Dot5Hosting Değerlendirmeler Mayıs 2020 – Hosting Fiyatlandırma ve Planlar

Dot5Hosting ne kadar iyi?

Bazıları bunu web barındırma eski sarhoş amca, Dot5Hosting web onlar sadece bir hosting planı seçeneği (değil en akıllı iş hamlesi) var web hosting tek bedenli bir yaklaşım sunar. Onlar bireyler ve bütçelerine uyacak web hosting arıyor işletme sahiplerine hosting sağlamaya odaklanmak.


Bunun en çekici ev sahibi olduğunu düşünmüyoruz, ancak Dot5Hosting’in rekabete nasıl yığıldığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Dot5Hosting Değerlendirmeler 2.4 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (1 oy) Artıları

 1. Kararlı Geçmiş
 2. Birçok Ekstra
 3. Para iade garantisi
 4. Tek beden herkese uyar
 5. Birçok sınırsız özellik
 6. Müşteri desteği

Eksileri

 1. Kontrol Paneli İşlevselliği
 2. Fesih Ücretleri
 3. Uptime / Kesinti
 4. Sosyal Medya Yok

SummaryDot5Hosting, paranın karşılığını daha fazla almak isteyen günlük kullanıcılara hosting sağlamak isteyen deneyimli bir hosting firmasıdır. Para iade garantisi ile birlikte ekstralar ile birlikte gelen müşterilerine sundukları sadece bir sınırsız planı var. 7/24 müşteri desteğine sahipler ancak müşterilere yardımcı olmak için sosyal medyanın gücünden yararlanmıyorlar. Bu barındırma, özel ihtiyaçlarınız için iyi çalışabilir veya çalışmayabilir. Support2.5Speed2Features2.5Value3Transparency2

Resmi Dot5Hosting İncelememiz

Dürüst olalım – Dot5Hosting hala modern çağa yetişmeye çalışıyor. Siteleri hala 00’ların başında kalmış (2002 gibi). Tüm tarihlerini bilmiyorum, ama çok fazla değişmediklerinden eminim.

Yeterince iyi bir şeyi seven bir adam veya gal iseniz, hey Dot5Hosting gitmenin yolu olabilir.

Günlük içeceği için köşe dükkanından aynı ucuz likörle yapışan eski evli amcanız gibi – Hal Amca için yeterince iyi, neden değişiklik?

Dot5Hosting bireylerin ve işletme sahiplerinin web çoğu şirket dokunun ve daha iyi finanse web siteleri ile rekabet edebiliyoruz daha küçük bir bütçe barındırma uyması gereken bir hedef pazar vardır. Ne kadar iyi olduklarını merak ediyor musunuz? Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Dot5Hosting’in bazı hızlı özellikleri:

 • Sınırsız disk depolama alanı
 • Kayıtlı ücretsiz alan adı
 • Sınırsız alt alan adı
 • 7/24 güvenlik
 • Özel giriş fiyatı 5,95 $ / ay’dan başlıyor

Web’de duyduğumuz çok iyi olmayan şeyler:

 • Müşteri desteği yavaş yanıt veriyor ve birinci sınıf değil
 • EIG tarafından satın alınan şirketlerden biri (2007’de satın alındı)
 • Kredi kartlarının iptal işleminden çok sonra tahsil edildiği iddiaları (büyük hayır-hayır)

Bu, çevrimiçi kullanılabilir Dot5Hosting incelemelerine ve puanlarına dayanan bir editoryal incelemedir. Son kararınızı verdiğinizde, kullanıcıların bu hizmet hakkında neler söylediğini okuduğunuzdan emin olun ve eğitimli bir karar vermek için daha fazla bilgi için web sitelerini inceleyin..

Dot5Hosting’in En İyi Özellikleri

Tarih

Dot5Hosting, 2002 yılından beri faaliyette olduğunu düşünerek oldukça istikrarlı bir geçmişe sahiptir. 2007’de (Bluehost ve HostGator’a da sahip olan) EIG tarafından satın alındı..

Ekstralar

Dot5Hosting ile gitmek web barındırma olarak size ve işinize yarayacak ekstralar bir sürü verecektir. Bunlar arasında bir alan adı, Google Adwords kredisi, Yahoo kredileri, alışveriş sepetleri, sürekli iletişim e-posta pazarlaması, site oluşturucu, şablonlar ve daha birçok özellik bulunur.

Para iade garantisi

Eğer ilk 30 gün boyunca kendi web barındırma hizmeti memnun değilseniz bir para iade garantisi sunuyoruz. Barındırma ücretlerini iade ederler, ancak yalnızca kredi kartıyla ödeme yaptıysanız. Onlarla birlikte kaydettiğiniz alan adınızı ücretsiz olarak saklamak istiyorsanız, saklamak için 15 dolar ödemeniz gerekir. Bu para iade garantisi, hizmetten memnun olup olmadığınızı belirlemek için daha uzun bir süre sağlar.

Tek beden tüm planlara uyar

Tek bir boyut teklif tüm plan uyuyor aslında iyi, ama aynı zamanda web hosting deneyimi almak için ne arıyor bağlı olarak kötü olabilir. Bir yıllık planları genellikle ayda 13 doların biraz altında ve iki yıllık planları genellikle ayda 12 doların altında, ancak sizi hizmetlerine tanıtmak için promosyon fiyatları yapıyorlar. Mevcut sadece 5,95 $ için hosting sunan özel bir teklif var.

Sınırsız Özellikler

Dot5Hosting altında sunulan bu sınırsız özellik başka bir bakışta değer barındırabilir birçok sınırsız özellikleri vardır. Bu, disk depolama, sınırsız etki alanı barındırma yeteneği, POP3 e-posta kutuları, MySQL veritabanları, park edilmiş etki alanları, alt etki alanları, otomatik yanıtlayıcılar ve yönlendirme e-posta hesaplarını içerir.

Müşteri desteği

Müşteri desteğine ücretsiz telefon numarası ile veya destek bileti göndermek için yardım masasını kullanarak ulaşabilirsiniz. Telefon seçeneği yalnızca ABD’deki istemciler tarafından kullanılabilir. Ayrıca web barındırma hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bir bilgi bankası ve yardım merkezinde kullanıcı kılavuzları sunuyoruz.

Dot5Hosting’in olumsuz yönleri

Kontrol Paneli İşlevselliği

Dot5Hosting, cPanel yerine vDeck kullanır ve bazı kullanıcılar bunun aynı işlevselliğe sahip olmadığını görebilir. Alışmak söz konusu olduğunda gözler üzerinde daha az kolay olabilir. Bir göz attım ve aslında standart bir cPanel arayüzünden farklı. Yeni başlayanlar umursamıyor, ancak uzmanlar standart yaklaşımı isteyebilir.

Fesih Ücretleri

Para iade garantisi süresi içinde iptal etmediğiniz sürece, seçtiğiniz plan süresi dolmadan hesabınızı kapatmak istiyorsanız, bir fesih ücreti vardır..

Uptime / Kesinti

Web sitesinde çalışma süresi / kesinti süresi hakkında bilgi veren herhangi bir özellik yoktur. Bu konuda çok fazla şikayet yok gibi görünüyor, ancak hangi hizmetlerin seçileceği konusunda eğitimli kararlar almak için mümkün olduğunca fazla bilgiye sahip olmak her zaman iyidir.

Sosyal Medya Yok

Birçok şirket sosyal medya aracılığıyla destek sunuyor, bu yüzden sosyal medya varlığına sahip olmalarına rağmen, rakipleriyle karşılaştırılabilecek kadar çok faydalanmamaları biraz dezavantaj. Sosyal medyayı görmediğim zaman, sanırım – tamam bu şirket denemiyor bile. Onların arka arkaya ördekleri olmadığı için bir işaret bu yüzden böyle şirketlerden kaçınırdım.

Sonuç olarak

Dinle, belki eski bir Dot5Hosting hesabına sahip bir arkadaşın var ve “sorunum yok harika” gibi – ev sahipliği hakkında fazla bir şey bilmiyor VEYA bir geliştirici ve kendi başına sorunları çözebilir.

Dot5Hosting’i değişmeyen ve sadece çürüyen bir dinozor olarak görüyoruz. Kullanıcı tabanları azalıyor (3. taraf verilerine göre) ve çok fazla bir şey yapmıyorlar.

Onlarla gitmek istiyorsan, sorun değil. Ancak modern, güncellenmiş bir ana bilgisayar istiyorsanız, SiteGround, WP Engine veya HostGator gibi EIG’ye ait başka bir marka ile gidin. Bu şekilde çok daha iyi olacaksın.

Kararınızı vermeden önce Bluehost vs HostGator veya SiteGround vs WP Engine gibi bazı şirketleri karşılaştırın.

Günlüğü Güncelle

22.03.2018 – Yazılan yeni alt satır, artılar ve eksilerle girişte yeni mermi noktaları, birkaç küçük değişiklik.

En İyi Özellikler

 • Hızlı destek
 • Uygun fiyatlar
 • Tonlarca özellik

Resmi web sitesini ziyaret edin

En İyi 5 Sunucu

 • SiteGround Yorumları
 • WP Motor Yorumları
 • A2 Hosting Yorumları (eski)
 • Bluehost İncelemesi
 • GoDaddy Managed WordPress Değerlendirmeler
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map