Domain.com İncelemeleri Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırması ve Planları

Domain.com Hosting Ne Kadar İyi??

Dünyanın en büyük alan adı ve site barındırma sağlayıcılarından biri olan Domain.com, VPS barındırma da dahil olmak üzere çok çeşitli planlar sunar, ancak uygun fiyatlı paylaşılan barındırma konusunda uzmanlaşmıştır. Dezavantajları, kesintisiz çalışma garantisi içermez ve çoğunlukla temel özellikleri ile ekstralar size daha pahalıya mal olur.


Resmi Siteye Bak Domain.com Yorumlar 2.7 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (13 oylar) Artıları

 1. Hızlı yükleme süreleri
 2. Duyarlı müşteri hizmetleri
 3. Kolay Web Sitesi Kurulumu
 4. Güvenlik özellikleri
 5. Yardımcı Müşteri Hizmetleri

Eksileri

 1. Aylık Plan Yok, Yıllık Plan
 2. Ekstralar Daha Fazla Mal Olacak
 3. Çalışma Süresi Garantisi Yok

SummaryDomain.com, diğer birçok düşük maliyetli paylaşılan barındırma markasına çok benziyor ve onu diğerlerinden ayıran özellikler için pek bir şey sunmuyor. Ancak, web sitesi kurulumunu kolaylaştıran temel düzey bir web sitesi barındırma hizmeti arayan insanlar için doğru uygun fiyatlı seçenek olabilir. Support2.5Speed3Features3Value2.5Transparency2.5

Resmi Domain.com Hosting İncelememiz

Temel bir web barındırma hedefi arıyorsanız, Domain.com size bir temel sağlamak için depolama alanı, e-posta ve diğer araçları sağlayabilir, ancak rakiplerinin sunduğu bazı özelliklerden ve fiyatlandırma seçeneklerinden yoksundur. Endurance International Group’un bir parçası olan Bluehost ve HostGator ile aynı ailedeler. 

Domain.com Hosting’in En İyi Özellikleri

Domain.com, giriş seviyesi bir web barındırma hizmeti ile başlamanıza yardımcı olacak düşük fiyatlı özellikler sunar. Gerçekten göze çarpan hiçbir şeyleri yok… Domain.com’a sahip olmanın yanı sıra.

1. Alan Adı Hizmetleri

Domain.com tarafından sunulan etki alanı hizmetleri, mevcut en iyi hizmetlerden bazılarıdır. Sadece alan adınızı almakla kalmaz, aynı zamanda web sitenize iltifat edecek birçok özellik elde edersiniz. Aktarım kilidi, URL yönlendirme, e-posta yönlendirme ve DNS yönetimi gibi şeyler, web sitenizi verimli bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olur. Diğer birçok web barındırma hizmeti, özellikle barındırma şirketiyle uzun süre kalmayı planlıyorsanız, eklentilerinizin web sitenize ödeme yapmasını sağlar. Tüm eklentilerin elinizin altında olması, web sitenizin daha verimli çalışmasını sağlayabilir ve büyümenizi artırabilir.

2. Kolay Web Sitesi Kurulumu

Domain.com, web sitesi oluşturmak için yüksek puan alan Weebly dahil olmak üzere birden fazla araç sunar. Weebly, kısa sürede iletişim formlarını, sosyal medya bağlantılarını ve daha fazlasını içerebilecek çekici bir site oluşturmanıza olanak sağlayan bir sürükle ve bırak işlevi kullanır. Domain.com ayrıca WordPress destekli web sitenizi onlarla kurmanıza izin verir. Bu kolay bir işlemdir ve kurulduktan sonra, yayınlar oluşturabilir ve normal gibi eklentiler yükleyebilirsiniz. Domain.com, WordPress’in performansını artırmak için optimize edilmiştir ve otomatik yazılım ve eklenti güncellemelerine izin verir. Ayrıca, yalnızca posta alanını ziyaret edip bir kullanıcı adı ve şifre oluşturarak birkaç dakika içinde bir e-posta hesabı oluşturabileceksiniz..

3. Fiyatlar

Planları için fiyatlar uygun ve web sitenizin sorunsuz çalışması için gereken her şeye sahiptir. Hemen profesyonel bir web sitesi başlatmayı planlamıyorsanız, her şeyi çalıştırmak için çok fazla para harcamanıza gerek kalmayacak. Yılda 9,99 $ fiyat karşılığında, bir kişi kendi kişisel web sitesini kurabilir. Bu, küçük başlamak isteyen ve şirketiniz büyümeye başladığında planınızı değiştirmek isteyenler için idealdir. Web alanları için ayda bir dolardan daha az teklif sunan çok fazla şirket bulamazsınız. Planlarını yükseltmeye hazır olana kadar yeni başlayanlar için iyidir.

4. Premium Alan Adları

Birçok alan kullanıldığından veya zaten kullanımda olduğundan, premium bir alan adı almak web sitenizin öne çıkmasını sağlamanın ideal yoludur. com, kullanıcıların kalabalıktan sıyrıldığı premium bir alan adı bulmasını sağlar. Karmaşık olmak zorunda olmasa da, web sitenize trafik çekecek premium bir alan adı bulmanıza yardımcı olabilirler. Premium alan adınızı bulduktan sonra, hemen kayıt olabilirsiniz, bu da web sitelerini çalıştırmak ve çalıştırmak isteyenler için idealdir. İnsanları getirmek için premium alan adı kullanmak çok önemlidir ve benzersiz ad küçük işletmeler için idealdir.

5. Pazarlama Hizmetleri

Küçük bir işletme daha yeni başladığında, trafik almak zor olabilir. com işletmenizin büyümesine yardımcı olmak için mükemmel pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Tam hizmet tasarımı ve pazarlama ve tasarım hizmetleri de dahil olmak üzere birinci sınıf pazarlama hizmetleri sunmaktadırlar. Google Apps, Arama Motoru Optimizasyonu, Kredi Kartı İşleme ve Arama Motoru Pazarlaması ile çalışırlar. Bu kendi web sitesi pazarlama güçlüğü olanlar için mükemmel bir araçtır. Bu araçları kullanmak, bir web sitesinin bir Google aramasının en üstüne çıkmasına yardımcı olarak daha fazla kişinin web sitesini ziyaret etmesine izin verebilir.

6. E-posta Hizmetleri

Domain.com, Gmail aracılığıyla e-posta hizmetlerini iyileştirmek için Google ile birlikte çalışır. Domain.com, web siteniz için size özel bir e-posta gönderecek ve markanızı e-posta adresiniz olarak kullanmanıza izin verecektir. Her şeyi sizin için kolaylaştırmak için Gmail ve Google Drive’ınızla işbirliği yapabilirsiniz. Bir ekip oluşturabilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz ve çok fazla iş yapmanız gerekmez. Giriş yapmanız gerekecek, ancak giriş yaptıktan sonra her şey hazır olacak ve gitmeniz için hazır olacak. Herhangi bir cihazdan e-postalara erişebilir, böylece bir düğmeye hızlı bir şekilde basabilirsiniz. Fiyat ayda 4,17 $ ‘dan başlıyor, bu da e-posta sistemlerini yükseltmek isteyen herkes için uygun fiyatlı hale getiriyor..

7. Güvenlik Özellikleri

Domain.com’un web barındırma paketleri bir dizi güvenlik özelliğine sahiptir. Şifre korumalı bir dizin ve SSL desteği alırsınız. SSL sertifikası, kredi kartı işlemleri ve kaydolma gibi değerli bilgileri koruyacaktır.

8. Yararlı Müşteri Hizmetleri

Domain.com’da 7/24 telefon desteği vardır. Ayrıca destek talepleri için bir bilet sistemi de sunmaktadır. Acil talepler telefonla yapılmalıdır ve bilet talepleri genellikle 24 saat içinde yanıtlanır. Hesap barındırma, şifreler ve erişim ile ilgili tüm temel bilgileri kapsayan bilgi tabanına erişebilirsiniz. Ayrıca bir kullanıcı kılavuzu ve bir dizi öğretici de bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri personeli güler yüzlü, kolay anlaşılır ve oldukça bilgili.

Domain.com Barındırma Dezavantajları

Domain.com basit bir site oluşturma ve yardımcı bir destek ekibi sunmasına rağmen, hizmetin bazı dezavantajları vardır.

1. Alan Adlarında Teklif Verme

Teknolojik dünya rekabetçidir ve Domain.com’un alan adlarını sola ve sağa veremeyeceği anlaşılabilir. Alan adı alma şansınız olması için ön kayıt yaptırmanız gerekir. Erken Erişim Dönemi hızlı bir başlangıç ​​yapmak için iyidir, ancak ekstra maliyetlidir. İstediğiniz alan adını alamamayla ilgili iyi bir şey, kayıt için koyduğunuz parayı geri ödemenizdir. Mükemmel bir sistem olmasa da, bir alan adı almak için olasılıklarınızın ne olduğunu bilmek iyi olurdu.

2. Daha Hızlı Yanıt Süresi Sorunu

Sorunlar her zaman ortaya çıkabilir ve hızlı bir şekilde çözülebileceklerini bilmek iyidir. Domain.com herhangi bir zamanda çağrı alırken, bazı acil durumlarla gevşemeye başlayabilirler. Ürünler hakkında bilgi eksikliği veya bir soruyu yanıtlamak için uzun bir süre olsun, bazı sorunlar hızlı bir şekilde çözülmelidir. Alan adlarını kapatma gibi şeyler olmamalı, ancak bazen kablolar geçiyor. Bu gerçekleşir, ancak şifreleri sıfırlamanın basit bir sorununu çözmek bir hafta sürmemelidir. Belki daha iyi bir biletleme sistemi veya eğitimi yardımcı olabilir.

3. Kötü Yönetici Paneli

Yönetici paneli, güncellemelerde birkaç yıl geride görünüyor ve bunu iyileştirmek, daha verimli bir barındırma sitesi yapmak için uzun bir yol kat edecektir. Sayfaların yüklenmesi biraz zaman alır, bu da siteyi ziyaret eden herkes için sinir bozucu olabilir. Çok sayıda alan adı sunsalar da, barındırma müşterilerini daha da kolaylaştırmak için yönetici panellerini geliştirebilirler. Bazı insanlar için işe yarayabilir, ancak çok fazla trafik çeken diğerleri, kullanıcıların sayfanın yüklenmesi için oturmasını beklemeyi göze alamaz.

4. Gizlilik Yok

Özel bilgileriniz açığa çıktığında, çok sayıda soruna yol açabilir. Kişisel bilgilerinizle ilgili ortaya çıkan sadece birkaç parça ve parça değil, bunun yerine hemen hemen her şey. Kişisel bilgilerinizi gizlemek için ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsanız, bu ideal olacaktır. Ne yazık ki, bilgilerinizi gizlemeleri için ödeme yapmazsanız, sıkışıp kalırsınız. Hatta birçok soruna yol açabilir, bu yüzden onlara ödeme yapmak ve kişisel bilgilerinizi halka gizlemek daha iyi olabilir. İdeal değil, herkesin sizinle ilgili herhangi bir bilgi edinmesinden daha iyi.

5. Aylık Plan Yok

Domain.com, aylık paylaşımlı web barındırma seçenekleri sunmamaktadır. Yıllık bir plan seçmelisiniz ve uzun vadeli bir plana kaydolarak para tasarrufu yapmak için herhangi bir teklif yoktur. Örneğin, bir yıl veya üç yıl için kayıt yaptırırsanız aynı ücreti ödersiniz. Bu, bir yıl boyunca taahhütte bulunmamayı tercih eden veya bir yıl boyunca ödemelerini bölmeyi tercih eden insanlar için bir sorun olabilir.

6. Ekstralar Daha Fazla Mal Olacak

Temel plan uygun fiyatlı olsa da, bir ton özellik sunmuyor. Ne zaman web barındırma dışında ihtiyacınız ne olsun, sonunda farklı bir hizmet ile daha fazla ödeme sonuçlanabilir. Bir URL üzerinden bağlantı kurmak istiyorsanız ve diğer pek çok barındırma hizmeti istemiyorsanız, Domain.com bir alan adı transfer ücreti alır. 100’den fazla e-posta adresine ihtiyacınız varsa, daha yüksek bir plana geçmeniz gerekir. Temel e-ticaretin sayfalarda ve ürünlerde sınırları vardır ve yayınlanmadan önce önizleme gibi diğer özellikleri yoktur. Bu sınırları kaldırmak için yeni sürüme geçirilmiş bir sürüm için ödeme yapmanız gerekir.

7. Çalışma Süresi Garantisi Yok

Domain.com, kesintisiz bir çalışma süresi garantisi vermez ve web sitesinde kesintisiz çalışma geçmişi veya performansı hakkında herhangi bir veri vermez. Yedek aldıklarını belirtmekle birlikte, yedeklemelerin ne zaman alındığını veya istemcilerin kullanılabilir olup olmadığını netleştirmezler. Domain.com, artıklık ve 7/24 izleme sunan bir Seviye 1 tesisine sahip olduklarını belirtir. Bununla birlikte, birçok kullanıcı yorumu kötü çalışma süresinden bahsederken, diğer incelemelerde bunlarla ilgili bir sorun yoktur, bu nedenle potansiyel kullanıcılara çalışma sürelerinin net bir resmini vermez..

Sonuç olarak:

Bir web sitesini düşük maliyetle barındırmak için gereken işlevselliğin çoğunu sunan küçük ila orta menzilli bir hizmet arayanlar için, Domain.com’a göz atmaya değer. Ana odak paylaşılan barındırma planları olmak, barındırma, fiyatlar ve destek tüm ortalama ve temel kullanıcıların birkaç dakika içinde bir site kurmak ve çalıştırmak yardımcı olacaktır. Genel sorular ve daha az gelişmiş sorunlar için iyi bir destek alacak olsanız da, daha gelişmiş kullanıcılar yalnızca temelleri sunma eğiliminde oldukları için Domain.com ile istedikleri her şeyi alamayabilir.

Daha Fazla Özellik Görüntüle

Domain.com SSS

Giriş

Domain.com, birçok planı olan bir barındırma sitesidir. Mevcut en iyi web barındırma sitelerinden biri olarak derecelendirilmiştir ve bu kadar çok müşterinin neden onlara akın ettiğini anlamak kolaydır. Bir barındırma hizmeti almayı düşünüyorsanız ve henüz bir hizmet bulamadıysanız Domain.com’u kullanmayı düşünebilirsiniz..

Bu inceleme, şirkete, sundukları hizmetlere ve müşterilerinin onlar hakkında ne söylediğine bakacaktır. Bu incelemeyi okuduktan sonra, Domain.com’u mevcut en iyi barındırma sitelerinden biri yapan şeyin ne olduğunu anlamalısınız..

Domain.com nedir?

Domain.com, 2000 yılından bu yana müşterilerinin çevrimiçi hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oldu ve alan adı kaydı ve web barındırma konularında liderlerden biri. Yenilikçi ürün ve hizmetleri mükemmel bir değere sahip ve müşterilerini mutlu etmek için çalışıyorlar. Misyonları, müşterileri için kaliteli bir fiyata kaliteli ürünler sunmak ve bu yetenekle gurur duyuyorlar.

Uygun fiyatlı alan adları, web barındırma, VPS barındırma, e-posta, SSL sertifikaları, web tasarımı ve çevrimiçi pazarlama hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Ücretsiz hizmetleri arasında URL yönlendirme, e-posta yönlendirme, aktarım kilidi ve Toplam DNS Yönetim araçları bulunur. Bu ürünler müşteriyi web siteleri için sürücü koltuğuna oturtuyor.

Domain.com son yıllarda aşırı bir büyüme gösterdi ve onları mevcut en iyi barındırma sitelerinden biri yapan şey bir sır değil. Kullanıcıların barındırma ihtiyaçları için Domain.com’a katılmalarına yardımcı olan mükemmel müşteri tutma oranları var.

Domain.com’u Mükemmel Kılan Nedir??

Domain.com yalnızca herkes için barındırma planları sağlamakla kalmaz, eklentileri de çoğu plana dahil edilir. Aktarım kilidi, URL yönlendirme, e-posta yönlendirme ve DNS Yönetimi gibi şeyler planlarının çoğunda bulunur. Planları sadece 9,99 $ ‘dan başlıyor ve yukarıda belirtilen her şeyi içeriyor.

Fiyatlandırma planları her alan adına göre değişir. 9,99 ABD doları olarak belirlenen fiyatlara .biz, .com ve .me alan adları dahildir. Profesyonel bir URL arıyorsanız, .aero, .coop, .jobs, .museum ve .tv kullanılabilir ve bu planlar 29,99-269,99 dolar arasında değişir. Profesyonel planlar daha pahalı olsa da, web sitelerini başarılı kılmak için gereken tüm hizmetleri sağlarlar..

İlk Özet

Bir işletmeye başlıyorsanız veya genişletmek istiyorsanız Domain.com, ağınızı büyütmenize yardımcı olacak çeşitli planlar sunar. Özel bir web sitesi kursanız bile, başarılı olmanız için gereken tüm araçları sağlarlar. Bir web sitesi hazırlayanlar için onları daha iyi hale getiren yeni TLD aşamaları uyguladılar.

Üzerinde hala gitmek için kalmış olsa da, Domain.com mevcut en iyi hosting sitelerinden biri gibi görünüyor. Başlamak için gereken tüm araçları elde edersiniz ve planları, diğer web barındırma sitelerinin planınıza dahil etmeniz için sizden ücret alacağı eklentiler içerir. Bir web barındırma hizmeti almayı düşünüyorsanız, Domain.com çalışmak için en iyi şirketlerden biridir.

İnsanlar Domain.com Hakkında Ne Diyor?

Birçok kişi Domain.com hakkında konuştu ve kitlelerin ne söylediğini kontrol etmek her zaman iyi bir fikirdir. Bu bölümde, insanların söyledikleri iyi şeylerle başlayacağız ve mütevazi yorumları inceleyeceğiz..

İyi

“Şimdiye kadar kullandığım en kolay alan adı hizmetlerinden biri. Başarılı olmak için ihtiyacınız olan araçları sağlayan basit bir hizmettir. Diğer barındırma hizmetlerinin dağınık ve dağınık görünmesini sağlar. Web sitemde ihtiyacım olan her şey için aynı alan adı girişini kullanabilirim. ”

“Domain.com’u kullanmaya başladığımdan beri, özellikleri kullanmanın ne kadar kolay olduğunu fark ettim. Tam WordPress, özel e-postalar ve bir web sitesi oluşturmak için diğer özellikler hizmetinizdedir. E-postalara yanıt süreleri ve sorunların çözülmesi hızlı ve kolaydır. Ben ekstra bir ücret ödeyerek kişisel bilgileri gizli tutma hayranı olmasam da, diğer alanlarda da üstünlük sağlıyorlar. ”

“Bu en iyi hosting şirketlerinden biri. Sunucuların hızı inanılmaz, web siteleri hızlı bir şekilde yükleniyor ve teknik destek bilgili ve yardımsever. Harika fiyatları geçemez ve müşterilerine nasıl bakacaklarını bilirler. Domain.com’u her zaman fiyatları ve müşteri desteğine göre arkadaşlarıma ve meslektaşlarıma tavsiye ediyorum. ”

“Özellikleri diğer web barındırma siteleri gibidir, ancak her şeyi nasıl çalışır durumda tutabileceklerini bilirler. Birden fazla alan adınız olsa bile, her şeyi çalışır durumda tutabilirler. Domain.com ile ilgili en sevdiğim şeylerden biri, saat kaç olursa olsun size yardımcı olmaya istekli olmaları. Bu benim için son derece önemli ve onları istediğim zaman arayabileceğim ve sorunları derhal çözebileceğimi seviyorum. ”

“Domain.com, diğer web barındırma sitelerinin sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmasa da, hala mevcut en iyi web barındırma sitelerinden biridir. Web sitenizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için sundukları tüm özellikleri deneyebilirsiniz. Domain.com, çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Domain.com her şeyi ve sonra bazılarını yaptığında diğer web barındırma siteleriyle zaman kaybetmeyin. ”

Kötü

“Yönetici paneli istenecek çok şey bırakıyor ve ciddi bir yükseltme kullanabilir. Eski yönetim panelinin yüklenmesi uzun zaman alıyor ve site bazen herhangi bir provokasyon olmadan kapanıyor. Alan adlarında mükemmel olsalar da, barındırma hizmeti arıyorsanız, başka bir yöne gitmek isteyebilirsiniz. Onlardan bir alan adı almayı ve ardından barındırma için farklı bir hizmet kullanmayı düşünmelisiniz. ”

“Müşteri hizmetlerinden hoşlanmıyorum ve alan adı kayıt sitelerinin çok fazla çalışmaya ihtiyacı var. Basit bir soru gönderdiğinizde, yanıt almanız biraz zaman alabilir. Bir kişiyle bağlantı kursanız bile, neden bahsettiğinizi bilmiyor olabilirler ve telefondan çıkmak biraz zaman alabilir. Ürünleri ve size ne kadar yardımcı olabilecekleri hakkında daha fazla bilgiye sahip farklı bir hizmete gitmenizi tavsiye ederim. ”

“Domain.com üzerinden alan adı almaya karar verdim. Beğendiğim bir tane bulduğumda, arabama koydum ve satın alma işlemi yapmaya gittiğimde bir hata oluştu. İki gün boyunca hesabımın dışında kaldım ve biriyle iletişim kurmak için çeşitli yöntemler denedim. E-postayla gönderdim, ancak yanıt almadım. Ertesi gün aradım, postamı kontrol etmelerini bekledim, ama cevap vermeden. Son olarak, şifremi sıfırlayan biriyle iletişime geçtim ve web siteme geri dönebilirim. Bu barındırma sitesini iyi müşteri hizmetlerine ihtiyaç duyanlar için önermem. ”

“Önceki sahipler şirketlerini Domain.com’a sattığında, kendi alan adımın sahipliğini doğrulamak zorunda kaldım. İnternet erişimi olmadan şehir dışına çıkacağımı bildirmek için onlarla iletişime geçtim ve alan adımın askıya alınmayacağından emin oldum. Sorunları düzgün çözmeyen DNS kayıt defterindeki bilgileri kaldırdılar. Düzeltilmesi ve çalıştırılması birkaç saat sürdü. Böyle bir süreçti, artık hizmetlerini kullanamıyordum. ”

Nihai Karar

Domain.com hizmetlerinden ve müşteri desteğinden şikayet eden birkaç kişiye sahip olsa da, hizmete kesinlikle hayran olan insanlar var. İnsanların kendileri hakkında söylediklerini duyduktan, ürünlerine bakıp neleri iyi yaptığını ve neler üzerinde çalışabileceklerini gördükten sonra Domain.com’un sizin için uygun olup olmadığını belirlemenize yardımcı olmalıdır.

Alan adlarımı nasıl yenileyebilirim?

Alanlarınızı yenilemeye hazır olduğunuzda Domain.com’u inceleyebilirsiniz. Yenilenmesini istediğiniz alanları seçecek ve talimatları takip edeceksiniz. Alan adı yenileme ücretleri, planınızı seçmenize olanak tanıyacak şekilde yayınlanır. Hazırsanız yeni sürüme geçmenin tam zamanı. Seçeneklere kontrol panelinden erişebilirsiniz.

Yenilenmeyen alan adlarına ne olur??

Alan adlarınızı kaybetmek istemiyorsanız, saklamak istediğiniz alan adlarınızı korumak için bazı adımlar atmanız gerekir. Hatırlatmaların süresi sona ermeden 30 gün önce alırsınız ve ödeme yapılmazsa alanın süresi dolar. Devre dışı bırakılır ve planla birlikte verilen hizmetlerin yanı sıra süresi dolmuş diğer alanlar arasında değiştirilir. Sona erme tarihinden sonra 30, alan adı, başka birinin satın alabileceği genel alana geçer. Talep edilmeden 45 gün geçerse, alan adının yenilenmesi için herhangi bir ücret alınabilir. Sonunda, hiç kimse iddia etmezse, alan adı tekrar satışa sunulacak.

Bir alan adının “Tekliften yararlanma” durumunda olması ne anlama gelir?

Bir alan adı itfaya gönderildiğinde, başka bir tarafça satın alınabilir. Ancak, alan adını 30 güne kadar kullanabilirsiniz. Hesabınıza giriş yapmanız ve destek sisteminde bir bilet göndermeniz gerekir. Tekliften yararlanma ücretleri 99,99 ABD dolarıdır ve normal bir yenileme ücretinin de ödenmesi gerekecektir. Tekliften Yararlanma Süresi sona erdiğinde, herkesin alan adını kaydetmesine ve almasına olanak tanıyan beş günlük bir silme döngüsü vardır.

Hesap bilgilerimde hatalar olursa ne olur??

Hesabınızdaki hataları tespit ederseniz bunları değiştirebilirsiniz. “Hesap Bilgilerini Değiştir” ile yanlış alanları düzeltebilir ve doğru bilgileri girebilirsiniz. E-posta adresinizi değiştirmeniz gerekirse, “E-posta Adreslerini Değiştir” e gidin ve buna göre değiştirin. Birden fazla alan adınız varsa bazı sorunlarınız olabilir. Güncellenen değişikliklerinizi bitirmenize yardımcı olması için her birini değiştirebilirsiniz.

“Otomatik yenileme” nedir ve değiştirebilir miyim??

Bir ad yeni kaydedildiğinde, otomatik yenileme için güvenlik önlemleri alınır. Ödemelerinizin kaybolmasını önleyerek alan adınızı kaybetmenize neden olur. Otomatik yenileme sistemi ile tam kontrol sizde olacak ve son kullanma tarihinden 15 gün önce faturalandırılacak. Bir ödeme yapılmazsa, sürenin dolmasından beş gün önce ikinci bir deneme yapılır. Her masraf, kaydolduğunuzda kayıtlı olan kredi kartına yerleştirilir. Geçerlilik süresi dolmuşsa kart bilgilerinizi, giriş ekranınızın altındaki “kredi kartı bilgilerini güncelle” seçeneğiyle değiştirebilirsiniz. Alan adınız için otomatik yenilemeyi ayarlayabilirsiniz, böylece hesap bilgileri sayfanızdan kaybetmezsiniz.

Otomatik yenileme başarısız olursa ne olur??

Otomatik yenilemenizin başarısız olmasının en olası nedeni, dosyada sahip olduğunuz kredi kartının geçerli olmamasıdır. Kredi kartı bilgilerinizi hesap bilgileriniz aracılığıyla güncelleyerek bu sorunu çözebilirsiniz. 15 günlük sona erme süresinden azsa alan adınızı da yenilemeniz gerekebilir.

Neden farklı e-posta adreslerindeki alan adları için yenileme bildirimleri alıyorum??

En basit açıklama, her alan adının her alan adı için farklı bir e-posta adresine sahip olmasıdır. Tüm alan adlarını tek bir e-posta adresinde birleştirebilirsiniz, bilgilerinizin her alan adı için aynı olduğundan emin olmanız gerekir. Hesabınıza giriş yapabilir ve sahip olduğunuz her alan için talimatları uygulayabilirsiniz. E-posta adresini, yalnızca en sık kullandığınız adrese gönderilecek şekilde değiştirebilirsiniz. E-posta adreslerinizi değiştirebilir ve sizin için daha uygun hale getirebilirsiniz. Domain.com hakkında daha fazla bilgi

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map