceresinde iptal edersem CoolHandle tam bir geri ödeme yapıyor mu??

Evet, ancak sadece standart bir paket satın alırsanız. Başka yükseltmeler veya ekstralar alırsanız, bu satın alımlar için size geri ödeme yapılmaz. Diğer sitelere kıyasla bu standart bir iade politikası gibi görünüyor.

Site satış hizmetleri sunuyor mu??

Evet, CoolHandle üzerinden satış yapabilirsiniz. Sitede, 35 GB disk alanından 250 GB bant genişliğinden 200 GB disk alanına ve 1000 GB bant genişliğinden, düzeyinize bağlı olarak üç hizmet katmanı bulunur. Ayrıca özel IP adresleri ve PHP ve WordPress gibi komut dosyalarına erişim elde edersiniz.

Bu şirket aracılığıyla bir web sitesi kurmak için herhangi bir ücret var mı?

Hayır, sitenizi çalışır duruma getirmek için ek ücret alınmaz. CoolHandle, başlamanıza yardımcı olacak ücretsiz web sitesi oluşturucu yazılımı da sunar.

Sınırsız bant genişliği ve disk alanı dediğinde, gerçekten sınırsız mıdır??

Tüm hosting sitelerinde olduğu gibi, her şeyden gerçekten sınırsız olamazsınız. Bu nedenle, şirketin uygun gördüğü gibi sınırlandırılacaksınız, bu nedenle sınırsız planın sınırlamaları olduğunu öğrenirseniz şaşırmayın..

CoolHandle aracılığıyla video akışı sitesi barındırabilir miyim?

Teknik olarak, evet. Ancak, sitenizin gecikmediğinden emin olmak için yeterli kaynağa sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Neyse ki her plan sınırsız bant genişliği ve disk alanı ile birlikte gelir, ancak oynatmanın güvenilir olduğundan emin olmak için bir video oynatma uzantısı kullandığınızdan emin olmanız gerekir. CoolHandle’ın kullanılabilir bir FFMPEG uzantısı var, ancak hangi kademenin verimli bir şekilde ve herhangi bir gecikme olmadan çalışmasını sağlamak için ihtiyaç duyacağınız net değil..

Bu site tarafından sunulan bir tavsiye programı var mı?

Evet, CoolHandle’ın yeni işletmeleri siteye yönlendiren müşteriler için bir ödül programı var. Tam fiyatlandırma ve ödüller listelenmemiştir, ancak bu bilgiler için doğrudan şirketle iletişime geçebilirsiniz..

CoolHandle aracılığıyla ücretsiz alan adları alabilir miyim?

Evet, her paketle birlikte bir ücretsiz alan adı alırsınız. Ancak, birden fazla alan adına sahip olmak istiyorsanız, ilk alanın ötesinde her bir ek alan için ödeme yapmanız gerekir.

Mevcut alanımı bu siteye aktarabilir miyim?

Evet, CoolHandle, alan adlarını nominal bir ücret karşılığında aktarmanıza olanak tanır. Fiyat, .com veya .net gibi uzantıya bağlı olacaktır. Sitede bir fiyat listesi var.

CoolHandle, Joomla, Magento ve Drupal gibi komut dosyalarını destekliyor mu??

Sitede bu komut dosyaları olduğu gibi olmasa da, bunları teorik olarak hizmet aracılığıyla sorunsuz bir şekilde destekleyebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için çerçeve mevcut.

Site yedekleme hizmetleri sunuyor mu??

Hayır, öyle değil. Ancak, müşterilerin uygun gördüğünüzde kendi yedeklerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan araçlara erişimi vardır.

CoolHandle güvenlik özellikleri ekledi mi??

Evet, site antivirüs ve antispam yazılımı içeren güvenli veri merkezi izleme hizmeti sunuyor. Ayrıca 24/7 verinin gözetimini de içerir.

CoolHandle tarafından sunulan hizmetler için nasıl ödeme yapabilirim??

Site, PayPal’ın yanı sıra Visa ve Mastercard gibi kredi kartları da dahil olmak üzere tüm önemli ödeme şekillerini almaktadır..

Siteye kaydolduğumda sözleşme imzalamam gerekiyor mu?

Hayır, CoolHandle herhangi bir kullanıcının sözleşme imzalamasını gerektirmez. Ancak, altı veya on iki aylık bir fiyatlandırma planı aldığınızda, bu planlar indirildiğinden tam bir geri ödeme almak için 30 günlük süre içinde iptal etmeniz gerekir..

CoolHandle.com hakkında daha fazlası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Adblock
  detector